Mapa Marzeń :)
#45

Mam taką mapkę sprzed 3 lat...trzeba by ją było uaktualnić bo troche się pozmieniało 'Oczko fajna zabawa
Odpowiedz
#46

Ja posiadam aż 2 Rotfl Jedna wylądowała w koszu, bo zrobiłam ją w kalendarzu od tak, zapisałam tylko co bym chciała, jedna rzecz mi się sprawdziła. Drugą schowałam gdzieś w książce i nie pamiętam w której Rotfl Ale z tego co kojarzę coś się spełniło, drobne rzeczy, jednak zawsze to jest coś Oczko
Odpowiedz
#47

Bronka napisał(a):Mam taką mapkę sprzed 3 lat...trzeba by ją było uaktualnić bo troche się pozmieniało 'Oczko fajna zabawa

myślę, że lepiej zrobić nową. Od trzech lat robię mapę w pierwszy nów w barani, a starą spalam rytualnie w ognisku. Zdarzyło mi się co prawda doklejanie w ciągu roku jednego, dwóch marzeń, ale te spełnione były wklejone w nowiu Uśmiech
Odpowiedz
#48

Za dużo milionów na nią wpisałam i teraz się zrealizować nie może Oczko Wypróbuje w nowiu a nie orientujesz się kiedy najbliższy?
Odpowiedz
#49

Prawdopodobnie 7 kwietnia 2016, ja sprawdzam kiedy można zrobić na stronie <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.astromagia.pl/zodiak/planety-w-znakach/8869-now-w-baranie-zrob-mape-skarbow">http://www.astromagia.pl/zodiak/planety ... pe-skarbow</a><!-- m -->,
Jak się zbliża już czas to taką informację tam znajdę Kwiatek
Odpowiedz
#50

Bronka napisał(a):Za dużo milionów na nią wpisałam i teraz się zrealizować nie może Oczko Wypróbuje w nowiu a nie orientujesz się kiedy najbliższy?


Najblizszy now jest 13 wrzesnia Uśmiech
Odpowiedz
#51

Tylko to ma być nów w baranie
Odpowiedz
#52

Nie musi byc now w Baranie Uśmiech Mozna robic teraz rowniez, na poczatek roku numerologicznego.

<!-- m --><a class="postlink" href="http://prosperita.edu.pl/mapa.html">http://prosperita.edu.pl/mapa.html</a><!-- m -->
Odpowiedz
#53

Dzięki dziewczyny, też właśnie znalazłam że ten nów jest w Pannie teraz...a co mi tam może być w Pannie, w barana zrobię kolejną jak ta sie nie spełni...
Odpowiedz
#54

A mnie się właśnie bardzo podoba że jest w Pannie, bo mam nadzieję że ta Panna pozwoli mi wprowadzić porządek do swojego życia, oddzielić ziarna od plew i wziąć się za porządki samej ze sobą - a to jest mi bardzo potrzebne bo teraz mam w życiu i w planach jakiś totalny chaos. :angry-banghead: Whistle Violin :banana-jumprope: Waiting

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#55

Mi tez bardzo pasuje Panienka Uśmiech

A III dekanat odpowiada Stalemu Bykowi, znak ten jest zdecydowany i uparty, staly w darzeniach. Mysle, ze to pomoze porzadujacej Pannie w doprowadzeniu do realizacji co sobie zaplanowala Uśmiech
Odpowiedz
#56

No i gitara
Odpowiedz
#57

Ja też postanowiłam, że zrobię taką mapkę. Motywacja, wiara w siebie i pozytywne myślenie to coś, czego bardzo teraz potrzebuję Uśmiech
Odpowiedz
#58

Odnalazłam swoją stara mapę, która stworzyłam w tamtym roku Uśmiech i spełniło mi się 16 życzeń Rotfl natomiast 21 jest w realizacji Język
Te, które są w trakcie - przepisze na nową mapę Język i schowam do książki Rotfl
Odpowiedz
#59

Dziewczyny, czy to prawda, że gdy pisze się coś na mapie marzeń, to wszystko powinno być w czasie dokonanym, np: bardzo dobrze zdałam egzamin zamiast bardzo dobrze zdaje albo zdam? I czy wy w ogóle coś piszecie, czy tylko wklejacie zdjęcia i wycinki? Jutro robię mapkę i jestem bardzo podekscytowana. Dodatkowo chyba zrobię taką kartkę, na której napiszę swoje pragnienia i ja spalę. Uśmiech
Odpowiedz
#60

Farfalla różne są opinie, niektórzy piszą w czasie dokonanym inni ( w tym ja) po prostu piszą w czasie przyszłym. Jeśli będziesz wierzyła i będą to marzenia, rzeczywiście takie jakie pragniesz - to się spełni.
Ja stosowałam 1 sposób i 2 Oczko i jeśli mocno wierzysz, jesteś pewna tego to przycisniesz to do siebie.
Odpowiedz
#61

Moim zdaniem, podobnie jak afirmacje , w czasie dokonanym. Ja np. Będę ja robiła w formie komiksu, gdzie moja postać mowi co osiągnęła przez ten rok Uśmiech

Jakoś nigdy mnie nie przekonywała forma wycinania z gazet Uśmiech
Odpowiedz
#62

Dziękuję za odpowiedź! Ja na pewno powycinam i ewentualnie coś napiszę, bo rysowanie wychodzi mi koszmarnie - ważne, żeby wierzyć Uśmiech
Odpowiedz
#63

I jak dziewczęta, zrobiłyście mapkę ? Ja zapomniałam, że nów jest 13 Załamka Załamka Załamka teraz muszę czekać do następnego ech :|
Odpowiedz
#64

Ja zrobilam Uśmiech

Teraz czas zaczac nad nia pracowac, cyli afirmowac te marzeniaUśmiech
Odpowiedz
#65

Ja tez zrobiłam...musiałam zrobić wyklejana bo mialam tylko pól godziny na nią...i wiecie co taka szybka nie planowana wczesniej mapka pokazala mi co mi tak naprawde w glowie siedzi...niektore rzeczy których od zawsze pragnelam tu nie ma bo gdzies mi nie pasowały...skupilam sie na malej liczbie celów a Wy?
Odpowiedz
#66

U mnie tez, raptem 5 celow (na 5ty rok numerologiczny Oczko ), mysle, ze przez rok mi sie uda Uśmiech
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości