Wieczory Wróżb i Gabinet Numerologii

(12-07-2023, 17:54)Selena napisał(a):  
(03-07-2023, 10:52)realthing napisał(a):  Dzień dobry, Seleno Uśmiech Jako że zbliżają się moje urodziny, chciałabym poprosić Cię o wróżbę na nadchodzący rok. Szczególne interesują mnie takie obszary jak miłość i praca. Swoje dane podam Ci w wiadomości Uśmiech
A więc jak ta miłość u Ciebie w tym nadchodzącym roku? Uśmiech
VIII Moc, VI monet, XX Sąd, XVII Gwiazda
Ładnie. Ktoś jest, ujarzmisz tę miłość Oczko Rodzinnie się zrobi, Sąd pokazuje poważną sytuację, stała relację, może oświadczyny, wspólne zamieszkanie, ślub, albo coś na poważniej. Gwiazda ładnie to zamyka, daje opóźnienie, więc może ten ślub nie odrazu ale plany, jakieś zmaiary będa. Karty są pozytywne, czas sprzyja, masz 8/17 w 1 PZ od 2024 r. i powoli wchodzisz w tę energię. Wydaje się, że i w miłości i w pracy będzie dobrze. Spokój 2-ki, jaką jesteś działa pozytywnie.
Chcesz rodziny, możesz teraz spotkać kogoś kto ma podobne wartości. Fajna wrózba, pozytywna. 
Praca: XV Diabeł, 8 buław, Król Miecze
Nerwowo, trochę sporów, kłótni, ale wyjdziesz obronnie, bo świeci ta Gwiazda ta 8/17 nad Tobą. Jakiś facet nie sprzyja Ci - wysoki, chudy, nawet mocno chudy brunet o jasnej karnacji, blady wręcz, małomówny, zamknięty w sobie, ale nie zadziała Ci na korzyść. Dużo się będzie działo, zmiany, przeniesienia - on ma jakieś stanowisko i ma siłę przebicia. Kieronik?. Ma silny charakter, może chcieć coś namieszać. Skupisz się na tych finansach bo walka o nie będzie, a więc uważaj byś nie raniłą innych dla swoich zysków. To będzie trudne, bo pojawi się zazdrość, kłamstwo, chciwość, potrzeba walki. Wiele negatywnych emocji, które zdominują Cię. Ta energia przytłacza jak te buławy... Uważaj na złych doradców, nie postępuj sprzecznie ze swoimi zasadami, bo dobro wraca ale zło też... Gdy zachowasz się fair wyjdziesz z tego obronną ręką, a ukojenie znajdziesz w miłości Uśmiech
Dużo dobrego Uśmiech
Przepięknie dziękuję i wrócę do Ciebie za rok z weryfikacją Uśmiech
Odpowiedz

Proszę dziewczyny i dużo dobrego dla Was Uśmiech
Odpowiedz

Dzień Dobry,
Chciałabym bardzo prosić o wróżbę na 2024 r. .
Głównie jeśli chodzi o prace i uczucia. Wszystko jakoś nie idzie , tak jak być powinno ;-(
Z góry bardzo dziękuję 

Bardzo proszę o wróżbę
Czy w 2024 r. :   
1. znajdę nowa pracę, w której w końcu będę doceniana . Obecnie , osoba z którą pracuje   ( osoba po 60) , to  osoba toksyczna , robi wszystko aby uprzykrzyć mi pracę i wydaje mi się, że ma na to przyzwolenie Czy coś się zmieni w tej kwestii , obecnie pracuje na pół etatu, chciałabym  odejść z tej pracy bo mnie wykańcza
Nie myślałam, ze można być, aż tak podłym człowiekiem  

2. Czy coś się zmieni w uczuciach , jestem sama , nie mam rodziny Wydaje mi się że jakieś fatum  nade mną ciąży, żeby nic się nie układało tyle lat
 Z góry dziękuje
Edyta 09.09.1980 r.
Odpowiedz

(06-11-2023, 14:51)eda napisał(a):  Dzień Dobry,
Chciałabym bardzo prosić o wróżbę na 2024 r. .
Głównie jeśli chodzi o prace i uczucia. Wszystko jakoś nie idzie , tak jak być powinno ;-(
Z góry bardzo dziękuję 

Bardzo proszę o wróżbę
Czy w 2024 r. :   
1. znajdę nowa pracę, w której w końcu będę doceniana . Obecnie , osoba z którą pracuje   ( osoba po 60) , to  osoba toksyczna , robi wszystko aby uprzykrzyć mi pracę i wydaje mi się, że ma na to przyzwolenie Czy coś się zmieni w tej kwestii , obecnie pracuje na pół etatu, chciałabym  odejść z tej pracy bo mnie wykańcza
Nie myślałam, ze można być, aż tak podłym człowiekiem   

2. Czy coś się zmieni w uczuciach , jestem sama , nie mam rodziny Wydaje mi się że jakieś fatum  nade mną ciąży, żeby nic się nie układało tyle lat
 Z góry dziękuje
Edyta 09.09.1980 r.

Witaj kochana
Przepraszam za późną odpowiedź, ale problemy osobiste nie pozwalają mi w stresie sięgać po karty. 
Dziś jest lepiej, mogę wrócić do kart. A zatem:

To, co rzuca mi się w oczy to ogrom liczb 9 w Twoim portrecie. Jesteś z drogi życia: 9/27/36, masz 9 w cyklu formującym, obecnie w produktywnym, następnie - po 2037 też 9 z 27. W każdym punkcie zwrotnym masz 9: w 19/18, potem w drugim 9/18/27, a w 3 też 9/18/27/36/45, a w 4 -9/18/27. Nie spotkałam nigdy takiej osoby...
Taki dobry opis Ciebie znalazłam: "Wibracja 9, bardzo często przynosi do naszego życia trudne i traumatyczne sytuacje, ucząc nas wytrwałości. Wydaje nam się wtedy, że wszystkie kataklizmy i nieszczęścia spadają na naszą głowę, ponieważ są to bardzo często różnego rodzaju utraty, w tym utraty najbliższych, na przykład: utrata relacji, komunikacji, oddalenie poprzez rozdzielenie ( np. rodziców i dzieci, niezrozumienie ze strony rodziców )." (cyt. za: http://www.noweezo.fora.pl/)
Moja droga, jesteś bardzo, bardzo starą duszą. Wibrującą może po raz ostatni. Przyszłaś dokńczyć stare, nierozwiązane w poprzednch życiahc sprawy. Niestety, nie widzę w Twoim życiu związku na stałe. Praca trudna - kiedyś może ją zawaliłaś... Masz w wyzwaniach 0 - każda dziedzina życia do przerobienia: rodzina, praca, pieniedzy nigdy dość... Jeśli odrobiłas - los może zmienić się na lepsze.
Imię Edyta ogranicza karmicznie, nie jest dobre dla relacji, pracy. Ale wszysto do przerobienia Uśmiech
Z ciekawostek dla Ciebie:  zadbaj o zdrowie obecnie, ze szczególnym zaznaczeniem wątroby, woreczka żółciowego i przewodów żółciowych. 
A odpowiadając na pytania:
Czy w 2024 r. :   
1. znajdę nowa pracę, w której w końcu będę doceniana . Obecnie , osoba z którą pracuje   ( osoba po 60) , to  osoba toksyczna , robi wszystko aby uprzykrzyć mi pracę i wydaje mi się, że ma na to przyzwolenie Czy coś się zmieni w tej kwestii , obecnie pracuje na pół etatu, chciałabym  odejść z tej pracy bo mnie wykańcza
Nie myślałam, ze można być, aż tak podłym człowiekiem   

Wypadł mi Walet buław. Jest iskierka, jakaś nadzieja. Jakaś oferta z zagranicy, coś się pokaże na horyzoncie. Docięgnęłam: XII Wisielec, As pucharów, 
Nie teraz jeszcze. Trzeba szukać, nie tracić nadziei. Utkniesz w tej pracy nawet jakieś 10 miesięcy, w sumie pod koniec 2024 roku dopiero coś się może zmienić. Ale nie przestawaj szukać. As pucharów to dobra karta, na dobrą pracę, radość z niej. Spełnienie oczekiwań. Ale jeszcze nie teraz.

2. Czy coś się zmieni w uczuciach , jestem sama , nie mam rodziny Wydaje mi się że jakieś fatum  nade mną ciąży, żeby nic się nie układało tyle lat
 Z góry dziękuje
Edyta 09.09.1980 r.
4 puchary, as pucharów, królowa monet
9 numerologiczne są same. Długo. Czasem zawsze. Jeszcze nie teraz, ale ktoś się pojawi. Póki co dużo myślenia, smutku. To jest tak, że Ty chowasz to w sobie - to oczekiwania spotkania miłości i długo trzeba być zaufała. 
Otwórz się. As pucharów - znów dobra karta na uczucia. Możliwe, że ładna relacja będzie. Karty dają radę by nie zapominać o miłości, bo ona istnieje. Pokazuje się kobieta bliska Tobie.... Może to Ty spełniona w uczuciach, może przyjaciółka? W każdym razie też nie odrazu, ale widać Cię szczęśliwą. Trwaj i ufaj Uśmiech
Odpowiedz

Bardzo dziękuje za nadzieje , że może być lepiej Uśmiech   . Tak wiem mam bardzo dużo 9 . Kiedyś miałam robioną piramidę życia  . Coś jednak czuje , że ten nowy 2024 r .  rok będzie dobry, że  w końcu zacznę  myśleć o sobie nie o innych  i już nigdy  nie dam sobą pomiatać . Napewno wrócę za jakiś czas  z weryfikacją   . Dziękuję i pozdrawiam  Buziak
Odpowiedz

Dużo dobrego dla Ciebie Uśmiech
Odpowiedz

Czesc Seleno!
Chcialam sie tylko przywitac! Czy jestes jeszcze aktywna na forum? 
Wszystkiego dobrego!
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości