Wróżba 2022
#23

(01-08-2022, 21:15)Selena napisał(a):  Lysandro 

Dziękuję za weryfikację i odniesienie się do tematu. To dla mnie cenne wskazówki jeśli chodzi o trafność mojej numerologii.

A cod o pytania o to czy spotkacie się z tym panem - panem D. w przyszłości, czy stworzycie relację to jest tak jak napisałam wyżej, że związek karmiczny o wibracji 9 jest albo na chwilę albo ciągnie się całe życie i wtedy pokazuje się u Nieog związek poważniejszy w którym możecie cierpieć. Zobaczmy karty:

Rama czasowa na 1 rok:

4 mieczy, Rycerz mieczy, As monet

Widać, że jesteście odizolowani od siebie. W tym Rycerzu on pogna gdzieś, czyli dosłownie zniknie Ci z oczu lub może mieć inną relację z kobietą. Więc on zniknie choć zostaną w Tobie wspomnienia, bo w końcu zawrócił Ci w głowie i w ciągu roku nie wybijesz go sobie z głowy. To taki typ, że zawróci w głowie i ucieknie - tak go będziesz oceniać przez najbliższe miesiące. 
Więc razem Was nie widać, możliwe, że on pogna wręcz za kimś, inną osobą, może za pracą/ambicjami i tu się pokazują te monety. Więc jakby pochłoną go inne sprawy i dosłownie z oczu Ci zniknie ale nie z serca, bo tu wciąż będzie coś kłuć, oj tak. Związek o wibracji 9 nie jest łatwy, nie tak łatwo zapomnieć, więc będziesz w serduchu nosić te wspomnienia - zaszedł Ci za skórę. 

Mimo wszystko mam odczucia, że coś macie do przerobienia w dalszej przyszłości. Tarot nie określa czasu, więc tu trudno mi wskazać, ale ta karmiczna 26 u Ciebie, karma miłości u Niego i wibracja 9 jeszcze dadzą się we znaki. Na dalszą, nieokreśloną przyszłość nie lubię wyjmować kart ale z ciekawości wyjęłam, tak mi coś szeptało do ucha: Uśmiech 

I MAG, Walet buław, 4 buław

Zaczaruje Cię znów. Oj ten Mag potrafi ładnie mówić, oczarować, choć nie jest przy tym szczery, to gra, pozory. No ale jak temu nie ulec? Widać zbliżenie ponowne u Was, fascynację, jakby od nowa zacznie się ta znajomość. Nowe, ekscytujące wrażenie, coś porywającego, możecie nagle wpaść na siebie na środku ulicy i skończyć... gdzieś w sypialni Oczko Także temperament będzie i gorąco będzie Uśmiech 
Tak, może być to potem relacja stabilna, jest ta 4 buław - dosłownie dom, małżeństwo nawet lub związek nieformalny, ale poważny. Zacznie się gorąco i tak z dnia na dzień po prostu w tym zostaniecie, a więc nie będziesz myśleć czy chcesz, czy jest dobrze, bo będzie. I tak lekko, z dnia na dzień to się będzie rozwijać, aż zapomnisz, że nie chciałaś dać się zamknąć w tych 4 ścianach z jedną osobą a teraz zamknęłaś się i jest fajnie Uśmiech 

Kiedy? Nie wiem. 
Ale macie to do przerobienia. I to, że skrzywdzisz go w tej relacji swoim trudnym charakterem, a więc to Jego lekcja do odrobienia. Nie wiem kiedy, nie pytam kart o takie kwestie. To jest Wasza przyszłość, natomiast co jest ważne to fakt, że jakby karty zaznaczają, że nie uciekniecie od tego co macie do przerobienia. 
On zdobędzie Ciebie - MAG tu jest kartą Dużych Arkan. A Ty nie uciekniesz, bo nie będziesz chciała Oczko 

Powodzenia Uśmiech

Chciałabym się odnieść do wróżby, bo mam wrażenie, że już teraz się sprawdziła i raczej się nic nie zmieni (po prostu nie chcę dążyć do głębszej relacji, wystarczy mi taki luźny, koleżeński kontakt), ale oczywiście za rok dam znać również Uśmiech Mamy jakiś tam kontakt i rozmawiamy sobie, ale gdzieś zbrzydła mi ta relacja na jakimkolwiek polu. Strasznie zaczęło mnie od niego odrzucać, dlatego w sumie, gdzieś tam kłuje w sercu, ale bardziej na zasadzie, że miesza mi w myślach, bo mam wrażenie, że czegoś chce ode mnie. Tutaj zawsze był problem, z dawaniem i braniem, miałam wrażenie, że Pan strasznie dużo bierze, a niewiele oferuje. I teraz znowu gdzieś z tyłu mam taką obawę. Mogłabyś zerknąć, jakie są jego obecne intencje, ale nawet nie chodzi mi o uczucia, bardziej czy czegoś oczekuje? Czy oczekuje jakiejś konkretnej pomocy w czymś np. nauce, biznesie, czy po prostu mu się nudzi? Jeśli to drugie, to w porządku pogadać zawsze można. Staram się mieć z każdym jakiś przyjazny kontakt, bo tak żyje się lepiej. Ale gdzieś to ziarenko niepewności nieźle mnie wierci, bo boję się wykorzystania. Już raz niestety Pan mocno mnie okłamał w sprawie zawodowej przez co mogło się to dla mnie wiązać ze stratą czasu i nerwów. Mam straszny mętlik, bo ostatnio znowu złapałam go na tym, że spory rozjazd jest w tym co mówi obecnie, a mówił 2-3 miesiące temu. Sama wolę sobie nie kłaść kart, co by jakiś lęków nie uzewnętrznić Uśmiech Osoba z zewnątrz również ma lepsze i chłodniejsze spojrzenie na sprawę. Z góry dziękuję Kwiatek
Odpowiedz
#24

Jakie jest nastawienie tego Pana OBECNIE do Ciebie? Czy kocha czy ma interes?
4 kielichy, Rycerz Mieczy, XII WISIELEC, 8 buław
W relacji uczuciowej z Tobą jest rozczarowany, trochę znudzony, nie tak sobie to może wyobrażał. To początek takiego załamania tej relacji z Toba, choć nawet nie jest tak, że to Twoja wina - choć również może Twój dość trudny charakter przyczynił się do tego - ale on po prostu skupia się OBECNIE na błahostkach, rozrywkach, ma taki czas w życiu. Dość lekko pochodzi obecnie do relacji, tak mu jest wygodnie, więc pogadać jak najbardziej może, ale nie coś stałego. W tym Rycerzu to gna, leci, poznaje kobiety, potem następną. Nie szuka statecznego związku - nie ten czas dla niego.
Jego relacje z koleżankami/partnerkami są takie, że tu pogada, tam pogada, ewentualnie "przeleci" i poleci dalej i to nie ma związku z Tobą konkretnie ale taki ma czas, tak mu dobrze i jeszcze to trochę potrwa - ten Wisielec to pokazuje. To się łaczy z tą 3/12 w cyklu formującym jeszcze jakiś czas i on zwyczajnie teraz nie myśli o czymś poważnym. Nie warto w spory wchodzić, dyskutować z tym, bo nawet jakaś złość, agresja może się z niego wylać. Więc raczej kontakt on chce mieć ogólny, spotkać się, owszem, pogadać, wypić kawę lub jakiś seks jeśli masz ochotę na spotkania i seks dla sportu. Poważna relacja? Nie. Rozpiera go energia, czuje się atrakcyjny, bo w sumie to 1 numerologiczna i teraz ten samiec alfa się w nim obudzi, więc będzie bawił i korzystał. Szuka wrażeń, doświadczeń również seksualnych, romansu. Ale niczego więcej. 

Krótko: możecie być znajomymi od kawy/piwa, może z tego być seks-spotkanie lub kilka, ale nic poważnego. Napewno ciągnąć Cię będzie do Niego, będzie Ci "uciekał", męczyć Cię to będzie. Ale na coś poważniejszego trzeba byłoby poczekać... Macie tę karmę relacji -9 i ta 4 buław, która byłą wcześniej pokazała coś stabilnego. Ale nie tak szybko, nie teraz. Teraz nic poważnego nie będzie z tego, choć kontakt możecie mieć.

Zobacz, że on się pokazuje w tym Rycerzu mieczy - pojawia się, namiesza i znika. Tak też będzie. Serce odezwie się nie raz, znów zniknie. Nawzajem się zranicie nie raz... Oboje jesteście dość ostrzy w słowach, 8 i 1 to energie silne, "ostre" w komunikacji, w relacjach. Swoje czują ale już nie pokazują często. Eh...

Dużo mądrych decyzji życzę  Buziak
Odpowiedz
#25

Dziękuję Ci bardzo za wróżbę Kwiatek  Nie szukam niczego romantycznego ani seksualnego z Panem, obecnie raczej lubimy sobie pogadać o uczelni i ponarzekać na jej wady, albo pomagam mu w jakiś projektach, ewentualnie jest dobrym źródłem ploteczek co tam w naszej branży słychać Rotfl  Wydaje się być bardzo niedojrzały i też mi się wydaje, że raczej gada z wieloma osobami, w tym dziewczynami. Bardziej jest dla mnie intrygujący pod kątem intelektualnym, ale po czasie jednak strasznie męczący. Ale cieszę się, że nie ma tu żadnych złych intencji - pozostawię ten kontakt luźnym tak jak jest Uśmiech

Jeszcze w ogóle w edycji pozwolę sobie jedną rzecz nadmienić, bo strasznie to dla mnie ciekawe. W rozkładach czy numerologii Pan wychodzi bardzo seksualny, a jak wcześniej mieliśmy znajomość to wydawał się być pruderyjny, bardzo powściągliwy. Reagujący obrzydzeniem na obściskujące się pary, czy kobiety, które go podrywały w celach seksualnych. Więc albo mówił jedno, a czuł drugie, albo chciał dobrze wypaść Głupek
Odpowiedz
#26

Lysandro 

Możliwe, że jest dość powściagliwy w tym co mówi i pokazuje, ale jest w nim ten pociąg może nie do samego seksu, ale całej tej "otoczki". Lubi wiele kobiet obok, otacza się nimi, szuka kontaktów, jest towarzyski, rozrywkowy.  Więc w tym sensie ta seksualność jakby jest "ukryta". Dosłownie nie musi tego pokazywać Uśmiech Rozmowy z nim mogą być interesujące, bo jest inteligentny, jest 1 numeorlogiczną z silnej podiwbracji 55, ma w cyklu 3/12 - jest ciekawy, atrakcyjny również jako rozmówca. 

Można to nazwać niedojrzałością w sensie takim, że nie szuka stałej partnerki, to nie jest ten czas u Niego na stały związek, dom, dzieci itd. Jeśli i Tobie to odpowiada to ok Uśmiech
Odpowiedz
#27

Wracam z weryfikacją, bo wszystko się ładnie rozjaśniło. Jak zwykle masz ogromny wgląd kartami w moje sytuacje, sama jestem w szoku jak pięknie to rezonuje. Mój bliski kolega dał znać, że właśnie ten Pan mocno teraz dba o siebie, siłownia, basen, jest bardzo czarujący i nieco flirciarski dla wielu kobiet. Rzeczywiście rozpiera go ten testosteron, ale nie szuka niczego stałego, raczej rzeczywiście przeskakuje przez kolejne relacje. My mamy bardzo fajną koleżeńską relację, sporo się poprawiło, nie ma już tego dystansu. Na szczęście Pan nie proponował żadnych cielesnych spotkań, bo i ja obecnie nie chciałabym nic takiego. Wystarcza mi po prostu przyjazna relacja do pogadania, ewentualnie jakiegoś rozrywkowego wyjścia. Bardzo dziękuję za Twoją pracę i gratuluję świetnej ręki nie tylko do numerologii, ale i kart Buźki Kwiatek
Odpowiedz
#28

Obecnie mogę zweryfikować, że jednak miałaś 100% rację Uśmiech Dziękuję za wróżbę
Odpowiedz
#29

Dziękuję za weryfikację kochana. I życze Ci mądrości, korzystania z tej intuicji, która prowadzi często w dobrą stronę Uśmiech  Buziak
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości