Jak się chronić od złych emocji innych ludzi?
#1

Witam drogie siostry,
nie wiem czy ten dział jest odpowiedni, ale czy znacie i możecie się podzieli wiedzą jak i czym mozna się chronic od złych emocji ludzi?
Stosuje w domu żółte swiece, które mnie wyciszają ale może drogie siostry znacie jakieś inne metody? A co zrobic w pracy, jak mamy do czynienia z napływem różnych ludzi i róznych stanów emocjonalnych?
pozdrawiam
Odpowiedz
#2

najlepsza metoda, 3 głębokie oddechy, a jak jest czas, to nawet 10 - sprawdzone!
na uspokojenie dobre są kamienie o bezbarwne oraz lekko różowe, jasnoniebieskie Uśmiech
Odpowiedz
#3

Ja niestety należę do ludzi wyjatkowo emocjonalnych, więc niestety nie potrafię się ochronić przed żadnymi emocjami Smutny Mi tu nawet herbatki uspakajające nie pomogą.
Odpowiedz
#4

poniewaz temat pasuje temu co chodzi mi po glowie , podlaczam sie.

Ja z kolei chcialabym wiedziec jak odsunac od siebie negatywne emocje, mam wrazenie ze jestem jak magnes przyciagajacy co jakis czas negatywne sytuacje, ludzi, z sytuacji na sytuacje tak wyciagam wnisoki aczkolwiek....

Stad me pytanie ochrona przed negatywami?

Jesli ktos jest w stanie uratowac dobrym slowem....
Odpowiedz
#5

beasz napisał(a):poniewaz temat pasuje temu co chodzi mi po glowie , podlaczam sie.

Ja z kolei chcialabym wiedziec jak odsunac od siebie negatywne emocje, mam wrazenie ze jestem jak magnes przyciagajacy co jakis czas negatywne sytuacje, ludzi, z sytuacji na sytuacje tak wyciagam wnisoki aczkolwiek....

Stad me pytanie ochrona przed negatywami?

Jesli ktos jest w stanie uratowac dobrym slowem....

Podłączam się pod temat ... z radością poczytam jakieś fajne, sprawdzone ' przepisy ';
też jestem jedna , wielka chodząca emocja ...
hm... czasam się zastanawiam, czy mój mózg ma chodziaż pięciominutowy przerywnik od dumania ... Bezradny
Odpowiedz
#6

Przyciąga się negatywne jak się negatywnie myśli. Trzeba starać się zrelaksować i myśleć pozytywnie.
Wszystko zależy też od podejścia, jakieś tam niemiłe rzeczy zawsze mogą nas spotkać, spróbujmy wziąć parę głębokich oddechów i zdystansować się do tego, aby nie robić z byle sprawy tragedii...

Od czasu do czasu można się oczyścić zapalając czarną świecę i wyobrażając sobie jak pochłania ona wszelkie negatywne energie, można wypowiadać zaklęcia. Jestem zwolenniczką pewnej swobody w rytuałach, zamiast wyuczonych formułek - coś, czego nie musimy na pamięć wkuwać i co do nas przemawia... Przykładowo: "wszelkie otaczające mnie negatywne energie spalają się w płomieniu tej świecy". Świeca musi wypalić się do końca, resztki zakopujemy lub wrzucamy do strumienia. Później można wciąć kąpiel z solą. Wypuszczając wodę z wanny znowu wyobrażamy sobie jak wraz z wodą odpływają negatywne emocje.
Można namaścić się ładnie pachnącym balsamem wyobrażając sobie z kolei, iż wcieramy same pozytywy...
Możemy też nosić przy sobie jakieś ochronne kamienie... Najlepiej przy ciele, więc np na szyi, w biustonoszu, nie w kieszeni...
Odpowiedz
#7

Ze sprawdzonych metod zasłyszanych tu i ówdzie:

1) AGRAFKA - przypinamy ją do ubrania tak od spodu by nikt nie widział, wg magii ludowej zapewnia ona ochronę przed złymi energiami pochądzącymi od otoczenia i ludzi.

2) KAFTAN BEZPIECZEŃSTWA - mówiła o tej metodzie P. Stawińska w swoim programie. Należy sobie wyrobić codzienne przyzwyczajenie, by codziennie rano wyobrazić sobie kulę złotego światła która formuje się w kombinezon, który odpoweidnimi ruchami ciała niby wkładamy na siebie zawiazując czubek nad głową, wyobrażając sobie iż nas chroni. Wieczorem ściągamy go rzucamy niby przed siebie i zadeptujemy wyobrażając sobie że znika.

Tak naprawde każdy z nas ma taką tarcze. Jest nią nasza aura. Zachowując higienę energetyczną, nie wchodząc w grzązkie sprawy, myśląc pozytywnie i nie życząc nikomu źle - stworzymy naturalna i niezniszczalną tarczęOczko

Pozdrawiam Kwiatek
Odpowiedz
#8

ciekawe
staram sie myslec tylko i wylacznie pozytywnie gdyz zlo nas niszczy od srodka i stajemy sie niatrakcyjni dla swiata i samych siebie.

Prawo przyczynnowo skutkowe; prawo przyciagnia mowi o porobnych rzeczach dobro przyciagniesz dobrem zlo zlem; aczkolwiek czasami potrzeba zapalnika, dlatego moim zapalnikiem mysle, ze jest to forum, ktore nada mi energii i sily.
Odpowiedz
#9

Można też sobie mówić w myślach :
"Oczyszczam siebie z całej zazdrości innych ludzi, z negatywnej energii, zastępując ją dobrą" Uśmiech
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości