Koniec pandemii koronawirusa w Polsce
#23

(26-07-2021, 22:04)Lady of Dreams napisał(a):  Na to wygląda, że moja interpretacja sprawdza się.

Chyba tak... zobaczymy.

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#24

(22-04-2021, 05:11)LeCaro napisał(a):  Wiem że trochę niegramatyczny ten tytuł... no ale wiadomo o co chodzi. Oczko

Testując dziś pewną talię kart tak na luzie zadałam pytanie: kiedy będzie koniec pandemii koronawirusa w Polsce?

I wyszło coś bardzo dziwnego... aż mnie troszkę zatkało:
Król Pentakli - XVI WIEŻA - Królowa Pentakli

Rządzący mężczyzna, rządząca kobieta, a pomiędzy nimi Wieża.
W pierwszej chwili, tak intuicyjnie, zinterpretowałam to jako rodzaj przeciwwagi: wtedy, kiedy dojdzie do walki, krachu, a w konsekwencji wyrównania sił pomiędzy mężczyznami a kobietami.

Tak dzisiaj przypomniał mi się ten rozkład w kontekście trwającej wojny i czekającego nas z pewnością wielkiego załamania gospodarczego - chyba to właśnie pokazał mi wtedy Tarot, że wojna zakończy pandemię lub że pandemia zejdzie na drugi plan. Do dziś pamiętam jak odwróciłam wtedy karty - i to bardzo niepokojące wrażenie, że dojdzie do jakiegoś niszczącego konfliktu i krachu... tylko wtedy nie wiedziałam jeszcze kim będą strony konfliktu... a okazało się że zapewne Królowa to Rosja, a Król to Zachód.

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#25

Karty pokazały dokładnie że widmo covida przesloni wojna.
Popatrz Król Denarów jako Rosja
Krolowa Denarów Ukraina a pomiedzy nimi konflikt- wojna. Krach załamanie wszystkiego.
Odpowiedz
#26

Rzeczywiście bardzo trafny rozkład. Dwie bogate strony, a pomiędzy nimi gwałtowne załamanie się sytuacji.
Odpowiedz
#27

Ciekawa sprawa... Kiedy robiłam sobie czytanie na luty, m.in. wypadło mi odwrócone Koło Fortuny... Dołożyłam jedną kartę do tej X i był nim Rycerz denarów - w talii, której użyłam, ten rycerz jest w ciężkiej zbroi na czarnym koniu. Do końca lutego zastanawiałam się, co oznaczały te dwie karty, ale po 24.02. pomyślałam, że ten rycerz symbolizował Ukrainę. Bo on zdecydowanie jest defensywny, w przeciwieństwie do mieczowego czy ognistego. Tak więc wojna na Ukrainie pokazała mi się w tych 2 kartach: odwrócone Koło Fortuny i Rycerz denarów właśnie. To tak w nawiązaniu do tych dworskich kart denarowych, które się pokazały LeCaro podczas wróżby na temat pandemii.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości