Warsztat 243 - Sytuacja graniczna
#23

(14-04-2021, 20:16)Lady of Dreams napisał(a):  Dramatyczne wydarzenie Kamo. Dobrze, że wszystko dobrze się skończyło...Aż ciarki mi przeszły po plecach jaak to czytałam...

Pomyślę nad nowym warsztatem a wszystkim gratuluję trafień!
Gratulacje Lady.

Jako bardzo trudne doświadczenie. Wazne ze wyszłam wyszłam tego calo Buźki
Odpowiedz
#24

O kurczę, faktycznie traumatyczne doświadczenie. Pociesza Mogę sobie tylko wyobrazić, bo ja się w ogóle boję głębokiej wody i mimo że moja mama była ratowniczką, to ja nawet nie umiem pływać. Boi się

Dziękuję za ciekawy warsztat i gratulacje dla Lady. Oklaski

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#25

Kamo, sytuacja faktycznie graniczna, dobrze, że wszystko skończyło się szczęśliwie.
Ciekawa jestem czemu karty pokazały zupełnie inną porę roku Bezradny
W każdym razie mimo, że nic nie trafiłam to warsztat bardzo rozwojowy! Gratuluję wszystkim Uśmiech
Czekam na następne Oczko

Pozdrawiam Was cieplutko Uśmiech
Odpowiedz
#26

Kwiatek Buźki Kwiatek
Odpowiedz
#27

Kama, prąd wsteczny występuje nie tylko w Bułgarii, ale też w Bałtyku. Mnie kiedyś rodzice ostrzegali. 
On występuje pasami, więc jeśli człowiek wejdzie w jego zasięg, powinien właśnie płynąć w bok i co jakiś czas próbować płynąć do brzegu. Aż w końcu znajdzie pas morza, gdzie prąd nie sięga i uda się dopłynąć. Miałaś ogromne szczęście. 
Cieszę się, że to się tak dobrze skończyło i brawo za odwagę, że chciałaś od razu wejść do morza  Uśmiech
Odpowiedz
#28

Tak, wiem. Po tamtym zdarzeniu bardzo poszerzyłam swoją wiedzę teoretyczną na temat tego zjawiska... Co ciekawe, w Morzu Czarnym corocznie wiele ludzi topi się z tego powodu. Giną całe rodziny, bo próbują się ratować i wyciągać... 

Nadal pływam, gdy tylko się da. Ale już nie w nocy! I zawsze w płetwach.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości