Wątek zamknięty

Piramida Życia - jak obliczyć
#23

Ramona czy mogę cie prosić też o wyliczenie piramidy i obciazenia karmiczne dla daty 20.09.1981. Będę wdzięczna.
Pozdrawiam
#24

Witam,
Mam pytanie, a raczej pewien problem, chodzi o 11 w Piramidzie Życia - czy powinnam redukować ją do 2? W wątku na temat wyzwań przeczytałam, że liczby mistrzowskich się nie redukuje, ale spotkałam się też z inną praktyką. Uśmiech Jeszcze jedno pytanie, czy prawidłowo rozpisałam piramidę dla daty urodzin 25.11.1982? Z góry dziękuję.

data urodzenia: 25-11-1982

4PZ-----------------------4/13/31---------------------------4PZ
3PZ-----------------------9/18/27/45/36/63/54/81------3PZ
1PZ---------9/18/36--------------9/27/45-----------------2PZ
C--------11--------------7/25-----------2/20---------------C czy: C---------2/11----------7/25-----------2/20----C
1WW------------4-------------------5------------------------2WW czy: 1WW---------------5-----------5-----------------2WW
WG----------------------1-------------------------------------WG czy: WG------------------------0----------------------WG
#25

nawianka napisał(a):Witam,
Mam pytanie, a raczej pewien problem, chodzi o 11 w Piramidzie Życia - czy powinnam redukować ją do 2? W wątku na temat wyzwań przeczytałam, że liczby mistrzowskich się nie redukuje, ale spotkałam się też z inną praktyką. Uśmiech Jeszcze jedno pytanie, czy prawidłowo rozpisałam piramidę dla daty urodzin 25.11.1982? Z góry dziękuję.

data urodzenia: 25-11-1982

4PZ-----------------------4/13/31---------------------------4PZ
3PZ-----------------------9/18/27/45/36/63/54/81------3PZ
1PZ---------9/18/36--------------9/27/45-----------------2PZ
C--------11--------------7/25-----------2/20---------------C czy: C---------2/11----------7/25-----------2/20----C
1WW------------4-------------------5------------------------2WW czy: 1WW---------------5-----------5-----------------2W
WG----------------------1-------------------------------------WG czy: WG------------------------0----------------------WG

Nawianko, a w czym ta 11 Ci przeszkadza? Uśmiech Liczb Mistrzowskich nie powinno się redukować, są one dla nas bardzo ważną dodatkową informacją.... To, czy ich energie będą się realizować - to już inna sprawa. By móc korzystać z potencjału tych wibracji, trzeba dojrzeć, pracować nad sobą... Są to wibracje dające więcej możliwości, ale z drugiej strony poprzeczka jest także postawiona wyżej...
#26

Redukujesz w cyklu I. Dzieciom poziomy mistrzowskie do niczego nie są potrzebne.
#27

Safira napisał(a):Redukujesz w cyklu I. Dzieciom poziomy mistrzowskie do niczego nie są potrzebne.
Safiro co ty opowiadasz za bzdury
1 cykl formujacy to miesiac urodzenia , a miesiecy mamy 12 wiec jak najbardziej piszemy cykl11/2- w ten sposób
cykl ten trwa do 28 roku zycia i nie jest to tylko dziecinstwo , które jak piszesz ze liczby mistrzowskie sa dzieciom do niczego nie potrzebne z czym sie nie zgodze.
dziecko o wibracji 11 będzie inne niz dziecko o wibracji 2
#28

Ale o co chodzi? Jeśli Ty nie redukujesz, to nie redukuj. Każdy ma swoją szkołę. Bezradny
#29

Safira napisał(a):Ale o co chodzi? Jeśli Ty nie redukujesz, to nie redukuj. Każdy ma swoją szkołę. Bezradny
Krzyk
#30

Zgodzę się, że to jest cykl I w liczbie 2 z podliczbą 11. I tym będzie się różnić.

Podaj mi choć jeden podręcznik, w którym ktoś opisuje cykl I w 11!
#31

proszę bardzo Numerologia Czasu terazniejszego -Natasza Czarminska
#32

Słusznie, na stronie 86 w "Liczbach losu" - sprawdziłam.
Ja korzystam jednak z Violetty Kuklińskiej - "Liczby życia", tam się traktuje 11 w cyklu I jak opisałam.
#33

nie w mojej ksiazce Czarminskiej jest to na str 147-dział znaczenie cykli zycia
#34

Ja mam książkę "Liczby losu" Czarmińskiej, jakąś wersję ściągniętą z internetu, strony mogą myć inne.
#35

nadzieja_aa napisał(a):Luiza to związek troszkę niosący przesłanie tarotowego Diabła, Koła Fortuny a nawet i Kochanków. Jest to ten wpływ który mówi o niespokojności , niestabilności, niepoukładaniu, nadmiarze energii która towarzyszy temu związkowi, . To związek szalenie dynamiczny, to związek w którym ciągle się coś dzieje i to związek w którym jak gdyby moment gdzie już jest coś poukładane – jest to ostatni moment kiedy panuje spokój. Bo obydwie strony mogą mieć tendencje do wzniecania pożarów. Związek sygnowany 5 to jest związek dwóch strażaków. Albo strażaka i podpalacza . Czyli jedno gasi , drugie podpala. Ale to jest wymiennie – to nie zawsze jest tylko jedna strona elementem destrukcyjnym. Natomiast na pewno jest to związek wysoko energetyczny.
Jak sobie z takim związkiem radzić? –
to może być związek gdzie kochacie i nienawidzicie jednocześnie , gdzie byście zabili i ożywiali za dwie i pół sekundy, gdzie również może dochodzić niestety do nadmiaru emanacji tej agresji czyli mogą występować również incydenty fizycznych sparingów. , nie tylko sparingów słownych.( ale i nie muszą) Ale jest to tez z kolei związek gdzie panuje bardzo silne przyciąganie erotyczne. Noc Was godzi, dzień Was kłóci .
Jak uspokoić taki związek. ? jak takiemu związkowi pomóc, żeby się partnerzy nie pozabijali/ - generalnie to jest tak – albo się rozejść i dać sobie święty spokój albo przepracować ten związek w podróżach. Czyli zamknięci w małym pomieszczeniu będziecie rozsadzać to pomieszczenie od środka. Jeśli stworzy się dla związku takie podstawy przemieszczania, podstawy dziania się, brania udziału, tworzenia nagłych dynamicznych pomysłów np. nagły wyjazd w góry i pól nocy szykujemy się . jest to związek w którym musi istnieć rodzaj szaleństwa. I w tym szaleństwie jest metoda. Jeśli my będziemy chcieli racjonalizować coś to ten związek będzie po prostu jak wulkan., w nim się będzie wciąż gotowało. Jeśli znajdziemy możliwość by ta lawa się wylewała w sposób taki poniekąd kontrolowany no to wtedy nie będzie następowało niekontrolowane wybuchanie. Natomiast to co jest ogromna siłą tego związku to jest erotyka.
I teraz tak – jeżeli ktoś ma taki związek sygnowany wibracja 5 i wpada na pomysł, że „ no to może ja karmie , założę szlaban na łóżko i na spełnienia erotyczne na partnera – jest to piłowanie gałęzi na której się siedzi. Bo najsilniejszym cementem takiego związku jest – erotyka. I możecie się zwymyślać , pobić , powyrzucać swoje rzeczy przez okna jeśli dochodzi do tego momentu wymieszania energii erotycznej wszystko co działo się przed chwilą nie ma znaczenia. Wszystko co działo się 20 minut temu przestaje istnieć w tym momencie połączenia fizycznego.
Jeśli chcecie mieć tzw. związek funkcjonujący na zasadzie szacunku o każdej porze dnia i nocy – to nie. Chyba , że jest to związek traperów, jest to związek podróżników, jest to związek ludzi którzy są takimi życiowymi podróżnikami , jeśli znajda obydwoje w tym radość i zadowolenie
Związek stworzony w oparciu o 5 jest związkiem w którym nie możemy liczyć na spokój. I to jest związek w którym genialnie będą się realizować ludzie potrzebujący adrenaliny. Są nieraz takie charaktery które tej adrenaliny potrzebują. , bez względu na to co jest źródłem tej adrenaliny. – czy są to silne przeżycia w świecie zewnętrznym , czy są to silne przeżycia emocjonalne to taki związek da możliwość. Więc jeśli ktoś o spokojnym łagodnym charakterze , jeżeli domator chciałby tworzyć związek oparty o wibracje 5 to byłoby bardzo trudno. , że jedna z osób wtedy czułaby się w takim związku niestety ciągle wystawiana za drzwi. , czułaby się ciągle narażana na zburzenie takiej bezpiecznej przyszłości.
Związek oparty o 5 to związek który nie rządzi się żadnymi regułami, nie rządzi się żadnymi zasadami , i to jest siła tego związku.
wspólna wibracja – wibracja 5- zderzenie tych dróg ,wtedy możecie się spodziewać , że wasz związek dokładnie tak będzie wyglądał. I jeśli nie chcecie zaakceptować dużej ilości adrenaliny w swoim życiu i dużej ilości adrenaliny w swoim związku , takiej niestabilności to po prostu taki związek trzeba potraktować jako romans. To jest genialna wibracja na związki romansowe . , na związki gdzie się drze szaty, na związki gdzie się ku sobie przedzierają przez pola, lasy , morza i oceany , gdzie dopadają się na chwilę i gdzie za sekundę już dzieje się coś co ich od siebie odrywa. Lub – ustawić związek w podróże. , w zdobywanie, w doświadczanie, w pozyskiwanie tzw. wiedzy o sobie ale nie poprzez opowieści z mchu i paproci tylko poprzez branie udział w różnych ( wspólnie) zdarzeniach które są zdarzeniami nieracjonalnymi, gwałtownymi, które uczą nas was swoich reakcji, ale tez umożliwiają poznać naszego partnera w tzw. fer forze walki.

mam nadzieję, że zrozumiałaś -
pozdrawiam - nadzieja-a

Oj sama byla w takim zwiazku, droga zycia 5 + 9, jak czytam powyzszy opis to tak jakbym czytala swoja biografie Dobani

Nadzieja_aa czy moglabym cie prosic jakie przeslanie niesie zwiazek w ktorym moja droga zycia jest 5 (zodiakalna ryba) z 22 (zodiakalna waga)? Z gory dziekuje
#36

maddie88 napisał(a):Nawianko, a w czym ta 11 Ci przeszkadza? Uśmiech Liczb Mistrzowskich nie powinno się redukować, są one dla nas bardzo ważną dodatkową informacją.... To, czy ich energie będą się realizować - to już inna sprawa. By móc korzystać z potencjału tych wibracji, trzeba dojrzeć, pracować nad sobą... Są to wibracje dające więcej możliwości, ale z drugiej strony poprzeczka jest także postawiona wyżej...

Nie, ona mi aż tak bardzo nie przeszkadza Oczko Tyle tylko, że w zależności od tego czy redukowałam ją do 2 czy nie, zmieniał się dół piramidy i wyzwania...Chciałam mieć jasność. A z poniższej dyskusji wnioskuję, że raczej nie powinnam jej redukować i wyzwania to: 4, 5 i WG:1, a nie 5, 5 i WG:0. Uśmiech Dziękuję za odpowiedź.

Przy okazji zapytam o jeszcze jedną kwestię dotyczącą piramidek: czy ZAWSZE sumuje się i odejmuje (w przypadku wyzwań) "na każdym piętrze" wszystkie liczby główne z podliczbami i podliczby między sobą??? Bo w przypadku niektórych dat urodzenia niektóre "piętra" robią się mocno "rozbudowane" - czy wtedy wszystkie podliczby są równie istotne dla interpretacji piramidy? Choćby patrząc na w pełni rozpisaną piramidę dla daty, którą podałam wcześniej:

25.11.1982

DZ: 2/11/29

4PZ:------------4/13/31------------:4PZ
3PZ:-----9/18/36/54/27/45/63/81------:3PZ
1PZ:---9/18/36----------9/27/45---:2PZ
CF:-----11------7/25------2/20----:CZ
1WW:-------4|14-----5|13|23------:2WW
WG:-------------1|9|19------------:WG

.... bardzo tego dużo w III PZ. A jeśli jeszcze zapiszę tę 11 w I Cyklu jako 11/2, to podliczb jest jeszcze wiecęj...?
#37

tu masz o wyzwaniach <!-- l --><a class="postlink-local" href="http://dobrytarot.pl/viewtopic.php?f=18&t=66">viewtopic.php?f=18&t=66</a><!-- l -->
i podliczb nie odejmujemy tylko głowne cyfry pojedyncze cykli
#38

czy istnieje moze jakas literatura w ktorej mozna wyczytac co dokladnie znacza te wszystkie cyferki w zaleznosci w ktorym cyklu albo punkcie zwrotnym pojawiaja sie??
#39

Moja data ur. 21.05.1973, moja piramida:

4PZ-----------------------7------------------------4PZ
3PZ----------------------4/13----------------------3PZ
1PZ-------------8------------------5---------------2PZ
C--------5-----------------3/21--------------2/20-------C
1WW------------2-----------------------1 v 3----------2WW
WG--------------------------1--------------------------WG

Mam pytanko, czemu dla 2WW odejmuje się w dwóch opcjach i jakie to ma znaczenie ?
Dzięki za odp. i jeśli miałby ktoś chwilkę proszę zerknąć czy czegoś nie poknociłem Uśmiech
#40

Tomasz_1973 napisał(a):Moja data ur. 21.05.1973, moja piramida:

4PZ-----------------------7------------------------4PZ
3PZ----------------------4/13----------------------3PZ
1PZ-------------8------------------5---------------2PZ
C--------5-----------------3/21--------------2/20-------C
1WW------------2-----------------------1 v 3----------2WW
WG--------------------------1--------------------------WG

Mam pytanko, czemu dla 2WW odejmuje się w dwóch opcjach i jakie to ma znaczenie ?
Dzięki za odp. i jeśli miałby ktoś chwilkę proszę zerknąć czy czegoś nie poknociłem Uśmiech
Tomku 1PZ- JEST 8/26- a nie tylko sama 8 poniewaz podliczby czyli jak tu 26 tez są wazne w interpretacji piramidy .
2PZ-5/23/41
3PZ-4/13/49/67
dodajemy do siebie wszystkie liczby.
jezeli chodzi o wyzwania to dlatego że numerolodzy róznie liczą , ale Ja przyjełam jedną wersję i tej sie trzymam , bo wydaje mi sie bardziej sprawdzalna , a jest tu:http://dobrytarot.pl/viewtopic.php?f=18&t=66
#41

Dzięki wielkie z podpowiedź Kwiatek
Mam gorącą prośbę Kumczo, jeżeli znalazłabyś chwilkę czasu, czy mogłabyś pochylić się nad interpretacją mojej piramidy? Byłbym ogromnie wdzięczny Uśmiech
#42

Na tej stronie można obliczyć swoją piramidę życia oraz jest jej opis może komuś sie przyda
szark.info-numerologia-piramida życia-piramida numerologiczna
#43

Czy nie ma innej pozycji, oprócz książki Nataszy Czarmińskiej, z której można się nauczyć sekretów numerologii? Proszę o propozycje.
#44

Zawsze odejmujemy liczbę mniejszą od większej czyli nigdy nie powstanie wynik na minusie.
Wątek zamknięty




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości