Transparent Tarot produkcji własnej
#1

[Obrazek: IupcrsB.jpg]
[Obrazek: xReilCm.jpg]

Zapragnęłam kolejnej talii - Transparenta...
Przeszkody były dwie
- cena (ponad dwie stówy)
- niedostępny w Polsce (chyba) - we wszystkich sklepach skończyły się zapasy.
Od czegóż jednak twórcza inwencja? Jako, że zakupiłam trymerek do cięcia - zrobiłam sobie Transparenta sama Uśmiech))
Ze starych przezroczystych teczek, wzorując się na talii ta tarotece Uśmiech)
Ależ ja jestem zdolna... A jaka skromna  Rotfl  Rotfl  Rotfl
Odpowiedz
#2

KatiJo wrzuć fotkę Uśmiech jesteś zdolna kobietka Uśmiech
Odpowiedz
#3

Wrzucę, wrzucę, tylko jutro Oczko
Przy dziennym świetle lepsze wychodzą zdjęcia, poza tym piwkuję sobie przy meczu, więc mogłoby mi coś nie wyjść Rotfl
Odpowiedz
#4

Jestem bardzo ciekawa Buziak dziękuję Buziak Buziak a jutro podpytam więcej miłego wieczorku Uśmiech
Odpowiedz
#5

Niestety na ostatnim zdjęciu musiałam użyć flesza, żeby coś było widać, więc jest odblask.
Do tych kart przydałby się podświetlany od spodu stół kreślarski Oczko

xxx
Odpowiedz
#6

fajoskie! Rotfl bardzo mi się podoba Rotfl
Odpowiedz
#7

dziękuję Buziak śliczne są Uśmiech
Odpowiedz
#8

Zjęcie rób lekko pod kątem i flesza nie będzie Uśmiech

Dobra robota, ale po co te ramki robiłaś Myśli jak w innych taliach obcinasz Wyśmiewacz
Odpowiedz
#9

Czy je się nakłada na siebie ? Możesz zrobić takie zdjęcie, albo jakiś rozkład i wrzucić ? Bardzo mi się one podobaja i ciekawa jestem jak to wygląda Prosi
Odpowiedz
#10

Kati, a tak w ogóle to jak ci się pracuje z transparentem? Rzeczywiście po nałożeniu wychodzi spójny obraz?
Odpowiedz
#11

MałaMi napisał(a):Czy je się nakłada na siebie ? Możesz zrobić takie zdjęcie, albo jakiś rozkład i wrzucić ? Bardzo mi się one podobaja i ciekawa jestem jak to wygląda Prosi

Przecież zrobiłam zdjęcie nakładanie też...

Tarofides - nie wiem po co ramki w sumie xD Wzorowałam się na oryginale i tak siłą rozpędu Uśmiech
Co do zdjęcia pod kątem - próbowałam jakoś się przymierzać, ale nie udało Oczko

Katarynko - to zależy. Czasem jeden obrazek na drugi się nakłada i wychodzi chaos...
Ale w większości przypadków fajne obrazy mówiące dużo więcej niż normalne karty... No, może nie więcej, może tyle samo, ale jest to bardziej przejrzyste...
Np. ten pierwszy obraz z nakładanych - Moc, Diabeł, Pustelnik... Kojarzy mi się z uwięzieniem wbrew woli, utraconą wolnością, tęsknotą za naturą... Ta głaszcząca dłoń jest jakąś rekompensatą, ale w sumie to dziki zwierz w klatce... Na wolności na pewno byłby szczęśliwszy...

Do reszty obrazków możecie sami historie opowiedzieć Uśmiech
Odpowiedz
#12

Aaa, no tak, ten trzeci rząd. Super to wyglada. Dziękuję Uśmiech
Odpowiedz
#13

KatiJo napisał(a):Moc, Diabeł, Pustelnik... Kojarzy mi się z uwięzieniem wbrew woli, utraconą wolnością, tęsknotą za naturą... Ta głaszcząca dłoń jest jakąś rekompensatą, ale w sumie to dziki zwierz w klatce... Na wolności na pewno byłby szczęśliwszy...

A wiesz, że faktycznie? Teraz, jak wyjaśniłaś to ten obraz jest bardzo przejmujący. Bardzo podoba mi się Twoja nowa talia, udany pomysł! Jesteś bardzo kreatywna, podziwiam!
Odpowiedz
#14

Aj tam, odbiłam sobie tylko z oryginału Oczko Pomysł sam w sobie nie jest więc mój Uśmiech
Odpowiedz
#15

KatiJo napisał(a):Aj tam, odbiłam sobie tylko z oryginału Oczko Pomysł sam w sobie nie jest więc mój Uśmiech

Nie no, ja wiem że rysunki to kto inny (chociaż teraz myślę, po tym co tu pokazujesz, że pewnie Twoje byłyby lepsze) ale pomysł na karty z teczek biurowych to majstersztyk! I jakie wykonanie! Nie ma o czym mówić, jesteś moja inspiracją Kwiatek
Odpowiedz
#16

Dziękuję Katarynko Uśmiech
Odpowiedz
#17

Kati jak to odbiłaś z oryginału, zrobiłaś to drukarką? tzn wydrukowałaś karty na folii?
Pytam bo nigdy tak nie eksperymentowałam Uśmiech a podoba mi się ta talia tylko nie mam tyle kasy aby ją kupić Uśmiech więc też bym coś pokombinowała Oczko
Odpowiedz
#18

Iwonko - odrysowałam Uśmiech
Niezmywalnymi mazakami. Przykładając folię do ekranu monitora można pięknie odrysować.
Użyłam czterech podstawowych kolorów - żółtego, niebieskiego, czerwonego i zielonego. Do tego czarny jako konturówka.
W oryginale jest jeszcze kolor turkusowy.
Drukarką na folii raczej by się nie dało, sądzę, że trzeba by iść do profesjonalnego punktu drukującego, wiec pewnie cenowo nie byłoby ciekawie.
Moje koszta:
- trymer - 56 zł (ale posłuży mi na dłużej i również do innych celów)
- żółty mazak - 12 zł
oraz prawie dwa pełne dni pracy Uśmiech
Mazaki - czarny, niebieski, czerwony i zielony już były w moim posiadaniu, jak również stare biurowe teczki, które zalegały w szafie i w końcu na coś się przydały Uśmiech
Odpowiedz
#19

KatiJo, podziwiam Twoja pomyslowosc! Ok Hura
Odpowiedz
#20

Podziwiam twoje zdolności i pomysł. Dziękuję Buziak
Odpowiedz
#21

Kati, dla mnie rewelacja...!!! I naprawde jestes zdolna....i jaka skromna... I wery lajkit ! Ok
Odpowiedz
#22

Ja się też przyłączę do gratulacji super pomysł Kwiatek
Nigdy bym nie wpadła na to by wykorzystać teczki biurowe, swoją drogą jak patrzę to zupełnie inaczej się czyta nakładając niż tak normalnie.
Świetne Tak
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości