Wieczory Wróżb i Gabinet Numerologii

DZIEWCZYNY 
Wybaczcie późną odpowiedź, ale miałam problemy z logowaniem się na stronę. Już nadrabiam zaległości Uśmiech  Buziak
Odpowiedz

Witaj Seleno,
Z racji nowego roku numerologicznego proszę Cię o wróżbę co mnie w tym roku czeka. W styczniu wszedłem w okres przejściowy między cyklami. 

I wpadłem na genialny pomysł o co Cię mogę zapytać. Jakiś czas temu astrolożka analizowała horoskop, czy masażysta to mój zawód docelowy. 
Możesz odczytać coś takiego? Albo, czy jest to zgodne z moimi predyspozycjami wg numerologii? 
Możemy potem sobie porównać, czy astrologia, tarot i numerologia są zgodne.
Odpowiedz

(22-09-2022, 14:32)nastek96 napisał(a):  Witaj Seleno,
Z racji nowego roku numerologicznego proszę Cię o wróżbę co mnie w tym roku czeka. W styczniu wszedłem w okres przejściowy między cyklami. 

I wpadłem na genialny pomysł o co Cię mogę zapytać. Jakiś czas temu astrolożka analizowała horoskop, czy masażysta to mój zawód docelowy. 
Możesz odczytać coś takiego? Albo, czy jest to zgodne z moimi predyspozycjami wg numerologii? 
Możemy potem sobie porównać, czy astrologia, tarot i numerologia są zgodne.

No Nastek, to mam wyzwanie Uśmiech 
A tak poza tym to fajnie Cię widzieć u mnie w gabinecie Uśmiech Uśmiech Muszę się zastanowić jak zobaczyć Twoje predyspozycje do pracy w zawodzie masażysty - przyznam, że do tej pory konkretnie nie sprawdzałam zawodu jakiegoś, raczej ogółem predyspozycje np. do pracy z ludźmi itp. Ale popatrzę w liczby i zobaczę co z nich "wyciągnę" Uśmiech 
Czyli chcesz numerologię + tarot czy samą numeorlogię?

Bo od astrolożki masz jedno, a zostaje numerologia i tarot. Może karty też ode mnie i porównamy całość ok? Taka zabawa i coś do nauki dla mnie Uśmiech
Odpowiedz

(22-09-2022, 17:09)Selena napisał(a):  Czyli chcesz numerologię + tarot czy samą numeorlogię?

Bo od astrolożki masz jedno, a zostaje numerologia i tarot. Może karty też ode mnie i porównamy całość ok? Taka zabawa i coś do nauki dla mnie Uśmiech

Pytałem o numerologię. Czy masażysta to mój zawód docelowy, wyciągnąłem tarota 16 lipca, choć przyznaję że męczy mnie ostatnia karta i odpowiedź nie do końca jest jasna. Oj, teraz mi głupio, że Ci narobiłem nadziei na coś pouczającego  Załamka
Odpowiedz

(22-09-2022, 18:40)nastek96 napisał(a):  
(22-09-2022, 17:09)Selena napisał(a):  Czyli chcesz numerologię + tarot czy samą numeorlogię?
Bo od astrolożki masz jedno, a zostaje numerologia i tarot. Może karty też ode mnie i porównamy całość ok? Taka zabawa i coś do nauki dla mnie Uśmiech
Pytałem o numerologię. Czy masażysta to mój zawód docelowy, wyciągnąłem tarota 16 lipca, choć przyznaję że męczy mnie ostatnia karta i odpowiedź nie do końca jest jasna. Oj, teraz mi głupio, że Ci narobiłem nadziei na coś pouczającego  Załamka
Nastek podaj mi jeszcze raz datę urodzenia - priv bo nie mogę się doszukać w wiadomościach, a nie jestem pewna dokładnie (Pamiętam, ale wolę się upewnić Uśmiech )

No może będzie coś pouczającego jak porównamy wyniki - nie wiadomo Uśmiech
Odpowiedz

(12-01-2022, 19:02)Selena napisał(a):  Cześć Nastek Uśmiech

 Ty: numerologicznie 2/11
1 PZ: 4/13
2 PZ: 2/11
3 PZ: 6/15
4 PZ: 7/16
Wyzwania: 5,2,3
W cyklu 1: 9
W cyklu 2: 4/13
W cyklu 3: 7/25


Nie mam daty, nie wpiszę sobie żeby dokładnie określić czas, rok itd. Ale już teraz widzę: nie jest to Twój docelowy zawód. Jest coś innego - to było wcześniej, bo masz w 1 cyklu 9 - robiłeś coś wcześniej, uczyłeś się czegoś w sensie skupiałeś uwagę na czymś innym, możliwe, że dosłownie z książek się uczyłeś. To przerwałeś - nie mam daty, ale jak mi podasz datę urodzenia dokładnie to napiszę w jakich latach. 
Ta 9 w 1 cyklu mówi o niespełnionym zawodzie jakimś, planach na zawód, nie wiem np. szkoła, kurs nieskończony itp. To było dla Ciebie fajne bo "czułeś to".
Dlaczego przerwałeś to?

Bo masz karmę pracy - w 1 PZ
Przyszedłeś jako osoba która w danym wcieleniu nie pracowała, była leniwa. Teraz masz pracować i dawać z siebie dużo więcej - do późnej starości nawet. Też abyś poczuł tę karmę musiałeś zacząć pracować dosłownie rękami - fizycznie można rzec. Jesteś 2 z 11 a więc nie dosłownie łopatą, w tej 11 jest intelekt więc masaże - pasuje to na odrabianie karmy. To będzie praca na długo ale nie będziesz w niej doceniany i nie będzie super pieniędzy albo będą w miarę, odłożysz je i nagle spadnie duży wydatek na Ciebie - tak działa karma pracy. Możesz mieć straty materialne. 
Musiałeś jakby przerwać te marzenia by odrobić karmę pracy - już raz w jakimś wcieleniu nie skupiałeś się na pracy, byłes lekkoduch w tej kwestii, teraz zostaniesz jakby przez los zmuszony do tego, mimo, że nie będzie jakaś super dla Ciebie ale byś zrozumiał wartość pracy, która daje pieniądze - trudno zarobione, ale po to jest to, abyś zdobył nowe doświadczenie. 
Jeśli pamiętam dobrze Twoją datę urodzenia to urodziłeś się 13 dnia miesiąca - długo odrabiać będziesz karmę pracy. 

W 1 PZ masz 4/13 - musze zobaczyć do kiedy to działa u Ciebie. Jak zacznie wibrować 2 PZ z 2/11 zacznie Ci ciążyć masaż - w sensie zaczniesz chcieć więcej, coś "duchowo" robić, więcej, np. coach, psycholog, nauczyciel - coś takiego żebyś Ty psychicznie się spełniał a nie tylko miał wrażenie, że odwalasz robotę. I zacznie Ci ciążyć otoczenie - będziesz szukał coś estetycznego, pięknego, dążył do realizacji mistrzowskiej 11. Ludzie będą dla Ciebie wtedy tacy "przyziemni" i ograniczeni w tej pracy jako masażysta. Znużenie będzie, ale dla pieniędzy nie odejdziesz - za coś trzeba żyć. Natomiast docelowo nie jest to Twój zawód na zawsze. 

Ok. 3 cyklu i 7/25 zmienisz pracę napewno - tu jest wyjazd dosłownie. Albo wcześniej gdy przepalisz karmę i już doświadczysz czym jest trudna, mozolna praca dzien po dniu... Takie doświadczenie zdobyć masz na to wcielenie - ile Ci to zajmie? Może być różnie Uśmiech 

Ale jedno jest niezmienne: praca z ludźmi. 

Praca z ludźmi to odrabianie karmy. Ale wchodząc w 2/11 będziesz chciał więcej niż być szeregowym pracownikiem, będziesz szukał tego "ducha" w pracy. 

Jak podasz datę ur. to podam Ci lata do tego Uśmiech

Odpowiadając: masażysta to zawód byś poznał czym jest trudna praca, z ludźmi, konieczność wykonywania tych samych czynności, monotonia itd. To realizacja karmy pracy - pozytywnie pozwoli odłożyć pieniądze, które możesz wydać nagle na coś. Możliwe, że też wyzwanie nr 5 które masz to jest kurczowe trzymanie się tego co jest - przy karmie pracy jest tendencja do jednej pracy na wiele lat, trochę jest się w działaniu takim konserwatywnym.
Odpowiedz

Wysłałem datę. Dziękuję bardzo Uśmiech

No powiem Ci, że w tym wypadku astrologia i numerologia się wykluczają. 
Ciekawe jak jest z tą karma pracy, bo w astrologii nie mam żadnych obciążeń w tej materii i nie ma niczego co, by powodowało problemy w tej dziedzinie. Sam dom odpowiedzialny za pracę jest dość mały, więc nawet, jeśli wejdzie niekorzystny tranzyt to nie będzie trwał długo. Ogólnie astrolożka powiedziała, że nie widzi, aby praca w ogóle była jakoś bardziej istotna w moim życiu, raczej będę skupiony na innych celach. 
Ja sam nwm co sądzić o tej karmie 13. Chyba te opisy są zbyt przesadzone. 
Astrolog powiedziała, że to jak najbardziej mój docelowy zawód. Mam zaznaczonego Marsa, który dosłownie może mówić o pracy mięśniami. Poza tym jest zaznaczona medycyna i chyba też praca z wyglądem, więc praca masażysty jest dobrana idealnie. Muszę odsłuchać nagranie, aby napisać co powiedziałam dokładnie. 

Piszesz o niespełnionym zawodzie: tak trochę tego było. Jeden kierunek rzuciłem w połowie i zamieniłem go na szkole masażu,.mimo że go kochałem i marzyłem o nim. A drugi kierunek skończyłem ale nie chce w nim pracować. 
Jest też zaznaczony intelekt i praca umysłem, stąd może mi brak czegoś, ale zawód jest dobrany idealnie. 

Ciekawe, że z.ienie pracę w 3 cyklu. To już będzie bardzo późno w karierze, ale w sumie w dzisiejszych czasach to nic dziwnego. 

Dziękuję bardzo Uśmiech
Odpowiedz

(22-09-2022, 22:03)nastek96 napisał(a):  Wysłałem datę. Dziękuję bardzo Uśmiech

No powiem Ci, że w tym wypadku astrologia i numerologia się wykluczają. 
Ciekawe jak jest z tą karma pracy, bo w astrologii nie mam żadnych obciążeń w tej materii i nie ma niczego co, by powodowało problemy w tej dziedzinie. Sam dom odpowiedzialny za pracę jest dość mały, więc nawet, jeśli wejdzie niekorzystny tranzyt to nie będzie trwał długo. Ogólnie astrolożka powiedziała, że nie widzi, aby praca w ogóle była jakoś bardziej istotna w moim życiu, raczej będę skupiony na innych celach. 
Ja sam nwm co sądzić o tej karmie 13. Chyba te opisy są zbyt przesadzone. 
Astrolog powiedziała, że to jak najbardziej mój docelowy zawód. Mam zaznaczonego Marsa, który dosłownie może mówić o pracy mięśniami. Poza tym jest zaznaczona medycyna i chyba też praca z wyglądem, więc praca masażysty jest dobrana idealnie. Muszę odsłuchać nagranie, aby napisać co powiedziałam dokładnie. 

Piszesz o niespełnionym zawodzie: tak trochę tego było. Jeden kierunek rzuciłem w połowie i zamieniłem go na szkole masażu,.mimo że go kochałem i marzyłem o nim. A drugi kierunek skończyłem ale nie chce w nim pracować. 
Jest też zaznaczony intelekt i praca umysłem, stąd może mi brak czegoś, ale zawód jest dobrany idealnie. 

Ciekawe, że z.ienie pracę w 3 cyklu. To już będzie bardzo późno w karierze, ale w sumie w dzisiejszych czasach to nic dziwnego. 

Dziękuję bardzo Uśmiech

Nastek tak sobie myślę jak dokładnie powiedziała atrolożka albo jak Ty zapytałeś. Bo, zależnie od postawionego pytania, odpowiedź może być różna. Dla mnie numerologicznie nie ma możliwości byś nie skupiał się na pracy lub była ono mało ważna, bo sam fakt, że urodziłes się 13 jest mocną karmą pracy. i KAŻDY NUMEROLOG ale to KAŻDY powie Ci, że z taką liczbą w portrecie, z 13 obsadzoną tak mocno w cyklu produktywnym nie możesz nie skupiać się na pracy bo z założenia przychodzisz REALIZOWAĆ KARMĘ PRACY. Nie karę - to podkreślam, ale odrabiać karmę - więc jeśli w poprzednim życiu nieco zaniedbałeś pracę, byłeś leniwy itd. to teraz WŁAŚNIE NA PRACY MAKSYMALNIE SIĘ SKUPISZ. Po co? Byś poznał czym ona jest, jak mocno absorbuje życie, bo wcześniej tego nie poznałeś - dążymy więc do równowagi a nie do kary.

A zatem:
- Jeśli pytasz czy to jest praca docelowa dla Ciebie? TAK, by odrabiać karmę. 13/4 to praca ciężka, polegająca na wykonywaniu tych samych zajęć, monotonna nieco, nie dająca aż tyle pola do rozwoju, męcząca dosłownie. 4 jest liczba konserwatywną, zamkniętą - to praca w takich środowisku, dosłownie w zamknięciu 4 ścian. Ta praca ma uczyć Cię wytrwałości, da pieniądze dla tej 11/2 jaką możesz być mistrzowsko - one mogą zostać nagle na coś wydane;
- Jeśli pytasz czy to Twoja praca docelowa - TAK, dla realizowania karmy. Bardzo długo to może trwać - cykl produktywny trwa przez znaczną część życia. 
- Jeśli pytasz czy to praca, która da Ci spełnienie, powinna być docelowa w Twoim życiu? Nie, bo nie ma w niej potencjału intelektualnego.

Pytałam o potwierdzenie daty urodzenia i już mam liczby:
Cykl formujący masz do 1.01.2022 r. - tak że tu w sumie uformowałes się jako człowiek, pracownik, odkryłeś cel życia i pracę, która jesr - dla mnie - relalizacją karmy pracy. Nie oczekuj w niej super zapłaty, niestety w relacjach możesz mieć trudności z otoczeniem. Jesteś 2. numerologiczną - nie dostaniesz awansu, nie będziesz piastował wyższego stanowiska, ale na poziomie intelektu możesz widzieć błędy, niedociągnięcia innych osób, równiez przełożonych. Szkoda, bo nie wysłuchają Cię - będziesz TYLKO I AŻ pracownikiem. Ale masz możliwość widzieć dalej, mocniej co zmienić, co jest źle. To będzie Cię męczyć - brak rozwoju i niewykorzystany potencjał duchowy. Wydaje sie, że 11 zawiruje u Ciebie. 

Uwaga: od 13.01.2025 wchodzisz w cykl produktywny - tak liczy program, ale akurat ten jest ok. Wydaje się, że to dopiero przed Tobą. Myślę, że zaczniesz odczuwać niedosyt w tej pracy - intelektualnie. Jeszcze nie teraz, ale pewne wahania w głowie będą: czy napewno to chcę robić do końca życia?

Od 2058 zacznie wibrować 7/25 - wiesz, to jest liczba zabawy i przekraczania granic, życia bez obowiązków, ale przy Twojej 11/2 może oznaczać wyjazdy, szukanie dróg rozwoju, mocny instynt, intelekt, widzenie mocniej - jeszcze dalej. Potencjał 25/7 jest duży o ile pozytywnie się realizuje. Tu dopiero zmienisz coś na stałe -  chyba, że wcześniej przepalisz karmę. 

2/11 wibruje u Ciebie w 2 PZ - ok. 2039 i to jest 2/11/20/29/38 - spokój, spokój znów, praca znów w tej 8, finanse się poprawią. W sumie już wcześniej -ok. 2030 zaczyna się 1 PZ 4/13/22 - fajna 22 znów każe Ci rozwijać się więcej. Męczyć Cię to będzie. 

Jest ciekawy punkt "styku" dwóch 13-tek u Ciebie:
1 PZ (Od 2030, mocniej 2033 zacznie się) i cykl produktywny, który zacznie się ten styczeń 2025 - tu nie ma możliwości jak dla mnie by praca nie pochłaniała Cię całkiem i nie była UTRUDNIENIEM. Zwłaszcza w sposobie bycia, relacjach - intelektualnie reszta osób będzie "niżej" Ciebie i to będzie męczące, że ta bariera będzie, np. zobaczysz coś co można rozwijać ale nie będzie to wysłuchane, będziesz chciał podjąć kurs, dokształcać się, szef powie "po co?".

Potencjał 2/11 nawet jeśli będziesz leniwy da o sobie znać. To liczba iwzjonierstwa, które możesz ale nie musisz rozwijać. Ale w pracy ta liczba nie sprzyja bogaceniu się JEŚLI NIE idziesz drogą rozwoju duchowego. Zrozumiesz to wcześniej lub później, że nie nadajesz się na sprzedawanie bułek w osiedlowym albo wykonywanie cały czas tych samych czynności w sklepie, bo to nie da Ci satysfakcji a czas płynie. 
Taki cytat znalazłam o tej liczbie:
"Jeżeli osoba znajdująca się pod wpływem tej liczby wybierze rozwój i podążanie za szczytnymi ideałami, to 11 przyniesie jej sukces, bogactwo, sławę i uznanie. Jeśli natomiast będzie realizować się negatywnie, to będzie podążać drogą zwykłej dwójki, nieszczęśliwa z powodu niezrealizowanych planów, biedy i zaprzepaszczonych szans. 11 powinna pracować nad własnym JA, nad egocentryzmem,a  także skupić się na rozwijaniu swojej intuicji, gdyż ma predyspozycje do tego, aby widzieć więcej. Często bywa tak, że 11 są oderwane od rzeczywistości, zatem powinny skupić się na realnym świecie, aby wcielić swoje marzenia w życie. Aby właściwie wykorzystać swoje liczne możliwości dla dobra innych, 11 powinna studiować zalety 22. 11 ma za zadanie dzielić się wiedzą, inspiracją i oświeceniem".

Tobie zacznie też wibrować 22 potem, więc w sumie sam odczujesz ile chcesz i więcej. Ta praca spali karmę ale będzie niedosyt. 

Ta niespełniona praca pierwsza "chowa" się w tej 9 w cyklu formującym, który trwa u Ciebie jeszcze - aż do 2025 r. 9 w tym cyklu to przyjaxnie, które nie przetrwają, związki niespełnione i praca, którą porzucisz z jakiegoś powodu, ale... wrócisz do niej. Też mam 9 w tym cyklu - też urodziłam się we wrześniu. Zaczynam etraz studia pedagogiczne choć uciekałam od tego, a mama mi doradzała lata temu gdy zaczynałam studiować. I co? Sama po latach wracam, bo siediz mi to w głowie - nie wiem czy będę w życiu uczyć, ale wydaje mi się, że Ty wrócisz do tego co zacząłeś. 

Karmę spalisz pracą masażysty. 
Zaraz zrobię rozkład kart na ten rok jak prosiłeś.
Odpowiedz

(22-09-2022, 14:32)nastek96 napisał(a):  Witaj Seleno,
Z racji nowego roku numerologicznego proszę Cię o wróżbę co mnie w tym roku czeka. W styczniu wszedłem w okres przejściowy między cyklami. 

I wpadłem na genialny pomysł o co Cię mogę zapytać. Jakiś czas temu astrolożka analizowała horoskop, czy masażysta to mój zawód docelowy. 
Możesz odczytać coś takiego? Albo, czy jest to zgodne z moimi predyspozycjami wg numerologii? 
Możemy potem sobie porównać, czy astrologia, tarot i numerologia są zgodne.

A zatem na nowy rok, który już się zaczął, od września do kolejnego września wróżba na poszczególne kwestie życia:

PRACA:
10 monet, 4 monety, XIII Śmierć, dokładane: XVII Gwiazda, Rycerz Pucharów, Królowa Buław

Będzie ta praca nadal, którą masz, będziesz odkładał w niej. Wydaje się, że finansowo da Ci zadowolenie. Praca będzie dość taka trwała, poprawi Twoje finanse, w sumie dostaniesz wypłatę, premię jakąś zaległą - uzyskasz to na co zapracowałeś wcześniej. Ale fizycznie będzie to trudna praca, siłą rąk, zamknięta - dosłownie ta 4 jest liczbą konserwatyzmu, zamknięcia w budynku, 4 ścianach, z daleka od domu też. Przywiązesz się do tej pracy w sensie, że uznasz, że póki są finanse nie ma co szukać zmiany i wiercić dziury w całym.
Ale zmiana się szykuje - nie masz na to wpływu. Jest karta Śmierci XIII - zobacz, że to karta nr 13 a Ty masz karmę 13. Jakby nieuchronność losu. Zmiany będą nagłe i trudne, jednak ochronnie z nich wyjdziesz. Może problemy w pracy może COVID i Was zamkną. Pokażesz emocje w pracy - ten kielichowy Pan może nie umieć siedzieć cicho, powie swoje zdanie. To będzie początek zmian, może komuś to się nie spodoba. Jest też kobieta, która da Ci propozycję biznesową w nowej pracy może - ale to już latem następnego roku raczej, może wiosną. Póki co jesień i zima popłyną swoim rytmem i będziesz odkładał z wypłaty, doceniając, że praca jest. 

UCZUCIA

7 mieczy, Walet buław XI, Sprawiedliwość, 10 monet

Jesteś i będziesz ostrożny we wchodzeniu w związku z powodu wcześniejszych sytuacji, które miałeś. To dobre podejście. Kogoś poznasz i będzie gorąco - ten Walet ma temperament i może zabije serduszko. 
Co dostaniesz od Niej? To czego chce doświadczyć każdy - namiętność, smsy i czułe słowa, zauroczenie, odkrywanie przyciągania ciał, fizyczność, której nie doświadcza się często, silne przyciąganie, magnetyzm. To jakby odkrywanie jak pociągający może być drugi człowiek, ile przyjemności jest w tym, to silne emocje. Korzystaj z tego, bo 10 monet to dobra wróżba i coś może z tego być. Ale powoli, bez pośpiechu. Jeśli pokonasz wahania i otworzysz się - dostaniesz to samo. Jeśli zachowasz dystans - również. Więc sam zdecydujesz jak to się potoczy, choć nie pokonasz przyciągania ciał i temperamentu uczuć, bo ta temperatura będzie wysoka Uśmiech


ZDROWIE 

4 Cesarz, 10 monet, 10 pucharów

Dobre zdrowie, witalność, odkryjesz siły witalne dzięki tej Pani może Oczko Ale dobre zdrowie, uważaj na brak ruchu - spacery, bieganie itp. wskazane. Uważaj na kontuzje - ręce, nogi itp. i na choroby dziedziczne jeśli masz skłonność to moga dac o sobie znać w tym roku - do września 2023 r. i trzeba będzie się leczyć - prywatnie u specjalisty, a to trochę kosztuje. Ale ogółem przy odpowiedniej diecie i ruchu zdrowie będzie dopisywać.
Odpowiedz

Sama 13 jest karmą pracy. Jasne. Ale wydaje mi się, że te karmy są za bardzo demonizowane. Podobnie jak niektóre karty tarota, które się opisuje jako prawdziwy armagedon, a w rzeczywistości zazwyczaj realizują się o wiele łagodniej niż się je opisuje. 

Ciekawe co piszesz, że zmienię pracę tak późno. 
Może kiedyś da znać o sobie kryzys wieku średniego? 
Albo faktycznie wrócę do czegoś co zacząłem i porzuciłem. 

W mojej pracy jako tako nie można dostać awansu, ewentualnie iść gdzieś jako pomoc. Ale już chcieli mi zmienić stanowisko, tyle że się nie zgodziłem. Bo niby zmienić stanowiska nie można, ale życie weryfikuje. 
Mam nadzieję, że studia się udadzą Uśmiech

Ale się nie możemy zrozumieć co do rozkładu. Ja myślałem, że jakoś z numerologii odczytasz jaki będzie ten rok. 
Ja karty sam sobie postawiłem. Ten rozkład LeCaro, swój szczegółowy i teraz jeszcze mam twój. I  dzięki Bogu, że mi je postawiłaś, bo teraz rozumiem o wiele więcej Uśmiech

Jeśli chodzi o pracę, to wiem od astrologa, że czekają mnie zmiany. Ty masz Śmierć, w moim rozkładzie jest Koło Fortuny i sam się od dawna domyślam, że chcą mi dać ,,awans" od którego uciekam. 

Jeśli chodzi o uczucia wiem od astrologa, że będę patrzał na kogoś przez różowe okulary. U mnie jest Księżyc, czyli tajemnice i nieprawdziwy obraz sytuacji, a u Cb 7 mieczy, czyli kłamstwa. Mało tego też mam pazia buław tak samo jak ty. Mamy punkty wspólne. 
Dziękuję Ci bardzo, teraz wszystko widzę wyraźniej. Ale u Cb widzę Sprawiedliwość, czyli wszystko wyjdzie na jaw. 

Co do zdrowia to ciągną się pewne problemy, więc mam nadzieję, że się wyleczę w końcu. 

Wybacz, że Ci się tak wtrącam i analizuje. Wiem, że to twój gabinet.
Odpowiedz

Nie szkodzi, wtrącaj się, fajnie się rozmawia i dyskutuje Uśmiech

Wiesz, numerologia nie pokazuje dokładnie rok do roku jak się coś wydarzy. Są lata przełomowe między jednym a drugim cyklem lub PZ, ale Ty teraz akurat tak nie masz. Jesteś cały czas w pewnej wibracji - jak opisałam, tutaj tak szczegółowo nie widać jak w Tarocie. Dlatego właśnie znajome mi wróżki pomagają sobie Tarotem by odpowiedzieć na konkretnie. pytania. 

Jeśli mój rozkład kart Ci pomógł to fajnie. 
Z numerologii mogę napisać co oznacza 9. rok własny, czym jest on dla 2 takiej jak Ty. Ale to też wiesz Uśmiech Z takiej rozmowy wychodzącej poza to wszystko mogę Ci napisać, że to prawda, że karma nie jest złem, nie powinno się jej tak bać. To zawsze podkreślam: jeśli w poprzednim wcieleniu migałeś się od pracy to teraz będziesz pracował i skupisz się na niej by poznać to, czego nie poznałeś wcześniej. To szukanie równowagi - taka jest karma. Natomiast są osoby z karmą pracy, które dość szybko są przepalają i są zadowolone z pracy, z zarobków - ba, są osoby z karmą pracy, które dobrze zarabiają, są na wysokich stanowiskach. Przekucie tego co jest wyzwaniem w swoją siłę jest możliwe - a jaki to krok w rozwoju - nawet milowy Uśmiech 

Lata osobiste inaczej realizują się dla każdej wibracji. Jako 1 numerologiczna lubię 8 rok własny, bo potencjał 1 lubi materię, spełnienie się w tym. Ty jako 2 nie do końca w tej strukturze możesz się odnaleźć. Dla Ciebie 9 może być lepsza, bo jest rokiem dokańczania, ale i rokiem mocniej "duchowym". Dlatego zawsze analizuje się lata osobiste biorąc pod uwagę wibrację własną. Ty skończyłeś cykl formujący o wibracji 9 - teraz w 2022 i w sumie dokończyłeś coś, może okres bez pracy. Więc ta 9 już była dla Ciebie w sensie podsumowania. Też trzeba zauważyć, że masz 1 PZ dopiero od 2030 - 4/13/22 i wtedy "spotka" się z drugą, karmiczną 4/13 w cyklu produktywnym, który będzie od 13.01.2025 r. Więc póki co nie czujesz tego. Wchodzisz w lata przejściowe między cyklem formującym 9 a kolejnym o karmicznej 13. Tu nie wibruje ta karma pracy jeszcze tak silnie - ale nie chcę Cię martwić, bo możesz mieć świadomość tego, pracować i przepalać karmę. 

Dodam, że karma 13 nie jest taka zła. Jedyną, której nie da się w 100% przepracować jest karma 26, bo to karma niewolnika i żołnierza, który nie dbał o ciało i karma trudnych relacji międzyludzkich. Moja mama ją miała gdy żyła, również mój ś.p. wujek, ma ją moja chrześnica urodzona 26. dnia miesiąca. W Polsce to popularna karma, bo nasz naród walczył. To karma człowieka, który pracuje ciężko ale nie ma wiele z tego. Moja mama ciężko pracowała fizycznie całe życie, nie miała dostatku. Nie doczekała emerytury bo zmarła na raka. Także mój wujek. Ty mając karmę 13 właściwie możesz pracować i dostawać za to pieniądze, zasługi, poważanie w otoczeniu. Oczywiście może być trudno, bo to jednak karma, więc trzeba starać się czasem więcej niż otoczenie, ale mój mąż ma tą karmę i realizuje się dobrze zawodowo. Z wielu portretów, które zrobiłam ta karma wydaje mi się najmniej dokuczliwa. Zdecydowanie najłatwiej ją przepalić obok 19.

13 jako karma dotyczy problemów z pieniędzmi i obfitością - tak uważa O. Stepińska fajna numerolog, którą cenię. Najłatwiej przerobić 19 i 13 - tak uważa też Olga. 
Sama mam 19 i to jest prawda, że to karma kierownika - albo się innym narzuca swoją wolę albo/i inni narzucają. Jest się nad innymi, ale ma nad sobą też kogoś - szefa, dyrektora. Sytuacja niefajna, tu może być mobbing, frustracje. Co ciekawe, ja miałam szefa, który miał też 19, ja byłam nad innymi w pracy - też mając 19. I co? Z tym szefem super się dogadywałam, bo to wybitnie mądry człowiek, z innymi nie.

Więc karma pracy nie jest taka zła. Ciesz się, że nie masz demonów w sobie jak ja z 19 bo mi się włącza takie coś, że nie znoszę nad sobą osób, które mniej wiedzą, potrafią a coś chcą pokazać. Wtedy "gaszę" ich pracą, zwyczajnie pokazuję co umiem i samo się wyjaśnia. Ale kiedyś miałam inaczej. Zresztą do dziś nie lubię być w tłumie, mam takie zachowania, maniery - mówią mi znajomi, że chyba to się potwierdza, że lubię ładne otoczenie, wyższy poziom życia, maniery itd. To trudne, ale staram się spuszczać z tonu Uśmiech 

Dla mnie najtrudniejsza jest 26 i 14 - 14 jest wogóle karmą zazdrości, trudnych relacji gdy się jest ranionym bo się zdradza lub bywa zdradzanym, wogóle tu jest jakiś rodzaj zniewolenia w życiu. Taka osoba np. poswieca życie dzieciom, rodzinie, nie jest doceniana, jej wolność jest poświecana w imię czegoś, ale nie dostaje za to zbyt wiele. 26 jest karmą ciała i żołnierza, dosłownie oznacza choroby, problemy zdrowotne, tu też są niefajne związki, też można być ranionym, zdradzanym. Ta karma 26 jest często przy 8 w portrecie i wtedy przynajmniej są siły mentalne i kasa na leczenie. 
13 jest z podsumowania 4 - ja 4 nie lubię tak bardzo, choć mam takiego męża Rotfl 4 jest konserwatywna, w poglądach dość "wąska". To mnie w sumie poróżnia z mężem. To zamknięcie, schematy. Jako 1 patrzę daleko, przełamuję bariery, 4 nie rozumie tego w sensie po co, dlaczego? Ale 4 daje stabilność i nie ma tego niepokoju 1. 4 daje dokończanie pracy, umiejetnosc pracy kazdego dnia, żmudnego wykonywania tych samych czynności. Mając właśnie te 4 masz te zalety. Do tego 2 daje spokój - ludzie cenią Cię za spokojny charakter. Dlatego Twoja główna wibracja pozwala Ci fajnie spełniać karmę pracy. Gdybyś był "Szaloną" 5-ką nie byłoby tak fajnie Uśmiech 

Dużo mogłabym pisać na ten temat. Osobiście 2, 4, 6 - takie osoby są dobre do odrabiania karmy pracy. Nawet 8-ki, które mają te karme 26 właśnie często. Nieparzyste liczby są niespokojne, niespójne - 1, 3, 5, 7. Chyba tylko 9 ma spokój, to typ dziwaka trochę, wiele z nich to stare dusze, które nie szkodzą drugiemu, są nieco wycofane, ale spokojne. 3 i 7 to dla mnie totalne szukanie czegoś w życiu, skrajne emocje, nie znam chyba takiej by nie miała problemów w życiu uczuciowym, wielu relacji, w finansach rewolucji. Więc Twoja 2 jest przy tym domeną łagodności i mając ją naprawdę dobrze karmę pracy możesz odrobić. W pewnym sensie może dlatego nie masz w astrologii pokazane tak mocno tych problemów z pracą. Bo podchodzisz do tego naturalnie, że trzeba pracowac i umiesz być w tej pracy bez szukania dziury w całym - trzeba i tyle.
Odpowiedz

Wyjaśniając czym dokładnie są karmy: tym obszarem życia, którego nie pogłebiło się w poprzednim życiu: sumienną, uczciwą pracą dzień po dniu, jak przystało(13), trzymaniem się zasad i mądrym korzystaniem z wolności (14), budowaniem dobrych związków, dbaniem o partnera, rodzinę, nie porzucaniem obowiązków w rodzinie na rzecz np. zabawy, beztroski (16),  traktowaniem innych z szacunkiem i nie narzucaniem swojej woli i nie wykorzystywaniem swojej pozycji (19), dbaniem o ciało, zdrowie, nie godzeniem się na rozkazy innych (26).

Mając konkretną karmę dane nam będzie poznać mocniej ten obszar życia - to nie kara, to rodzaj doświadczenia, by zrównoważyć braki z przeszłości. Po co to demonizować? Uśmiech
Odpowiedz

Seleno, przede wszystkich chciałbym Cię pochwalić i Ci pogratulować naprawdę ładnych i ciekawych opisów, które tu stworzyłaś dyskutując ze mną. Można by poprosić Krystynę, aby je skopiowała i wkleiła do działu z numerologią. Najzwyczajniej w świecie szkoda, aby takie ładne opisy zniknęły gdzieś w mroku gabinetu. Może sama je gdzieś przekopiuj?

Ja kiedyś przeglądałem urodziny na Facebooku i wyhaczyłem osoby urodzone 13 dnia miesiąca. Jedna jest bardzo bogata, a druga również dużo zarabia, choć ciężko na to pracuje. Dlatego zastanawia mnie, czy ta 13 rzeczywiście jest taka biedna. 
W ogóle tak sobie myślę, czy karma 13 nie realizuje się łatwiej lub trudniej w zależności od wybranej pracy. Na zasadzie: ciężka praca fizyczna daje pieniądze, natomiast praca umysłowa daje więcej problemów i będzie nam się ciężej przepracowywało tą karmę. Tak sobie tylko myślę nad tym. 
13, która nadejdzie się nie boje. Ponieważ obecnie mam 13 w PZ, a potem będzie w cyklu. Uważam, że w punktach zwrotnych są gorsze, bo przynoszą wydarzenia zewnętrzne. A te z cyklu to raczej nasze wnętrza, które nami kierują. 

Znam cztery 9 i muszę przyznać, że aż 3 z nich to typ osoby dziwnej w różnym stopniu. 
Ale wiesz co zauważyłem. Jedna osoba urodziła się 10 dnia miesiąca: Koło Fortuny i miała bardzo szczęśliwe dzieciństwo: mnóstwo znajomych, dobre osiągnięcia w sporcie, rozrywkowy styl życia, uroda, powodzenie, bardzo otwarta i towarzyska osoba...
Druga urodziła się 28 =2+8=10 i znów się pojawia to samo. W wieku młodzieńczym mnóstwo osiągnięć, talenty, uroda, powodzenie, wysportowane ciało...

I u obu po skończeniu szkoły zaczęło się średnio powodzić.
Odpowiedz

Nastek, nie mam czasu na przenoszenie...i tym samym prośba do Ciebie i innych osób...
proszę pisać we właściwych działach takie informacje, przemyślenia (tak jak teraz)...wtedy i inne osoby chętnie poczytają, czy dodadzą swoje spostrzeżenia...

Gospodynią Gabinetu jest Selena i ona decyduje co chce mieć w Gabinecie...

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Odpowiedz

(25-09-2022, 21:26)nastek96 napisał(a):  Seleno, przede wszystkich chciałbym Cię pochwalić i Ci pogratulować naprawdę ładnych i ciekawych opisów, które tu stworzyłaś dyskutując ze mną. Można by poprosić Krystynę, aby je skopiowała i wkleiła do działu z numerologią. Najzwyczajniej w świecie szkoda, aby takie ładne opisy zniknęły gdzieś w mroku gabinetu. Może sama je gdzieś przekopiuj?

Ja kiedyś przeglądałem urodziny na Facebooku i wyhaczyłem osoby urodzone 13 dnia miesiąca. Jedna jest bardzo bogata, a druga również dużo zarabia, choć ciężko na to pracuje. Dlatego zastanawia mnie, czy ta 13 rzeczywiście jest taka biedna. 
W ogóle tak sobie myślę, czy karma 13 nie realizuje się łatwiej lub trudniej w zależności od wybranej pracy. Na zasadzie: ciężka praca fizyczna daje pieniądze, natomiast praca umysłowa daje więcej problemów i będzie nam się ciężej przepracowywało tą karmę. Tak sobie tylko myślę nad tym. 
13, która nadejdzie się nie boje. Ponieważ obecnie mam 13 w PZ, a potem będzie w cyklu. Uważam, że w punktach zwrotnych są gorsze, bo przynoszą wydarzenia zewnętrzne. A te z cyklu to raczej nasze wnętrza, które nami kierują. 

Znam cztery 9 i muszę przyznać, że aż 3 z nich to typ osoby dziwnej w różnym stopniu. 
Ale wiesz co zauważyłem. Jedna osoba urodziła się 10 dnia miesiąca: Koło Fortuny i miała bardzo szczęśliwe dzieciństwo: mnóstwo znajomych, dobre osiągnięcia w sporcie, rozrywkowy styl życia, uroda, powodzenie, bardzo otwarta i towarzyska osoba...
Druga urodziła się 28 =2+8=10 i znów się pojawia to samo. W wieku młodzieńczym mnóstwo osiągnięć, talenty, uroda, powodzenie, wysportowane ciało...

I u obu po skończeniu szkoły zaczęło się średnio powodzić.



Dziękuję Nastek, w wolnej chwili przeniosę te wątki w odpowiednie miejsca. 
Dzięki za miłe słowa Uśmiech

Tak, jak wskazałam, karma 13 jest jedną z najłatwiejszych, bo ona dotyczy TYLKO pracy. Ktoś napisze, że AŻ, ale wiesz z pracą jest tak, że kiedy wbijesz się w ten rytm, znajdziesz sens, cel, swoje miejsce czy w jednej czy w innej, swoją wartość i jesteś dobrym pracownikiem, mającym zdrowe poczucie wartości to się karma przepala. Walka o dobre traktowanie, pieniądze itd. w pracy może trwać, ale mając spokój i wytrwałość zdobywa się to. Znacznie gorzej maja osoby np. z karma 16, którzy co rusz są ranieni w relacjach, trafiają znów na niefajne osoby i mimo dobrej woli ich życie uczuciowe to tragedia. 

Nie wiem czy oglądasz TV, ja sporadycznie, ale jest program Dody o szukaniu miłości. Czy wiesz, że ona urodziła się 16 dnia miesiąca? Jest numerologiczną 3-ką - stąd talent, kariera, uroda, bo 3 są takimi osobami, które często właśnie błyszczą na tzw. czerwonym dywanie, ale... No właśnie, rodząc się 16 dnia miesiąca ma się strasznie trudno w miłości, jest się ranionym bardzo. I Ona jest tego przykładem. Ale długo, długo jeszcze będzie szukać tego jedynego, ma 16/7 w cyklu produktywnym, który, jak wiesz, trwa długo.

Osoby urodzone 10 dnia miesiąca mają dość silne charaktery, bo to wibracja 10/1, a liczba dnia urodzenia znaczy wiele, jest nie mniej ważna niż DŻ. Oczywiście, czy ten charakter jest aż tak silny - to zależy od głównej wibracji i innych liczb w portrecie, ale jednak są indywidualistami. Coś z tego Koła Fortuny mają na zasadzie np. dostawania fantów od życia - znam 2 takie osoby, jednak dostała spory majątek po babci, druga pracę i dom od teściów i w sumie dobry start. Potem już trudniej. Ale obie te osoby w komunikacji są trudne, mają ciężkie charaktery - jedna urodziła się 10.10, a druga 10.01 - tu same 1 wibrują, a 1 w PZ zwłaszcza i w dniu urodzenia to jest dość trudny charakter.

Co do Twojej karmy pracy to nie bój się Jej. Nie masz źle. Pracowitość to droga by karmę zwyczajnie spalić - wydaje mi się, że nie będziesz miał trudno. 
Tak, PZ są dość trudne. To jest tak, że one dają to z zewnątrz na co nie mamy wpływu. W cyklach są nasze decyzje, emocje, a z zewnątrz - hmmm, znam osobę, która w PZ ma 8/17 - opiekę Gwiazdy, ale właśnie ostatnio analizuję to, że 8/17 to nie tylko opieka z góry i dobra gwiazda. Nie, to wpadanie w kłopoty i wtedy dopiero ta gwiazda ratuje. Więc są trudne doświadczenia w życiu - np. kobieta, której robiłam portret została zdradzona przez męża, odszedł do innej, mówiąc, że ona nie może mieć dzieci, obrażając ją, że jest gorsza itd. Ona mocno to przeżyła, bo rzeczywiście wiele lat starali się o dziecko. Odchorowała dosłownie depresją ten rozpad małżeństwa, gdy pan eks bawił się z inną. Potem nagle poznała faceta - do rany przyłóż, który uwielbia ją do dziś, kocha, szanuje, ceni. Powiedziała mu wprost, że nie może mieć dzieci bo wiele lat się starali, choć nie robiła badań, ale skoro jej eks zrobił dziecko innej to widocznie ona nie może. Nagle... wpadka. Okazało się, że jest w ciąży. Jak?
Tu właśnie pokazuje się ta GWIAZDA: ona jest płodna, jej eks nie jest. Dlatego z nim nie miała dzieci. A jak on miał z inną? No cóż, wyszło na jaw podczas rozwodu gdy już była w ciąży z tym drugim. Wtedy pan eks dowiedział się, że jego obecna wrobiłą go w dziecko, bo na boku miała innego też, zresztą nie jednego (Do dziś nie wiadomo który jest tatusiem, ale na pewno nie ten kes, bo badania wykluczyły to, a zatem to on jest bezpłodny). Historia jak z filmu, z happy endem dla tej pani, ale ile złego po drodze, a w finale szczęście, bo trafiła wreszcie na dobrego człowieka, znalazła miłość i zaszła w ciażę. Mina tego eks w sądzie była bezcenna. 
Więc nawet GWIAZDA z 17/8 w PZ jest trudna. Ale nie martw się, wszystko można przerobić Uśmiech W najbliżsyzm roku czeka Cię chyba sporo uniesien miłosnych i to jest dobra wiadomość Uśmiech

Powodzenia Uśmiech
Odpowiedz

Witaj Seleno, tak czytam jak pięknie piszesz o numerologii i zastanawiam się czy nie poprosić o swoją numerologię... Szczerze mówiąc nigdy nie interesowałam się tym tematem... Nie wiem też jakie chciałabym zadać pytanie dotyczące mojej numerologii... Może czy jest u mnie karma? A także chciałabym poprosić o mój portret numerologiczny Uśmiech Nie mam pojęcia czy zadałam pytania prawidłowo... Bezradny Ślicznie dziękuję za poświęcony czas Buźki Moją datę urodzenia wyślę w wiadomości prywatnej Uśmiech
Odpowiedz

Witaj Seleno. Ostatnio (w minionym tygodniu) wszystko mi się zawaliło. Tak dziwnie z dnia na dzień zepsoly się wszytkie relacje(z rodzina, w pracy, itp.) Ciężko mi się w tym odnaleźć. Czy to możliwe ze to z powodu ze pod koniec września weszłam w 9 rok osobisty? Czy będzie to rok trwało? Bo ciężko jest mi znaleźć miejsce, z każdej strony cios za ciosem. Juz dawno na takim rozdrożu nie byłam Smutny
Odpowiedz

(02-08-2022, 15:08)Selena napisał(a):  
(30-07-2022, 19:19)Walentynka napisał(a):  Witaj Seleno,
bardzo Cię proszę o numerologię na relacje, dane wysłałam na priv.
Dziekuje
Walentynko
Namieszałaś sporo prośbami, bo pytałaś też inne wróżki o tę relację. To jest tak, że chyba chcesz nagiąć tę rzeczywistość, bo są emocje u Ciebie, ale... ja nie powiem Ci nic więcej ponad to, co juz sama wróżyłaś i co inni napisali. Mogę napisać tak: jesteś 9 numerologiczną i teraz właśnie, teraz w 2022 r. a mocniej się to zaakcentuje ok. 2026 r. wchodzisz w wibrację 7/16 w 3 PZ - aż do 2031 r. W dodatku masz 7/25 od 2005 r. w cyklu produktywnym i aż do 2032 r. To pułapka zmysłów, wir romansów, wiele partnerów - uważaj, bo będziesz przeżywać to i emocjonalnie zostaniesz zraniona. Ale nic stałego. To co dziś jest "OH, ACH" jutro może iść w zapomnienie...

Do 2031 r. nie widzę stałego związku u Ciebie, bo... tak już masz, tak tych partnerów będzie wiele, choć relacja każda może wydawać się wielka, wspaniała. Dużo myślenia, analizowania, uczucia, romanse, zabawa, seks - uważaj na kierowanie się zmysłami, żeby nie stracić emocjonalnie. 


Więcej wiesz z rozkładów, które masz. 
Pan o którego pytasz też na 7/16 obecnie - oboje możecie się ranić, relacji nie będzie. Choć on jak stabilna 4-ka z drogi życia chciałby poważnie, statecznie i stabilizację, ale, wybacz szczerość: Ty się do tego nie nadajesz, bo inny masz styl, tryb życia. Kochasz szybko, porywczo i... krótko. On ma w wyzwaniu 4 i skupia się na pracy, byłyby stabilny, ale czas Wam nie sprzyja i odrabiacie karmy.

Walentynko wróćmy do numerologii za ok. 2 - 3 miesiące, bo już chyba zbyt wiele razy pytałaś kart i sprawdzałaś. Nie podważam wróżb innych osób, nie o to chodzi w Tarocie, a numeorlogia pokazuje to samo - inaczej określając pewne rzeczy, ale to dotyczy tej samej osoby. Mogę zobaczyć pewne daty w numeorlogii, ale i tak wszystko jest płynne, zależy od naszych decyzji. 

Masz jako 9-ka teraz 15/6 - 6 rok osobisty. Za miesiac, we wrześniu zaczniesz 7. rok osobisty i tu nie ma stałych związków, co najwyżej romanse i dużo emocji, zabawy. On jako 4-ka zacznie 2 rok własny i skupi się na pracy, trudniej będzie. Ty poszalejesz, zwłaszcza mając te 7/25. Najbliższa dekada u Ciebie bez zmian Uśmiech

Zapraszam za ok. 2- 3 miesiące na portret Uśmiech


Walentynko to o co pytasz teraz jest zawarte w tym portrecie, który robiłam jakiś czas temu.
Odpowiedz

(02-08-2022, 19:11)Selena napisał(a):  
(02-08-2022, 17:40)Walentynka napisał(a):  Dziekuje Seleno za poświęcony dla mnie czas. Bardzo ważne jest dla mnie to co napisałaś, bo wiele mi wyjaśnia. Perspektywa trudna, najbliższe dziesięć lat bez bratniej duszy przy boku zwłaszcza ze ostatni raz tak jak teraz serce zabiło mi 10 lat temu Smutny Ale ja się już przyzwyczaiłam do swojej samotności, i nie jest ona straszna gdy kazdy dzien rozswietla mi uśmiech mojego dziecka.
A z innej beczki co oznacza wibracja 7/16?

7/16 to karma miłości, polecam poczytać o tym w sieci nawet. To okres gdy zmienia się coś w naszym życiu, jeśli mamy ją w punkcie zwrotnym w życiu, np. kończy się związek, nowo zaczęty nie wychodzi, możliwa zmiana sposobu myślenia, widzenia, perspektywy, zamieszkania - działanie czynników z zewnątrz. Czas dużej intensywności w myślach. Przy Twojej 7/25 tym bardziej - czy myślisz o wyjeździe?  

Samotności nie ma u Ciebie aż tyle, 7 jest towarzyska jednak i ktoś tam się kręci Oczko Rotfl 
To nie jest tak, że czeka Cię 10 lat samotności, ale czas nie sprzyja. Natomiast to co Ty robisz i czy przerabiasz karmę to inna kwestia. Poczytaj o karmie miłości - 7/16 i dowiesz się dlaczego ona jest - za dawne pozostałości. Natomiast można ją odrobić  Uśmiech

Pozdrawiam Uśmiech


Również o tym piszę tutaj. Jest to 9-10 nawet lat trudnych dla relacji.
Odpowiedz

(04-10-2022, 19:26)Walentynka napisał(a):  Witaj Seleno. Ostatnio (w minionym tygodniu) wszystko mi się zawaliło. Tak dziwnie z dnia na dzień zepsoly się wszytkie relacje(z rodzina, w pracy, itp.) Ciężko mi się w tym odnaleźć. Czy to możliwe ze to z powodu ze pod koniec września weszłam w 9 rok osobisty? Czy będzie to rok trwało? Bo ciężko jest mi znaleźć miejsce, z każdej strony cios za ciosem. Juz dawno na takim rozdrożu nie byłam Smutny

Witaj Walentynko

Wracam do Twojego tematu, bo miałam przerwę w doglądaniu gabinetu z powodu obowiązków zawodowych. Robiłam dla Ciebie portret na relację z pewnym mężczyzną. Właśnie wtedy obliczałam Twoje liczby w numerologii. To jest to, co zacytowała wyżej. 

"Sypią" się relacje bo zaczynasz wchodzić w punkt zwrotny z karmiczną 7/16. To czas trudniejszy dla relacji partnerskich, w rodzinie. Pisałam, że możesz być raniona. 
Odpowiadając: Nie, nie będzie to trwało rok. Niestety punkty zwrotne trwają ok. 9 lat - do 10 u Ciebie. Rok osobisty tutaj to druga kwestia. Akurat 9. rok jest końcem cyklu, więc to czas niesprzyjający ale dla tych relacji, które zaczynasz. Mówi się, ze to co zaczniesz w tym roku nie uda się. Pewne relacje zakończą się też. Czas trudny dla relacji ogółem zaczyna się u Ciebie i trzeba DUŻO DUŻO mądrości życiowej, wyważenia, obiektywizmu w patrzeniu na relacje. Nie dac się wykorzystać, nie być przykrą dla innych - szukać tego środka. 

Nie będzie łatwo niestety, bo karma miłości ma nauczyć Cię jak to jest walczyć o miłość, starać się gdy nie zawsze jest się docenianym. To równowaga za niedopełnienie czegoś w poprzednim życiu. Ale też nie można dawać sobie pomiatać, bo możesz być raniona, szukać tej miłości, pragnąć. To dotyczy relacji partnerskich, w rodzinie i nie tylko.
Tak, jak napisałam nie widać tu stałych relacji, jest trudny czas. Oczywiście może to przerobić, szukając równowagi w dawaniu i braniu, mając nieco grubszą skórę na co dzień, nie dająć się ranić. 

Dużo dobrego  Buziak
Odpowiedz

(30-09-2022, 18:29)anussshka napisał(a):  
Witaj Seleno, tak czytam jak pięknie piszesz o numerologii i zastanawiam się czy nie poprosić o swoją numerologię... Szczerze mówiąc nigdy nie interesowałam się tym tematem... Nie wiem też jakie chciałabym zadać pytanie dotyczące mojej numerologii... Może czy jest u mnie karma? A także chciałabym poprosić o mój portret numerologiczny Uśmiech Nie mam pojęcia czy zadałam pytania prawidłowo... Bezradny Ślicznie dziękuję za poświęcony czas Buźki Moją datę urodzenia wyślę w wiadomości prywatnej Uśmiech



Witaj anussshko

Wracam po przerwie i mam Twój portret Uśmiech
Pytałaś o portret i o karmy. A zatem:

Droga życia: 2/11/20/38/56
Cykl formujący: 5 (Do 2015)
Cykl produktywny: 6/24 (Od 09.2017 do 01.2042)
Cykl żniwny: 9/27

PUNKTY ZWROTNE:
1 PZ: 2/11/29 (2023-2034 i kolejnych 9 lat)
2 PZ: 6/15/33/51 (2032-2033 i kolejnych 9 lat)
3 PZ: 8/17/26/35/44/53/62/80 (2041 i kolejnych 9 lat)
4 PZ: 5/14/32 (2050 i kolejnych 9 lat)

Wyzwania: 1,3,4

A zatem: jesteś spokojną, opanowaną 2, która jest wibracją uległą, która nie wychodzi na pierwsze miejsce. Rodzina jest dla Ciebie ważna i dążysz do tego by ją mieć w takim tradycyjnym tego słowa znaczeniu. Ta 11 daje potencjał widzenia więcej, szerzej, daje talenty artystyczne, spokój. Jesteś dobrym pracownikiem, członkiem rodziny, ludzie cenią Cię za ten spokój, bezkonfliktowość. 

Wydaje się, że nie masz większych problemów w relacjach, w pracy. Jesteś wrażliwa, czasami niepewna, dość delikatna, kobieca. Miłość, praca - chcesz poukładanego życia. Dobrze wykonujesz polecenia więc nie ma co narzekać na Ciebie w pracy. Rewolucji nie czynisz Uśmiech Cechuje Cię wrażliwość na piękno, lubisz otaczać się ładnymi rzeczami, jesteś estetką, masz dobrą intuicję, chęć niesienia pomocy innym, delikatność, uczuciowość. Potrzebujesz uwagi, ciepła.

Z negatywnych cech u Ciebie akcentuje się nadmierne przywiązanie do przeszłości, czasem pasywność, uległość. Możesz być przez to raniona w związku. Ta 11 podwojona daje możliwość trafienia na partnera, który będzie miał dość silny charakter i nie doceni Cię tak jak powinien. Więc takie rozstanie bolesne jest możliwe. 2023/2024 - tu jest widoczny związek poważniejszy, który może być taki właśnie trudny, rozstaniowy. Ale też może wcześniej ktoś był i masz za sobą trudną relację.

Raczej Twoje życie skupi się na pracy, rodzinie, szukaniu tego spokoju w tych rzeczach. Nie jesteś typem lidera. Dobrze Ci u kogoś w pracy, umiesz współpracować. Karmy?
Tak, ale dopiero później, w 3 i 4 punkcie zwrotnym, a zatem od 2041 pokazują się problemy w relacjach, w małżeństwie, zdrowotne jakieś. Póki co nie warto o tym myśleć Uśmiech Ta 6, którą masz teraz daje Ci ciepło, możliwość bycia dobrą partnerką, mamą, o ile wybierzesz mądrze człowieka o podobnej wrażliwości, bo masz skłonność czasem patrzeć przez różowe okulary i trochę zakrzywiać rzeczywistość. Słuchaj serca Uśmiech 

W wyzwaniu masz 1, a więc naucz się pewności siebie, czasem odważniej powiedz swoje zdanie. Nie bój się. Tej odwagi Ci czasem brakuje. Masz też 4 w wyzwaniu a więc pracę, która będzie taka monotonna, codzienna, czasami bez porywów. Finanse z tego nie będą ogromne, ale te 2-ki tak już mają, że rekompensują to rodziną, ciepełkiej domowego ogniska. 

Osobiście lubię takie 2-ki Uśmiech Mam dwie przyjaciółki takie dwójeczki, obie utalentowane literacko i artystycznie. Ciepłe, wrażliwe, delikatne, subtelne. Tak mi się z nimi kojarzysz. 

Rada: Uruchom kreatywność, potencjał który masz. To wyzwanie 3-ki. Nie do końca rozwijasz talenty, nie korzystasz z nich w pełni. A masz je i warto Uśmiech Ten rok obecny jest dla Ciebie 9. własnym i kończysz pewne rzeczy osobiste lub zawodowe. Może być męczący, rutynowy. Od kolejnego wrzesnie zaczniesz nowy rok i będzie to nowy power i nowe wyzwania. Nie bój się ich Uśmiech 

Powodzenia Uśmiech
Odpowiedz

(15-10-2022, 18:39)Selena napisał(a):  Witaj anussshko

Wracam po przerwie i mam Twój portret Uśmiech
Pytałaś o portret i o karmy. A zatem:
Droga życia: 2/11/20/38/56
Cykl formujący: 5 (Do 2015)
Cykl produktywny: 6/24 (Od 09.2017 do 01.2042)
Cykl żniwny: 9/27

PUNKTY ZWROTNE:
1 PZ: 2/11/29 (2023-2034 i kolejnych 9 lat)
2 PZ: 6/15/33/51 (2032-2033 i kolejnych 9 lat)
3 PZ: 8/17/26/35/44/53/62/80 (2041 i kolejnych 9 lat)
4 PZ: 5/14/32 (2050 i kolejnych 9 lat)

Wyzwania: 1,3,4

A zatem: jesteś spokojną, opanowaną 2, która jest wibracją uległą, która nie wychodzi na pierwsze miejsce. Rodzina jest dla Ciebie ważna i dążysz do tego by ją mieć w takim tradycyjnym tego słowa znaczeniu. Ta 11 daje potencjał widzenia więcej, szerzej, daje talenty artystyczne, spokój. Jesteś dobrym pracownikiem, członkiem rodziny, ludzie cenią Cię za ten spokój, bezkonfliktowość. To jedno mi się nie zgadza niestety, bo przez to że czasami powiem swoje zdanie, rodzi się konflikt... Na prawdę zwykle długo z tym zwlekam, ale są momenty, że po prostu WYBUCHAM... Zawstydzony
Wydaje się, że nie masz większych problemów w relacjach, w pracy. Jesteś wrażliwa, czasami niepewna, dość delikatna, kobieca. Miłość, praca - chcesz poukładanego życia. Dobrze wykonujesz polecenia więc nie ma co narzekać na Ciebie w pracy. Rewolucji nie czynisz Uśmiech Cechuje Cię wrażliwość na piękno, lubisz otaczać się ładnymi rzeczami, jesteś estetką, masz dobrą intuicję, chęć niesienia pomocy innym, delikatność, uczuciowość. Potrzebujesz uwagi, ciepła.

Z negatywnych cech u Ciebie akcentuje się nadmierne przywiązanie do przeszłości, czasem pasywność, uległość. Możesz być przez to raniona w związku. Ta 11 podwojona daje możliwość trafienia na partnera, który będzie miał dość silny charakter i nie doceni Cię tak jak powinien. Więc takie rozstanie bolesne jest możliwe. 2023/2024 - tu jest widoczny związek poważniejszy, który może być taki właśnie trudny, rozstaniowy. Ale też może wcześniej ktoś był i masz za sobą trudną relację. Właśnie nie lubię u siebie tego nadmiernego przywiązania do przeszłości... Kolekcjonuję różne starocie, bo mam ten sentyment... A sentymenty gubią człowieka... Aktualnie jestem po bardzo bolesnym rozstaniu... Długo dochodziłam do siebie... Zostałam baaardzo zraniona...

Raczej Twoje życie skupi się na pracy, rodzinie, szukaniu tego spokoju w tych rzeczach. Nie jesteś typem lidera. Dobrze Ci u kogoś w pracy, umiesz współpracować. Karmy?
Tak, ale dopiero później, w 3 i 4 punkcie zwrotnym, a zatem od 2041 pokazują się problemy w relacjach, w małżeństwie, zdrowotne jakieś. Póki co nie warto o tym myśleć Uśmiech Ta 6, którą masz teraz daje Ci ciepło, możliwość bycia dobrą partnerką, mamą, o ile wybierzesz mądrze człowieka o podobnej wrażliwości, bo masz skłonność czasem patrzeć przez różowe okulary i trochę zakrzywiać rzeczywistość. Słuchaj serca Uśmiech  Wiem o tym, że mam skłonność do patrzenia na świat przez różowe okulary Myśli Powinnam też w końcu rozejrzeć się za kimś godnym uwagi, bo jednak nie jestem stworzona do życia w samotności... Uśmiech

W wyzwaniu masz 1, a więc naucz się pewności siebie, czasem odważniej powiedz swoje zdanie. Nie bój się. Tej odwagi Ci czasem brakuje. Masz też 4 w wyzwaniu a więc pracę, która będzie taka monotonna, codzienna, czasami bez porywów. Finanse z tego nie będą ogromne, ale te 2-ki tak już mają, że rekompensują to rodziną, ciepełkiej domowego ogniska. Jestem pracownikiem biurowym a więc spokojna praca Uśmiech

Osobiście lubię takie 2-ki Uśmiech Mam dwie przyjaciółki takie dwójeczki, obie utalentowane literacko i artystycznie. Ciepłe, wrażliwe, delikatne, subtelne. Tak mi się z nimi kojarzysz. Owszem, coś tam tworzę Uśmiech
Rada: Uruchom kreatywność, potencjał który masz. To wyzwanie 3-ki. Nie do końca rozwijasz talenty, nie korzystasz z nich w pełni. A masz je i warto Uśmiech Ten rok obecny jest dla Ciebie 9. własnym i kończysz pewne rzeczy osobiste lub zawodowe. Może być męczący, rutynowy. Od kolejnego wrzesnie zaczniesz nowy rok i będzie to nowy power i nowe wyzwania. Nie bój się ich Uśmiech 
Powodzenia Uśmiech
Ślicznie dziękuję za mój portret numerologiczny Uśmiech  Cóż mam powiedzieć? Tylko jedna rzecz mi się nie zgadza - ta bezkonfliktowość, a tak to wszystko jest zgodne z prawdą Uśmiech Ale to raczej kwestia tego, że jak mnie za bardzo wkurzą to długo siedzę cicho aż w końcu wybucham... Rotfl Również mam nadzieję, że rok 2023 będzie lepszy od obecnego i przyniesie mi same dobre rzeczy Uśmiech Jeszcze raz dziękuję Buziak Buziak Buziak
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości