Diety i inne sposoby na szczupłą sylwetkę...
#45

Obstawiałabym przy tym, że to sprawa indywidualna. Znam kobiety, które szukając partnera dbają o siebie i ćwiczą i patrzą na dietę, a w chwili osiągnięcia celu czyli związku porzucają wszystko, bo chłop już jest upolowany.
Na pewno stały związek jeśli w nim się znalazłyśmy po dłuższych poszukiwaniach może mieć wpływ na lekkie zwiększenie masy ciała, bo jest komfort. Ale zawsze to można spalić, szczególnie, gdy na początku relacji chemia się najsilniejsza Oczko
Odpowiedz
#46

Kiki-Zmora napisala: Ale zawsze to można spalić, szczególnie, gdy na początku relacji chemia się najsilniejsza Oczko
a jakos jasniej, zebysmy mogli zastosowac bezblednieUśmiech
Kiki, jak sie fajnie Ciebie czyta, zawsze cos sympatycznego i madrego Uśmiech i jak Ty sie dobrze znasz na zyciu i na ludziach Zawstydzony
Odpowiedz
#47

Chodakowska poleca ćwiczenia w parach Oczko
a jakby nie patrzeć seks bywa formą wysiłku fizycznego

Jeśli o mnie chodzi to przeciwna jestem braniu diety z internetu lub od znajomych, bo to, co im pomogło niekoniecznie może i nam pomóc. Dobrze jest móc skonsultować się z dietetykiem, aby upewnić się czy sobie nie zaszkodzimy, np. dieta Dukana była dobra, do czasu gdy nie rozwalała funkcjonowania organizmu i pewnych narządów. Zwiększenie częstotliwości spożywania pokarmów i zmniejszenie porcji, plus ćwiczenia dają efekt.
Odpowiedz
#48

Chodakowska dla mnie ze swoim silikonem w biuscie jest niewiarygodna, ale seksu pewnie ma ze swoim swiezo poslubionym mezem duzo, zycze szczescia i powodzenia, ale takie podejscie, jak np. swego czasu Jane Fonda - najpierw usuwamy iles zeber, a potem propagujemy cwiczenia na talie.....to mnie odpycha od tych sposobow na "zdrowa" sylwetke....
Pamietajmy - kobiety szczuple to nie zawsze te najszczesliwsze na swiecie.....
Odpowiedz
#49

Chodakowska zbudowała niezłą armię fanek, ale mi coś w niej śmierdzi. Nie ćwiczyłam nigdy z nią. Silikon jej wybaczam, bo przyznaje się że go ma, a warto pamiętać, że dużo treningów spala tkankę tłuszczową, zatem też i biust. Zatem cycki to jej własna sprawa, jeśli by odsysała sobie tłuszcz z brzucha i reklamowała, że to zasługa diety to by było mało fajne.

Szczupłość nie jest wyznacznikiem szczęśliwości danego człowieka. Ważne by się czuć dobrze w swojej skórze i akceptować siebie.
Odpowiedz
#50

Ja ćwiczę mam kilka płyt z jej treningami,czuję się po nich świetnie Uśmiech Uśmiech Uśmiech ale moja sylwetka po 2 i pół miesiąca ćwiczeń nie jest taka jak oczeiwałam.W brzuchu minimalny efekt ,ale mniejsze uda i cellulit to fakt. Jedno jest pewne- ruch to zdrowie,a ćwiczenia z płytki to bardzo fajna propozycja.Polecam
Odpowiedz
#51

Kiki-Zmora napisał(a):Chodakowska (...)

Kto ?
Odpowiedz
#52

ojejku jak to Kto???? Ewa Chodakowska -trenerka wszystkich polek,jeździ po Polsce z warsztatami i wydaje płyty z ćwiczeniami,nie wierze ,że nie słyszałeś....
Odpowiedz
#53

marzena022 napisał(a):Ja ćwiczę mam kilka płyt z jej treningami,czuję się po nich świetnie Uśmiech Uśmiech Uśmiech ale moja sylwetka po 2 i pół miesiąca ćwiczeń nie jest taka jak oczeiwałam.W brzuchu minimalny efekt ,ale mniejsze uda i cellulit to fakt. Jedno jest pewne- ruch to zdrowie,a ćwiczenia z płytki to bardzo fajna propozycja.Polecam


Ja mam tak samo jak Ty Uśmiech Ogólnie zrzuciłam 4kg w ciągu 3miesięcy. Jestem szczuplejsza,ale jednak okolice brzucha.. Nerwus no no ..tutaj musze chyba najbardziej się skupić Bezradny Ale mogę powiedzieć, że po jej ćwiczeniach się super czuję. Rotfl

A friend is one of the best things you can be and the greatest things you can have.
Odpowiedz
#54

endorfina Uśmiech a zrezygnowałaś z jakiegoś jedzenia czy coś ????
Odpowiedz
#55

Polecam "wciaganie" i/lub napinanie miesni brzucha czesto w ciagu dnia - efekt po wielu miesiacach, ale jaki....plasciutki brzuszek bez grama (zbednego) tluszczu Uśmiech
Odpowiedz
#56

staram się jeść mniej słodyczy..co prawda ciągnie mnie, ale nie tak jak kiedyś, że codziennie jadłam. Od czasu do czasu skorzystam z tego badziewnego jedzenia czyli fast food...ale w domu coraz częściej i więcej pojawiają się warzywka,owoce i zdrowe produkty Uśmiech

A friend is one of the best things you can be and the greatest things you can have.
Odpowiedz
#57

Eteacher.... tak trzymac Buziak
Odpowiedz
#58

Dzięki bardzo! Buźki Buźki Buźki

A friend is one of the best things you can be and the greatest things you can have.
Odpowiedz
#59

Kiki-Zmora napisał(a):Obstawiałabym przy tym, że to sprawa indywidualna. Znam kobiety, które szukając partnera dbają o siebie i ćwiczą i patrzą na dietę, a w chwili osiągnięcia celu czyli związku porzucają wszystko, bo chłop już jest upolowany.
Na pewno stały związek jeśli w nim się znalazłyśmy po dłuższych poszukiwaniach może mieć wpływ na lekkie zwiększenie masy ciała, bo jest komfort. Ale zawsze to można spalić, szczególnie, gdy na początku relacji chemia się najsilniejsza Oczko


Tutaj się zgodzę w 100% ! Tak to jest, jak się kogoś szuka, podrywa, flirtuje to panie chcą super wyglądać by zdobyć tego pięknego..ale jak już się ma go, to jakoś nie ma się ochoty by zadbać o siebie jak wcześniej. I tu jest pies pogrzebany... to nie lepiej cały czas fajnie i zdrowo wyglądać, aniżeli tylko jak chcemy osiągnąć nasz cel? Najlepiej to pracować nad swoja sylwetką dla samej siebie Uśmiech

A friend is one of the best things you can be and the greatest things you can have.
Odpowiedz
#60

Odnośnie Chodakowskiej to radziłabym jeszcze zwrócić uwagę na niektóre ćwiczenia, które ona wykonuje, bo znam trenerów wytykających jej podstawowe błędy w samym ćwiczeniu. A i uwaga na stawy kolanowe.
Odpowiedz
#61

A widzisz, dziękuję za tą cenną uwagę. Nie obracam się aż tak na tyle by czytać co inni trenerzy mówią na jej temat, ale coś na pewno w tym jest Uśmiech Wierze, ze jeśli trenerzy mówią, ze pojawiają się błędy to tak też pewnie jest.

A friend is one of the best things you can be and the greatest things you can have.
Odpowiedz
#62

Libra22 napisał(a):A ja tą <!-- m --><a class="postlink" href="http://slank.pl/Account/LogIn?ReturnUrl=%2fAccount%2fFriends">http://slank.pl/Account/LogIn?ReturnUrl ... %2fFriends</a><!-- m -->
Sprawdziłąm na sobie z b. dobrym skutkiem. Używam do dziś Uśmiech



Właśnie się zarejestrowałam,wygląda obiecująco.Dziękuję za link.
Odpowiedz
#63

a ja zrzucilam juz te poswiateczne 2 kilo.... Porzadne sniadanie, zdrowy obiad i minimalna kolacja... poza tym picie (woda z odrobina syropu owocowego, lekkie ziolowe herbatki, kefir....)
Odpowiedz
#64

Brawo manna! Uśmiech

A friend is one of the best things you can be and the greatest things you can have.
Odpowiedz
#65

Gratulujesz mi Kochana, ze przytylam przez swieta 2 kilo? Oczko Najlepiej nie tyc, to i chudnac nie trzeba.... (nie dotyczy kobiet w ciazy), ale lepiej czekolada, niz papierosy, alkohol, czy inne narkotyki....a wiec wirtualnie po kawaleczku Buźki
Odpowiedz
#66

a nie napisałaś, ze zrzuciłaś poświąteczne 2kg? to chyba ja źle zrozumiałam czytając Twój post Uśmiech

A friend is one of the best things you can be and the greatest things you can have.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości