bukiet kwiatów
#1

Śnił mi się obcy mężczyzna, który podarował mi bukiet - pęk kwitnącej lawendy i gałązkę kwitnącej jabłoni. Dał mi te kwiaty a potem stepując zatańczył przede mną . No i co to może oznaczać??? Napiszcie co sądziecie o tym śnie?
Odpowiedz
#2

Wiesz Libro, hmm ciężka sprawa bo bukiet jako bukiet symbolizuje twoje odczucia - czujesz że twoje talenty i zdolności nie są wystarczająco doceniane..

ALE - jesli wziąsc pod uwage inne elementy które pojawiły sie we snie to mozna wysunąc całkiem inny wniosek bo:

Kwiaty we śnie prawie zawsze wiążą się z czułością i uczuciem odwzajemnionej miłości. Bukiet w pełnym rozkwicie zapowiada szczesliwa przyszłośc, zwłaszcza we wszystkim co dotyczy seksu i małżeństwa. Spotkasz na swej drodze osobe, z którą połaczy cię zupełnie wyjatkowa więż fizyczna i uczuciowa. Taki związek nie kazdemu się trafia, a własnie ty będziesz wybrańcem losu.
Z kolei tańczący mężczyzna oznacza z reguły jakies niespodzianki które cię czekają, mozliwe przyjęcia jakieś. Taniec symbolizuje również jakis romantyczny zwiazek (tutaj potwierdza się znaczenie z kwiatów). "Jesli kobiecie śni się, że do tańca poprosił ją przystojny mężczyzna, to znak że na horyzoncie pojawi się nowy romans".
W tym śnie to ty jego obserwowałaś, ale mysle że mozna to równiez podciagnac jako takie pragnienie do zmian w materii uczuciowej. Marzysz o miłości, takiej do bólu romantycznej Uśmiech
Odpowiedz
#3

to moze byc zaproszenie do nowej znajomosci damsko-meskiej
ale tez Twoja teksnota na nowym panem
Odpowiedz
#4

Moim zdaniem to będzie tak:

ktoś Ci daje bukiet lawendy - czyli coś na uspokojenie i na wytworzenie pozytywnej energii;

daje Ci również gałązkę kwitnącej jabłoni - czyli coś, co ma znaczenie ambiwalentne - z jednej strony bogactwo i płodność, z drugiej grzech i fałsz;

ten mężczyzna stepuje, czyli jego zachowanie można porównać do wykonywania tańca rytualnego - zatem jego intencje są głęboko przemyślane i najwyraźniej czegoś od Ciebie chce (konkretnego), inaczej zachowywałby się bardziej spontanicznie;

ponieważ lawenda symbolizuje również odrodzenie - może być to ktoś, kogo już znasz.
Odpowiedz
#5

no tak... Dokładnie zapamiętałam twarz tego faceta ze snu, mogłabym zrobić jego portret pamięciowy heheh. We śnie, kiedy dawał mi kwiaty, pomyślałm że ma taką b. dobrą, sympatyczną twarz i miałam uczucie , że znałam go już kiedyś ale jednocześnie wiedziałam, że to nieprawda. Acha, i te kwiaty wyjął z pudełka zapakowanego w chabrowy papier i zawiązanego czerwona wstązką. Dalszy ciąg snu był już z całkiem innej beczki. Uśmiech
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości