X Koło fortuny - okoliczności
#23

Margola, bo Krolowa bulaw to nie tylko ktos, kto bierze inicjatywe we wlasne rece - takze babeczka elegancka, inteligentna i seksowna Oczko
Odpowiedz
#24

Margola, ja sie nie boje, odrobina zdrowej zazdrosci nikomu jeszcze nie zaszkodzila a to potrafi odswiezyc Oczko
Lila, czyzbys sugerowala zakup skorzanej czarnej bielizny i pejczyka Rotfl
Alathea-jesli w taki sposob widzisz Bulawiana to ja nie mam naprawde nic przeciwko by nia w pazdzierniku pobyc Ok
Odpowiedz
#25

Asiu a nawet i stroj lekarki czy policjantki bylby fajny Rotfl Rotfl
Odpowiedz
#26

Lilus, blagam Ty mnie nie prowokuj bo jak palne cos to mnie Teofides tak zacenzuruje ze sie nie pozbieram Krzyk
A propos ....... nie bede Ci tu teraz wypominac ze radzialas mi byc cieplejsza i otwarta ....... Wiec jakby co Teofides reklamacje do Lili Rotfl
Odpowiedz
#27

Rotfl Rotfl Dobre Buźki
Odpowiedz
#28

Tam ci wychodzilo dosc milo i rodzinnie w pozostalych kartach...A moze ktos go na wesele poprosi...As kiel. to takze przyjecie, oswiadczyny ,zareczyny, wesele...PARTY !
Odpowiedz
#29

Twój facet sie upije (as pucharów) z tobą (królowa buław) i bedzie mu sie ostro kręcić głowie (Koło Fortuny). Gdzie tu niespodzianka? A no w tym, że będzie okazja do wznoszenia niezliczonych toastów Uśmiech))

A tak na poważnie: dla mnie as pucharów to emocje. Wcale niekoniecznie dobre (ja nie używam odwróconych kart więc as pucharów w położeniu prostym jak najbardziej może pokazać jakieś złe emocje).

Królowa buław to wcale nie musi być partnerka ani nawet kobieta. To w ogóle nawet nie musi być człowiek. Może to też być np. ognista sytuacja. Kobiety lubią się kłócić a królowa to w końcu kobieta więc może kłótnia? Która wywoła złe emocje? Albo wręcz przeciwnie, może impreza i fajne emocje? Albo jakaś ekscytująca rywalizacja?

Koło Fortuny to coś niespodziewanego (ale to już definiuje pozycja w rozkładzie: "niespodzianka"). To też rzeczy nad którymi nie mamy kontroli. To również nagły zwrot losu (z asem pucharów to pewnie na lepsze, jakaś niespodziewana poprawa sytuacji i dużo z tego płynącej przyjemności). Koło to też pojazdy i pieniądze.

tego typu kombinacji jest cała masa, chciałam tylko pokazać, jak bardzo to może NIE BYĆ kochanka, romans itp...
Odpowiedz
#30

niespodzianka moze zarowno byc niemila, jak i mila - na dodatek zalezy kto to ocenia, czy ten obdzielony czy tez bliska osoba
trudno powiediec, czy ma ona byc mila lub nie
karty sa sympatyczne, gdyby miala byc dla tej osoby niemila (na teraz, bo np. pozniej konsekwencje moa byc neimiale ale wcale nie musza) -
to mysle, ze wypadlyby "gorsze karty", na klotnie Rycek mieczy albo 5 kijow czy tez 6 kijow
oczywiscie tu wchodzimy juz w indywidualna interpretacje kart, ktora moze sie roznic w zaleznosci od osoby

mimo wszystko sadze, ze chyba nie ma podstaw, zeby rozpatrywac znaczenia tych kart (As puch., Krolowa bulaw) w negatywie...
samo wydarzenie moze byc przyjemne, choc niekoneicznie dla wszystkich zainteresowanych panem
Krolowa kijow to moze byc partnerka, moze tez byc inna pani
dla mnie za malo kart, zeby wysnuwac daleko idace wnioski
Odpowiedz
#31

To i ja się dołączę, bo właśnie takie rozważania bardzo pomagają w doskonaleniu się i każda uwaga jest na wagę złota, jesteście super dziewczyny Buźki
A ja myślę tak.
Karta główna w niespodziankach to Koło Fortuny, a więc można powiedzieć, że na pewno wiąże się to z jakąś zmianą - i stawiałabym na to, że to los mu szykuje tę niespodziankę/a więc nie jest to jego działanie/, on tylko będzie się musiał do tego odnieść-może też tylko przyjąć coś do wiadomości i nic z tym nie zrobić.
Dalej As Puch, QBuław.

Katarynko - podobnie odbieram Asa Puch., zresztą jak wszystkie Asy, tutaj ta karta tylko i wyłącznie mówi o pojawieniu się nowych emocji, a czy dobrych? - tego nie odczytuję w ten sposób, bo może być różnie, a dlaczego tak myślę?

Koło jest zmienne, zaskakuje i czasem wymaga szybkich decyzji, karta QBuław to też sporo energii, dynamizmu, a kobieta w tej karcie wie czego chce i pokazuje to bez skrupułów.

Nie potrafię ocenić na razie kim owa Pani jest czy to Ty, czy jakaś inna, tym bardziej, że wspomniałaś o 10-tkach w jego uczuciach,rodzinie.
Cóż więc znaczą te 10-tki-pełnię szczęścia? zadowolenia? - może tak, ale wiesz jak to jest z tą pełnią, może być przesyt i co pozostaje aby na nowo poczuć power, tak potrzebny na to, aby jutro było dniem, na który się czeka?

QBuław dla mnie/zaznaczam dla mnie/ to kobieta z zewnątrz - w sytuacji gdy stawiamy rozkład na stałą relację, a wy przecież tworzycie stały związek, prawda?
Ty byś wyszła jako QKielichów lub QDenarów, tak myślę.

QBuł. może więc być kimś zupełnie nieznanym, ale też i znajomą lub jak ktoś już napisał szefową, jeśli faktycznie takowa jest, a As Puch. tutaj, wcale nie musi być od razu romansem, oj nie!.
Ta kobieta jako QBuł. dominuje ten rozkład, pokazuje się jako osoba przejmująca inicjatywę wobec Twojego partnera, a o co jej chodzi?

Jeśli wasza relacja jest o małej zażyłości, to możesz być Ty tą QBuław, ale Tobie tylko oceniać na jakiej stopie jesteście, i wtedy faktycznie wykażesz się inicjatywą, zaskakując go swoją postawą i uczucia ulegną ożywieniu, jak to było na początku między wami, czego od serca życzę Asiu927 Buźki
Odpowiedz
#32

Dzieki Pelnia za Twoje przemyslenia. Wracamy wiec di punktu wyjscia "na dwoje Babka wrozyla" Oczko
Obiecuje, ze na poczatku listopada odgrzebie temat a wtedy bedziemy mogli sie upewnic co to tak naprawde oznaczalo.
Dzieki za zyczenia, co ma wisiec nie utonie jak to mawiaja Starzy Gorale Rotfl
Pozdrowionka Kwiatek
Odpowiedz
#33

Jestem żółtodziobem jeśli chodzi o karty tarota, bo chociaż mam je już ponad dwa lata, miałam ponad roczną przerwę.W czasie praktykowania pojawił się zastanawiający mnie fakt, który próbowałam interpretować na wiele sposobów, ale jednak jestem ciekawa opinii bardziej doświadczonych  Uśmiech Kiedy miesiące temu starałam się odczytywać przyszłość dla innych, wszystko układało się w logiczną całość, a parę spraw sprawdziło się w stu procentach z czego byłam bardzo dumna, jednak zawsze, kiedy wyciągam karty dla siebie, w rozkładzie pojawia się Koło Fortuny. Nie ważne gdzie je schowam, jak bardzo o nim nie myślę, często wręcz samoistnie wypada z talii. Tak było kiedyś, ale i teraz po bardzo długiej przerwie kiedy zdecydowałam się ponowić moją przygodę z kartami, nie pamiętając o wcześniejszych zdarzeniach- pierwszy rozkład- bach- Koło Fortuny Rotfl Cóż to za znaki, macie może jakieś pomysły na interpretacje tego zjawiska? Z góry dziękuję za odpowiedź.
Odpowiedz
#34

Na sam poczatek przywitaj sie z nami w wątku powitalnym.

Co do Twojego pytania Kolo Fortuny może mówić abys przygotował sie do zmian dzięki którym nauczysz się więcej
i byc moze odkryjesz jakis potencjał który w Tobie drzemie Oczko
Odpowiedz
#35

Mnie np koło fortuny mówi o zmianach na lepsze czyli jakby wyjście na prostą...
Odpowiedz
#36

Uśmiech ja też bym odebrała Koło jako karte pozytywna,jako dar od losu,moze to twoje przeznaczenie z nimi pracowac? Oczko

Pasja jest przewodnikiem do największych tajemnic...
Odpowiedz
#37

Chciałam się Was podpytać jako bardziej doświadczonych praktyków Tarota o sprawę odwróconego Koła Fortuny.

Poprosiłam Tarota o radę co zrobić w sytuacji gdy chce żeby relacje między dwojgiem ludzi były dobre, gdzie rozkład na związek
z jego strony pokazał mało obiecujące Karty ale nie zamykające drogi do wspólnej przyszłości (jak zwykle chodzi o związek z jakąś kobietą, o której rozmyśla....)
W odpowiedzi dostałam odwrócone Koło Fortuny w połączeniu z 9 buław.
Jedyne co mi przyszło do głowy to przeczekanie niekorzystnej sytuacji i czujna jej obserwacja ale to bardziej tyczy się samych buław niż Koła. Macie jakiś na to pomysł? Co tu wnosi Koło jako radę główną?
Odpowiedz
#38

Dobry wieczor!

Nie wiem jakie byly pozostale karty w rozkladzie ale 9 bulaw to zwykle blokady przed wejsciem w zwiazek wynikajace z poprzednich przykrych doswiadczen, moze kolo sugeruje, aby je "odkrecic"? Skoro pojawilo sie do gory nogami? Z kolei zaczynajac od X Kolo Fortuny, jest takie aby nie pozostawiac losu samego sobie, jakby to pozycja prosta sugerowala. Czyli nalezaloby doslownie, dzialac, pokonywac ta blokade pokazana przez kolejna karte. Od razu powiem, ze to polaczenia kart nie sugeruje latwej drogi. Trudno jest pokonac los, a ten czestopokazuje wlasnie AW X.

Powodzenia!
Odpowiedz
#39

Droga Madrugado!

Dziękuję Ci bardzo za tą podpowiedź, choć nie ukrywam, że teraz jestem jeszcze bardziej skołowana...

W pytaniu o to co on wnosi do związku/relacji wyszła mi 6 kielichów i Cesarzowa co dla mnie jest jednoznaczne dla rozpamiętywania jakiejś nieziemskiej kobiety (gratuluje jej i zazdroszczę, tez mogliby nas wszystkie tak wspominać :p)
Na pytanie o to wokół czego krążą jego myśli wyszła mi 2 kielichów a co czuje- Sąd i odwrócone 3. mieczy
Jego postawa wobec tej kobiety (która pytała o niego) też jest istotna, ponieważ to Mag z 5 buław, więc pierwsza myśl- coś ukrywa i nie chce żeby się ta druga strona dowiedziała... a może walczy z tym, żeby jej to powiedzieć bo jest bardziej czarodziejem niż magikiem? Rotfl


No cóż.... Nikt nie mówił, że będzie łatwo Język

Nic już nie wiem... Dlatego poproszę Cię o spojrzenie z tej stron jeszcze na to wszystko Uśmiech
Odpowiedz
#40

NO decydowanie jeszcze inna kobieta jest w jego sercu i moze probowac wzbudzic jej zazdrosc!

Co do Odrodzenia i odw 3 mieczy, to mam wrazenie, ze te uczucia bolu sa w nim wciaz zywe, a moze jakos ja przypominasz? Bo ta 2 kielichow jak rozumiem miedzy Wami, jednak wskazuje na ochote do milego spotkania. W kazdym razie, traktowalabym to doslownie jako przypomnienie sobie bolu. Wciaz w nim jest to zywe. Dlatego wlasnie bedzie trudno. Ciezko jest w sobie rozkochac kogos, kto prawdpodobnie kocha kogos innego jeszcze.
Odpowiedz
#41

Heh..... to się zrozumiemy bardziej niż może mu się wydawać......

Tylko jak go podejść tym 9 buław? Cierpliwością? Wytrwałością? Uczucia to chyba trzeba odstawić na bok i tak jak napisałaś działać i być Uśmiech
Odpowiedz
#42

Bez kart, a z doswiadczenia, budowaniem zaufania i przyjazni, oraz cierpliwoscia. Ale nie znam czlowieka Uśmiech Niemniej w wiekszosci przypadkow po tym jak ktos nas zranil po prostu potrzeba czasu, aby ktos mogl znow zaufac. Oczywiscie, jednemu potrzeba lat 2 innemu 10 aby zapomniec, to juz zalezy od tego jak czlowiek sobie radzi z takimi sytuacjami, a to z kolei mozna wyczytac z portretu numerologicznego albo horoskopu natalnego.
Odpowiedz
#43

No w to już nie będę się zagłębiać, najpierw lepiej opanuje Tarota Rotfl

Dziękuję Ci bardzo za pomoc, Twoje doświadczenie jest nieocenione i dziękuję za poświęcony mi czas!

Pozdrawiam ciepło!
Odpowiedz
#44

Bardzo prosze i rowniez pozdrawiam cieplutko Uśmiech
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości