X Koło fortuny - okoliczności
#45

Witajcie,
Jak zinterpretowali byście Koło Fortuny w pytanie o okoliczności w jakich kogoś poznacie?
Po prostu rozpoczęcie nowego etapu, jakaś przełomowa sytuacja w życiu?
Odpowiedz
#46

Ja bym zinterpretowała to jako jakieś losowe zdarzenie, coś zewnętrznego, trochę niezależnego od nas, okoliczności których się nie spodziewamy. 
Mnie Koło Fortuny zazwyczaj coś takiego pokazuje więc dociągam do tej karty inną kartę ponieważ zazwyczaj w tej kolejnej zawarty jest jakiś konkret Uśmiech 
Mnie osobiście Koło Fortuny nigdy nie pokazuje czegoś na kształt nowego etapu w życiu, a co do sytuacji przełomowej - może taka być ale to zależy od kolejnej karty. Czasami w tej karcie mam też taką informację, że odpowiedź od kart jest jeszcze nie znana do końca nawet samym kartom. Warto zapytać ponownie za jakiś czas.

Pozdrawiam  Oczko
Odpowiedz
#47

Z tego co zrozumiałem to już będzie w lutym, więc nie zdążę dopytać.
Dziękuję bardzo, też taka opcja chodziła mi po głowie, że coś zesłane przez los i jeszcze nie możemy poznać odpowiedzi. Jakieś zdarzenie, którego się być może nie spodziewam.
Dziękuję ????
Odpowiedz
#48

Nie bardzo zrozumiałam... wiesz że kogoś poznasz w lutym, ale nie wiesz w jakich okolicznościach? Myśli

Tak jak napisała JesiennyLiść - ta karta pokazuje okoliczności niespodziewane i niezależne od Ciebie. Natomiast czasami Koło daje po prostu odpowiedź - zdaj się na los, nie pytaj... po to chyba by się nie programować. Oczko

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#49

Tak, wyciągałem karty na miesiące i wypadło na luty. A potem dopytalem o okoliczności.
Właśnie zdam się na los i dlatego już nie będę dopytywał. Niech się dzieje co ma się dziać. Aż jestem ciekawy co to za okoliczności ????
Odpowiedz
#50

W kole zdarzenia występują nagłe kiedy się ich niespodziewamy tutaj decyduje los nie my
Odpowiedz
#51

Ostatnio coś się mnie trzyma ta karta ????
Wcześniej chciałem podobnie wyłożyć karty na miesiace, w którym znajdę pracę. Pomedytowałem i chwilę zanim przystąpiłem do tasowania w głowie pojawiła mi się myśl, że Koło Fortuny może mi to pokazać. Podczas tasowania wypadła mi karta i to wlaśnie było Koło Fortuny. Stwierdziłem, że co będzie to będzie, bo jak mówisz to los tutaj działa.
Odpowiedz
#52

Zawsze możesz Koło "wyprosić" z talii używając rozkładu "tak/nie" na 8 kart.  Oczko

Rozkład "Tak/Nie" (odpowiedź "tak" lub "nie") - 8 kart (dobrytarot.pl)

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#53

Haha o tak, znam ten rozkład. To jeden z moich ulubionych. Jest bardzo skuteczny. Dziękuję ????
Odpowiedz
#54

(16-01-2021, 09:07)nastek96 napisał(a):  Ostatnio coś się mnie trzyma ta karta ????
Wcześniej chciałem podobnie wyłożyć karty na miesiace, w którym znajdę pracę. Pomedytowałem i chwilę zanim przystąpiłem do tasowania w głowie pojawiła mi się myśl, że Koło Fortuny może mi to pokazać. Podczas tasowania wypadła mi karta i to wlaśnie było Koło Fortuny. Stwierdziłem, że co będzie to będzie, bo jak mówisz to los tutaj działa.

Dla mnie Koło Fortuny oznacza zwykle totalną niespodziankę. Niezależnie od tego, co Ci przyjdzie do głowy, gdy myślisz o tych okolicznościach spotkania/poznania kogoś, powiedziałabym, że.... to NIE to. Będzie to wyglądało całkowicie inaczej, niż cokolwiek, na co mógłbyś wpaść, myśląc i analizując. To taka karta, którą odbieram jako: "daj się zaskoczyć, finalnie pewnie będziesz zadowolony, choć po drodze mogą być jakieś perturbacje/przeszkody/zwroty akcji".  Osobiście lubię tę kartę, choć potrafi podnieść ciśnienie  Oczko   Daj znać, w jaki sposób się to urzeczywistni.
Odpowiedz
#55

Czy do tego rozkładu używamy całej tali?
I drugie pytanie czy ma znaczenie przy interpretacji odpowiedzi czy karty są w położeniu prostym czy odwróconym?
mam nieduże doświadczenie z tarotem więc proszę się nie dziwić pytaniom..

właśnie zrobiłem sobie taki rozkład w zapytaniu czy inwestycja przyniesie mi w określonym czasie zakładany zysk :
Koło fortuny było w IV rzędzie czyli NIE obok z lewej strony 6 denarów , jedna i druga karta w pozycji odwróconej
Jaka jest prawidłowa interpretacja odpowiedzi?
Odpowiedz
#56

http://dobrytarot.pl/forumdisplay.php?fid=14
swoje własne rozkłady przedstawiamy w tym dziale, oczywiscie stosując sie do Regulminu działu Nasze wrózby...
(Regulamin widoczny na belce)

Zachecam do zapoznania sie z działem Tarot w teorii i Tarot w praktyce...sporo informacji, wręcz opracowań na wszelkie dylematy tarotowe... Oczko

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Odpowiedz
#57

Myśli ale tym pytaniem łączę teorię z praktyką.. przecież nieco wyżej forumowicz również pyta o swój rozkład..
wątek jest na temat rozkładu 8 kart i w tej tematyce są moje pytania.przecież nie prezentuję całego rozkładu tylko pytam o odwrócone karty i znaczenie 6 denarów w takiej pozycji
Odpowiedz
#58

Kama, rzeczywiscie też mi się wydaje, że Koło Fortuny to okoliczności, których się nie spodziewam i których w żaden sposób nie da się przewidzieć. Dziękuję ????
zpol1 - jeśli Koło wypadnie w ostatnim rzędzie, to znaczy, że karty mówią nie i nie interpretujemy już żadnych innych kart.
Odpowiedz
#59

(24-01-2021, 00:17)nastek96 napisał(a):  zpol1 - jeśli Koło wypadnie w ostatnim rzędzie, to znaczy, że karty mówią nie i nie interpretujemy już żadnych innych kart.
dziękuję
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości