Witam :)
#1

Hej - Mam na imie Marcin i od wielu lat fascynuje mnie wszystko co zwiazane z wrozbami, numerologia itp - moze ze wzgledu na fakt, ze ogolnie mam "wrodzona" intuicje i wiele rzeczy udalo mi sie wyprzedzic zanim one sie staly Oczko
Teraz zglebiam tajniki Tarota, aby moc kierowac sie i jeszcze bardziej wykorzystac sile magii Oczko
Dziekuje i pozdrawiam serdecznie,
Marcin
Odpowiedz
#2

Hej, hej Uśmiech
Odpowiedz
#3

hej - wlasnie widze, ze tez jestes numerologiczna 11 tak jak ja Rotfl
Odpowiedz
#4

Z daty, którą wpisałeś do profilu nie wynika abyś był 11...napisz prawidłową datę...

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Odpowiedz
#5

Hej Krystyna - nie chcialem podawac calej daty urodzenia, dlatego wpisalem tylko rok. Wiem jaki mam numerologiczny numer, bo tym sie interesuje od wielu lat.
Dziekuje Uśmiech
Odpowiedz
#6

Nie ściemniaj...w profilu wpisałeś xxxx
teraz widzę, ze zmieniłeś przed chwilą tylko na xxxx
Na naszym Forum nie lubimy krętactwa, zwłaszcza, ze jest możliwość ukrycia swojej daty urodzenia w profilu...ale do wróżby podajesz ją wróżce jeśli potrzebuje tego do wróżby...

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Odpowiedz
#7

przepraszam bardzo, ale wyczytywanie moich prywatnych danych, gdzie zaznaczylem ze ma sie wyswietlac wiek dla wszystkich uzytkownikow, jest nieprofesjonalnym zachowaniem ze strony moderatora.
Odpowiedz
#8

Wskazałam Ci tylko Twoją nieścisłość...dopiero teraz po poprawce w twoim profilu jest podany tylko rok...wczśniej była cała data widoczna na Forum...bo jej nie ukryłeś...
wiec nie miej do mnie pretensji...

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Odpowiedz
#9

No wlasnie date urodzenia ukrylem, natomiast ze wzgledow prywatnych nie chcialem jej podawac, natomiast nie wiedzialem, czy bez dnia i miesiaca mnie system przepusci - natomiast wpisanie danych ktorych nie chcialem dawac do publicznej wiadomosci, chyba nie jest wlasciwe.

I pretensje mam, bo nie lubie jesli ktos oskarza kogos o kretactwo bez znania szczegolow.

Mimo wszystko pozdrawiam. Oczko
Odpowiedz
#10

ok...wykreślam z tego wątku datę którą wcześniej podałeś w profilu
i przyjmij zasadę ..piszemy prawdę, albo wcale...bo może być to źle odczytane i tego na naszym Forum nie lubimy...

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Odpowiedz
#11

Dziekuje Oczko to byla metoda prob i bledow Uśmiech
Odpowiedz
#12

Dzień dobry Uśmiech
Odpowiedz
#13

Witam Cię imienniku na Forum, rozgość się...  Uśmiech

'Nie ma lepszego czasu od teraźniejszości." 
~ Graham Masterton ⭐

[Obrazek: LYmFzaWMtMTcwLWgyLTE0MzQ4MTMyMzcuOTA1LSM...er=1392018]
Odpowiedz
#14

(24-06-2023, 12:52)Marcin napisał(a):  Witam Cię imienniku na Forum, rozgość się...  Uśmiech
Hehe, Pozdrawiam Cie serdecznieOczko
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości