Wieczory Wróżb i Gabinet Numerologii
#23

Prośba do Seleny o określenie mojej "drogi życiowej" -  z punktu widzenia numerologii.
Nie mam konkretnego pytania, proszę  tak ogólnie ...
Aktualnie kiepsko ze mną, nie mam pracy i pieniędzy, w zasadzie jestem sam ... i mam spore kłopoty ze stawami biodrowymi ...
Zresztą całe życie miałem do dupy ( stres, nerwy ) ...
Ale mój umysł i libido ( zainteresowanie dziewczynami  ) - wciąż są jeszcze całkiem sprawne ... - Tak 

Moje dane :
Wiesław - 18. 10 . 1962 r.

Dziękuję - Buźki 

Mikesz
Odpowiedz
#24

Mikesz

Oczywiście, zrobię portret, dodam w moim gabinecie i do niego Cię zapraszam Uśmiech Jutro wstawię portret Uśmiech
Czy coś konkretnie sprawdzamy? Zwiazki, dlaczego się nie udały? Pracę? Czy zależy Ci na ogólnym portrecie ze wskazaniem na predyspozycje i utrudnienia życiowe (Bo masz takowe, już to widzę)
Odpowiedz
#25

Selena - zrób ogólnie, tak jak uważasz ... I tak czarno to wszystko dalej dla mnie widzę ... - Boi się
Zresztą, jak już .... to może związki z kobietami, dlaczego się nie udały, a przecież tak mi się podobają ... ? ( to tylko raczej już  z ciekawości ) ...
Ojca nie miałem, matka - do niczego ...

Mikesz
Odpowiedz
#26

Zapraszam do mojego gabinetu Uśmiech Wstawiam tam zaraz Twój portret Uśmiech

I przede wszystkim przepraszam za opóźnienie, ale wyrzuciło mnie z forum i nie mogłam się zalogować. Gdyby nie Krystyna nie wróciłabym, za co jej pięknie dziękuję Uśmiech
Odpowiedz
#27

A jednak nie do mnie, bo mam zastępcze konto póki co. A więc tu:

4PZ 1/10/19/28 4PZ
3PZ 1/10/19/28 3PZ
1PZ 1/10/19/28 9/18/27/36 2PZ
C 1/10 9/18 9/18 C
1WW 8 8 2WW
WG 8 WG
DZ 1/10/19/28/37/46
(DZ 1/10/19/26/28)
Odpowiedz
#28

Selena połączyłam wątki i prosba Mikesza jest w Twoim Gabinecie...
Jak wkleisz dla Mikesza odpowiedź, spróbuj zalogować się na konto Selena...zobaczymy czy się uda, a potem mogę jedno konto zlikwidować...
ale spoko, nie spiesz się... Oczko

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Odpowiedz
#29

Więc na początek: czym jest numerologia. To nie jest wróżenie, abyś to wiedział. To nauka, wywodząca się do Pitagorsa, która zakłada, że wszechświat jest uporządkowany, składa się z cyfr, liczb. Wszechświat to liczby w oparciu o które żyjemy: dni tygodnia, kalendarz, odległości, lata ziemskie i w końcu ludzie w nim: żyjemy według godziny, daty, mamy numery pesel i daty urodzenia. Dlaczego? Bo człowiek jako częśc wszechświata, który jest mierzalny za pomocą liczb – również taki jest. Są gdzieś liczby, które mówia po co tu jesteśmy, jaki jest cel naszego życia.

Abyśmy to zrozumieli musimy odrzucić sposób postrzegania świata wyniesieniony z domu, szkoły, wartości społeczne itd. Wyobrazić sobie, że każdy człowiek to dusza obleczona w ciało. Dusza jest wolna. Niezależna. Dusza podróżuje po spirali do 1 do 9 – tak to można zobrazować. Tyle mamy liczb w numerologii (Plus mistrzowskie). Wraca wiele razy na ziemię, znów wędruje po spirali od 1 do 9 by rozwijać się jako człowiek, subtelnieć coraz bardziej. I w końcu wchodzi na poziomy mistrzowskie lub wraca jak stara dusza by wspierać inne dusze w rozwoju.

Ty będąc 1 numerologiczną z 9, które masz w portrecie, z liczba 27 i innymi jesteś taką starą duszą. Możesz mieć wrażenie wręcz zmęczenia życiem, jakbyś był bardzo stary, ale nie chodzi tu o wiek ziemski: to Twoja dusza jest stara. Była wiele razy na ziemi. Po co? By zdobywać doświadczenia, rozwijać się. A teraz po co jesteś? By wspierać inne dusze w rozwoju, być przewodnikiem, jakby kapłanem ludu (Możliwe, że byłeś w poprzednim życiu również kapłanem, żyłeś w odosobnieniu, tu liczby mówią o tym i możesz o tym pamiętać podświadomie). Po co przyszedłeś teraz? Poza tym, że nawarzyłeś sobie karmy 19 i odrabiasz ją?
By być indywidualistą, jedynką –silną wibracją, która pokazuje droge innym, kimś niesłychanie ambitnym, ale samotnym – tak, tak wybrała dusza. Dusza nie patrzy na konwenanse społeczne, na to co chcemy bo tak się powinno zyć: dzieci, dom, jedna praca. Dusza sama wie po co i czego chce. Nie kłóćmy się z nią o to. Ty byłeś już kiedyś, w poprzednim wcieleniu i kapłanem i wojownikiem (Masz wiele wcześniejszych wcieleń, ale te o których piszę są istotne dla Ciebie) i miałeś władzę. To teraz z Ciebie wychodzi: czasem masz wrażenie, że chcesz pozbijać kogoś, taką agresję po skóra. W tamtym życiu narobiłeś długów i dziś one są jako 1/19 – Twoja karma wolności bardzo długo w Twoim życiu – zobacz, że 1/19 masz do końca życia.

To tak jakbyś mając predyspozycje by być liderem, wspierać innych, masz 27 mówiące o zdolnościach duchowych, przewodnictwie, też zdolnościach do Tarota, to przy tym jednocześnie wciąż przez całe życie musisz mierzyć się z problemami w pracy i zależnością od kogoś, z problemami finansowymi, złą oceną sytuacji (9 to tarotowy Księżyc, a Ty te 9 masz i to sporo, więc sam wiesz jak odczytać tę kartę w sensie marazmu, złudy…) To wszystko jest takie niskie – tak Ci się wydaje, że Ty z możliwościami, które masz, inteligencą, talentami jesteś jednak skazany na życie poniżej tego, czego oczekujesz. To plan duszy – tak, ona to wybrała. To karma, którą odrabiasz. I tak długo jak nie odrobisz będzie się tak w życiu działo.

Przerobić wyzwanie 19 to nauczyć się szanować czyjąś wolę,

Co pokazuje Twój portret jeśli chodzi o Twoje silne i słabe strony?

Silny mężczyzna z Ciebie. Silna linia komunikacji, energia męska, słoneczna. Lubisz kobiety, ich towarzystwo, masz silny zaakcentowane zaufanie do samego siebie, siłę, wytrwałość w dążeniu do celu, osiąganie go, ale często samemu i w pojedynkę. Też pewna duma jest w Tobie, ogromna ambicja by robić więcej, więcej, czasem lubisz się chwalić - tak może na wyrost nawet.

To wszystko niestety samotnie. Twoja wibracja nie daje trwałego, satysfakcjonującego związku partnerskiego. To jest bardzo trudne. Mimo, że jest pragnienie tego, chęć. 1 numerologiczne są trudne w relacjach (Też jestem tą wibracją…Eh). 1 to silna, męska energia, to „JA” przed „INNYMI”, choć nie oznacza to, że nie potrafisz robić czegoś dla ogółu, pomagać. Potrafisz, ale masz mocno zaakcentowane poczucie niezależności, w związku mógłbyś czuć się taki stłamszony nieco, zduszony, wpisany w schemat, jakby zamknięty w 4 ramach przysłowiowych – tak to wygląda u Ciebie wraz z innymi liczbami i główną wibracja 1. Ale tych kobiet, obiektów westchnień było pewnie wiele w życiu. I Ty też podobałeś się tym kobietom, przyciągałeś je.  Nie ma jednak stałego związku. Z 1 w cyklu z najwcześniejszych lat wchodzisz w dwie kolejne 9 – to niestety liczba samotności – aż do końca jakby, aż po czas zbiorów, wiek starczy.

Ta 9 jest szczególna w obu przypadkach, bo wywodzi się z 18 – jest to wibracja troszkę takiej służby ludziom, przekonania, że masz taki obowiązek, ze powinieneś. Ty to pewnie czujesz – masz silną wibrację, jesteś starą duszą i zapewne odczuwasz, że powinieneś ludziom służyć, pomagać jakoś np. zawodowo. Jak? Przy użyciu władzy. W swojej firmie, działając jako osoba samodzielna, niezależna, osoba z zdolnościami również ezoterycznymi – ale sam. U siebie. U kogoś nie będziesz czuł się dobrze, będziesz się dusił, wręcz chorował. To jest Twoje wyzwanie życiowe: być przewodnikiem, liderem, wskazywać drogę, dzielić się wiedzą, mądrością życiową, którą masz jako stara dusza. Ale nie narzucając innym swojej woli. To trudne, ale Twoja dusza przybrała taki rodzaj życia – służby, której 1 w wibracji głównej dodaje pewności siebie, ambicji, chęci. Choć: może też działać destrukcyjnie.

Niestety, ale wielkie jednostki, wybitni ludzi kończyli często w rynsztokach i jako bezdomni. Im wyżej sięgamy, więcej mamy tym upadek jest bardziej bolesny. W negatywnym znaczeniu możesz działać wręcz autodestrukcyjnie, wyniszczać sam siebie, czuć niechęć do życia, uważać je za nic niewarte. Dlatego, że trudno jest być liderem, indywidualistą jak Ty żyjąc z ograniczeniami władzy, problemami dnia codziennego, zmagając się z tym i będąc samodzielnym i też samotnym w tej walce. Również dlatego, że Twoje życie jest wyzwaniem łączenia konieczności bycia liderem, wskazywania innym drogi, nacisku na rozwój i „JA” a jednocześnie bycia dla innych. 9, które masz w cyklach to wibracje starych dusz. A więc po co znowu jesteś tu na ziemi?

Aby domknąć pewne sprawy, przejść na wyższy etap rozwoju, wspierać inne dusze w tym, rozszerzyć pole widzenia swoje i innych przez dostrzeżenie innych ludzi obok. Twoja dusza wybrała świadomie rezygnację z siebie: domu, rodziny, związki – takiego rodzaju stabilizacji na rzecz służby innym ale: UWAGA: jako ich przewodnik. Nie sługa. Bo można służyć będąc poddanym komuś, wiernym. Nie, Ty masz być przewodnikiem, mentorem. To jest trudniejsze. To pytanie: jak służyć innym nie naruszając ich wolności gdy mam być ich przewodnikiem, szefem, gdy wiem, że mam więcej wiedzy, talentu, oni mnie nie rozumieją (Bo i tak może być), nie doceniają (Niestety często tak u Ciebie bywa w życiu…)?

Twoje wyzwania na życie można opisać w słowach: służba, lider, talent, łatwość komunikacji, koncentrowania się, wcielanie w życie ideałów, wolność, bezinteresowna pomoc, samorozwój, samotność, marzenia, kontakty zagraniczne.

W negatywnym znaczeniu daje Ci ta 9 z 18 często złą ocenę sytuacji, taką skłonność do popełniania błędów, rozczarowań. Również daje Ci izolację, samotność i niekiedy zamkniecie we własnym świecie wewnętrznym. Jeśli pokonasz to – również ambicję, która czasami jest silna, ogromna, przytłaczająca wręcz, bo chce się więcej i więcej – to uda Ci się odnieść sukces. Ten sukces to: sława, podróże, znajomości międzynarodowe. Ale musisz uważać, być ostrożnym, nie narzucać innym swojej woli, bo masz taką skłonność. A jednocześnie być stanowczym, żyć w prawdzie, nigdy, nawet w kryzysowych momentach nie porzucić ideałów, być im wierny. Będziesz czuł wtedy impuls do działania, siłę woli, pomoże w tym lojalność, wytrwałość, które masz, kreatywność, oryginalność wręcz, nieustanny rozwój.
8 w wyzwaniu – u Ciebie jest to mocno zaakcentowane i oznacza konieczność zrozumienia wartości pieniędzy. One są efektem pracy a nie środkiem same w sobie, nie można chcieć za wszelką cenę ich mieć, a nawet w Twoim przypadku może być tak, że będzie ich brakować, będzie trudniej, bo to jest utrudnienie w życiu. Całym życiu. Gdy przestaniesz myśleć, że nie dostajesz ich tyle ile powinieneś np. za pracę w danej firmie – wtedy sytuacja poprawi się. Tu kluczowe jest myślenie, nie oczekiwania zbyt wiele, nie uzależnienia się od nich, choć też nie wpadanie w druga skrajność.

Też Twoje życiowe wyzwanie łączy się z koniecznością osiągania wiele. Ty masz ambicję, chcesz robić dużo, coś ważnego, ta 8 w wyzwaniu jest utrudnieniem właśnie. Dlatego, że Ty chcesz i czujesz, że mógłbyś osiągać więcej w świecie materialnym i realizując się jako jednostka, bo jesteś silnym człowiekiem, odważnym, mógłbyś być dobrym liderem, ale 8 jest utrudnieniem: musisz myśleć na szerszą skalę, dawać a wróci do Ciebie, nie myśleć, że nie masz pieniędzy, bo frustracja spowoduje, że będziesz tak skupiony na tym czego nie masz, że „ucieknie” Ci życie rodzinne, znajomi, możesz nie zaznać tego w życiu. To jest trudne, niestety 8 jest bardzo długo w Twoim życiu jako wyzwanie – obok 9, dającej samotność i brak drugiej połówki, choć w pozytywie pewną dojrzałość, mądrość życiową.
Jesteś starą duszą, taką dojrzałą, która mądrość życiową posiada z poprzednich wcieleń. Jesteś mądry, czasem w towarzystwie miewasz wrażenie, że „zbyt mądry”, zbyt dojrzały, dostrzegasz więcej, dalej.

I teraz to wszystko łączy się z karmą władzy: kiedyś byłeś szefem, liderem, Twoja dusza zapewne pamięta to z poprzednich wcieleń. Ale nie traktowałeś dobrze ludzi. W tym życiu możesz mieć predyspozycje by zajmować wysokie stanowiska i być tym przewodnikiem dla ludzi, ale… będziesz dostawał po nosie. Możesz to tracić. To karma, oznaczająca, że przez całe życie – 1/19 jest tu cały czas będziesz miał problemy z pracą, finansami, możesz być zmuszony pracować u kogoś i na warunkach, które nie dają Ci satysfakcji. To tak jakbyś mając te możliwości, zdolności, talent dostawał wciąż po nosie. Aż przerobisz to wyzwanie, aż zrozumiesz, że praca jest obowiązkiem, służbą innym ludziom, samotność nie musi być zła gdy służy się innym, żyje dla innych. W innej sytuacji będzie rozczarowanie, problemy finansowe, brak pracy.

Dużo myśli, zadręczasz się wręcz. Taka skłonność jest u Ciebie.

Masz 1/10 w cyklu w najmłodszych latach. W kolejnych są 9 (dziewiątki). Cykle życia to jak pory roku: wiosna, lato, jesień. Dla każdej wibracji są liczone w innych latach własnych, a Ty jako jedynka numerologiczna masz pierwszy cykl z wibracją liczby 1/10 do 35. roku życia. To był czas dość trudny, ponieważ byłeś zdany na siebie. Takie dziecko mądre, odosobnione, problemy w rodzinie, z rodzicami, silna hierarchia w rodzinie, na zasadzie surowości rodziców, nie byli czuli, nie byli blisko, raczej tacy rodzice na dystans, mało uczuć. Byłeś troszkę sam sobie postawiony, musiałeś radzić sobie jakoś, wykazać się kreatywnością. Czułeś potrzebę niezależności i blokadę ze strony rodziców, którzy nie byli czuli, ale nie wspierali Cię w rozwoju, nawet jakoś odnosiłeś wrażenie, że podcinają skrzydła. Dzieciństwo było trudne, to też problemy z ojcem lub bratem.

Dorosłe życie u Ciebie to wibracje liczby 9 z 18  o czym pisałam wyżej. Czyli praca z ludźmi i dla nich jako służba. Bardzo trudna, bo jesteś trudny w relacjach, trochę zraniony, trochę pełen obaw, jakbyś nie doświadczył uczuć, miał pragnienie tego, ale nie znał, co daje przekonanie o krzywdzie z lat dziecinnych, która ciagnie się przez całe życie, nieudane związki, brak drugiej połówki.

Co jeszcze czeka Cię?

Podróże, aktywność, sukces z działalnością, erudycja, działalność kulturalna, może związana z ezoteryką o ile będzie spełniał się pozytywnie. Właśnie te 9 dają zdolności ezoteryczne. Czasem mają te pisarze, poeci – przy innych wibracjach. Taki tez talent do pięknego mówienia, oratorstwo. Konieczność dawania dużo z siebie, pomoc innym. Negatywnie: straty, cierpienia, problemy finansowe – dość poważne przy karmie 19. Brak energii witalnej. Trzeba szukać jej i czasu na odpoczynek. Zalecany zrównoważony tryb życia, zdrowa dieta, dbanie o zdrowie psychiczne. 

Za 3 lata zaczynasz wibrować znów 1/19 – więc kolejne ograniczenia finansowe, uważaj na zdrowie. Wiedz, że karma nie jest karą ale pozostałością poprzednich wcieleń, które dusza chce przerobić. Gdy z pokorą to przyjmiemy to zniknie zgorzkniałość. Życie ma sens zawsze, jest cudem. Nieważne czy w udanym związku, czy w celibacie czy samotnie. Nie daj sobie narzucić schematu myślenia, odkrywaj swoje przeznaczenie, które jest trudne, ale dusza wiedziała co wybiera.
Również mam karmę 19. Poczułam wręcz jeden rok w życiu gdy – miałam wrażenie – przepalam, spalam ją. Mam nadzieję  Jesteśmy trudni jako jedynki numerologiczne. Indywidualiści, ale spełniać musimy się w grupie i szukać tego sensu życia.

Jeśli spotkasz kobietę w życiu – nie zapowiada się, ale może jednak ja się mylę Uśmiech Więc jeśli tak będzie to wiedz, że Twoja jedynka jest z 1/10… tam sa inne liczby jeszcze, również 4 i 6. 1/10 to zmiana przez małżeństwo. Ono może dodać Ci sił. Zawsze jest szansa, karma się przepali, los da szansę, sami ją stworzymy. 4 i 6 dają pracowitość i szansę na dobre życie rodzinne. Na razie daje tęsknotę – zwłaszcza 6 to liczba rodziny, marzeń o niej. Więc gdybym myliła się i spotkasz te jedyną – wiedz, że masz szansę coś zmienić w środku siebie przez nią – może nie na zawsze, ale warto Uśmiech

Dużo dobrego Uśmiech
Odpowiedz
#30

Selena  - bardzo dziękuję za obszerne i wyczerpujące wyjaśnienia ... ufff ...

W/g mojej oceny - 95% - zgadza się z moim dotychczasowym życiem i przemyśleniami.

Parę lat temu zrobiłem sobie tarotowy rozkład w kwestii mojej reinkarnacji i obecnej karmy.
I wyszło ... to , co Tobie ...
Np. kim byłem w poprzednim wcieleniu , to które ma teraz decydujący wpływ na moje obecne życie : Papież p.p ( Kapłan p.p )  + Słońce p.o
Czyli duchowny, jakiś przywódca, posiadający wiedzę, stanowisko i wysoki stopień świadomości , ale źle  spożytkowałem władzę i wykorzystałem ją przeciwko ludziom ...

Obecne obciążenia : Wisielec p.o + znowu Słońce p.o ...( bez komentarzy ... ) -  Załamka

Jeszcze raz wielkie dzięki za dokładność i szczerość.
Wysuwa się jeden prosty wniosek ( typowo ziemskie określenie ) : mam przerąbane ... - Boi się + Uśmiech
Będę się starał być bardziej wyrozumiały i tolerancyjny wobec ludzi ... - Uśmiech

Pozdrawiam - Kwiatek Kwiatek Kwiatek 

Mikesz
Odpowiedz
#31

Mam czasem skłonność by się rozpisać. Ale ciesz się, że przebrnąłeś przez tyle tekstu Uśmiech Oczko
Karma jaką masz to obciążenie, ale da się żyć z nią. I trzeba pracować nad sobą Uśmiech
Nie wiem jak Tarot mówi o Twoich poprzednich wcieleniach, ale skoro robiłeś taki rozkład to jest to jasne. Ja natomiast nie stosowałam kart, wszystko bazuje na numerologii. Teraz rzeczywiście karma 19 jest dość widoczna u Ciebie, ale jak każda - tak i tę można przerobić. Trzymam kciuki Uśmiech
Odpowiedz
#32

Witaj Seleno Uśmiech
Chciałbym Cię prosić o spojrzenie w numerologię relacji z bratem. Chciałbym wiedzieć, czy numerologia może wskazać jakąś przyczynę konfliktów. 
Dane na priv.
Odpowiedz
#33

Cześć Nastek Uśmiech
Tak, numerologia wskazuje dlaczego macie konflikt, a dokładnie pokazuje jak Wasze wibracje działają na siebie. To jest tak jak np. z pewnymi składnikami w kuchni: nie łączy się ich ze sobą, nie pasują do siebie, potrawa nie wyjdzie. Tak samo w modzie nie łączy się pewnych kolorów - jest zgrzyt. I tak jest u Was. 
Trudno o jedną przyczynę, konkretną. Raczej chodzi o cechy, charakter, o karmę, która jest na to życie utrudnieniem - zwłaszcza u Niego i powoduje, że bywa trudnym człowiekiem i w każdej relacji może taki być - jeśli nie ma z niej korzyści. To przykre, ale i tak bywa. Pewne liczby nie współgrają ze sobą - u Was tak to zadziałało. A, że człowiek w numerologii jest opisany za pomocą liczb, jak i cały Wszechświat, to teraz zobacz jak one determinują Wasze charaktery, powodując niemożność porozumienia się. A fakt, że jesteście różni, ale musieliście żyć razem, w jednej rodzinie, domu, potęguje to. 

 Ty: numerologicznie 2/11
1 PZ: 4/13
2 PZ: 2/11
3 PZ: 6/15
4 PZ: 7/16
Wyzwania: 5,2,3
W cyklu 1: 9
W cyklu 2: 4/13
W cyklu 3: 7/25

On: 8/44
1 PZ: 4/13
2 PZ: 9/18
3 PZ: 4/13
4 PZ: 3/12
Wyzwania: 3,8,5,1
W cyklu 1: 8
W cyklu 2: 5/14
W cyklu 3: 4/22

Od razu napiszę: jesteście zupełnie różni. On taki „silniejszy” psychicznie, pewny siebie, nieco nawet za bardzo, może bywać złośliwy, wręcz taki co potrafi stawiać swój cel, interes na pierwszym miejscu, zawsze chce dostać to na co ma chęć, bardzo wytrwały, wręcz idący po trupach do celu. Postrzega Cię jako takiego „miękkiego”, może starał się jakoś wykorzystywać w dzieciństwie, podporządkować, wyśmiewać, że jesteś „jak baba” – bez urazy ale właśnie takie cechy żeńskie jak delikatność, łagodność, spokój mogą się u Ciebie kojarzyć z naturą kobiecą.
Jest kilka powodów waszych trudnych relacji:
- Bardzo trudny człowiek z Twojego brata. Zamkniety na relację, ma karmę pracy, wolności, taki nieprzyjemny czasami w rozmowie. Za jakieś 5 lat on ma 9 z 27 – tutaj troszkę dojdzie głos od środka, może stracić coś w życiu ważnego, jeśli ma dziewczynę, żonę to tu jest możliwe rozstanie, kłopoty w finansach i troszkę takiej pokory u Niego. Wtedy może lepiej się dogadacie. Ale ogółem raczej nie będzie dobrych relacji u Was. Nie lubię 5/14 u ludzi – znam przypadki gdy takie osoby chciały żyć czyimś kosztem, żyły tylko materią, taki typ, co nie potrzebuje uczuć, relacji, zazdrości, ocenia.
- U Ciebie 9 w cyklu, a więc wrażliwe dziecko, nieco wycofane, a u Niego 8 – często 8 realizuje się negatywnie przy takich liczbach jakie On ma. I u Niego to mogło od wczesnych lat jeszcze młodości, dzieciństwa dawać pogoń za pieniędzmi. Dla Niego pieniądze są jakby najważniejsze, dają poczucie wartości, dają władzę. Trudno mu wyważyć tutaj. Ma też 8 w wyzwaniu – jakby całe życie musiał się uczyć tego, że one nie są najważniejsze. Może dostawać po głowie od losu, może mu się różnie wieść w życiu, choć ogółem 8 mają tych pieniędzy wystarczająco, choć On ma karmy do odrobienia. Jest dlatego trudny, inny od Ciebie, zupełnie nie macie wspólnych tematów.
Niewiele wspólnego ze sobą w dzieciństwie mieliście. I nadal tak jest.
- Twoja karma 4/13 teraz w cyklu i jego 5/14 tutaj powoduje ścieranie się odmiennych charakterów. A ogółem chodzi o to, że mając karmę 13 można ją przerobić, ale łatwiej gdy ona jest np. w cyklu. Osoby urodzone 13, 14, 16 dnia mają znacznie trudniej – tu nie da się wiele zmienić, oni tu przyszli konkretnie z tym utrudnieniem. Wiadomo, że można tę lekcję przerobić, ale i 5/14 i 4/13 wpływa na relacje międzyludzkie. Zwłaszcza jego 5 z 14 przy 8, która daje siłe, potrzebę pracy, bogacenia się. Bardzo jest niefajne połączenie 8 z ta karmą, bo to daje człowieka niemal bezdusznego czasami, gotowego na wiele by zdobyć pozycję, pieniądze. Karma 5/14 jest trudna w relacji z bliskimi osobami, bo realizuje się na dwa sposoby: albo wolność jest ograniczona i tutaj jest problem bo się chce a nie można, albo własnie na odwrót: jest jej dużo, bo to forma testu, w którym ma się świadomie korzystać z wolności, stawiać jej granice. Łączy je to, że brat powinien skupiać się na duchowości, rozwoju, ale jako 8 – woli materię. Więc jakby podwójnie tutaj ma utrudnienie w życiu, a Ty jesteś dla Niego kimś kto działa całkiem inaczej, zajmuje się sprawami ducha, a jego to nie interesuje, nie daje mu to nic, satysfakcji, nie daje użytku z Ciebie. Nie rozumie Cię, a wręcz uważa, że szkoda czasu na tę relację.
- On jest 8 i dla niego ludzie są warci tyle ile mają, jakkolwiek brzmi to nietajnie, ale on postrzega świat przez materię. Ty dla Niego jesteś osobą, która w świecie materii nie porusza się tak sprawnie, mając 13 karmiczne  nie będziesz jakoś super zarabiał, nawet pracując solidnie – jest taka możliwość. On tutaj stawia Cię w innej kategorii, dla Niego ludzie powinni najpierw mieć a potem być…
- Razem macie wibrację 1 – taką walkę, ścieranie się charakterów. Nie łączą Was uczucia, ale fakt, że jesteście rodziną. To takie jakby sztywne wpychanie w ramy – jesteś dla Niego bratem, ale nie przyjacielem. I tu inaczej raczej nie będzie. Dość chłodne stosunki. On chce dominować w relacji – np. mógł tak robić w dzieciństwie
-  On jest aktywny, Ty raczej domina tor. I teraz z karmą 5/14 on może mieć porażki w życiu, potknięcia. Ogólnie macie całkiem inne cechy charaktery, natomiast On jest trudny, bo lubi pieniądze, ale jako 5/14 napotyka ograniczenia. Więc jakby szuka ludzi, którzy pomogą mu w czymś, wybiciu się, ludzi w których widzi „interes” – w Tobie nie. Nie umie też rozmawiać – w ogóle w relacjach może mieć trudno.
- Ciebie może postrzegać jako takiego młodszego, od dzieciństwa wycackanego. Jesteś najmłodszy? On może chcieć Cię kontrolować, ale nie zaprzyjaźnić się. Jest krytyczny, być był wart Jego uwagi musisz być inteligentny, imponować mu, inaczej nie będzie chciał relacji. Gorzej, bo przekłada to też na związki – trudno mu będzie w każdym z tymi karmami.
Ogółem: Twój brat ma ogólnie trudne relacje z ludźmi, nie tylko z Tobą. Traktuje ludzi nieco instrumentalnie by osiągać co chce, co powoduje, że nie ma wielu przyjaciół obok. Rodzina, jako, że już nią jest to pozostać musi, jednak nie ma wielkich uczuć i nie potrafi okazywać ciepła, serdeczności – może dla rodziców, choć i tu może być powściągliwy, dość chłodny. Konflikty między Wami wynikają z Jego charakteru, co zresztą rodzi ogółem problemy, z innych wartości jakie macie, odmiennych charakterów. Jako, że mieszkaliście razem, mieliście jednych rodziców to jakoś trzeba było funkcjonować obok siebie, ale on raczej wolał Tobie narzucać swoje zdanie, przekonania, ale nie szukać oparcia, rady. Nie widzę  niestety by miało się to na stałe zmienić. Tu nie chodzi o jedną sytuację, o zazdrość w stosunku od młodszego brata, ale ogółem o styl jaki On posiada, co powoduje, że trudno mu żyć z innymi. W wielu różnych relacjach i z Tobą też.
Odpowiedz
#34

Wow, to słowo oddaje najlepiej mój podziw na temat trafności twojej interpretacji. 
Idealnie go scharakteryzowałaś. Może miejscami troszeczkę za ostro, ale trafiłaś w sedno. Może to smutne, ale mnie nie zdziwiłaś, że taki jest. 

Jak najbardziej mamy dwa różne charaktery, reprezentujemy dwa odmienne typy osobowości. Ja jestem kielichem, a on denarem.
On jest bardzo egoistyczny i zawsze stara się postawić na swoim. Jest osobą mocno narcystyczną. 
W dzieciństwie na pewno mógł o mnie myśleć jak o sierotce Marysi ze względu na nieśmiałość. Co myślał dokładnie nie wiem. I szczerze chyba nie chce wiedzieć. 

On jest bardzo mocno osadzony w materii i goni za pieniądzem. Można powiedzieć, że to cel jego życia przy czym ma niezwykłą smykałkę do ich zarabiania. Powiedziałbym nawet, że ma nadnaturalny dar do przyciągania wszelkich okazji do ich zarabiania gdziekolwiek się uda. Muszę przyznać, że na tym polu radzi sobie jak profesjonalista. 

On niby jest uduchowiony, ale jakby z zaślepkami na oczach. On ma bardzo dużo znajomych. To dusza towarzystwa, ale rzeczywiście jego znajomi muszą widzieć w nim światłą osobę i stawiać go na podium. 
Ja znam go lepiej, więc nie zamierzam się mu podlizywać w żaden sposób. Jest łasy na pochlebstwa. Mam własne zdanie, a on za bardzo nie lubi jak ktoś się z nim nie zgadza, chyba zwłaszcza ja nie mam do tego prawa. 
Fakt, nie umie rozmawiać i łatwo można u niego stracić w oczach. 

Hmm, czyli widzę szansę na poprawę relacji w jednym przypadku. Z mojej strony myślę, że kontakty by się polepszyły, jeśli bym opowiadał kogo poznałem, z kim rozmawiałem, co kupiłem, ile coś kosztowało, choć to z kolei mogłoby zaowocować zazdrością. Czyli coś poopowiadać, ale tak żebym nie miał więcej Uśmiech

Bardzo Ci dziękuję za interpretację Uśmiech
Odpowiedz
#35

Proszę Uśmiech

Wiesz, w życiu jest czasem tak, że nie dogadamy się i trzeba to zaakceptować. Żyć i dać drugiemu żyć, zostawić wolną przestrzeń pomiędzy, choć to trudne bo to rodzina. Ale tacy jesteśmy trudni jako ludzie, więc i tak bywa...

Pozdrawiam Uśmiech
Odpowiedz
#36

Nastek 96 oraz inni użytkownicy forum :
Ja sądzę, że  wiedza i umiejętności Seleny z zakresu numerologii - jest niedoceniona .
Widzę w Niej duży potencjał prognozowania, przewidywania zdarzeń za pomocą innej techniki , niż wróżby z Kart Tarota.
Chyba warto więcej i częściej z niej korzystać.
Pozdrawiam - Ok 
Mikesz
Odpowiedz
#37

Mikesz dziękuję, miło Uśmiech 
No i można korzystać, zapraszam Uśmiech

Ogólnie to uważam, że Tarot i numerologia pokrywają się: ja coś widzę w liczbach ale można to zobaczyć i opisać kartami. Z tym, że wróżba z kart może być nieco bardziej ogólna, bo określenia czasu w Tarocie nie jest łatwe, nie każda osoba wróżąca decyduje się na to, czasami podaje również ogólne liczby co do lat, miesięcy. Numerologia jest precyzyjna w tej kwestii, ale może pokazywać to, co się ma wydarzyć i wydarzy, bo liczby nie kłamią, ale człowiek swoim działaniem, mając wiedzę od numerologa, może to zmienić! Co wtedy?

Tak jak wróżba może się nie spełnić, tak też numerolog coś wskazuje, ale człowiek swoim działaniem zmienia to. Niemniej np. karmiczne kwestie nie są zmienne - tu karma ma zadziałać i nie uciekniemy. Przerabiałam to długo. Mając wiedzę co do niej można zmieniać coś w zyciu, starać się przepalać ją wcześniej, ale czynniki zewnętrzne dotkną nas i tak. Więc tego karty nie pokażą, choć np. problemy w związkach mogą. No ale mają inne zalety Uśmiech Ogólnie jestem za łączeniem tych technik, czyli numerologia + Tarot + astrologia, której się uczę, a to jest temat mega ciekawy Uśmiech
Odpowiedz
#38

(05-11-2021, 18:11)Selena napisał(a):  Agatoo,

Na sprawy finansowe:
III Cesarzowa, As Pucharów, II Kapłanka
Odsłoniło się: 5 mieczy, 4 kielichy

Finansowo odczujesz poprawę, możliwa podwyżka, awans, sukces w pracy - również jeśli chodzi o jakieś cechy kierownicze, zarządzanie kimś. Będziesz robić coś nowego, ważny projekt, który będzie na początku dawał Ci sporo radości. As to dobra karta dla bizneswoman Uśmiech Poczujesz się doceniona w tej Papieżycy, również będzie sie to wiązało z lepszymi zarobkami, awansem. To w najbliżych miesiacach. Ale nie potrwa długo...
Uważaj aby za mocno się nie rozpędzać w marzeniach, umieć doceniać to, co jest, gdyż będziesz chciała więcej, a los troszkę da pstryczka w nos. Mieczowe karty mówią, że możesz mieć nieuczciwą konkurencję, ktoś pozazdrości Ci sukcesu, będzie mógł działać na niekorzyść, więc uważaj, bo nie każdy kto z nami pracuje i jest miły jest też przyjacielem. Również możesz mieć wysokie ambicje zawodowe - czy nie aby za wysokie? Poczujesz się w pewnym momencie znużona, odczujesz brak sił, motywacji, więc warto przemyśleć czego chcesz, komu ufać i jak doceniać to co się już ma, bez gonienia za tym by mieć więcej i więcej...

Te karty też odnoszą się do kwestii zawodowych odrazu. Tu pamiętaj, że ktoś nie życzy Ci dobrze - uważaj na osobę w bliskim otoczeniu. Dbaj o motywację do pracy, ponieważ może jej brakowac, mimo sukcesów zawodowych. Możliwe, że to jakieś początki wypalenia zawodowego, a po tych sukcesach, które przyjdą szybko, może pojawić się zmęczenie, znużenie, apatia.

A co w uczuciach?
XI Sprawiedliwość, III Cesarzowa, XX Sąd
Pokazała się: II Kapłanka, IV Cesarz

Zdecydowanie w najbliższym czasie to własnie uczucia pochłoną Cię, będą najważniejsze - mimo tego, że praca będzie Cię mocno absorbować. Jednak w 6. roku osobistym jest to naturalne. Natomiast tutaj nie będzie sie dobrze działo - tak przynajmniej to odczujesz na początku. Widać zakończenie pewnej relacji i to dość bolesne, bo zostaniesz jakby postawiona przed faktem dokonanym z dnia na dzien, a nawet możesz usłyszeć, że dostałaś to, na co zasłużyłaś - to będzie przykre.
Tutaj pojawia się inna kobieta i to ona jest winna rozpadowi związku, który masz. Definitywnie rozstaniecie się, odetniecie od siebie. Będzie to trudne. Ta kobieta od dawna była obecna w życiu Twojego mężczyzny, ale zapewne nie wiedziałas o tym. Ona stoi obok Cesarza, a Ciebie z nim dzieli Sąd, który ostatecznie konczy Waszą relację.
Ale z perspektywy czasu uznasz, że wyszło Ci to na dobre.
Aggato za niedługo wchodzisz w kolejny punkt zwrotny z niefajną dla związków 7/16 - jeszcze nie teraz, za ok. dwa lata, ale pewne symptomy będą widoczne już teraz. Zmieni sie Twoje postrzeganie świata, troszkę zatęsknisz za autonomią, wiedzą, zmienisz zainteresowania. To też czas niefajny dla zdrowia - możliwe jakieś problemy. W uczuciach nie dzieje się dobrze - uważaj na związki, mogą być trudne, niestałe, poczujesz się samotna. Nie pokazuje się tu zbyt wiele pozytywnych wydarzeń.

Jesteś numerologiczna 9, więc w trudnych chwilach zdaj sie na podróże. One będą Ci służyć i pozwolą zapomnieć o trudnych chwilach. Możliwe, że dadza też przyjemne chwile z kimś nowym, bo Twoja wibracja daje radość i sukces w wyjazdach zagranicznych, a nawet dobre prognozy gdybyś chciała na stałe poszukać swojego miejsca na ziemi gdzieś poza granicami...

Dużo dobrego Uśmiech

Witaj Seleno,
Wracam z weryfikacją wróżby.

Finanse:
Jeżeli chodzi o sferę pracy/finansów nie pracowałam na etat. Natomiast miałam trochę prywatnych zleceń. I tu masz rację, że nastąpiła poprawa finansów. Byłam sobie szefem, sama decydowałam o wszystkim. Finalnie wyszłam na tym bardzo dobrze. W grudniu otrzymałam informację o przyjęciu mnie do pracy na staż (zaczęłam od stycznia).

Uczucia:
W tej sferze na szczęście nie działo się nic złego jeśli chodzi o moje relacje z partnerem ALE odezwał się mój ex (z resztą co jakiś czas zawraca mi głowę, mimo, że ja nie reaguję). Trochę namieszał, bo opublikował moje zdjęcia na swoim koncie pewnego znanego portalu społecznościowego. Oczywiście zgłosiłam go, że narusza moją prywatność, ale niestety nic to nie dało.

Dziękuję bardzo za prognozę Kwiatek 

Seleno jeśli mogę dopytać o punkt zwrotny 7/16 w który niebawem wkroczę: jak długo będę w tym punkcie tkwiła? Mam nadzieję, że nie na wiekiUśmiech
Odpowiedz
#39

Dziękuję za weryfikację Uśmiech
Wyślij mi na priv swoje dane - datę urodzenia i sprawdzę ten punkt zwrotny, jego działanie. Chyba wysyłałaś mi, ale nie mogę znaleźć.
Odpowiedz
#40

A zatem: wibracja 7/16 zacznie być odczuwana u Ciebie najwcześniej od następnego roku. Obecnie kończysz cykl 6/15 - a zatem tu jeszcze rewolucji w życiu uczuciowym nie widać, a nawet powiedziałabym, że możesz mieć powodzenie, stąd nie dziwi mnie kontakt ze strony byłego partnera. Powoli, powoli, pewne sygnały będą jednak dawać o sobie znać, bo to nie jest tak, że z dnia na dzień zmienia się wibracja jednego punktu na drugi, ale to powoli się dzieje, coś nachodzi na siebie. Więc trzeba być uważnym już teraz. 

W 2023 pojawić się mogą pewne, widoczne już symptomy, a w 2024 wejdziesz z impetem w punkt zwrotny o wibracji 7/16, a w podwibracji mamy też liczbę 25, która nie sprzyja związkom, daje taką niestabilność w emocjach. Także tutaj trzeba szczególnie skupić się na uczuciach, pielęgnować je. Potrwa to dość długo - do 2033 roku, tu jakby dopiero zaczyna się spokojniejszy czas, wibracja 2 z 11, która jest spokojna, wyważona, delikatna - tu już są dobre rzeczy. A do tej pory trzeba starać się doceniać uczucia i ludzi, dbać szczególnie o tę strefę życia. To nie jest powiedziane, że coś się zakończy definitywnie, bo sami jesteśmy kowalami losu, ale okoliczności zewnętrzne nie będą sprzyjać związkowi. Trzeba to pokonywać dzień za dniem, mozolnie jak robotnik budować zaufanie do partnera, wyrażać uczucia. 

Poza trudnym czasem dla związków od 2024 trudniej będzie też ogółem w emocjach, możliwe jest zmienienie postrzegania świata, ale intuicja będzie dobrze Ci doradzać Uśmiech Możliwa zmiana relacji zawodowych, chęć podróżowania, rozpoczęcia czegoś nowego. Niestety także kłopoty ze zdrowiem - tu zależnie od tego czy masz np. skłonność do alergii czy problemy z jakąś częścią ciała to może się to objawić. Zresztą 2023 rok jest rokiem 7 numerologicznie - a tu jest ogółem trudny czas i dla zdrowia, bo wychodzi to co słabsze w organizmie i dla związków. Wiele przeszkód zatem, ale wytrwałość i praca pozwalają to pokonać. Warto już teraz ładować baterie na trudniejszy czas Uśmiech

U Ciebie problem polega na tym, że od praktycznie jesieni przyszłego roku, a mocno już od 2024 zaczniesz punkt 7/16, a w cyklu masz 7/25 cały czas - aż do 2034 - czyli tu nachodzi na to 4 PZ i już lepsza 2 z 11. A zatem zobacz: mocno wibruje liczba 7, bo podwójnie. Jeszcze dołóżmy do tego wibrację ogólna roku 2023 - z podsumowania daje 7. A więc jakby kolejna niefajna 7. To daje rozchwianie emocjonalne, dla związków i pracy utrudnienia, które trzeba pokonać zachowując spokój jaki masz Uśmiech
Dużo dobrego Uśmiech
Odpowiedz
#41

Seleno,
Dziękuję Ci bardzo za tak szybką odpowiedź. Będę weryfikować. Masz rację, że we mnie jest spokój.

Pozdrawiam Kwiatek
Odpowiedz
#42

(05-11-2021, 02:00)Selena napisał(a):  
(04-11-2021, 14:58)czarnula44 napisał(a):  To może i ja nieśmiało poproszę o wróżbę ?
Renata 25.10.1974
Wieslaw 06.03.1965

Przeżyłam z owym Panem krótki romans. Pan się wycofał, dlaczego?niewiem.
Ostatnio się odezwał. Złożył mi życzenia zapewne z grzeczności.
Czy z tym Panem czeka mnie coś jeszcze w przyszłości?
Witaj
Rzeczywiście widzę, że ten Pan mocno Cię oczarował, bo jest to mężczyzna, który zdecydowanie podoba się kobietom, ma urok, przyciąga jak magnes. Ale tak jakby nie do końca On wie jak powinien oceniać sytuację z Tobą, troszkę jakby ma przekonanie, że urzeka Cię, ale emocjonalnie jest taki rozchwiany obecnie, możliwe, że też z innego powodu, może mieć inne sprawy na głowie - mocno mogą go pochłaniać jakieś zobowiązania rodzinne - niekoniecznie bliskie, ale takie, które dają wrażenie przytłoczenia. 
Uczucie miedzy Wami pokazuje się silne, Ty jesteś ciepła, czuła, ale to On ma decydujący głos jeśli chodzi o przyszłość. On lubi czuć się doceniony, błyszczeć, takim jest troszkę Narcyzem. 

Co Cię czeka z nim w przyszłości?
8 buław, 9 kielichów, As Pucharów

Romans odżyje i będzie bardzo intensywny. On właśnie dlatego szuka kontaktu, chce działać - już, zaraz. Wie czego chce, a chce Ciebie i tutaj nie ma żadnych watpliwości. To jest szybkie, takie emocjonalne działanie, odniesiesz wrażenie, że wiele będzie się działo, on jest nastawiony na kontakt, energiczny. Bardzo mu się podobasz, pociagasz go. Będzie z tego ognisty romans, troszkę takie odniesiesz wrażenie, że przekraczanie wręcz jakąś granicę, oddajecie się uciechom, zmysłowości, fizyczności. Jakbyście nie potrafili przestać, zachować umiaru - bardzo płomienny, ognisty romans. Jak to się zakończy?
Bardzo ładnie. As pucharów daje zapowiedź związku, nowych możliwości, czegoś co pojawia się jak prezent od losu, uczucie spełnione, zakochanie, dobry związek, nawet oficjalny - jeśli nie w Kościele to oficjalnie macie szansę być razem, a uczucia będa. 

To co akcentuje się w Waszej relacji to silna fizyczność - tutaj ogień aż bucha Uśmiech Ty jesteś osobą dość romantyczną, ciepłą, masz w swoim obecnym cyklu 7/25, które sprzyja zmysłowości, fascynacji, rozkoszy w sypialni i zdecydowanie taka będziesz. On jest ognistym, temperamentnym mężczyzną o wibracji 3, który również lubi taką aktywność. Wokół niego może kręcic się wiele kobiet, ale jeśli zadbasz by czuł się przy Tobie jak książę z bajki, dopieszczony w każdym calu - bo on tego potrzebuje - to uda Wam się stworzyć relację. Niekoniecznie taką do grobowej deski, ale napewno fascynującą i namiętną Uśmiech Świetnie dogadacie sie w łóżku a także poza nim, choć tutaj - uwaga - to On będzie decydował o przyszłości relacji, o rozwoju. To on dominuje.

Czy będzie to trwały związek?
Walet monet, As pucharów, 6 kielichów

Tak. Ale rozwinie się powoli, nie odrazu będzie mowa o uczuciach. Zbliży Was cielesność, dobry seks i też możliwe, że kwestie finansowe, które wkradną się w Wasze życie. Ktoś komuś może pomóc, wspierać, na takiej płaszczyznie tez będziecie blisko siebie. Ale z czasem pojawi się uczucie, oparte też na dbaniu o siebie nawzajem, wspieraniu się, dające radość, satysfakcję. Nie będzie ono łatwe, ale da Wam radość. 

Ładne są te karty Uśmiech Ty masz lub będziesz mieć wrażenie, ze spotkałaś taką bratnią duszę.


Witaj Seleno
Chciałabym się odnieść do Twojej wróżby tak wstepnie.
Miałaś racje ta znajomość powróciła.Tak jest między nami silna fizycznośc.Mialas racje mówiąc że to on dyktuje warunki i nadaje tempo tej relacji od niego tutaj zależy.Ta relacja faktycznie rozwija się powoli nie często się widujemy a co będzie dalej zobaczymy I jak pisałaś lekko nie jest Oj nie jest.
Kiedyś może zweryfikuje jak to się dalej potoczy ?
Odpowiedz
#43

Dziękuję czarnulo i pozdrawiam Uśmiech
Odpowiedz
#44

Ja również chciałbym poprosić o wróżbę dotyczącą miłości, najlepiej w dłuższej perspektywie czasowej.
Piotr, 22 czerwca 1999
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości