Tarotowy portret w/g Alicji Ch
#23

Ja tu tylko sprzątam 8-)
Odpowiedz
#24

Kultura czlowieka to nie jest umiejetnosc krytykowania innych.
Kultura czlowieka polega na umiejetnosci zachwycania sie drugim czlowiekiem...nawet jesli popelnia bledy. (moje)

To bardzo trudna sztuka. A nasz szefunio to wlasnie potrafi. Dzieki, Eremit. Rotfl
Odpowiedz
#25

Eremit napisał(a):Ja tu tylko sprzątam 8-)


Cale szczescie, ze nie robisz tego tak jak na innym forum bywalo. Lol
Odpowiedz
#26

Miriam dzięki, jesteś WIELKA!!!
[Obrazek: 3.gif]
Odpowiedz
#27

Juz dwa raz pisalam i wysyłalm i post nie dochodzi nie wiem ,gdzie on ucieka.

Ewo,chce ci serdecznie podziekowac za tak ciepłe słowa.Ciesze sie ,ze mogłam zrobic Twoj portret ,sprawiło mi to ogromną przyjemność Rotfl
A Wam ,Wiedźmy ,Ramona ,Gosia ,Rudalisico ,Rozi ,Amoniaczku ,Rani ,Sanno ,Natko i reszcie Wiedźm....Zibku Tobie ,tez choc ty nie Wiedźma , serdecznie dziekuje za wsparcie ,motywacje i to co najbardzie[Obrazek: misie002.gif] lubia głaski ,bo ja Gwiazdę na 4 pozycji mam i potrzebuje tego jak powietrza ,by w koncu uwierzyć ,ze tez cos czasem potrafie . :oops: :oops: Rotfl
Rudalisico zaraz zaczne Twoj portret.Siedzę z szefem zawsze do rana wiec mam nadzieje ,ze jeszcze dzis zrobie.A Tobie Eremit ,dziekuje za cierpliwosc ,jaka masz do mnie i do moich glifów Wiesz ja już babcia jestem ,a za moich czasow takich zabawek nie było,wiec teraz nadrabiamLol Lol Lol Kurcze wygląda to jak pożegnanie ,a ja sie nigdzie nie wybieram Lol Lol Rotfl Rotfl Dzieki[Obrazek: aniolki023.gif]
Odpowiedz
#28

Amoniaczku ! nie podlizuj sie , ja bylam pierwsza po Portret. Lol
Odpowiedz
#29

rudalila napisał(a):Amoniaczku ! nie podlizuj sie , ja bylam pierwsza po Portret. Lol

Lol Lol Lol Lol

Ruda nie denerwuj się Lol , dziękowałam tylko Miriam, ze tak ładnie zrobiła portret Ewci, którą zarekomendowałam, mi już portret zrobiła Gosia , jeszcze na Taronecie, więc nie stoję w kolejce. 8-)
[Obrazek: smilie_girl_268.gif]
Odpowiedz
#30

Czesc Amoniaczku jestem [Obrazek: smilie_girl_270.gif]zrobiłam prawie cały portret rudelisicy i mi znow zniknął.Musze robic od poczatku. Cry
Odpowiedz
#31

Miriam czy moge sie przypomniec , ze czekam w kolejce?
Odpowiedz
#32

Witaj, Iwanko Uśmiech Bardzo miło, że dołączyłaś do naszego grona Uśmiech Musisz jednak pamiętać, że wszystko robimy tu dobrowolnie, a także o tym, iż poza forum też pracujemy, więc czas mamy też ograniczony. Nie zrozum mnie źle, ale jest tyle rozmaitych wątków i też chcielibyśmy, abyś dzieliła się z nami swoją wiedzą i doświadczeniem Uśmiech Popisz trochę w różnych tematach, poudzielaj się trochę, wtedy każdy z pewnością chętniej pomoże również i Tobie Uśmiech Buziaki Rotfl
Odpowiedz
#33

Wiec pisze pisze ale jestem poczatkujaca i nie chce pisac czegos co moze okazac sie pozbawione sensu;-( Ostatnio mam gorsze dni i ciezko mi wykrzesac z siebie jakakolwiek energie...
Odpowiedz
#34

Ło kej , Lol jak mawiaja starzy gorale w Ameryce.Dopoki jestem unieruchomiona choroba to postaram sie Wam interpretowac ,jak leci po kolei . Lol Lol Potem czas moj, tez bedzie pewnie ograniczony. Lol Lol
Odpowiedz
#35

Cytat:Wiec pisze pisze ale jestem poczatkujaca
Iwanko, ja też jestem początkująca, ale się staram jak tylko mogę Uśmiech
Cytat:i nie chce pisac czegos co moze okazac sie pozbawione sensu
po to tu jesteśmy, aby przedstawiać swój punkt widzenia i ewentualnie weryfikować wiedzę Uśmiech wszystko ma swój sens, podczas dyskusji czy wymiany zdań wiele można się nauczyć lub douczyć Uśmiech dlatego zapraszam chociaż do wątków ze znaczeniem kart Oczko
Cytat:Ostatnio mam gorsze dni i ciezko mi wykrzesac z siebie jakakolwiek energie...
Tulę Ciebie do mojego serducha i wspieram Uśmiech Serdeczności i buziaki Rotfl na tym forum znajdziesz dużo wrażliwych duszyczek i wszyscy wzajemnie się wspieramy, podbudowujemy, dodajemy otuchy, ale musisz do nas mówić-pisać, bo tak tylko możemy się na forum porozumiewać Uśmiech

Pustelniku, te posty to chyba "pójdą" do kafejki?
Chyba przydałby się oddzielny dział na Portret Tarotowy? Co Wy na to dziewczyny?
Odpowiedz
#36

Zrobilam oddzielny watek na moj Portret psychologiczny ale jak na razie nie mam odpowiedzi....;-(
Odpowiedz
#37

Zagadko bardzo Ci dziekuje za mile slowa... to piekne co piszesz
Odpowiedz
#38

Dziekuje rowniez za gotowosc do pomocy Miriam, jestem Ci bardzo wdzieczna
Odpowiedz
#39

ivana napisał(a):Zrobilam oddzielny watek na moj Portret psychologiczny ale jak na razie nie mam odpowiedzi....;-(
To najlepsze rozwiązanie, aby każdy założył wątek na swój portret Oczko
Odpowiedz
#40

Eremitku czy pozwolisz abym rowniez tutaj wkleila moje karty dotyczace portretu?
Odpowiedz
#41

miriam napisał(a):Czesc Amoniaczku jestem [Obrazek: smilie_girl_270.gif]zrobiłam prawie cały portret rudelisicy i mi znow zniknął.Musze robic od poczatku. Cry

:twisted: :twisted: :twisted:
Odpowiedz
#42

ivana napisał(a):Eremitku czy pozwolisz abym rowniez tutaj wkleila moje karty dotyczace portretu?
No wklejaj sobie Uśmiech ale ponos swój watek załozyłaś :roll:

Tutaj trzeba będzi posprzatać :|
Odpowiedz
#43

miriam napisał(a):Czesc Amoniaczku jestem [Obrazek: smilie_girl_270.gif]zrobiłam prawie cały portret rudelisicy i mi znow zniknął.Musze robic od poczatku. Cry
Może klinęłaś na "zapisz" zamiast "wyśli" Jeżeli tak, to post będzie w zapisanych w twoim profilu
Odpowiedz
#44

Eremit napisał(a):
ivana napisał(a):Eremitku czy pozwolisz abym rowniez tutaj wkleila moje karty dotyczace portretu?
No wklejaj sobie Uśmiech ale ponos swój watek załozyłaś :roll:

Tutaj trzeba będzi posprzatać :|

W takim razie za pozwoleniem Eremita wklejam tutaj moje karty z prosna o komentarz i powiem tylko ze jestem zdolowana tą podwojna Kapłanka i podwójnym Światem a i karty Ksiezyca nie lubie bo kojarzy mi sie z lękami i stresem;-(

1.XXI świat
2.III Cesarzowa
3.XVIII Księżyc
4.24-22czyli II Kapłanka
5.XXI Świat
6.(23-22) czyli I Głupiec i 7. dodatkowo Kapłanka
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości