Nowa praca
#23

Dziękuję, tak trochę jest ze jestem rozczarowana. 
Szkoda że z kosmatologia nie wyjdzie, mam nadzieję że znajdę lepszą pracę i będę zadowolona wreszcie.
Dziękuję ☺️
Odpowiedz
#24

Witam. Jeśli mogę proszę o wróżbę. 
Obecnie pracuję ale źle się tu dzieje, jestem źle traktowana i ogólnie pracuje w stresie, znalazłam ogłoszenie o pracę i tak myślę super chciałabym spróbować, więc mam pytanie czy dostanę się do pracy w firmie S.T. jako pracownik biurowy? Czy bym sobie tam poradziła? Dane jeśli trzeba podam na priv.dziekuje
Odpowiedz
#25

Witaj Maryś
Pytanie: mam pytanie czy dostanę się do pracy w firmie S.T. jako pracownik biurowy?
III Cesarzowa - Masz ogromne szanse by dostać tą pracę. Masz talent do autoprezentacji, więc to by była betka by dostać ten etat. Jeśli trafi ci się mężczyzna na rozmowie, to możliwe że będziesz w jego guście i będzie cię chciał mieć Oczko u siebie.

Czy bym sobie tam poradziła?
7 kielichów, 4 monety - Na początku może się to wszystko rozjechać. Obowiązki pokazują się bardzo rozstrzelone i z różnych działów/zakresów.
Ale jeśli się weźmiesz w garść powinno się udać ( dołożenie 5 mieczy) Niestety pokazał się jawny wróg.
Ktoś będzie chciał Cię "wykopać z tej roboty" i prawdopodobnie to będzie kobieta. Twoja "cesarskość" może drażnić i prowokować niestety.

Możesz spróbować, Karty są na tak. Co do wrogości ze strony współpracowników, to wystarczy popracować nad relacjami z ludźmi i jakoś się dogadać Oczko
 
Wszystkiego Dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz
#26

Bardzo dziękuję ? zawsze jest ktoś komu nie pasuje ? mimo że ze mną zawsze można się dogadać
Odpowiedz
#27

Przychodzę z weryfikacją. Pracę bym dostała ale nie zdecydowałam się ponieważ to miejsce ma kiepskie opinie, nie szanują tam pracownika, nie chciałam wejść z deszczuu pod rynnę.
Póki co zostałam tu gdzie jestem. Szukam jednak czegoś innego da
Dziękuję
Odpowiedz
#28

Dziękuję za weryfikację  Uśmiech

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz
#29

Witaj. Mam pytanie. Jest praca w sklepie, potrzebują kogoś czy dostałabym się i czy byłabym zadowolona? Bo tu i tak czeka mnie zapewne odejście...
Na priv napiszę datę i nazwę sklepu.
Odpowiedz
#30

witaj Maryś
Pytanie:Jest praca w sklepie, potrzebują kogoś czy dostałabym się ?
5 Kielichów - Nie widzę świętowania, ale coś tam jest, tylko że to co zaproponują Tobie to będzie jakiś "ochłap". Szanse masz na 30% by dostać tą pracę.

i czy byłabym zadowolona?
4 monety - Nie, kasa będzie niezadowalająca. Jeśli cię zatrudnia, oszczędzą na wszystkim, płacy, składkach, dodatkach. Tam plany nowego zatrudnienia są zwykłą oszczędnością.
Nowy będzie pracował za niższą pensje z nadzieją na podwyżkę.. Stary już nie wierzy Oczko...
Ot taka filozofia pracodawcy.


Przy tasowaniu wyskoczyła mi XIII Śmierć, nie ma potencjału w tej ofercie, na pewno na ten moment wszystko stoi w miejscu.
Ale jeśli będziesz zmuszona to próbuj, to tylko prognoza Oczko zresztą szukaj cały czas, czasami coś się trafia z znienacka.
U mnie to tak wygląda

Wszystkiego Dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz
#31

No właśnie tak myślałam że jest gdzieś haczyk, bo nikt nie chce tam iść, a 'stare pracownice odchodzą. Zresztą tam jest odpowiedzialność finansową za cały towar. 
No nie wiem już sama co robić.. 
Dziękuję
Odpowiedz
#32

Maryś, ostatnio dostałaś od Seleny dobre rady m/inn w temacie pracy...
Jeśli każdą ofertę pracy na jaką natrafisz będziesz sprawdzać kartami, jeszcze przed rozmową z pracodawcą, czy wysłaniem sv...to sytuacja taka jak ta, może się powtarzać...zrezygnujesz jeszcze przed startem...
Lepiej zacznij działać...jeśli sama z tym sobie nie poradzisz...poszukaj doradcy, jest taka osoba przy urzędach, która doradza w sprawach pracy...

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Odpowiedz
#33

Ma pani rację. 
Teraz się boje ze w każdej pracy będzie tak samo, że zawsze ktoś będzie robił mi pod górę. Tu nie jest źle, a mimo to ktoś namiesza ?
Odpowiedz
#34

Witaj. Czy mogę prosić o wróżbę w temacie pracy do końca września tego roku? 
Moja sytuacja to pracuję, ale ciągle poszukuję swojego miejsca. Nie wiem jak tu będzie,bo ostatnio coś się kiepsko robi.. Jestem ciekawa czy czekają mnie jakieś zmiany w temacie pracy do końca września? Rady i wskazówki chętnie przyjmę, czego się wystrzegać i na co uważać w tym czasie 
Dziękuję
Odpowiedz
#35

Witaj Maryś


Pytania : Jestem ciekawa czy czekają mnie jakieś zmiany w temacie pracy do końca września?

Rycerz Monet - Raczej nie, a jak już to tylko zwiększy się twoje wypalenie tą robotą. Już wyglądasz jak maska wyżarta trądem. To miejsce odbiera ci siły witalne.
Zmian nie widać, musiałabyś twardo postawić na nowe. Raczej prognozuje że będziesz dogorywać w tym miejscu nawet dłużej niż do września tego roku.


Rady i wskazówki chętnie przyjmę, czego się wystrzegać i na co uważać w tym czasie ?

As monet - Nie pozwalaj sobie na to by zarastać, czyli nie odkładaj niczego na jutro, potem, kiedyś się zrobi. Tego nie rób, jeśli będziesz na bieżąco z obowiązkami, może obniżysz sobie poziom frustracji.
Również dbaj o porządek na stanowisku, bo komuś może to przeszkadzać, że zostawiasz rozrzucone pierdoły Oczko
Tak to poza tym wszystko ok


Ewidentnie to nie jest robota twojego życia, ale jakaś jest. Jeśli chcesz coś zmienić, nie czekaj na gwiazdkę od losu, tylko aktywnie szukaj, póki jeszcze masz na to siłę.



Wszystkiego Dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz
#36

Dziękuję, no właśnie tego się boję że będę tu na długo i będę wiecznie niezadowolona i zmęczona tym wszystkim ? 
Chciałabym coś zmienić, ale nie wiem w jakim kierunku podążać, gdzie znalazłabym fajną pracę, czy w ogóle bym coś znalazła odpowiedniego dla mnie, ehh ? dziękuję
Odpowiedz
#37

Witaj kochana. Mam jeszcze jedno pytanie. W głowie rodzi mi się pomysł na siebie co gdybym zrobiła kurs/ szkołę z przedłużania rzęs czy przyniosłaby mi pracę w tym kierunku ? Czy to dobry pomysł aby zarabiać w ten sposób? Nie wiem czy bym się nie poddała w trakcie, a takie kursy to spore koszty a nie wiem czy bym się nadala do tego
Dziękuję
Odpowiedz
#38

Witaj Maryś



Pytanie: czy przyniosłaby mi pracę w tym kierunku ?
Królowa kielichów - Ruletka, może by przyniosła, a może nie. Nie widzę być załapała się na dłużej. Włosy ci falują jakbyś cały czas była w ruchu.

 Czy to dobry pomysł aby zarabiać w ten sposób?
10 mieczy - Dobry, ale nie dla ciebie. Nie masz precyzji w dłoniach.


Na pierwszym zdjęciu rybka przemyka ci przez palce, a na drugim masz dłonie jak artretyk. Ta praca wymaga dbałości o szczegóły skupienia i kunsztowności. Nie widzę uzdolnień manualnych. 
Ale widzę że strasznie się napaliłaś Oczko bo wszędzie mam te rzęsy za twoimi plecami, ale twoje dłonie temu nie sprostają. Ty już po prostu widzisz się jak stylistkę rzęs.


Swoja drogą jesteś niesamowita, tworzysz normalnie swoją pasją obrazy, jest w tobie ogromny potencjał, ale raczej w innej dziedzinie. Jako dawca koncepcji. Powinnaś zacząć działać w małych grupach jak puszka z pomysłami. Te twoje fantazje od razu nabierają formy, to jest świetne. Ty bardzo dobrze wiesz czego chcesz.
Zacznij od jakiegoś grona rodziców w szkole albo kółek kobiecych. Na początek społecznie, a później kto wie, może kiedyś będziesz liderką .


wszystkiego dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz
#39

Eh czyli kiepsko.. nie mam już pomysłów na siebie, może niech więc zostanie jak jest, wiecznie w tej okropnej pracy dziękuję
Odpowiedz
#40

Masz charyzmę,  wykorzystaj to. 
Jak zadajesz mi pytania  to widzę już dzieło końcowe w twoim wykonaniu,  bardzo rzadko to widać.  
Jesteś jak projektant który w głowie tworzy cudowną kreację, ale przychodzi mu pracować na tanim poliestrze i rzeczywistość nie oddaje twoich koncepcji. 

Znajdziesz w końcu swoją drogę, ale musisz dojrzeć. 
Wykorzystaj mądrze ten czas, nie zmarnuj na głupoty swojego wspaniałego umysłu.

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz
#41

Oj żeby tylko życia mi wystarczyło na znalezienie tej właściwej drogi,bo mam obawy
Dziękuję za wróżby i czas, niby jestem już wiekowa a ciągłe nie wiem w jakim kierunku pójść
Odpowiedz
#42

Witaj! Chciałabym zapytać o pracę w kwiaciarni, czy to byłoby dla mnie korzystne i czy spełniła bym się w tej pracy? Czy dałabym radę? A może najpierw kurs?
Odpowiedz
#43

Witaj Maryś



Pytanie: Chciałabym zapytać o pracę w kwiaciarni, czy to byłoby dla mnie korzystne i czy spełniła bym się w tej pracy?

VIII Siła - Tak, jak najbardziej tak, pokazuje się że masz świetne pomysły co do tej pracy i skutecznie jesteś w stanie przekonać do nich innych.

Twoją mistrzowską dziedziną mogą być grilandy, wszelakie okrągłe ozdoby na drzwi, groby, na ścianki weselne. Pokazuje się przepiękne ażury czyli łączenie rożnych materiałów w tym tez drewna i tiuli.


Czy dałabym radę? A może najpierw kurs?
Królowa mieczy - Powinnaś zrobić kurs, taki gdzie nauczą cie przede wszystkim precyzji i dbałości o szczegóły, czyli do opanowania masz całą podszewkę wykonania.
Wyobraźnia i pomysły są już w głowie, teraz tylko trzeba do tego przygotować ręce i opanować ostre narzędzia.



Wszystkiego Dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz
#44

Bardzo dziękuję!
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości