Jak trafiliśmy na forum Dobry Tarot
#67

Czysty przypadek... albo po prostu przeznaczenie Oczko
Odpowiedz
#68

Witam trafiłam tutaj bo obłednie szukam pomocy , nie moge się odnależć w obecnej sytuacji w której jestem
Odpowiedz
#69

Witam, znalazłam się tutaj, gdyż szukam odpowiedzi na nurtujące mnie obecnie problemy.
Odpowiedz
#70

Witam trafiłem tutaj bo stanąłem przed poważnym wyborem dalszej drogi życiowej. Ciężko mi samemu podjąć decyzję.
Odpowiedz
#71

Dzień dobry,
faux pas popełniłam, nie witając się.Przepraszam.
Trafiłam już dawno, chyba ze dwa lata temu.Był czas, że podczytywałam, ale póżniej, problemy życiowe, komputerowe i inne "wylogowały" mnie z wielu obszarów, nie tylko forumowego życia.
Jak trafiłam? Tego nie pamiętam.... Smutny
ale widać, tak miało być i tak miało być, ze jestem znowu.
Pozdrawiam
D.
Odpowiedz
#72

Nie pamiętam, czy się już przedstawiałam, ale na pewno widziałyście moją piramidkę numerologiczną. Na forum trafiłam na samym początku 5-6 lat temu Uśmiech bardzo interesowałam się tarotem i numerologią oraz astrologią, chciałabym rozwijać ta pasję ale brak czasu....same rozumiecie. Aktualnie mam 30 lat czyli weszłam w "wiek średni" i zaczynam wszystko od nowa. Interesuje sie archeologią i ezoteryką. Jestem bliźniakiem, 23 maj '85, pozdrawiam Uśmiech

Można wejść do ciemnego pokoju pełnego zła ciemności i zapalić świeczkę, a ciemność natychmiast zniknie. Ale nie da się zrobić odwrotnie,nie da się wejść do oświetlonego pokoju wypełnionego prawdą. Nie da się wziąć żadnej ilości ciemności by wejść z nią do tego pokoju i odnieść jakikolwiek skutek.
Odpowiedz
#73

Trafiłam przez przypadek, szukając informacji na temat wróżb Oczko
Odpowiedz
#74

Jak tu trafiłam. Sama nie wiem, myślę, że przez przypadek. Szukam podpowiedzi co dalej Uśmiech
Odpowiedz
#75

Witam, weszłam tutaj bo to najgorszy okres w moim życiu i sobie z tym nie radzę.
Odpowiedz
#76

Witam trafiłam tutaj dzięki mojej przyjaciółce
Odpowiedz
#77

Hmm... Interesuję się ezoteryką od roku i chcąc pogłębić swoją wiedzę o tarocie, poprzez internet, pewnego dnia trafiłem na to forum. Co prawda przeglądam je od kilku miesięcy, ale dopiero dziś postanowiłem się zarejestrować. : )

May the Force be with you.
Odpowiedz
#78

Witam, jestem tu bo zabijają mnie problemy.
Szukam odpowiedzi na kilka pytań. Forum podpowiedziała mi wyszukiwarka.
Liczę na Was, choć nie wiem dlaczego jakoś tak dziwnie zaufałam tej stronie.
Odpowiedz
#79

trafiłam na forum z nadzieją na lepsze jutro pozdrawiam serdecznie
Odpowiedz
#80

A ja trafiłam przypadkiem Uśmiech
Odpowiedz
#81

Hej wszystkim Buźki
Ja trafiłam bo koleżanka mi poleciła portal.
Odpowiedz
#82

Trafiłam przypadkiem, przez wujka Google Uśmiech w sumie jestem w sytuacji w jakiejś sposób patowej i może tu uzyskam jakieś wskazówki co dalej Uśmiech to jedno, a dwa to trochę się zaczęłam interesować Tarotem i chyba pójdę w jego kierunku :5)
Odpowiedz
#83

Ja również trafiłam przez przypadek za pomocą google Uśmiech szukałam informacji o tarocie.
Odpowiedz
#84

Bo mam katar i spac nie.moge...a problemy mam zawsze ...i moze mi powie kgos gszie ten moj jedyny ?Rotfl tak troche pol zartem pol serio...
Odpowiedz
#85

Hej.
Ja trafiłam tutaj, bo stanęłam na zakręcie życiowym i szukam odpowiedzi na nurtujące mnie pytania.
Odpowiedz
#86

trafilem tutaj szukajac forum zajmujacego sie tarotem
Oczko
Odpowiedz
#87

Czesc wszystkim,
trafilam tutaj, bo ostatnio interesuje sie ezoteryka, chetnie sie czegos dowiem w tym temacie, naucze, moze cos dla siebie odryje.
Pozdrawiam wszytskich
Odpowiedz
#88

Jak trafiłam na forum ? Kiedyś , kiedyś , bardzo interesowałam się ezoteryką. Choć te zainteresowania zeszły na dalszy plan . Od pewnego czasu czuję potrzebę powrotu , także poproszenia o pomoc . O parę wskazówek . A o forum dowiedziałam się od znajomej i w taki sposób jestem tutaj .
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości