Znaczenie snu
#23

Mój błąd Rotfl !zwracam honor z tym biciem Kwiatek
Odpowiedz
#24

Hejka.Chciałm zapytac co oznacza sen,jest w nim pokój pusty,pomalowany w jasno zielony rozświetlony kolor,na scianie sa jakby białe centki(jest to jakiś wzor,dawniej tak malowano)nie ma tam okna ale nie wiadomo skąd sa tam promienie słoneczne ,potem okazuje jednak ten pokój jaby ciemnieje ,promienie zanikają.A ja spostrzegam pekniecia na tej scianie w miejscu gdzie powinno byc okno.
Odpowiedz
#25

ja to widzę tak:
sen przestrzega ci przed "imprezami" mało ze to finansowy wydatek to jerze możesz podupaść na zdrowiu lub ktoś może cie wykorzystać Kwiatek Kotek Kotek Kotek Rotfl
Pozdrawiam
Odpowiedz
#26

Pokoje, domy - zazwyczaj symbolizują nasze wnętrze. Zielony to kolor czakramu serca, a więc sen dotyczy uczuć. Wzór z epoki - Twoja postawa wobec uczuć i związane z tym problemy są charakterystyczne dla kobiet z tamtych lat. Prawdopodobnie gdybyś poczytała coś na temat obyczajów i zachowania kobiet z tej epoki - stwierdziłabyś, że masz podobne problemy. Zaciemnienie - sprawa staje się coraz bardziej męcząca. Pęknięcie - wkrótce znajdziesz rozwiązanie. Uśmiech
Odpowiedz
#27

ile jest tłumaczeń snów ? ja myślałem ze jest 1 wzór plus minus od babki prababki Uśmiech
a tu widzę rożne tłumaczenia ? jak zacnie używać innego sennika to mi wyjdzie co innego ... Uśmiech
to nie ma sensu tłumaczyć bo co sennik to inny sen ? Uśmiech u mnie Pęknięcie= zły znak .
Wyśmiewacz Wyśmiewacz Wyśmiewacz
Odpowiedz
#28

A to już jest kwestia perspektywy.
Ja to pęknięcie odczytałam tak, że kiedy ściana pęknie, to powstanie coś na wzór okna i do ciemnego pokoju znowu dostanie się światło (dopływ energii z zewnątrz). Może ktoś jej coś podpowie lub otrzyma jakieś nowe wiadomości. Oczywiście, początkowo nie muszą być one przyjemne i mogą nawet wywołać wstrząs, ale zawsze lepiej jest znać prawdę niż tonąć w nieświadomości. Bez okna, bez dopływu powietrza - w pokoju można się udusić.

Zgodziłabym się z negatywnym aspektem pęknięcia, gdyby ten pokój był piękny, jasny i niczego by w nim nie brakowało. Uśmiech
Odpowiedz
#29

to ja mam czarne wizie ? chyba Uśmiech bo to co pisze to tak 40 % łagodności Uśmiech Kotek Kotek Kotek
Odpowiedz
#30

JESTEŚCIE NIESAMOWICI Buziak
Odpowiedz
#31

Mi sie kojarzy to z oczekiwaniem na cos, pokoj w ktorym sa sciany i nie ma nikogo, to tak jakby zaraz sie mialo cos wydarzyc, ktos mial wejsc, czy nawet "wtargnac", albo zapukac do drzwi...moze sie czegos obawiasz , jakiejs decyzji....
Odpowiedz
#32

witam!chciałabym zapytac o znaczenie dzisiejszego snu.Sniła mi moja babcia,weszłam do jej pokoju,była noc.Babcia leząc na łozku przebudziła sie i powiedziała zebym wyjrzała przez okno bo jej siostra powiedziała ze tam kolo drzewa swieci sie jakies swiatlo!w tym pomieszczeniu byly dwa okna (z róznych stron)przez jedno z nich widac bylo piekna ksiezycową noc,a w drugim w ktorym miałam wyglądac na owe swiatło była piekna gwiezdzista noc,gwiazdy były malutkie i wieksze.To swiatlo okazało sie gwiazda bardzo jasno swiecącą ,podswiadomie mialam wrazenie ze ta gwiazda  znika za linią horyzontu .prosze o interpretacje i dziekuje.Pozdrawiam

Swiecące gwiazdy kojarzą mi sie z życiem,zachodząca gwiazda -to koniec czegos,przemijanie.We snie były starsze osboby, siostra babci jest chora, skojarzyłam to z pogorszeniem stanu zdrowia,znikająca swiecąca gwiazda skojarzyła mi sie ze śmiercią,i obawą przed nią.Ciemne niedo kolor żałoby.A pozostałe jasno swiecące gwiazdy na poprawe sytuacji.Tak ja to widze [Obrazek: usmiech.gif]
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości