Czy karty pokazują stan rzeczywisty w opisie osób?
#23

Mam nadzieję, że Ci się uda. Czasem, żeby przerobić karmę wystarczy sobie coś uświadomić, więc mam nadzieję, że jak najszybciej kogoś znajdziesz ???? Dobrze, że nie bierzesz przykładu z rodziny i podążasz własną ścieżką. 
Może mężczyźni za Tobą nie nadążają? Rydwan i królowa buław to bardzo ekspresyjne i ekspansywne karty. Może ich przytlaczasz za bardzo? Jesteś zbyt żywiołowa? 
Ciężka sprawa, znaleźć taką przyczynę i sobie pomóc.
Odpowiedz
#24

To działa w dwie strony Język Może ja ich przytłaczam, ale oni mnie z kolei spowalniają i nudzą po czasie swoją bierną postawą. Ludzie mają różne temperamenty. Dla kogoś skupionego na uczuciach pewnie Królowa Monet byłaby materialistką, a dla kogoś zbyt powolnego pewnie Królowa Buław jest przytłaczająca. Na szczęści jest jeszcze Król Buław, także tacy bardziej ekspresyjny faceci też istnieją Oczko  
Jak to mówią, póki się żyje to zawsze jest nadzieja Uśmiech Przemyślałam trochę opis na portalu randkowym i zmieniłam kilka rzeczy. Poznając kogoś muszę się też bardziej skupić na zadawaniu podstawowych pytań, trochę jak na rozmowie o pracę Język  Bo ja tak sobie trochę śmieszkuję, jakieś anegdotki rzucam, a po kilku tygodniach wychodzi, że dana osoba to np. fanatyk religijny i codziennie musi chodzić do Kościoła Język Wdrążę te poprawki i zobaczę wtedy, chociaż nie ukrywam, że czekam na zdjęcie ograniczeń i możliwość poznawania w realu.
Odpowiedz
#25

Oczywiście, że to działa w dwie strony. 
Naturalnie nie możesz być z kimś z kim się nudzisz. 
Fajnie, że zmieniłaś opis. Oczywiście najpierw zawsze uwaga jest skierowana na zdjęcie, przy którym jest już duża selekcja, ale porządny opis jest bardzo ważny. 
Tylko z tego wywiadu nie zrób przesłuchania, bo uciekną gdzie pieprz rośnie ???? nawet Ci buławowi ????
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości