Wieczory Wróżb i Gabinet Numerologii

Dziękuję Seleno Kwiatek 
Właśnie nastawiam się ze ten rok będzie wyjątkowo trudny. W uczuciach ściągam żonatych mężczyzn, a ja się od romansów trzymam z daleka. Wiec raczej emocje ale z dystansem. W otoczeniu mam jednego mężczyznę, który próbuje mnie „oswoić”. Swój taktykę zaczął od zaprzyjaźnienia się z moim dzieckiem. Czy coś z tego wyjdzie? Czy warto skupiać na nim uwagę? Nie znam jego daty urodzin. 
Pracuję w Polsce. Praca stacjonarna. Mam umowę na zastępstwo wiec może koło czerwca się skończyć. W pracy są oferty w innych działach. Co radzą mi karty? Czy zostanę w tej firmie czy aplikować na inne stanowiska? Czy szukać pracy poza firma? 
Ze zdrowiem odwiedzę lekarza bo miewam bóle z tylu głowy. Może to być ciśnienie albo jakiś wcześniejszy uraz. 
Dziękuję za poświęcony dla mnie czas. Będę trzymała sie rady, bo pogoda ducha jest moim atutem. 
Dziękuję   Buźki
Odpowiedz

(16-02-2023, 21:29)Walentynka napisał(a):  Dziękuję Seleno Kwiatek 
Właśnie nastawiam się ze ten rok będzie wyjątkowo trudny. W uczuciach ściągam żonatych mężczyzn, a ja się od romansów trzymam z daleka. Wiec raczej emocje ale z dystansem. W otoczeniu mam jednego mężczyznę, który próbuje mnie „oswoić”. Swój taktykę zaczął od zaprzyjaźnienia się z moim dzieckiem. Czy coś z tego wyjdzie? Czy warto skupiać na nim uwagę? Nie znam jego daty urodzin. 
Pracuję w Polsce. Praca stacjonarna. Mam umowę na zastępstwo wiec może koło czerwca się skończyć. W pracy są oferty w innych działach. Co radzą mi karty? Czy zostanę w tej firmie czy aplikować na inne stanowiska? Czy szukać pracy poza firma? 
Ze zdrowiem odwiedzę lekarza bo miewam bóle z tylu głowy. Może to być ciśnienie albo jakiś wcześniejszy uraz. 
Dziękuję za poświęcony dla mnie czas. Będę trzymała sie rady, bo pogoda ducha jest moim atutem. 
Dziękuję   Buźki



Widać Cię jako "tę inną" obok zajętych facetów. Taki rodzaj (nie)szczęścia masz... Dobrze, że masz zasady więc trzymaj się, one pomagają unikać rozczarować w życiu i tego, co niemiłe, ale i niekonieczne. 

A odnośnie pracy: czy powinnaś zostać w tej firmie czy aplikować do innej?

6 mieczy, XIII ŚMIERĆ, 3 miecze

Znów mam 6 mieczy, odsłania się często ostatnio. To jasny przekaz z kart, że ta obecna praca kończy się. Ok. 3 miesiecy jeszcze tam będziesz, potem tyle. Śmierć jako karta z AW zamyka to i podziękują Ci. Niekoniecznie ładnie nawet. 
Karty mówią jasno: szukaj innej pracy, nie bój się zmian. Jaki masz zawód? Możesz wykonywać pracę przez Internet? Jeśli tak to szukaj ofert. Nie będziesz miała tam etatu gdzie obecnie pracujesz, więc czym szybciej tym lepiej. 
Nie wiem, ale boisz się, to widać w kartach. Rozmyślasz. Wyraźnie podkreślają że warto szukać ofert poza swoja branżą, nawet przekwalifikować się jeśli jest okazja, szukać ofert w sieci, podnosić kwalifikacje typu kursy itd. 

Odejście z obecnej pracy będzie dość trudne, będziesz rozczarowana, podziękuję Ci dość oschle nawet. Ale mogłaś się tego spodziewać, w sumie to było nieuchronne. Widac zmianę poważną w Twojej pracy, nowe miejsce, odległe, całkiem coś innego. Szukaj i nie trwaj w marazmie, bo niestety to już końcówka. 

A co do tego Pana o którego pytasz to zobaczmy jego intencje:

Jakie intencje ma w stosunku do Ciebie ten Pan? (Nie mam daty urodzenia, wróżba może nie być dokładna, jednak data urodzenia pomaga "zlokalizować" osobę o którą pytam, ale spróbujmy).

6 monet, 6 mieczy, 7 kielichów p.o.

Jest dość przyjazny, pozytywnie nastawiony, ale nie ma równowagi w tej waszej relacji, bo on może mieć wrażenie, że daje sporo a nie dostaje tyle samo albo i mnie od ciebie... Oboje macie negatywne doświadczenia za sobą, Ty nie ufasz, chyba jesteś bardziej biorcą, a on dawcą. Szóstki w kartach to spełnienie, 6 mieczy to szalony kochanek, który chce iść w tę relację, trochę nie wie jak, gdzie, robi podchody do dziecka. Jest w stanie stworzyć relację stabilną, zapewnić Ci finansowe wsparcie również - te kwestie materialne są do ogarnięcia dla Niego. Myśli poważnie.

Jest nieco ciekawym człowiekim, marzycielem, czasami oderwanym od rzeczywistości, ale podobasz mu się. Chce Ciebie ale odpuści to jeśli nie zaangażujesz się mocniej bo wciąż nie chce tylko dawać. Także to jest Twoja decyzja. 

A co do bólu głowy moja droga to dlaczego je masz?  4 monety p.o.

To objaw stanu psychicznego, występuje na tle nerwowym. Organizm mówi, że nie odpuszczasz pracy, stresu, dieta też nie jest najlepsza, na szybko coś kupujesz gotowego. To kwestia neurologiczna, jak pisałam wcześniej, dotyczy ogólnie kręgosłupa, bo w nim jest problem, dosłownie za dużo bierzesz na siebie, myślisz wciąż i wciąż, jakbyś brała ciężar nie do zniesienia. 

Tam gdzie kończy się kręgosłup, plecy, gdzie są kości, chrząstki itd. coś uciska, stąd ból. To ma podłoże psychosomatyczne, nerwowe, niestety sama na to zapracowałaś. Lekarz wskazany jak najbardziej, fizjoterapeuta również, jakieś dyski czy kości przestawione z tyłu szyi, coś "strzeliło", uciska, stąd ból. A stres to nasila. Ogólnie cały kręgosłup zacznie dokuczać jeśli nie odstresujesz się i nie zadbasz o siebie.

Powodzenia Uśmiech
Odpowiedz

(17-02-2023, 00:36)Selena napisał(a):  
(16-02-2023, 21:29)Walentynka napisał(a):  Dziękuję Seleno Kwiatek 
Właśnie nastawiam się ze ten rok będzie wyjątkowo trudny. W uczuciach ściągam żonatych mężczyzn, a ja się od romansów trzymam z daleka. Wiec raczej emocje ale z dystansem. W otoczeniu mam jednego mężczyznę, który próbuje mnie „oswoić”. Swój taktykę zaczął od zaprzyjaźnienia się z moim dzieckiem. Czy coś z tego wyjdzie? Czy warto skupiać na nim uwagę? Nie znam jego daty urodzin. 
Pracuję w Polsce. Praca stacjonarna. Mam umowę na zastępstwo wiec może koło czerwca się skończyć. W pracy są oferty w innych działach. Co radzą mi karty? Czy zostanę w tej firmie czy aplikować na inne stanowiska? Czy szukać pracy poza firma? 
Ze zdrowiem odwiedzę lekarza bo miewam bóle z tylu głowy. Może to być ciśnienie albo jakiś wcześniejszy uraz. 
Dziękuję za poświęcony dla mnie czas. Będę trzymała sie rady, bo pogoda ducha jest moim atutem. 
Dziękuję   Buźki



Widać Cię jako "tę inną" obok zajętych facetów. Taki rodzaj (nie)szczęścia masz... Dobrze, że masz zasady więc trzymaj się, one pomagają unikać rozczarować w życiu i tego, co niemiłe, ale i niekonieczne. 

A odnośnie pracy: czy powinnaś zostać w tej firmie czy aplikować do innej?

6 mieczy, XIII ŚMIERĆ, 3 miecze

Znów mam 6 mieczy, odsłania się często ostatnio. To jasny przekaz z kart, że ta obecna praca kończy się. Ok. 3 miesiecy jeszcze tam będziesz, potem tyle. Śmierć jako karta z AW zamyka to i podziękują Ci. Niekoniecznie ładnie nawet. 
Karty mówią jasno: szukaj innej pracy, nie bój się zmian. Jaki masz zawód? Możesz wykonywać pracę przez Internet? Jeśli tak to szukaj ofert. Nie będziesz miała tam etatu gdzie obecnie pracujesz, więc czym szybciej tym lepiej. 
Nie wiem, ale boisz się, to widać w kartach. Rozmyślasz. Wyraźnie podkreślają że warto szukać ofert poza swoja branżą, nawet przekwalifikować się jeśli jest okazja, szukać ofert w sieci, podnosić kwalifikacje typu kursy itd. 

Odejście z obecnej pracy będzie dość trudne, będziesz rozczarowana, podziękuję Ci dość oschle nawet. Ale mogłaś się tego spodziewać, w sumie to było nieuchronne. Widac zmianę poważną w Twojej pracy, nowe miejsce, odległe, całkiem coś innego. Szukaj i nie trwaj w marazmie, bo niestety to już końcówka. 

A co do tego Pana o którego pytasz to zobaczmy jego intencje:

Jakie intencje ma w stosunku do Ciebie ten Pan? (Nie mam daty urodzenia, wróżba może nie być dokładna, jednak data urodzenia pomaga "zlokalizować" osobę o którą pytam, ale spróbujmy).

6 monet, 6 mieczy, 7 kielichów p.o.

Jest dość przyjazny, pozytywnie nastawiony, ale nie ma równowagi w tej waszej relacji, bo on może mieć wrażenie, że daje sporo a nie dostaje tyle samo albo i mnie od ciebie... Oboje macie negatywne doświadczenia za sobą, Ty nie ufasz, chyba jesteś bardziej biorcą, a on dawcą. Szóstki w kartach to spełnienie, 6 mieczy to szalony kochanek, który chce iść w tę relację, trochę nie wie jak, gdzie, robi podchody do dziecka. Jest w stanie stworzyć relację stabilną, zapewnić Ci finansowe wsparcie również - te kwestie materialne są do ogarnięcia dla Niego. Myśli poważnie.

Jest nieco ciekawym człowiekim, marzycielem, czasami oderwanym od rzeczywistości, ale podobasz mu się. Chce Ciebie ale odpuści to jeśli nie zaangażujesz się mocniej bo wciąż nie chce tylko dawać. Także to jest Twoja decyzja. 

A co do bólu głowy moja droga to dlaczego je masz?  4 monety p.o.

To objaw stanu psychicznego, występuje na tle nerwowym. Organizm mówi, że nie odpuszczasz pracy, stresu, dieta też nie jest najlepsza, na szybko coś kupujesz gotowego. To kwestia neurologiczna, jak pisałam wcześniej, dotyczy ogólnie kręgosłupa, bo w nim jest problem, dosłownie za dużo bierzesz na siebie, myślisz wciąż i wciąż, jakbyś brała ciężar nie do zniesienia. 

Tam gdzie kończy się kręgosłup, plecy, gdzie są kości, chrząstki itd. coś uciska, stąd ból. To ma podłoże psychosomatyczne, nerwowe, niestety sama na to zapracowałaś. Lekarz wskazany jak najbardziej, fizjoterapeuta również, jakieś dyski czy kości przestawione z tyłu szyi, coś "strzeliło", uciska, stąd ból. A stres to nasila. Ogólnie cały kręgosłup zacznie dokuczać jeśli nie odstresujesz się i nie zadbasz o siebie.

Powodzenia Uśmiech

Dziekuje   Buźki Kwiatek
Wszystko się zgadza. W pracy dziś rozmawiałam. Niestety osoba która zastępuje wraca a rok temu (przed wojna na Ukrainie i kryzysem)  byla mowa o dodatkowym stanowisku.Dziś już wiem ze go nie będzie. przełożeni zmartwieni bo mam cechy uzupełniające jak puzzel dział. Beda walczyć. Natomiast jest inne stanowisko na które pasuje idealnie i będę aplikować. Moi przełożeni będą wspierać mnie w tym bym ta posadę dostała, ale najbardziej chca bym została. Ja tez, ale zawsze chciałam sieprzebranzowic a to jest szansa. Tak się zastanawiam, ja rok temu wyjechałam z domu 200 km do tej pracy i moze to widać? 
Oczywiście aktualizuje cv i szukam poza firma. 
Zdrowie dokładnie tak jest, wiele lat temu miałam wypadek i ucierpiała szyja. Dolna cześć kręgosłupa od siedzącej pracy. Nie bede zwlekała z lekarzem. 
W ta relacje boje się wejsc. Za dużo niewiadomych. Widzę ze on traktuje mnie inaczej niż inne osoby, może nawet trochę zaborczy jest, nawiązuje znajomość z moim dzieckiem i widzę ze się lubią. Ale boje się ze z tego nic nie będzie. Nie wiem tak mówi moja intuicja. Coś mnie powstrzymuje. 
Dziekuje Ci za wrozbe, dużo mi to pomogło, wiem w jakim kierunku podążać. Nie boje się przeciwności bo wierze ze jak Bóg zamyka jedne drzwi otwiera inne. 

Za trzy miesiace wrócę z weryfikacja (bo faktycznie zapowiada się ze będę do czerwca) . 
Dziekuje i zycze wszystkiego dobrego  Uśmiech
Odpowiedz

Proszę i dużo dobrego Uśmiech  Buziak
Odpowiedz

Dobry wieczór,
chciałabym poprosić o wróżbę na temat osoby, której imię i wiek (daty urodzenia dokładnej nie znam) chętnie prześlę na priv.
Co mnie do niego przyciągnęło? Co sprawiło, że od początku wydawał się wyraźnie odmienny od reszty? Jakie były jego zamiary względem mnie wcześniej i jakie są obecnie? Czy jest to osoba wierna i lojalna?
Dziękuję bardzo. Uśmiech
Odpowiedz

Seleno,
Mam szczerą nadzieję, że Twoje trudności już się zakończyły lub zmierzają ku rozwiązaniu.
Jeszcze raz dziękuję Ci ogromnie za czas, który poświęciłaś mi wcześniej  Kwiatek  Uśmiech .

Korzystając z okazji chcę życzyć Wszystkim Forumowiczom, naszej kochanej Krystynie, Leo, Kamie, Nastkowi, oraz każdemu jednemu wyjątkowemu forumowiczowi i całej niesamowitej Obsłudze Technicznej wszystkiego najwspanialszego z okazji zbliżających się Świąt Bunny , samych pomyślnych wróżb. Życzę nam Wszystkim dużo spokoju i życzliwości, bo ostatnio deficyt tych przymiotów na świecie.
Odpowiedz

Póki co jestem, więc może będzie ok Uśmiech
Dziękuję i również życzę wiele, wiele dobrego. Pozytywnej energii, ludzi wokół, wytchnienia w ten czas świąteczny  Kwiatek Buziak
Odpowiedz

(31-03-2023, 15:23)satyamevajayate napisał(a):  [quote="Selena" pid="269219" dateline="1680125070"]
[quote="satyamevajayate" pid="269176" dateline="1679938852"]
Dobry wieczór,
chciałabym poprosić o wróżbę na temat osoby, której imię i wiek (daty urodzenia dokładnej nie znam) chętnie prześlę na priv.
Co mnie do niego przyciągnęło? Co sprawiło, że od początku wydawał się wyraźnie odmienny od reszty? Jakie były jego zamiary względem mnie wcześniej i jakie są obecnie? Czy jest to osoba wierna i lojalna?
Dziękuję bardzo. Uśmiech
Witaj Uśmiech
Moja droga, co Cię przyciągnęło do tego faceta to sama wiesz najlepiej Uśmiech Oczko Nie znasz jego dokładnej daty urodzenia więc nie napiszę nic więcej o Nim. Ty natomiast, jako 6-ka numerologiczna szukasz uczuć i ciepła, bo sama taka jesteś. Obecnie w cyklu masz 2/20 a w 1 pz 7/25 a więc pewnie mocny pociąg fizyczny, spodobał Ci się i ta namiętność, seksualność w Tobie ujawniła się w Jego obecności. 
Jakie On ma nastawienie/uczucia do Ciebie obecnie?
6 mieczy, 5 buław p.o., 4 miecze
Kurcze, u mnie 6 mieczy non stop wyskakuje.
No, wielkich uczuć nie widzisz w Nim, bo jest zablokowany jakby. Może po nieudanym związku. Ucieka od uczuć, możliwe, że się boi. Nie zgadzają mu się te pragnienia w nim, dążenia, pogubiony jest na ten czas. I taki też, że nie ma wyczucia, strasznie pogubiony...
 To karta oszustwa, on może zerwać kontakt w sumie bez słowa. Jest niestabilny, nie wie czego chce, rozproszony, możliwe, że ktoś trzeci, inna osoba też miesza w tej relacji. Spala się sam w tej relacji do Ciebie. Ma jakiś problem z seksualnością i duchowością - coś go gnębi, coś by chciał, ale jakieś tam wpojone zasady nie dają mu tego realizować. 
Nie ma sił ani ochoty może na kontakt z Toba i nie będzie go szukał. Szczerze? Odpuść sobie to zanim masz czas. Nic dobrego z tego nie wyniknie. Karty są kiepskie, niestety. W sumie widac zerwanie, brak aktywności z jego strony, na siłę sama nie zrobisz nic. 
Czy on ma jakieś problemy psychiczne? Depresję? Stany depresyjne? Tak się pokazuje, że mało aktywny jest i będzie. 
Mam kartę Wieży dociągniętą na pytanie jaką jest osobą. 
A więc pogubioną, której zawalił się świat. Problemy w domu, coś runęło, on jest psychicznie w dołku, ostatnim czego szuka to kontakt z innymi. Jest nerwowy też, może wpadać w różne stany, a to depresyjne, a to złość, frustrację itp. 

Rada dla Ciebie: 7 mieczy p.o.
Zostaw to, bo jak będziesz drążyć to odkryjesz coś, co go skompromituje w Twoich oczach, coś co przeleje czarę goryczy. Szukanie na siłę z nim kontaktu to przelewanie z pustego w próżne. Jest fałsz w nim, tego nie pokonasz.
Niestety, nie mam dobrych wieści dla Ciebie, karty ostrzegają, że nie znasz Go. Jest fałszywy, ma w kieszeni coś, co jest kompromitujące i gdy się dowiesz to zmienisz całkiem o nim zdanie...
życze mądrych decyzji  Buziak
Odpowiedz

Bardzo dziękuję za odczyt. Buźki
Szczerze mówiąc, niczego innego się nie spodziewałam. To, co wyszło, pokrywa się z podszeptami mojej intuicji, jakie miałam od dawna ale nie chciałam niczego sugerować tylko zabrzmieć neutralnie. Najbardziej uderzające jest to, że go nie znam - jest tylko figurą złożoną z moich domysłów... Trochę za dużo dobrego mu przypisałam, mimo że fałsz wyczułam. 
Prawdą jest też to, że nieoczekiwanie odczułam do niego bardzo duży pociąg, co jest dla mnie ekstremalnie nietypowe (rozważałam nawet czy to feromony czy jakieś spętanie). Na szczęście pociąg z czasem znacząco zelżał i myślę, że już powoli się oddalam od tej osoby. Pozostaje ciekawość, czym jest to "kompromitujące coś" oraz chęć pomocy "zagubionemu" ale to stanowczo nie jest zadanie dla mnie i nie powinnam się bawić ani w dociekanie ani w samarytankę. Nie jestem niczyją psychoterapeutką... Dziękuję jeszcze raz ba za bardzo trafną odpowiedź.  Buźki Mam nadzieję, że posłuży mi jako kropka nad i.
Odpowiedz

satyamavejayate
Moja droga, Ty nie pomożesz nikomu kto sam nie chce pomóc sobie, kto nie przerobił czegoś... Wiesz, myślę, że nie jest tak, że człowiek jest skreślony, ale póki nie wie sam czego chce, błądzi i kłamie - to nie jest dobry materiał na relację. Tylko byś cierpiała. 
Przyciąganie masz zapisane w 7/25 w relacji w 1 PZ, albo... w waszej wspólnej wibracji, ale nie znasz jego dokładnej daty i nie mogę nic więcej na ten temat napisać. Ta 7-ka pewnie dodaje ognia, ale nie zawsze, bo zależy od człowieka, do pewnych ludzi ciągnie nas mocniej. Niestety, relacje karmiczne, a ta taka może byc, są trudne i często nie są na zawsze, bo coś przerabiamy i idziemy dalej... Tak bywa... Dużo dobrego dla Ciebie  Buziak
Odpowiedz

Seleno wracam z weryfikacja. Wiele razy miałam nadzieje ze to co napisałaś nie spełni się. Starałam się o inna posadę ale nie dostałam, była to rekrutacja fikcja bo kandydat był juz wcześniej. Na rozmowie usłyszałam wiele niemiłych slow. Pierwszy raz się tak czułam, taka poniżona jakby wyśmiewane moje zdolności czy doświadczenie. Potem dowiedziałam się ze była juz osoba na to stanowisko, wiec jaka bym nie była to mnie nie zatrudniliby. Trauma mi pozostała bo niepotrzebnie poniżał mnie rozmówca. Między innymi na tej rozmowie dowiedziałam się o drobnym oszustwie pracodawcy. Jak kiedyś do nich aplikowalam w ogłoszeniu nie było słowa o tym ze to praca na zastępstwo. Celowo to zataili. Myślałam ze to jest ten niesmak. Potem jeszcze na jedno stanowisko startowałam, ale je wstrzymali. Wspaniała dyrektor zabrała mnie do swojego działu na kolejne zastępstwo, tym razem do sierpnia. Licząc ze może w starym dziale uda się stworzyć moje stanowisko. Super zgodziłam się choć przez 6 tygodni miałam pracować w obu działach za jedna pesje. Dawałam z siebie wszystko i myślałam ze to może jest ten niesmak. Miałam nadzieje ze uda mi się w tej pracy zostać. Do dziś, dziś czuje niesmak bo okazało się ze moje stanowisko będzie tylko ktoś z góry swojaka wsadza. Wykorzystali mnie na maksa. Mam nadzieje ze to ten niesmak, ze chyba gorzej być nie może. Plus jest taki ze się przebranżawiam i pracuje wśród życzliwych ludzi ale tylko do sierpnia. Wysłałam mnóstwo cv a tylko na jednej rozmowie byłam i szanse są słabe. Póki co straciłam nadzieje. Jeszcze tak zle w moim życiu zawodowym nie było.
Co do tego Pana o którego pytałam to bardzo mnie zawiódł. Nie wiem co o nim myśleć. Może pedofil, może chciał pokazać jaki jest wspaniały i chojny. Może upokarzał mnie by się dowartościować. Nie czuje by ten człowiek był kimś dobrym dla mnie.
Odpowiedz

Przykro mi Walentynko i wszystkiego dobrego Uśmiech
Odpowiedz

Witajcie
Nie było mnie sporo na forum (Problemy ze zdrowiem męża, sprawy sądowe, uf...) Wracam i jeśli tematy wysłane nadal są aktualne to odpiszę oczywiście. Także dziewczyny dajcie znać czy coś się zmieniło po post z dawna jest Uśmiech Zwłąszcza Lysandra
Odpowiedz

Witam, mam prośbę o wróżbę. Mam mentlik w głowie i ta sytuacja mnie meczy. Gdyż nie lubię rozstawać się z kimś w nieporozumieniu. mam pytanie odnośnie mnie i pewnego mężczyzny. Mieliśmy razem romans. Zdecydowałam się jednak, że się rozstaniemy  bo było wiele nieporozumień i kłótni między nami. On mnie zapewniał o wielkiej miłości do mnie, chciał się spotkać, porozmawiać  i wszystko wyjaśniać. Tydzień po ostatnie kłótni poinformował mnie , że związał się z inną kobietą i zablokował mnie na kontach społecznościowych itd. Moje pytanie czy pogodzimy się  i czy rzeczywiście była z jego strony miłość i robi mi teraz na złość czy po prostu mnie cały czas okłamywał ? Dane moje i jego wysyłam na priv. Dziękuje
Odpowiedz

Seleno wszystkiego dobrego Ci zycze, powodzenia we wszystkich sprawach i rodzinnych i prywatnych. 
Dokończę swoją weryfikacje. Tak jak pisałaś dostałam nowa prace, wymarzona. Nadal zdala od domu. Wróciłam do starej branży. Dziekuje ze dałaś mi nadzieje. Wierze ze tak jak karty Ci powiedziały będę z tej pracy mocno zadowolona. Póki co sprawdziło sie to co mi przekazałas.
Dziekuje ❤️
Odpowiedz

Walentynko trzymam kciuki i powodzenia Uśmiech
Odpowiedz

Dzień dobry, Seleno Uśmiech Jako że zbliżają się moje urodziny, chciałabym poprosić Cię o wróżbę na nadchodzący rok. Szczególne interesują mnie takie obszary jak miłość i praca. Swoje dane podam Ci w wiadomości Uśmiech
Odpowiedz

(21-06-2023, 10:05)iskiereczka_86 napisał(a):  Witam, mam prośbę o wróżbę. Mam mentlik w głowie i ta sytuacja mnie meczy. Gdyż nie lubię rozstawać się z kimś w nieporozumieniu. mam pytanie odnośnie mnie i pewnego mężczyzny. Mieliśmy razem romans. Zdecydowałam się jednak, że się rozstaniemy  bo było wiele nieporozumień i kłótni między nami. On mnie zapewniał o wielkiej miłości do mnie, chciał się spotkać, porozmawiać  i wszystko wyjaśniać. Tydzień po ostatnie kłótni poinformował mnie , że związał się z inną kobietą i zablokował mnie na kontach społecznościowych itd. Moje pytanie czy pogodzimy się  i czy rzeczywiście była z jego strony miłość i robi mi teraz na złość czy po prostu mnie cały czas okłamywał ? Dane moje i jego wysyłam na priv. Dziękuje

Witaj Iskiereczko
Jakie są jego uczucia/nastawienie w stosunku do Ciebie?
8 buław wypadło przy tasowaniu, II Kapłanka p.o., X Koło Fortuny, Walet miecze
No cóż, on pędzi i skupia się... ale nie na Tobie. Ty jesteś tą byłą kochanką, tak się pokazałaś w tej Kapłance. Ale on jest pewny siebie, dużo myśli, gad inteligentny jakich mało Oczko Przeanalizował sobie, wszedł w tamtą relację i gna w niej na złamanie karku. Koło Fortuny - zmienił nastawienie do Ciebie, od miłości do nienawiści - wiesz jak to bywa. Poza tym to jest niezły aktor, on szczery nie był z Tobą i swoje sekrety ma. Traktował Cię jak kochankę, było fajnie, ale się skończyło i poszedł w inną relację. To nie znaczy, że za chwilę mu się nie odmieni, ale ja bym uważała na niego. On ma inne zamiary, nie wiesz jakie i nie jest takim człowiekiem za jakiego Go uważałaś. Ładnie mówi, szybko wyznaje miłosć, ale to... tylko słowa.
Ty jako 9-ka numeorlogiczna mocniej w tej relacji byłaś. On to taka 8-ka i jest trochę cwańszy, wykręcił się. Masz teraz w 2 PZ karmę miłości 7/16 i spotkałaś Go jako karmicznego partnera. Macie lub mieliście do przerobienia związek, iskry były i dobry seks, ale to trudna relacja. On taka 8-ka, silny facet, sprytny i z przeszłością. Miał pewnie wiele tych relacji, teraz ma 1/10/19 z za chwilę 8/17/26 w PZ. On nie lubi jak się mu coś narzuca, a Ty chciałaś coś na swoim postawić. Pasowaliście do siebie energetycznie - Ty jako 9-ka numerologiczna, on z dnia urodzenia, bo 18/9. Możecie się schodzić i rozchodzić jeszcze. Na teraz on jest w tamtej relacji, tak ma, że się odetnie od Ciebie. Gdy się coś popsuje, pokłóci to wróci - na chwilę, na seks...
Czy Cię kochał? 9 monet, V Kapłan, V buław
On z kochaniem ma problem. Ma wiele, ale chce by ktoś Go kochał. Ma rękę do pieniędzy, ale trudny charakter. Poznał Cię na poziomie duchowym, bo już w poprzednim wcieleniu jakimś byliście razem. Nie dokończyliście tego. W cyklu produktywnym ma- 9/18 aż do ok. 2037. Na swój sposób kochał, ale tacy ludzie trudno kochają. Lubią seks i są czasami zakręceni fizycznie na punkcie drugiej osoby i on był. Ale na swoich zasadach - zobacz tego Kapłana. To też dowód, że na poważnie o Tobie myślał - stała relacja, poważna, ale pokłóciliście się o to kto rządzi w związku. On chce i szuka uległej osoby. Ty trochę nie odpuściałaś i w tym jest problem Oczko 
Czy wróćicie do siebie? 7 buław p.o., XVI Wieża, Królowa Pucharów
W niezręcznej sytuacji, gdzieś kiedyś może tak. Jak się pokłóci z partnerką, wróci. Uważaj, bo na chwilę, na dobry seks. 
Jak dla mnie przerobiliście relację, która nie była dokończona w jakimś wcześniejszym wcieleniu. "Trzymasz go energetycznie", ale on jest z inną. To był romans, na moment może poczuł coś więcej, ale charaktery Wam się "rozjechały". Wybrał bardziej uległą i cieszy się póki co tamta relacją. Dlatego odciął się od Ciebie. Tak ma. Możesz walczyć ale będziesz kochanką, tą drugą na boku, nie widać póki co więcej. Skupia się na tamtej...
Odpowiedz

(03-07-2023, 10:52)realthing napisał(a):  Dzień dobry, Seleno Uśmiech Jako że zbliżają się moje urodziny, chciałabym poprosić Cię o wróżbę na nadchodzący rok. Szczególne interesują mnie takie obszary jak miłość i praca. Swoje dane podam Ci w wiadomości Uśmiech
A więc jak ta miłość u Ciebie w tym nadchodzącym roku? Uśmiech
VIII Moc, VI monet, XX Sąd, XVII Gwiazda
Ładnie. Ktoś jest, ujarzmisz tę miłość Oczko Rodzinnie się zrobi, Sąd pokazuje poważną sytuację, stała relację, może oświadczyny, wspólne zamieszkanie, ślub, albo coś na poważniej. Gwiazda ładnie to zamyka, daje opóźnienie, więc może ten ślub nie odrazu ale plany, jakieś zmaiary będa. Karty są pozytywne, czas sprzyja, masz 8/17 w 1 PZ od 2024 r. i powoli wchodzisz w tę energię. Wydaje się, że i w miłości i w pracy będzie dobrze. Spokój 2-ki, jaką jesteś działa pozytywnie.
Chcesz rodziny, możesz teraz spotkać kogoś kto ma podobne wartości. Fajna wrózba, pozytywna. 
Praca: XV Diabeł, 8 buław, Król Miecze
Nerwowo, trochę sporów, kłótni, ale wyjdziesz obronnie, bo świeci ta Gwiazda ta 8/17 nad Tobą. Jakiś facet nie sprzyja Ci - wysoki, chudy, nawet mocno chudy brunet o jasnej karnacji, blady wręcz, małomówny, zamknięty w sobie, ale nie zadziała Ci na korzyść. Dużo się będzie działo, zmiany, przeniesienia - on ma jakieś stanowisko i ma siłę przebicia. Kieronik?. Ma silny charakter, może chcieć coś namieszać. Skupisz się na tych finansach bo walka o nie będzie, a więc uważaj byś nie raniłą innych dla swoich zysków. To będzie trudne, bo pojawi się zazdrość, kłamstwo, chciwość, potrzeba walki. Wiele negatywnych emocji, które zdominują Cię. Ta energia przytłacza jak te buławy... Uważaj na złych doradców, nie postępuj sprzecznie ze swoimi zasadami, bo dobro wraca ale zło też... Gdy zachowasz się fair wyjdziesz z tego obronną ręką, a ukojenie znajdziesz w miłości Uśmiech
Dużo dobrego Uśmiech
Odpowiedz

(21-06-2023, 10:05) iskiereczka_86 napisał(a):  Witam, mam prośbę o wróżbę. Mam mentlik w głowie i ta sytuacja mnie meczy. Gdyż nie lubię rozstawać się z kimś w nieporozumieniu. mam pytanie odnośnie mnie i pewnego mężczyzny. Mieliśmy razem romans. Zdecydowałam się jednak, że się rozstaniemy  bo było wiele nieporozumień i kłótni między nami. On mnie zapewniał o wielkiej miłości do mnie, chciał się spotkać, porozmawiać  i wszystko wyjaśniać. Tydzień po ostatnie kłótni poinformował mnie , że związał się z inną kobietą i zablokował mnie na kontach społecznościowych itd. Moje pytanie czy pogodzimy się  i czy rzeczywiście była z jego strony miłość i robi mi teraz na złość czy po prostu mnie cały czas okłamywał ? Dane moje i jego wysyłam na priv. Dziękuje
Pytanie nie aktualne, odpowiedź już zweryfikował czas ? wszystkiego dobrego Seleno
Odpowiedz

Oj, widocznie spóźniłam się.
Wszystkiego dobrego kochana Uśmiech
P.S. Napisz proszę - jeśli to nei tajemica - czy wróżba sprawdziła sie. Dla mnie to też cenna lekcja co do mojego warsztatu Oczko
Odpowiedz

Witaj Seleno,
teraz zobaczyłam wróżbę. Bardzo Ci dziękuje za poświęcony czas.  
Dziś napisał do mnie, tak oficjalnie , w sprawie jednej rzeczy, gdzie może kupic i która mu zawsze kupowałam.   Jest to osoba bardzo pewna siebie, która potrzebuje ciągłej adoracji i nie lubi  sprzeciwu . moja intuicja zawsze mówiła mi , ze on coś ukrywa ale nie wiem co...  Tak, miał wiele partnerek.  co do jego obecnej relacji to na jego kontach społecznościowych wszystko co pokazuje to tylko z nowa partnerka, ciągle wymiana miedzy nimi wyznań miłości....mam wrażenie, że chce mi tym zrobić na złość.  Chociaż każdą moja aktywność na na social media lubi i śledzi moje konta.
W czasie naszej relacji dwa razy się rozstaliśmy i wtedy tez związał za każdym razem z inna kobieta. Później do mnie znów wrócił.  On lubi bardzo seks. Mam wrażenie, że jest do mnie przywiązany tylko dlatego, że mieliśmy super seks, że jest ode mnie uzależniony seksualnie. (to jak uważasz trzymam go energetycznie)  ta relacja miedzy nami była trudna, miałam wrzenie, że narzuca mi co mam robić,  że jest zazdrosny...a ja nie jestem osoba, która robi coś pod mężczyznę. ta relacje trwała 3 lata.  te wieloletnie spory, doprowadziły, ze zdecydowałam się wybrać innego mężczyznę a on związał się z inna.   Tak jak piszesz, mam wrażenie, ze wybrał ta ugodowa, ta która może rządzić. intuicja podpowiada mi to co piszesz, wróci ale jak się z nią rozstanie lub pokłóci. jakiś czas temu rozmawialiśmy i chce on ta znajomosc kontynuować jakby na swoich zasadach. nie chciał jak ja urwać całkowicie kontaktu.

Seleno czy dobrze rozumiem, że między nami była miłość karmiczna?
Seleno,  bardzo dziękuje za wróżbę i życzę Ci wszystkiego dobrego.  Buźki Kwiatek
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości