Moje związki, relacje w 2021 i 2022
#23

LeCaro bardzo dziękuję za poświęcony czas. Rozumiem że postawiłaś karty na cały rok? To co napisałaś zgadza się z moją osobowością, jestem nieufna wobec ludzi, boję się skrzywdzenia. Tak jest że mało wychodzę na imprezy, mam paczkę starych znajomych.  Mam  nadzieję, ze tym razem wróżba się nie sprawdzi !   Zawstydzony Pozdrawiam gorąco - Rozalka  Kwiatek
Odpowiedz
#24

Rozalka, oj, przepraszam Cię bardzo... faktycznie, ponieważ w tym okresie najczęściej stawiam karty na cały rok, więc i u Ciebie spojrzałam na cały rok, zamiast do końca kwietnia... Zawstydzony
W tym układzie potraktuj to jako wróżbę ogólną - jeśli będziesz chciała dopytać o bardziej szczegółowy okres czy sprawę, to pytaj. Uśmiech
Pozdrawiam Cię serdecznie. Buźki

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#25

Hazar mam jeszcze jedno pytanie. Mianowicie czy wejdę w związek z mężczyzną w roku następnym 2023 ? Jeśli tak, w jakich okolicznościach się poznamy? pozdrowionka  Kwiatek

Rozalka, jest jeszcze prawie dwa miesiące do końca roku i Sylwester przed Tobą...więc sporo moze się jeszcze zadziać...
Pytaj o przyszły rok po weryfikacji wróżby od LeCaro, która jest do końca roku...
http://dobrytarot.pl/showthread.php?tid=14252
wiec w styczniu...
Odpowiedz
#26

Krystyno wątpię żeby w tym roku się coś zadziało, poza tym wróżby LeCaro sprawdzają mi się w 95 %.
Odpowiedz
#27

Rozalka, nie chcę być niegrzeczna...ale polecam poczytanie tego wątku do którego podałam ci link...
i przemyślenie wróżb, które otrzymałaś na ten temat na poprzednie lata...
Może warto coś zmienić w sobie... moze warto spytać dlaczego...choć sporo porad w tym temacie też dostałaś...
Przemyśl to sobie..
Zapraszam w styczniu po kolejne wróżby

Przepraszam Hazar, ze się w ten sposób wtrąciłam... Buziak

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Odpowiedz
#28

W porządku  Uśmiech najlepiej wyjaśnić wszystko gorąco  Uśmiech

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości