Moje związki, relacje
#45

Dziękuję i życzę Ci wszystkiego dobrego! Uśmiech

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#46

Powracam z weryfikacją. Co prawda do końca roku zostało 2 tygodnie, ale przez przeziębienie nie będę wyruszać na miasto, więc w mojej sytuacji raczej już nic się nie zmieni  Tak  Jak zwykle - w samo sedno. Spędziłam ten czas w bardzo złym nastroju, wręcz depresyjnym. Oglądałam się w przeszłość, żałowałam poniesionych strat pieniężnych, osobistych i zdrowotnych. Nie miałam energii do życia, po prostu zaszyłam się w domu z kotem  Kotek , nic mnie nie cieszyło. Nie poszłam w pracę, ponieważ takowej nie mam. Aczkolwiek plany na 2022 w głowie są. Nikt nowy się w moim życiu nie pojawił.
Odpowiedz
#47

To przykre... ale mam nadzieję że teraz będzie już lepiej. Pociesza
Dziękuję Ci za weryfikację.

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#48

Czy mogę prosić o wróżbę na pytanie, co mnie czeka w uczuciach do końca kwietnia  2022?
Pozdrawiam  Buźki

Tak to jest że niektórzy to urodzeni pechowcy 
Ja mimo młodego wieku nawet zdrowia nie mam, nie mówiąc już o związku czy  stałym zatrudnieniu. 
Ciebie też pozdrawiam
Odpowiedz
#49

(15-12-2021, 23:06)Rozalka napisał(a):  Czy mogę prosić o wróżbę na pytanie, co mnie czeka w uczuciach do końca kwietnia  2022?
Pozdrawiam  Buźki

Rozalka, położyłam dla Ciebie Celtycki Krzyż. Uśmiech

Jako kartę określającą Ciebie mam Cesarzową, a jako "przeszkodę" Kapłankę. W całym rozkładzie przeważają też karty samodzielności, czy nawet samotności... ale takiej samotności nie będącej raczej zrządzeniem losu, lecz wynikającej z jakiegoś wyboru, czy też może z Twoich działań (bądź ich braku).

Cesarzowa, będąca kartą stałych związków, rodziny, macierzyństwa, jest tu blokowana przez Kapłankę - kartę samodzielnego myślenia, indywidualności, inteligencji, przemyśleń, aspiracji, duchowej satysfakcji. Kapłanka jest też kartą wycofania, przeczekania, bardziej obserwacji, i braku inicjatywy. Patrząc na cały rozkład mam wrażenie, że w tym roku Twoja postawa będzie następująca: jestem gotowa na poważny związek, ale sama nie szukam, nie dążę do relacji... no chyba że na mojej drodze stanie ktoś rzeczywiście wyjątkowy, spełniający wszelkie oczekiwania i marzenia, i to on będzie o mnie walczył.
Te dwie karty krzyżujące się ze sobą są kluczem do tego jak wyglądają i będą wyglądać w tym roku Twoje relacje z mężczyznami. Gotowość, chęć posiadania (stałego partnera, rodziny) - a jednocześnie brak działania i pewne wycofanie, zamknięcie się w sobie, wyczekiwanie... nawet obawy czy lęki.

Świat jako karta w której widzisz teraz siebie pokazuje, że postrzegasz się jako kobietę gotową na poważny krok, na rozpoczęcie nowej drogi, wyjazd, czy odmianę - w domyśle: wejście w stały związek, nową relację. Tymczasem karty na najbliższy rok pokazują Cię całkiem odmiennie: jako kobietę samodzielną, izolującą się, zagłębioną we własnych sprawach i myślach, można powiedzieć samotniczkę... wstrzymująca się od działania, od wejścia w relację. Patrząc w te karty widzę, że w jakiś sensie obawiasz się mężczyzn, obawiasz się zaufać, bronisz się przed "zależnością" od drugiego człowieka, od mężczyzny... zaufania mu. Być może w wyniku dotychczasowych doświadczeń. Wolisz bezpieczny niezobowiązujący układ (6 denarów, 6 mieczy), w którym każdy ma swoje własne sprawy i życie - niż taką prawdziwą bliskość... od niej będziesz w tym roku uciekać. Kapłanka, 7 buław, Królowa mieczy, 7 mieczy, Król mieczy, 6 mieczy, Gwiazda, 9 buław - te wszystkie karty mówią mi że w tym roku będziesz samotna na swoje własne życzenie. 2 buławy w koronie układu pokazują, że marzysz, planujesz, chciałabyś... ale to wszystko pozostanie piękne lecz niezrealizowane, zatrzymane. Nie zrobisz kroku w przód. Tak jakbyś zawiesiła na ścianie bajeczne zdjęcie Krety i przez cały czas marzyła o tym by tam być, myślała że tak, że chciałabyś i mogłabyś tam pojechać (może nawet zakochać się w pewnym przystojnym Greku? Oczko  )... Ale to tylko będzie w marzeniach, bo tak naprawdę zostaniesz tu na miejscu i nie odważysz się na to by coś zmienić.

Tak więc nie widać tu żadnego mężczyzny z którym weszłabyś w bliższy związek, stworzyła relację. Nie będziesz na to gotowa, otwarta.
W tym roku bardzo będą Cię natomiast interesować sprawy związane z zatrudnieniem, pracą, finansami, ogólnie rzecz biorąc sprawy materialne... na tym się będziesz skupiać.

Pozdrawiam Cię serdecznie i życzę wszystkiego dobrego. Buźki

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#50

LeCaro bardzo dziękuję za poświęcony czas. Rozumiem że postawiłaś karty na cały rok? To co napisałaś zgadza się z moją osobowością, jestem nieufna wobec ludzi, boję się skrzywdzenia. Tak jest że mało wychodzę na imprezy, mam paczkę starych znajomych.  Mam  nadzieję, ze tym razem wróżba się nie sprawdzi !   Zawstydzony Pozdrawiam gorąco - Rozalka  Kwiatek
Odpowiedz
#51

Rozalka, oj, przepraszam Cię bardzo... faktycznie, ponieważ w tym okresie najczęściej stawiam karty na cały rok, więc i u Ciebie spojrzałam na cały rok, zamiast do końca kwietnia... Zawstydzony
W tym układzie potraktuj to jako wróżbę ogólną - jeśli będziesz chciała dopytać o bardziej szczegółowy okres czy sprawę, to pytaj. Uśmiech
Pozdrawiam Cię serdecznie. Buźki

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#52

Hazar mam jeszcze jedno pytanie. Mianowicie czy wejdę w związek z mężczyzną w roku następnym 2023 ? Jeśli tak, w jakich okolicznościach się poznamy? pozdrowionka  

Rozalka, jest jeszcze prawie dwa miesiące do końca roku i Sylwester przed Tobą...więc sporo może się jeszcze zadziać...
Pytaj o przyszły rok po weryfikacji wróżby od LeCaro, która jest do końca roku...
http://dobrytarot.pl/showthread.php?tid=14252
wiec w styczniu...
Odpowiedz
#53

Krystyno wątpię żeby w tym roku się coś zadziało, poza tym wróżby LeCaro sprawdzają mi się w 95 %.
Odpowiedz
#54

Rozalka, nie chcę być niegrzeczna...ale polecam poczytanie tego wątku do którego podałam ci link...
i przemyślenie wróżb, które otrzymałaś na ten temat na poprzednie lata...
Może warto coś zmienić w sobie... moze warto spytać dlaczego...choć sporo porad w tym temacie też dostałaś...
Przemyśl to sobie..
Zapraszam w styczniu po kolejne wróżby

Przepraszam Hazar, ze się w ten sposób wtrąciłam... Buziak

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości