Moje sny
#45

nie masz tak jak by samo od ruch ? tak bez myślenia ? coś w tym stylu .. Uśmiech
Odpowiedz
#46

chodzi ci o to ze chcesz sie zerwać ?? Załamka
Bo teraz dwojako mozna zrozumiec twoje pierwsze pytanie.
Jezeli chodzi o to ze ciało lezy obok a duch też , to moglabym to zrozumiec tak ze w tym momecie kiedy nastepuje atak na dusze ona chce jak najszybciej zjednac sie z cialem. . . ale nie wiem czy o to ci chodzilo
Odpowiedz
#47

próbuje coś ustalić bo ja jako człowiek i tak dalej jako duch to mam strach ... ale miałem jazdę i za szła
zmiana jako duch , pod czas ataku zmory po prostu od ruchowo duch za atakował ... Uśmiech
tą zmorę miał fajną zabawie Uśmiech i dla tego tak pytam ...
tez piszesz ze obrona nie krzyk
Odpowiedz
#48

Szok to by mi do głowy nie przyszło . . . to opowiadaj Prosi
Odpowiedz
#49

chyba za długo Uśmiech i jak zacznie pisać to Uśmiech
Odpowiedz
#50

Spiący jesteś ?? :uoee:
Odpowiedz
#51

nie ,
muszę hipnozę zrobić chyba Uśmiech za dużo osób przeczyta a po co Uśmiech
teraz mam spokój od zyskany to tak to skrywam Uśmiech
Odpowiedz
#52

ok nie mecze Język,poprostu ciekawa byłam . . . tego też nie umiem sobie wyobrazić he he Rotfl Rotfl Ja tak naprawdę wogóle nie miałam z czymś takim styczności tylko z opowiadań . . .
Odpowiedz
#53

1 krok zęby zostać wariatem tyle brakowało Uśmiech
Odpowiedz
#54

Dzisiejszej nocy miałam dziwny sen . . . Na początku śniło mi sie mieszkanie, w nim jakieś osoby nie znam ich było ich sporo z odczucia jakby spotkanie rodzinne ale nikogo nie znałam,jedna z pan mowila non stop a jedyne co z tej rozmowy zapamietalam to jej nagie piersi . . .(i żeby nie bylo watpliwosci wole mężczyzn he he) w pewnym momecie ktos wzial plyte do reki na DVD puscil plyte z wesela . . . potem sen sie urwal . . . i przenioslam sie z tymi ludzmi na cmentarz, po ktorym oprowadzała nas dziewczynka w sukni komunijnej, dokladnie ja pamietam, blondyneczka w kreconych wlosach w rekach trzymala plyte szukala nagrobka konkretnego w ktory wsadzia owa plyte i ona zaczela grac ladna dzwieczna piosenke, nagrobek byl ogromny lezala tam jakas dziwczynka bylo jakies imie i nazwisko ale nie pamietam, szlismy jeszcze jakis kawałek . . . i tyle pamietam.
Odpowiedz
#55

Cmentarz - kojarzy sie ze smutkiem, tesknota, z tym, co odeszlo bezpowrotnie. Jako symbol moze odnosic sie do grzebania w przeszlosci. Odwiedzanie grobow oznacza rozpamietywanie przeszlosci, niemoznosc uwolnienia sie od wpomnien. Filmy sa utrwalonym wycinkiem rzeczywistosci, zatrzymanym wycinkiem czasu i przestrzeni majacych dla sniacego szczegolne znaczenie. Czesto pojawiaja sie pod postacia wspomnienia, od ktorego trudno sie uwolnic. Widziec kogos nago - odsloniecie prawdziwej natury innej osoby, odkrycie sekretu, "naga prawda" .

Byc moze zawiodlas sie na kims.Nie mozesz sie z tym pogodzic, ze czlowiek ktorego myslalas ze znalas okazal sie byc zupelnie kims innym. Pokazal swoje prawdziwe oblicze. Wracasz wspomnieniami do tego. Chcialabys aby byl taki jakim go sobie wyobrazalas.

To moja propozycja interpretacji Oczko
Odpowiedz
#56

Takiej interpretacji nie brałam pod uwagę, a faktycznie jest trafna, caly czas zyje przeszloscia i nie moge sie od niej uwlonic w zaden sposob, i ona nie chce mnie uwolnic od siebie. . . Szkoda ze nie ma recepty jakiejs, leku ktory moglby pomoc . . . Dzieki za interpretacje Buziak
Odpowiedz
#57

Ale w nagrobku leżała dziewczynka - to prawdopodobnie dawna Ty. Moim zdaniem wkrótce pójdziesz do przodu... Jesteś świadoma tego, że żyjesz przeszłością, a to już połowa sukcesu. Kwiatek
Odpowiedz
#58

Hmm..... Safira wiem to ale chyba chciałabym nadal żeby z tą przeszłościa życ przyszłościa. A czy to wykonalne . . . W moim przypadku nawet czas nic nie zmienia mineło 14 lat i jest nadal tak samo Dobani
Odpowiedz
#59

Wykonalne, wystarczy się tylko w coś dostatecznie mocno zaangażować; czy będze to związek czy hobby, czy praca - nie ma znaczenia. Ważne, żeby w tym okresie doświadczyć życia "bez ciężarów". W tej chwili żyjesz przeszłością, bo prawdopodobnie nie znasz innego schematu - życia teraźniejszością. Kiedy już raz załapiesz nowy schemat i zobaczysz, jaki to daje spokój - nie będziesz chciała wracać do starego. A w razie wpadki popadnięcia w ponownego doła - będziesz już wiedziała, jak się z niego wygrzebać. Wpadki zdarzają się każdemu.

Właśnie to jest problem wielu ludzi - cierpią, bo nigdy nie mieli okazji przekonać się, jak żyje się bez cierpienia.
Odpowiedz
#60

Myśle że sa takie sytacje w zyciu, że bez wzgledu na to ktora droga pojdziemy i tak bedziemy cierpiec.
Odpowiedz
#61

Ostatnio gdzieś czytałam jakąś teorię, że kiedy ktoś się czegoś mocno zapiera - to jest to preludium do zrobienia tego. Weźmy na przykład nałogowego palacza, który wykrzykuje, że za chińskiego boga nie rzuci palenia, bo kocha palić i palenie sprawia mu przyjemność. Okazuje się, że za jakiś czas, rok, dwa... - rzuca palenie. Kwiatek
Odpowiedz
#62

Oj Safira nawet nie masz pojecia jakbym chcala zebys miala racje ja troche dluzej czekam na ten momet ...
Odpowiedz
#63

Witam przeszukałam forum ale nie znalazłam interpretacji . . .; wiec pytam tu ?? Co oznacza sen w którym widzimy siebie w białej ślubnej sukni, ja tych snow nie bardzo pamietam, tzn. raz ten sen jest w kościele raz na sali jakiejs, raz poprostu widze jak ide ale zawsze w biales slubnej sukni. Te sny mam naprawde czesto co oznaczaja, slub juz za mna nastepnego nie planuje Rotfl Kwiatek
Odpowiedz
#64

Mam dwa senniki, za wiele w nich nie ma, ale wrzucam co mam :

"Sen o ślubie zazwyczaj odzwierciedla życzenie śniącego. Kiedy osoba będąca w związku śni o ślubie oznacza,że jest zazdrosna o współmałżonka. Slub w tajemnicy oznacza utratę łask."
Odpowiedz
#65

"Jeśli śniący to panna młoda oznacza to brak dojrzałości i doświadczenia życiowego. Jesli kobiecie śni się, że jest panną młodą to zapowiedź szybkiego otrzymania spadku. Pocałunek panny młodej symbolizuje przyjaciół dążących do zgody po kłótni."
Odpowiedz
#66

Ślub to motyw inicjacyjny. Może zapowiada wejście na nową drogę... nie koniecznie małżeńską. Po prostu nową inicjatywę.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości