Jak trafiliśmy na forum Dobry Tarot
#45

Udalo mi sie trafić tutaj po wątku numerologicznym, a mianowice rozkladalam swoją datę ur. na czynniki pierwsze i tu wyszukałam najtrafniejszą charakterysykę wibracji poszczególnych cyfr. Do zarejstrowania się przekonał mnie wątek w ktorym każdy początkujacy moze probować swoich sił wyciągając 3 karty do zinerpretowania Uśmiech

Jako, że jest to moja pierwsza tu wypowiedz, chciałaby sie jednocześnie z Wami przywitać Uśmiech
Odpowiedz
#46

a ja tu Pojawilam sie nie przypadkiem...Uśmiech
Kwiatek Buźki
weszlam w google i wpisywalam Tarot za darmoo... i wyskoczyla mi stronka ktora w pierwszy dzien sie zachwycilam..Uśmiech Buźki
Odpowiedz
#47

tak jakoś,przeglądałam a raczej szukałam nowych wiadomości na temat Tarota i znalazłam forum DT Hura bardzo mi się spodobało zarejstrowałam się i mam nadzieje ,że zagoszczę tu dłużej Hura wielki szacun dla TYCH ,którzy załozyli to forum Kwiatek Buźki

Pasja jest przewodnikiem do największych tajemnic...
Odpowiedz
#48

A moja historia jest dość ciekawa. Ze względu na problemy w moim związku postanowiłam udać się do wróżki. Długo szukałam, w końcu nogi poniosły mnie i przypadkiem znalazłam gabinet. Otrzymałam odpowiedzi na moje pytania, dzięki czemu postąpiłam trochę inaczej niż zamierzałam. Parę dni później znajoma odkopała telefon do swojej zaufanej. Poszłam. I tu szok, poza bardzo drobnymi różnicami w rozłożeniu w czasie fakty te same, ba, czasem nawet te same karty. Ale pojawiły się wątpliwości, bo ludzie wokół sypali z rękawa opiniami, że to oszustwo, gra psychologiczna, bzdura. Wpisałam w wyszukiwarkę - wróżka opinie. Wyskoczył wątek z tego forum, zaczęłam czytać. Nie mogłam sobie wymarzyć lepszego potwierdzenia, że nie jestem szurnięta, że w to wierzę. Stopniowo nauczyłam się korzystać z wszelkich dobrodziejstw tego miejsca Uśmiech jestem zachwycona całym tym ciepłem, które tutaj jest.
Wiecie, jak zaczęły się moje problemy, powiedziałam sobie - wszechświat znajdzie drogę, żeby wszystko ułożyło się tak, żeby było dla mnie jak najlepiej, że będzie stawiał na mojej drodze ludzi i sytuacje, które pozwolą mi przetrwać trudny czas i które doprowadzą mnie do czegoś dobrego. Doświadczam tego codziennie. I choć czasem dzień zaczyna się strasznie, wieczorem nie jestem w stanie nie powiedzieć: "dziękuję za kolejny wspaniały dzień, za tą konkretną osobę, tę konkretną sytuację". Każdy dzień przynosi mi potwierdzenie, że życie to magia, że istnieją anioły, także te ziemskie, że życie układa wspaniałe scenariusze i że ostatecznie każda przeszkoda i każda zła rzecz toruje drogę do czegoś dobrego.
Odpowiedz
#49

brawo kochana! 100 lajków Ok

jak mantre powtarzam, że trzeba trochę zwolnić, otworzyć szerzej oczy i zacząć zauważać rzeczy małe ...

uwaga! też byłam "ślepa" w życiu - wiem co czujesz! Buziak Buźki
Odpowiedz
#50

To teraz ja Uśmiech Rejestrowałam się na różnych forach tarotowo-ezoteryczno-runicznych, ale zawsze po kilku dniach na każdym zniechęcała mnie atmosfera - złośliwi forumowicze wyżywający się jedni na drugich najwyraźniej za swoje niepowodzenia życiowe i administratorzy, którym wydawało się, że są "szefem wszystkich szefów" i Bogiem Wszechmogącym w jednym Rotfl Taki mam charakter, że nie chce mi się tracić czasu ani energii na słowne przepychanki i wolę dać sobie spokój.
A tutaj na DT jest zupełnie inaczej, panuje miła atmosfera, wszyscy są życzliwi, można się czegoś nowego nauczyć, podyskutować i nie trzeba się obawiać złośliwości. Najbardziej lubię nasze gry i zagadki Ok
Wielkie brawa dla administratorów za takie fajne forum Oklaski
Odpowiedz
#51

ja tez trafiłam przez przypadek, szukajac czegos w necie o czym swiadczy jak dawno tu się zalogowała. Teraz cóż..próbuje wrócic do kart a samemu jest dośc trudno Uśmiech
Odpowiedz
#52

Ja szukałam jakiegos hasla zwiazanego z Tarotem przez google i trafilam na Dobry Tarot przypadkiem,podoba mi sie tu i zostaje na dlugo Uśmiech
Odpowiedz
#53

ja trafiłam przez wyszukiwarkę, poszukując interesujących stron związanych z ezoteryką, tarotem Uśmiech
Odpowiedz
#54

Moja odpowiedź nie będzie oryginalna - wujek Google mi podpowiedział Uśmiech
Szukałam osób, z którymi będę mogła porozmawiać o swojej pasji jaką jest tarot.
Odpowiedz
#55

Ja trafiłam na DT szukając znaczeń kart. Wielu ciekawych rzeczy się tu wciąż dowiaduję i dzięki czemu uczę się. Bardzo lubię tu zaglądać również ze względu na miłą atmosferęUśmiech. Na pewno zostanę tu na długoUśmiech
Odpowiedz
#56

Trafiłam za poradą siostry.
Odpowiedz
#57

to może i napisze co mnie tu przywiodło:

wiele lat temu jakaś babska gazeta wydrukowała karty tarota do samodzielnego wycięcia i pokazane tam były jakieś proste rozkłady. Oczywiście pokusiłam się o wycięcie i przestudiowanie materiału Rotfl po jakimś czasie okazało się ,że jestem "uzależniona". Nie wyjdę z domu bo muszę karty postawić , to na to to na tamto i nie wiem jakim cudem ale generalnie moje interpretacje się sprawdzały( albo sobie tak interpretowałam) Wszyscy dookoła zawsze mi mówili ,że jestem wiedźmą, że co wykrakam to jest i żebym tylko nic złego nie mówiła bo jeszcze się spełni.... no i wykrakałam....wystraszyłam się( może niepotrzebnie- ale byłam bardzo młodą osobą) wiedza w necie nie była tak powszechna jak teraz, a i internet mało kto miał w domu Rotfl ( tak tak takie czasy tez kiedyś były). Zapomniałam całkowicie co i jak aż ostatnio od jakiegoś czasu znów mnie ciągnie w te stronę. Złożyła się na to pewnie też po części moja sytuacja osobista- szczególnie jeśli chodzi o pracę. Jakby mi ktoś moje szczęście i spadanie na 4 łapy zaczarował. Wszystko jest żle.... chociaż zawsze może być gorzej........ zaczęłam niuchać w temacie Uśmiech i trafiłam tu. Przyciągnęła mnie tu pozytywna atmosfera , najpierw troszkę poczytałam aż sie zalogowałam i tadammmmmmmmmmm jestem. Chce poczytać o tarocie o kartach , rozkładach może czegoś się nauczę, może ktoś mi postawi karty i rozjaśni w głowie co jest nie tak... Uśmiech a może się sama czegoś nauczę pod waszym okiem


pozdrawiam wszystkich serdecznie Monika
Odpowiedz
#58

Ja również trafiłam tu przypadkiem... w bardzo trudnym momencie dla mnie.... wszystko, dosłownie wszystko mi się zwaliło na głowę...nigdy w życiu nie byłam bliższa depresji niż wówczas... i dziewczyny przyjęły mnie tak miło... tak mi pomogły.... dzięki nim wyszłam z tego doła.... Dziękuję Wam raz jeszcze Uśmiech
Odpowiedz
#59

Ahhh trafiłam tutaj głównie przez szukanie pomocy w sprawach miłosnych ale też od dawna interesuję się tą "magiczną" stroną życia Uśmiech. Zostałam bardzo ciepło przyjęta, udzielono mi rady i mam nadzieję że jeszcze nie raz będę mogła prosić o pomoc oraz też odwdzięczyć się w jakiś sposób Uśmiech.
Odpowiedz
#60

ja zawsze odczuwałam "magiczne siły" wokół mnie, o tarocie pierwszy raz dowiedziałam się w wieku mniej więcej zerówkowym, bo mama przy mnie robiła rozkłady. później w podstawówce dowiedziałam się o numerologii.. no i tak całe życie mi ta ezoteryka towarzyszyła, zawsze się tym interesowałam i zawsze inaczej postrzegałam ten świat, swój cel na Ziemi itd. bardziej się skupiam na swoim wnętrzu niż na sprawach materialnych. A że ostatnio mam taki kryzys i zastój w życiu, porzuciłam też sztukę i malarstwo przez brak chęci do życia, wpadłam na pomysł, że powinnam sobie wymyślić nowe hobby to raz, a dwa też zbliżone do mojego wnętrza no i oczywiście, że nawet nie musiałam wpadać na to, że to będzie tarot, tylko ta myśl wypłynęła od razu. chciałam też znaleźć forum do pomocy i ogólnego wsparcia, no i co bardziej może pociągać niż zlepek słów 'dobry' i 'tarot' Język przy okazji mi powróżono i tak tu zostałam.. kilka dni po "hasaniu" tutaj kupiłam sobie Osho, a teraz wybieram następną talię Uśmiech pozdrawiam Was wszystkich !
Odpowiedz
#61

Znalazłam sie tutaj bo jestem w kropce.kilka wątków mojego życia dziwnie sie toczy. Chcialabym pozyskać tutaj porade co dalej...kiedyś udzielalam sie na innym forum i wiedzialam o waszym istnieniu bo wróżka goya tez się u was udzielała kiedyś. Troche sie interesowałam ezo i malutko wiem. Pozdrawiam wszystkich
Odpowiedz
#62

Około 10 lat temu zaczęłam interesować się ezoteryką, kupowałam tygodnik "Gwiazdy mówią" i pisałam smsy do "wróżek", potem same do mnie pisały...najprawdopodobniej nie były to prawdziwe wróżki. Szukałam czegoś, co mi pomoże, bo w wieku 18 lat ciągle łapałam "doła", płakałam, nie chciało mi się nic...brałam nawet przez krótki czas tabletki antydepresyjne. W sobotę 18 kwietnia szukałam czegoś w necie na temat sprawdzalności wróżb tzw. "Cyganek", ponieważ mój narzeczony twierdzi, że rozpad poprzedniego związku i spotkanie mnie przepowiedziała mu Cyganka. Wśród innych stron wyświetliło mi się też to forum i zaciekawiło mnie Uśmiech w 2012 roku byłam troszkę na Ezoforum, ale na dłuższą metę nie zainteresowało mnie jakoś. No i jakoś często tu zaglądam, ludzie tutaj są życzliwi i mają ciekawe pasje.
Odpowiedz
#63

Trafiłam na forum śladami koleżanki. Fascynuje mnie świat magii i wróżby. Zazdroszczę umiejętności Uśmiech)(
Odpowiedz
#64

Ja natomiast chciałam się dowiedzieć jak mnie odbiera osoba którą niedawno spotkałam, mocno zastanawiałam się czy mam się logować na forum i to było przedwczoraj... a wczoraj do mojego konta na gogole sama zawitała jakaś wróżka Uśmiech przypadek ? to właśnie dla mnie był sygnał, ze mam tu do Was przyjść Uśmiech
Odpowiedz
#65

Trafiłam tu całkowicie przez przypadek...przeglądając horoskopy w internecie.Wiem tylko tyle że fajnie jest tu u Was więc....ZOSTAJE NA DŁUŻEJ.Pozdrawiam Rotfl
Odpowiedz
#66

A ja wpisałam dobry tarot w wyszukiwarce szukając odpowiedzi na nurtujące pytania... Słowo dobry pojawiło się tam celowo... wierzę w jego moc...
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości