Nauka kart klasycznych
#89

Hrabina M napisał(a):Proszę, niech ktoś w wolnej chwili rzuci okiem(bo ja zaczynam łapać spory dystans do ,,tych" spraw...):
Czy w listopadzie pani X uda się zajść w ciążę?
Teraz- 9 pik i Król pik.

Prawdopodobnie jest rozpacz, smutek po wizycie u lekarza.
Przeszkody, to nie pozwala lub opóźnia- 9 trefl i As karo. Są problemy... choroba, ograniczenia w sferze psychicznej w sensie, że brak wiary iż uda się zajść w ciąże- załamanie po diagnozie.

Najbliższa przyszłość- 10 kier i 10 trefl.
Będzie dużo się działo w sferze miłości w celu poczęcia potomka Uśmiech. Obsesyjne działania rano w dzień i w nocyUśmiech
Rezultat- Król karo i Walet kier.
Widać pozytywną walkę o dziecko.. spełnienie marzeń... jakby cud się stał lub pomoc sił wyższych...
Zaryzykowałabym że nastąpi spełnienie marzeń...
choć moim okiem na dwoje babka wróżyła tak szanse na ciąże są 50/50

Trzymam kciuki za koleżankę i pozdrawiam
Są przeszkody i to spore, znam tę kobietę, wiem, ze bez lekarza się nie obejdzie. No ale ten rezultat to naprawdę optymistyczny wyszedł...
Odpowiedz
#90

Lazurowa, ślicznie Ci dziękuję (tu miał być kwiatek, ale coś mi nie chce wchodzić)
Ciumki Uśmiech
Odpowiedz
#91

Nie ma sprawy Buźki

Daj znać Uśmiech
Odpowiedz
#92

Witam
jestem początkującą osobą w tym temacie i uczę się od najłatwiejszego rozkładu jaki znalazłam czyli wybiera sie 3 karty i zadałam pytanie co mnie czeka w najbliższej przyszłosci? Zaczęłam je interpretowac po kolei każdą z osobna

As trefl - 10 pik - 9 trefl

i tak as trefl może wskazywać na przypływ większej kasy
10 pik ostrzeżenie żeby uważac w pracy
9 trefl zadowolenie z finansów

natomiast jak zobaczyłam na powiązanie kart to wyszło:
as trefl + 10 pik niespodziewany wyjazd
10 pik + 9 trefl małe zakłócenia w podroży
as trefl + 9 trefl ciężka choroba

Moje pytanie jak to powinnam interpretowac?? wszystkie opisy znaczenia kart są z tego forum, a może ten układ jakoś inaczej się stosuje?? proszę o poradę
Odpowiedz
#93

Przywitaj się w powitalnym Uśmiech
Ja trzy karty interpretuję 1+2, 2+3 i 3+1.
Odpowiedz
#94

lazurowa napisał(a):
Hrabina M napisał(a):Proszę, niech ktoś w wolnej chwili rzuci okiem(bo ja zaczynam łapać spory dystans do ,,tych" spraw...):
Czy w listopadzie pani X uda się zajść w ciążę?
Teraz- 9 pik i Król pik.

Prawdopodobnie jest rozpacz, smutek po wizycie u lekarza.
Przeszkody, to nie pozwala lub opóźnia- 9 trefl i As karo. Są problemy... choroba, ograniczenia w sferze psychicznej w sensie, że brak wiary iż uda się zajść w ciąże- załamanie po diagnozie.

Najbliższa przyszłość- 10 kier i 10 trefl.
Będzie dużo się działo w sferze miłości w celu poczęcia potomka Uśmiech. Obsesyjne działania rano w dzień i w nocyUśmiech
Rezultat- Król karo i Walet kier.
Widać pozytywną walkę o dziecko.. spełnienie marzeń... jakby cud się stał lub pomoc sił wyższych...
Zaryzykowałabym że nastąpi spełnienie marzeń...
choć moim okiem na dwoje babka wróżyła tak szanse na ciąże są 50/50

Trzymam kciuki za koleżankę i pozdrawiam
Są przeszkody i to spore, znam tę kobietę, wiem, ze bez lekarza się nie obejdzie. No ale ten rezultat to naprawdę optymistyczny wyszedł...
Nie ma dzidziusia i raczej nigdy nie będzie... Załamka 9 pik i Król pik swoje pokazują Załamka
Odpowiedz
#95

dzieki za podpowiedz ale dalej nie wiem czy w takim razie patrzenie na karty w pojedyńczym znaczeniu nie ma sensu tak? dobrze rozumiem?
Odpowiedz
#96

To zależy od tego jaki rozkład stosujesz,ja zazwyczaj czytam parami (np rozkład 3x8) ale też pojedynczo w rozkładach takich jak np krzyż celtycki

Angels fall first...
Odpowiedz
#97

Solfern dzięki za odp a jeszcze mi napisz w tym układzie 3x8 parami czytasz od początku? w sensie 1+2, 3+4 itd czy 1+2, 2+3, 3+4 itd??
Odpowiedz
#98

Też jestem początkujący i na razie skupiam się na kartach sąsiadujących z kartą osoby, jak również szukam zwracających uwagę charakterystycznie sąsiadujących kart. Na przykład 3 lub 4 te same figury lub dwie, które coś oznaczają, tylko wtedy jeśli pomiędzy nimi znajdzie się inna karta, dla przykładu dla mnie: walet trefl+walet pik oznaczają rozstanie, a czego będzie dotyczyć wyznacza karta pomiędzy nimi.

Angels fall first...
Odpowiedz
#99

Witam
skoro ten dział to nauka wiec znów mam pytanie i liczę na waszą pomoc. Rozłożyłam karty w rozkładzie 3x8 i najbardziej interesuje mnie ostatni rząd dotyczący mojej przyszłości. Pytanie do kart: Co mnie czeka w najbliższej przyszłości?
[Obrazek: 01122012001.jpg]

Nie bardzo wiem jak mam zinterpretowac ten ostatni rząd, bo między mną dama kier a moim mężem królem kier jest silna karta miłości 10 kier. Obecnie z mężem przechodzimy bardzo poważny kryzys w zwiazku, myślimy nawet o rozwodzie.
Początkowe karty Walet trefl Z 9 kier – wskazują na doskonały rozwój romansu kolejne jednak Walet trefl z 9 trefl - przeszkody w układaniu sobie życia. Nie wiem czy dobrze to rozumiem ale wyczytałam z tego że czeka mnie jakiś miły romans ale pojawią sie przeszkody w tym żeby byc z tą osobą i prawdopodobnie będzie to miłośc do mojego męża?
Co wy o tym sądzicie?
Odpowiedz

Hrabina M napisał(a):
lazurowa napisał(a):
Hrabina M napisał(a):Proszę, niech ktoś w wolnej chwili rzuci okiem(bo ja zaczynam łapać spory dystans do ,,tych" spraw...):
Czy w listopadzie pani X uda się zajść w ciążę?
Teraz- 9 pik i Król pik.

Prawdopodobnie jest rozpacz, smutek po wizycie u lekarza.
Przeszkody, to nie pozwala lub opóźnia- 9 trefl i As karo. Są problemy... choroba, ograniczenia w sferze psychicznej w sensie, że brak wiary iż uda się zajść w ciąże- załamanie po diagnozie.

Najbliższa przyszłość- 10 kier i 10 trefl.
Będzie dużo się działo w sferze miłości w celu poczęcia potomka Uśmiech. Obsesyjne działania rano w dzień i w nocyUśmiech
Rezultat- Król karo i Walet kier.
Widać pozytywną walkę o dziecko.. spełnienie marzeń... jakby cud się stał lub pomoc sił wyższych...
Zaryzykowałabym że nastąpi spełnienie marzeń...
choć moim okiem na dwoje babka wróżyła tak szanse na ciąże są 50/50

Trzymam kciuki za koleżankę i pozdrawiam
Są przeszkody i to spore, znam tę kobietę, wiem, ze bez lekarza się nie obejdzie. No ale ten rezultat to naprawdę optymistyczny wyszedł...
Nie ma dzidziusia i raczej nigdy nie będzie... Załamka 9 pik i Król pik swoje pokazują Załamka


Dziękuję Hrabinko za weryfikację.. czyli jednak karty pokazaly prawdę w tym 9 pik i Królu pik Smutny
Odpowiedz

Tak, tyle, że to była odpowiedź na pytanie: to, co teraz, aktualna sytuacja- wychodzi na to, że jednocześnie karty pokazały przyszłość... Żeby * na * stawał-przyszłość wynika z teraźniejszości i kropka. Szkoda, bo kobitka dzidziusia chce, znam ją i wiem, że byłaby cudowną mamą... Może w przyszłości adoptują... Myśli
Odpowiedz

Kalena napisał(a):Witam
skoro ten dział to nauka wiec znów mam pytanie i liczę na waszą pomoc. Rozłożyłam karty w rozkładzie 3x8 i najbardziej interesuje mnie ostatni rząd dotyczący mojej przyszłości. Pytanie do kart: Co mnie czeka w najbliższej przyszłości?

Witaj,
dla mnie ostatni rząd faktycznie mówi o romansie, i z początku wszystko pójdzie dobrze, powiedziałbym, że nawet doskonale, ale ten romans wiele zniszczy w twoim życiu, będziesz rozbita pomiędzy nowym partnerem a mężem (do którego i tak cały czas coś czujesz). I faktycznie pojawią się przeszkody w zamiarach i w rozwijaniu tej znajomości (możliwe że finansowe,)
Obok Twojego męża pojawia się karta szansy, szansy na nową przyszłość z nim, nad nim karta D karo, czyli symbol nadziei na lepsze, znak, że złe przemija. Wydaje mi się, że uda Wam się przezwyciężyć kryzys, dacie sobie jeszcze jedną szansę, między wami 10 kier, jedna z najpiękniejszych kart. Wszystko powinno się dobrze ułożyć, ponieważ w twoim otoczeniu pojawiły się 3 kiery.

Powodzenia i odezwij się kiedyś z weryfikacjąUśmiech

Angels fall first...
Odpowiedz

Krystyno, jest na Forum dział: wróżby na rok, miesiąc, dzień...dla tarocistów. Czy możemy odgapić? Rotfl Czy osoby od kart klasycznych mogą tutaj wpisywać takie rozkłady?
Odpowiedz

Dziękuję za odpowiedź. Ja się dostosuję, w razie czego zawsze można przenieść... To idę na pierwszy ogień... Stres
Odpowiedz

solfern dziekuje za odp. jak sie cos wyjasni dam znac Uśmiech
Odpowiedz

Witam
a może ten mój rozkład i karty dotyczące romansu to do mojego męża dotyczą? co o tym sądzicie? bo ja nie umiem teraz myślec o facetach, nie wyobrażam sobie żebym mogła sie z jakimś związac :/
Odpowiedz

Kalena, ale to Ty jesteś zwrócona ku miłości... Luzik
Odpowiedz

Kalena napisał(a):Witam
a może ten mój rozkład i karty dotyczące romansu to do mojego męża dotyczą? co o tym sądzicie? bo ja nie umiem teraz myślec o facetach, nie wyobrażam sobie żebym mogła sie z jakimś związac :/

karty były rozkładane dla CiebieUśmiech więc wynik też Ciebie dotyczy.. chyba że karty mówiące o romansie znalazły by się w bezpośrednim sąsiedztwie K kier, wtedy można by było brać pod uwagę romans z jego strony
takie jest moje zdanieUśmiech

Jeszcze raz przyglądnąłem się temu rozkładowi, i może tu nie chodzi o romans z innym meżczyzną, tylko o Twojego męża, przy 9kier nie ma żadnego mężczyzny, a W trefl oznacza dziecko krewnych (jeśli już patrzyć na niego jak na osobę) lub częściej zapowiedź dobrych widoków na przyszłość.
Więc tak mi przyszło do głowy, że te karty W trefl+9 trefl i 9 trefl+W karo, czyli te przeszkody, oznaczają może aktualną sytuację między wami.
Mam pytanie, może zbyt osobiste, nie musisz odpowiadać:
Kalena napisał(a):Obecnie z mężem przechodzimy bardzo poważny kryzys w zwiazku, myślimy nawet o rozwodzie.
czy ta sytuacja ma podłoże finansowe?

Angels fall first...
Odpowiedz

Solfern dzieki za ponowne spojrzenie na mój rozkład. Co do pytania to nie finanse, nie łączy nas zaden kredyt. Raczej nasze uczucia i inny poglad na życie i rodzinę. Ta przeszkoda to moze nasza córka, która jest cudowna Uśmiech
Odpowiedz

Kalena napisał(a):Witam
skoro ten dział to nauka wiec znów mam pytanie i liczę na waszą pomoc. Rozłożyłam karty w rozkładzie 3x8 i najbardziej interesuje mnie ostatni rząd dotyczący mojej przyszłości. Pytanie do kart: Co mnie czeka w najbliższej przyszłości?
[Obrazek: 01122012001.jpg]

Nie bardzo wiem jak mam zinterpretowac ten ostatni rząd, bo między mną dama kier a moim mężem królem kier jest silna karta miłości 10 kier. Obecnie z mężem przechodzimy bardzo poważny kryzys w zwiazku, myślimy nawet o rozwodzie.
Początkowe karty Walet trefl Z 9 kier – wskazują na doskonały rozwój romansu kolejne jednak Walet trefl z 9 trefl - przeszkody w układaniu sobie życia. Nie wiem czy dobrze to rozumiem ale wyczytałam z tego że czeka mnie jakiś miły romans ale pojawią sie przeszkody w tym żeby byc z tą osobą i prawdopodobnie będzie to miłośc do mojego męża?
Co wy o tym sądzicie?

gdybym ja rozkladala te karty, powiedzialabym tak

nie rozpamietujesz przeszlosci, zyjesz dniem dzisiejszym, w twoj zwiazek byl w przeszlosci twoim spelnieniem marzen, radoscia ale wpadl kryzys, jedyne co was laczy to dziecko...

ale celowo napisalam gdybym ja rozkladala, dlatego ze wiem co do kart klasycznych kazdy inaczej je interpretuje
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości