Tarot, Biblia i kosmici
#23

albo może właśnie rób w krótszych częściach z tym samym tytułem, ale na końcu cz. 1, cz. 2 i tak dalej. po kilka minut, jakieś 5-7, to większa szansa wytrwania do końca.
Odpowiedz
#24

uwazam, ze to takie video to dobry pomysl, tylko trzeba troszke dopracowac
np. pare razy powtorzyc tekst, zrobic kilka nagran i wybrac to najepsze, przemyslec sobie jakies puenty
przed nosem mozna miec kartke z wypunktowanymi sprawami, ktore sie chce poruszyc, kluczowymi slowami, itp.
calosc tekstu podzielic na etapy i kazdy zakonczyc jakims podsumowaniem/lekkim akcentem przed przejsciem do kolejnego "akapitu"
to moze byc zmiana intonacji, informacja, pokazanie (ksiazki/karty/...), jakis wyrazisty gest (niekoniecznie Kozakiewicza)

konsumpcja na koniec byla super Uśmiech
Odpowiedz
#25

Dobrze, będę ćwiczył :moil:
Odpowiedz
#26

alathea napisał(a):jakis wyrazisty gest (niekoniecznie Kozakiewicza)[/quote}
Lol Lol Lol ...czemu nie ?...tez bylby smieszny...zwlaszcza w wydaniu Eremity... Lol

alathea napisał(a):konsumpcja na koniec byla super Uśmiech
...Swietna...! mozesz wiecej takich "efektownych" sytuacyjek wymyslic....Moze to zatytulujesz ..."Tarot na wesolo"... Lol
Odpowiedz
#27

zakrecic Kolem Fortuny :mrgreen:
jak w quizie Uśmiech
albo przeniesc sie na chwile do kasyna i pokazac gre w ruletke Shock na poczatek
Odpowiedz
#28

Lol a może jeszcze w kosmos wyskoczy na chwilę :sarcastic:
Odpowiedz
#29

zaraz w kosmos...
ale wywiad z kosmita :drag: :dance3:
Odpowiedz
#30

Pomysł jest fajny Uśmiech Natomiast sam filmik wymaga dopracowania, moim zdaniem, mógłbyś nagrać go lepiej. Jeśli zapiszesz po kolei wszystko to, co mówisz, zobaczysz, że pewne zdania są niepotrzebne, bo np. była już o tym mowa i niepotrzebnie rozciągają filmik. Wypowiedź będzie wtedy bardziej merytoryczna i widz bez problemu dotrwa do końca.
Poza tym również odnoszę wrażenie, że adresatem jest ktoś młody. Moim zdaniem forma wypowiedzi typu: "witam, dzisiaj opowiem coś ciekawego aby zachęcić do czytania książek" zamiast "witaj, dzisiaj opowiem Ci coś ciekawego, aby zachęcić Cię do czytania książek" rozszerzy grono odbiorców.
Życzę powodzenia przy dalszych realizacjach! Uśmiech
Odpowiedz
#31

Dzięki za cenne uwagi :thanks:
Odpowiedz
#32

Eremicie, lepiej piszesz niz mówisz, masz w tym większą wprawę wiec może napisz najpierw co chcesz powiedziec i te dłużyzny i powtórzenia znikną jak poćwiczysz
Tak cwicza tez operatorzy telefoniczni i sie nie wstydza... aktorzy.. Wiem bo pracowalam ...tylko sztucznosci nie nabywaj
Reszta ci powiedziala wlasciwie wszystko
Odpowiedz
#33

dobrze Oczko

następny filmik będzie o wisielcu, tylko nie wiem kiedy, może do świąt sie wyrobię Wyśmiewacz
Odpowiedz
#34

Eremit napisał(a):dobrze Oczko

następny filmik będzie o wisielcu, tylko nie wiem kiedy, może do świąt sie wyrobię Wyśmiewacz

Z przyjemnoscia Cie obejrze...i wyslucham
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości