Moje sny
#67

Dzieki za odpowiedz, mi zawsze powtarzano że ogolnie jak sie sni panna mloda to jakas tragedia sie wydarzy ale mnie naprawde czesto sie sni slub badz panna mloda i przewaznie w tych snach ja nia jestem czasami uciekam z przed oltarza a czasami poddaje sie Rotfl A zmiany w moim życiu bardzo mile widziane Buźki Kwiatek
Odpowiedz
#68

Ja pamiętam, że jak mi się śniło wesele, a też, że byłam panną młodą to potem zawsze szłam na jakieś wesele.
Odpowiedz
#69

A ja jeśli we śnie zobaczyłam kogoś jak bierze ślub, to ten ktoś w realu zaraz się rozstawał ze swoją sympatią. Shifty
Odpowiedz
#70

[quote="Safira"]A ja jeśli we śnie zobaczyłam kogoś jak bierze ślub, to ten ktoś w realu zaraz się rozstawał ze swoją sympatią. Shifty[/quote

Zgodzę się z Safira(poza tym bardzo lubię czytać Twoje interpretacje Safiro)u mnie w rodzinie mojej
ciotce śniło się kilka dni pod rząd ze bierze ślub i suknia. Okazało się ze mąż ja zdradzał od dłuższego czasu i w rezultacie
się rozwiedli.
Odpowiedz
#71

Zgadzam sie ze spostrzeżeniami Lili, Safira ma jakiegoś cela dobrego też śledze jej odpowiedzi. Oklaski . Hmm.... może coś jest na rzeczy z tymi zdradami a moze nie ciezko powiedzieć, jakoś specialnie na dziś dzień bym sie tym nie załamała. A te sny nam naprawde czesto i to od dłuższego czasu . . . zobaczymy czy cos z tego będzie bo zawsze w białej sukni jestem Ja
Odpowiedz
#72

AmisAmis napisał(a):Myśle że sa takie sytacje w zyciu, że bez wzgledu na to ktora droga pojdziemy i tak bedziemy cierpiec.

Nie każda droga jest różna tylko ty zawsze wracasz na tą drogę cierpienia nie wiem dla czego tak jest
moja droga tez jest kiepska ale ona zawsze wraca ja idę w inną po roku jestem na starej drodze..

Na pewno po coś to jest Uśmiech
Odpowiedz
#73

Ja myślę ze sen odnosi się do tej sytuacji jak teraz u ciebie , zaliczam do złych snów powtórki to znaczy
mamy jakaś chorobie , złe nam i tak dalej...
wiec czas może zmienić drogę ? tylko sen nie mówi jak Uśmiech
Odpowiedz
#74

Bo rozwój odbywa się po spirali. :mrgreen: Co oznacza, że wcześniej czy później zetkniemy się znowu z tym samym problemem, tyle że już oczko wyżej (bogatsi o wcześniejsze doświadczenia).

Ja na przykład w tym roku będąc w 1 roku numerologicznym zauważyłam, że przeleciałam w skrócie literalnie wszystkie tematy, z którymi się borykałam w 1 roku numerologicznym dziewięć lat temu. Kiedy tylko zauważyłam tę ciekawostkę - było mi już znacznie łatwiej, bo mniej więcej wiedziałam, jak ugryźć każdy problem i mam nadzieję, że niczego nie zawaliłam. Może za kolejne 9 lat dane mi będzie przeżyć tylko wersję light tych tematów lub będę z tego czerpać jakieś bonusy. :mrgreen:

Odnoszę wrażenie, że problemy do tej pory będą się powtarzać, aż znajdziemy z nich najbardziej optymalne wyjście.
Odpowiedz
#75

spiral trafiłem na film gdzie naukowcy mówią ze ziemia i cały wszechświat leci do przodu po spierali
Odpowiedz
#76

Alex napisał(a):spiral trafiłem na film gdzie naukowcy mówią ze ziemia i cały wszechświat leci do przodu po spierali
Masz linka ?? Wogole to dawno cie nie widziałam Buziak
Odpowiedz
#77

Właśnie dużo łatwiej by było gdyby nam ktoś na tacy dał rozwiązanie naszych problemów. Nerwus
Odpowiedz
#78

Hej Buziak bo było to tak dawno jak znajdę to podeszłe Uśmiech ok Uśmiech
Jestem cały czas Uśmiech
Odpowiedz
#79

Chyba to nie są problemy , problem to my nie dostrzegamy Uśmiech
Odpowiedz
#80

Alex napisał(a):Hej Buziak bo było to tak dawno jak znajdę to podeszłe Uśmiech ok Uśmiech
Jestem cały czas Uśmiech
Wychodzi na to że mnie dawno nie było Uśmiech albo sie mijamy Buźki
Odpowiedz
#81

Alex napisał(a):Chyba to nie są problemy , problem to my nie dostrzegamy Uśmiech
Hmm.... w każdym razie jest coś na rzeczy czesto najłatwiejsze rozwiazania sa najlepsze ale nie zawsze. Szczegolnie jak sa dzieci
Odpowiedz
#82

To znaczy masz na myśli o tym czym myślę ciekawe Myśli
Odpowiedz
#83

Chyba ja mało pisze to dla tego Uśmiech ale jestem Uśmiech
Odpowiedz
#84

ok Hura Buźki
Odpowiedz
#85

Jeżeli Ty myślisz o tym o czym Ja mówie to TAK Uśmiech
Odpowiedz
#86

AmisAmis napisał(a):A te sny nam naprawde czesto i to od dłuższego czasu . . . zobaczymy czy cos z tego będzie bo zawsze w białej sukni jestem Ja
wiem ze psuje magie ale masz auto ? co dziennie powiem ci ze złapiesz kapcia jak złapiesz za 1 rok powiesz ze miałem racje ? Uśmiech
masz taki sen Uśmiech myślę ze to alarm dla ciebie ,
Odpowiedz
#87

sie mijamy Uśmiech
Odpowiedz
#88

meaby !! pare razy zwialam z przed ołtarza . . . Oczko Ja mam teraz na zmiane albo w sukni albo ze jade samochodem, oczywiscie nie ja jako kierowca. Dzisiaj mi sie Kliczko snił i z nim jechałam ha ha ha
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości