Jak trafiliśmy na forum Dobry Tarot
#23

nie wątpliwie największym plusem tego forum są ludzie, którzy bez zadymiania potrafią ze sobą rozmawiać.. Buźki

Tarofidies jest dobrym człowiekiem, który bezinteresownie daje od siebie.. Oklaski o reszcie napiszę ogólnie, o całym trzonie który stworzył to forum.. po prostu fajnie, otwarcie, po ludzku, bez nadęcia.. choc jak się zalogowałam, to raczej odniosłam wrażenie iż jakąś dekonsternacje wprowadziłam chwilową Oczko


powitalnia jest MEGA.. to takie ważne, jak wpadają ludzie pełni rozpaczy, problemów.. a tu.. na dzien dobry mega uśmiechy, podskoki itp itd Kwiatek


Pani która was banowała, nie wątpliwe zrobiła wielką przysługę wszystkim uzytkownikom tego forum Rotfl
Odpowiedz
#24

bo to święta Ezoteryka nad nami, zbłąkanymi ludkami, czuwała i nam forum przygotowywała w ten sposób Uśmiech
Odpowiedz
#25

to ja jeszcze słowko pokadzę Krystynie, która jako moderator jest merytoryczna, sprawiedliwa i reagująca w odpowiednim momencie.. dzięki czemu forum jest przejrzyste Kwiatek

Taro.. oczywiście też, choć jego praca jest mniej widoczna.. to jednak obojgu wielki szacunek się należy, za to co robią Uśmiech

no i Wy kochane/ni.. stworzyłyscie/liście najlepiej się czytający zbiór interpretacji kart.. dla mnie tu jest też mój kosmos :romance-heartsthree:



swoje wątki pouzupełniam, jak znajde wolniejsze chwile..
Odpowiedz
#26

Witam wszystkich, ja trafiłam tu tak jak część z Was ponieważ mam duże problemy rodzinne i tzw. egzystencjalne... po prostu szukałam odpowiedzi. Od jakiegoś czasu zaczęłam się interesować tarotem, kiedyś kartami klasycznymi w tym momencie jeszcze nic z tego nie wychodzi ale może kiedyś. Czytając wasze posty bardzo zainteresowała mnie numerologia, jest fascynująca, może dlatego że lubię cyferki , jest w nich ukryta jakaś tajemnica. Teraz codziennie próbuję coś analizować, niestety brakuje mi literatury dla początkujących. Jak ktoś może coś polecić to byłaby wdzieczna. Coś od podstaw. Dzięki i jest mi bardzo miło, że w chwilach samotności mogę tu wejść i poczuć że nie jestem sama. Szczególne podziękowania dla Kosma X i Qzarve. Kosma X bardzo wrażliwa osoba, Qzarve człowiek z pasją. Chciałabym tak kiedyś potrafić interpretować te cyferki jak ty (ps. z niecierpliwością czekam na cd.)Pozdrawiam Wszystkich! Oklaski
Odpowiedz
#27

Trafiłam tutaj dzięki pewnej osobie która poleciła mi Wasze forum.Dla mnie jest to najlepsze forum w tych klimatach.
Dziękuję wszystkim za wspaniałą atmosferę. Kwiatek

Animus est, qui divites facit - To dusza czyni ludzi bogatymi - Seneka
Odpowiedz
#28

No to teraz ja...

Kiedys w jednym z pierwszych postow nabazgrolilem, ze sciagnal mnie tutaj megafon Miriam...nie wiem jak to sie stalo , ale to Miriam mnie tu zwabila, czarownica jedna.. Kwiatek ...., a tak po prawdzie to moze mi nikt nie uwierzy, ale tarota , a potem astrologii zaczalem uczyc sie sam, juz po zarejestrowaniu sie tutaj, czytajac rozne ksiazki i posty z tego forum...

Tak naprawde przed dniem rejestracji na tym forum nie mialem o kartach i astrologii zbyt duzego pojecia...chyba mi nikt nie uwierzy , ale to szczera prawda...Potem juz jak mnie dopadlo , to skonczylo sie na tym ze zaczytuje sie w ksiazkach jak narkoman (to moj natalny Neptun na IC , ktory wlasnie wszedl w Ryby w zeszlym roku..)...Jestem z tym forum zwiazany od narodzin "Koziolka - Matolka"...Od jakiegos awatarka trzeba bylo zaczac, a ten mi pasowal , bo Glupiec to pierwsza karta w Tarocie , o ktorej przeczytalem , wiec mi pasowalo , byl to tez moj pierwszy glebszy kontakt z tarotem poprzez to forum... :eusa-think:

Pozdrawiam wszystkich: Ojcow i Matki chrzestne Koziolka, ktorzy sie przede mna zarejestrowali.... Kwiatek Kwiatek Kwiatek Kwiatek

Czy człowiek nie umiejący liczyć, który znalazł czterolistną koniczynę, ma też prawo do szczęścia? - Stanisław Jerzy Lec
Odpowiedz
#29

Ja na forum trafiłem w ten sposób, że kupiłem sobie karty Tarota.
Potrzebowałem wymiany wiedzy, doświadczeń i opinii, a przede wszystkim kontaktu z innymi pasjonatami Tarota. I tak to się zaczęło... .
Odpowiedz
#30

Ja odkryłam to Forum przypadkowo, a podobno przypadki nie istnieją........ Tak....Kto szuka - ten znajdzie ... Papa
Odpowiedz
#31

Ja trafiłam, jakby to ująć przypadkiem i zostałam. Szukałam czegoś w temacie liczb karmicznych, a wciągnął mnie tarot.
Odpowiedz
#32

Ja trafiłam tutaj przypadkiem ,wypisując różne hasła w necie, szukając porady jak polepszyć swój związek, jak nim pokierować, chciałam znalezć odpowiedz :czy karty to wyrocznia? I znalazłam Hura .Przyciągnęła moją uwagę nazwa.
Odpowiedz
#33

Lat temu 18 zapisalam sie do Studia Psychotroniki, gdzie byly zajecia m.innym z tarota. Poznalam fajnych ludzi, jedna zostala moja przyjaciolka od serca. Zafascynowal mnie temat laczony-astrologia-tarot. We Wloszech mieszkam od lat 15-stu, ale moglam sobie pozwolic na powrot do mojego hobby od 2-ch lat. Nie znajac komputerowego szusowania nie od razu znajdywalam strony mi potrzebne. Jak dziecko we mgle. Przez przypadek chcialam czego dowiedziec sie o karcie- wpisalam nazwe i wyskoczyl mi DOBRY TAROT. Nazwa mi sie spodobala- z dobrego moze byc tylko dobre, wiec weszlam i naprawde jestem oczarowana. Prowadzacy wie o czym mowi, uczestnicy zyczliwie sie odnosza i wpisuja swoje uwagi, przelewaja swoja wiedze bez oszczedzania.
Naprawde -narazie nie zdazylo mi sie nie znalezc odpowiedzi na moje pytania.
Nie wiem jeszcze jak sie zalacza zdjecie obok imienia, jak i gdzie mozna poslac zdjecia- czy jest taka strona, czy trzeba ja stworzyc, a to juz jest dla mnie bajka narazie...- bo moja glowa komputerowo jest na poziome piaskownicy, wiec nawet jak jest napisane, ale..jak przyjedzie jakies dziecko na wakacje, to mi pomoze.
Pozdrawiam.
Anna
Pociesza
Odpowiedz
#34

Hyacynt napisał(a):No to teraz ja...

Kiedys w jednym z pierwszych postow nabazgrolilem, ze sciagnal mnie tutaj megafon Miriam...nie wiem jak to sie stalo , ale to Miriam mnie tu zwabila, czarownica jedna.. Kwiatek ...., a tak po prawdzie to moze mi nikt nie uwierzy, ale tarota , a potem astrologii zaczalem uczyc sie sam, juz po zarejestrowaniu sie tutaj, czytajac rozne ksiazki i posty z tego forum...

Tak naprawde przed dniem rejestracji na tym forum nie mialem o kartach i astrologii zbyt duzego pojecia...chyba mi nikt nie uwierzy , ale to szczera prawda...Potem juz jak mnie dopadlo , to skonczylo sie na tym ze zaczytuje sie w ksiazkach jak narkoman (to moj natalny Neptun na IC , ktory wlasnie wszedl w Ryby w zeszlym roku..)...Jestem z tym forum zwiazany od narodzin "Koziolka - Matolka"...Od jakiegos awatarka trzeba bylo zaczac, a ten mi pasowal , bo Glupiec to pierwsza karta w Tarocie , o ktorej przeczytalem , wiec mi pasowalo , byl to tez moj pierwszy glebszy kontakt z tarotem poprzez to forum... :eusa-think:

Pozdrawiam wszystkich: Ojcow i Matki chrzestne Koziolka, ktorzy sie przede mna zarejestrowali.... Kwiatek Kwiatek Kwiatek Kwiatek

Dopiero teraz przeczytałam to co napisałeś. Zawstydzony Dzięki! Zyczę Ci wszystkiego dobrego. Buźki Buziak Kwiatek

Aniu! Tu jest link, który może Ci sie przydać.
<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://dobrytarot.pl/viewforum.php?f=82">viewforum.php?f=82</a><!-- l -->
Powodzenia. Buziak
Odpowiedz
#35

Ja trafiłam na DT przypadkiem .Szukałam coś o numerologii ,co oznacza moja data urodzenia itp.i tak wujek Gogle znalazł Dobrt Tarot Ok
Odpowiedz
#36

A ja potrzebowałam porady, by coś w życiu zmienić.
I właśnie jestem na etapie zmian.
Odpowiedz
#37

Mnie tutaj przywialy pytania. W pazdzierniku 2012 bylam u swietnego wrozbity, ktory tak dokladnie opowiedzial mi o moim zyciu ze bylam w totalnym szoku. No i goooglujac troche na temat Tarota trafilam na to wspaniale Forum Uśmiech Narazie obserwuje, glupio mi sie udzielac nie majac jak dotad nic ciekawego do powiedzienia Rotfl

Szukam, szukam, szukam...
Odpowiedz
#38

Ja chcac zglebic wiedze ezoteryczna wpadlam przypadkiem na to forum i zagoscilam na stale, gdyz spokojna kulturalna atmosfera tego forum mi bardzo odpowiada
  • bylam na paru innych forach gdzie w wieszosci uzywany jest jezyk z nizin spolecznych ,ktory mnie poraza ,nieznosze niepotrzebnego chamstwa Foch
Odpowiedz
#39

Ja tu trafiłam przez google. Szukałam forum, gdzie ludzie uczą się wróżyć. I spodobało mi się. Mam nadzieję, że znajdę czas, żeby zaglądać tu jak najcześciej. Uśmiech Uśmiech Uśmiech
Odpowiedz
#40

Ja trafiłam tu przez serdecznego kolegę, który się tutaj bardzo bardzo udziela i jest dość wysoko postawiony w szeregach DobrotarowiczówRotfl Kwiatek Rotfl i tak mi się tu jakoś spodobało. Na początku byłam takim typowym roszczeniowcem, co to chciał wróżbę i wypad, ale jakoś od paru dni mam natchnienie i zaczęłam się udzielacJęzyk trochę bardziej
Odpowiedz
#41

Z neta. Akurat kupiłam wtedy karty, zaczęłam szukać intepretacji kart/rozkładów w sieci i znalazłam też forum. W dalszym ciągu i tak więcej czytam niż się udzielam.
Odpowiedz
#42

Trafiłem tu przez przypadek. Sam nie wiem jak Luzik

"Tyl­ko dwie rzeczy są nies­kończo­ne: wszechświat oraz ludzka głupo­ta, choć nie jes­tem pe­wien co do tej pierwszej." A.Einstein
Odpowiedz
#43

pisałam pracę magisterską na temat netykiety, czysto teoretyczne wywody dotyczące norm i wartość prezentowanych przez użytkowników sieci po skończonych analizach dokumentów postanowiłam sprawdzić w praktyce - wyszło, że jesteście zwycięzcami i diamentami, ogólnie świetni Oklaski
sam dobór tematyki list dyskusyjnych i forów było podyktowany zainteresowaniami i chęcią poszerzenia wiedzy
żeby nie było tak różowo przyznam się, ktoś mi napsuł krwi i chciałam coś z tym zrobić, ale lektura tego forum i bycie nobem odwiodło mnie od tego pomysłu
teraz zaczytuję się w tematach i postach także bardzo rada jestem, że tutaj trafiłam Uśmiech
Odpowiedz
#44

O! jak miło Uśmiech

Pozdrawiamy.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości