4 monety i rozkłady związane z magią
#23

Piękne opowiadanie. Wielkie dzięki, Rani.
Odpowiedz
#24

Dzięki, Violet.
Odpowiedz
#25

nagarek napisał(a):Piękne opowiadanie. Wielkie dzięki, Rani.

i masz Nagarku zlota klatke, o ktorej pisalam Uśmiech
Odpowiedz
#26

Zgadza się Rotfl
A chyba sobie nawet Rani nie zdaje sprawy z tego, jak bardzo dopasowała to opowiadanie do mojej osobistej historii. Z tego powodu to opowiadanie o pięknym ptaszku jest dla mnie wielką nauką. I to nie tylko związaną ze znaczeniem karty 4 Monety.
Odpowiedz
#27

oj doskonale zdaje sobie z tego sprawe , specjalnie dla ciebie szukalam tego opowiadania pol godziny w internecie a obrazka kolejne 5 minut.

wiedzialam, ze ci sie spodoba Uśmiech
Odpowiedz
#28

O matko, więc tym bardziej wielkie dzięki, Rani, że chciało Ci się poświęcić dla mnie czas. Rotfl
Odpowiedz
#29

Dopiszę tutaj, że zastanawiając się co w moich dwóch rozkładach na magię znaczyła karta 4 Monet zrobiłam (by to znaczenie odgadnąć) rozkłady na następujące pytania:

1. Jakie znaczenie miała karta 4 Monety w moim rozkładzie na współpracę z X w sprawie magii?

Wyszły mi:
- Rycerz Buław
- 3 Buławy
- Rycerz Monet.

Mogę się mylić, ale mam wrażenie, że obie karty Rycerzy oznaczają pójście do przodu (obie są kartami będącymi w ruchu, na dodatek na biegnących koniach), ponadto Buławy oznaczają działanie (Rycerz Buław i 3 Buław, która na dodatek oznacza dotarcie do szczęśliwego punktu w życiu i patrzenie z ufnością w przyszłość). Inne znaczenia tych kart niestety nie przychodzą mi do głowy.

Ponieważ celem działań magicznych, na które robiłam te rozkłady miało być moje zdrowie i przyjazd męża, więc w sprawie znanego mi od dawna i bardzo skutecznego zaklęcia dwukrotnie wyszło mi, że mąż przyjedzie, gdy zastosuję to zaklęcie (pierwszy rozkład zamykało Słońce, a drugi z 1 karty to był Głupiec).
Zaś aby sprawdzić czy BEZ zastosowania magii tez przyjedzie (bo mam wątpliwości czy w ogóle stosować w tej sprawie magię Think ) wyszły mi karty:
- Rycerz Mieczy
- 9 Monet
- Walet Buław.

Z kursu Tarota pamiętam, że przyjazd czy podróż ukazują m.in. Rycerze, którzy są na koniach, a więc w czasie podróży. Na miłe spotkanie z kimś wskazują także dwie pozostałe karty tego rozkładu. Jednak biorąc pod uwagę, że Walet Monet stoi, a nie jest w ruchu jak Rycerze, Głupiec lub Rydwan, nie jestem w 100% pewna czy należy Waleta Buław traktować jako kartę statyczną, która oznacza jednak znowu opóźnienie się działania (czyli przyjazdu męża bez magii Shifty czy też sam fakt, że Walet ten stoi (a nie siedzi) i że jest to Walet Buław, to potwierdza on przyjazd męża bez wsparcia tej sprawy białą magią?
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości