Rysunki
#23

Liluś to spróbuj. Jak masz wyobraźnie i zdolności do szycia, to też artyzm, może i inne talenty w Tobie drzemią?
Odpowiedz
#24

Podziwiam ludzi , ktorzy potrafia malowac.
Odpowiedz
#25

Libra, bo wiesz ja bym chciała wszytko na już, mieć dobry pomysł, wenę i żeby tą talię stworzyć tak w okresie czasowym miesiąca, no ale niestety tak się nie da, to wymaga zdecydowanie więcej czasu, którego na dzień dzisiejszy naprawdę nie raz mi brakuje. Jak na razie to mam pomysł na kartę Wieży, Gwiazdy, Sprawiedliwości, Słońca, Koła Fortuny i Diabła- teraz w głowie nagle projekt mi zaświtał co do tej karty, jakby wyglądać mogła Język- z pozostałymi będzie większy problem np. Głupcem, Magiem, Księżycem, Sądem, Cesarzową, Cesarzem, Siłą itd.
Ale tak jak pisałam, czas pokaże czy wreszcie się za to zabiorę i doprowadzę do końca Oczko

Liluś ten ptaszek to feniks właśnie, ale niestety ten rysunek 2 lata temu poszybował na zamówienie do Krakowa, a z jego obecnym właścicielem nie mam niestety już kontaktu, także nie wiem, czy wystawił go gdzieś, czy też zatrzymał dla siebie.
Odpowiedz
#26

Jejciu- Dagaaa,
ile bym dała, żeby umieć tak pięknie rysować... z rysunku to istna kuter noga ze mnie...
Ale Ty jesteś zdolna artystka- gratuluję Ci Kwiatek
Odpowiedz
#27

Ewuś dzięki Uśmiech, ja siebie nie uważam za taką zdolną ponieważ dużo moich prac mi się nie podoba, jam krytyk niemiłosierny Język
Odpowiedz
#28

Dagaa, super Rotfl narysuj jakąś Kapłankę Rotfl
Odpowiedz
#29

Oklaski Helge!


Daga! wyczaruj piękną Kapłankę proszę ... tylko błagam Cię przykryj jej te duże niebieskie oczy czymś przyzwoitym Oczko
Odpowiedz
#30

Dagaa, bardzo sexy sa Twoje rysunki Uśmiech
i ptak tez wspanialy...

piekne Muza
Odpowiedz
#31

alathea dzięki Uśmiech

Helge, Kasha, kapłankę jedną mam i to narysowaną dość niedawno, również elfkę, z tym, że yhm...jest bardzo kuso odziana :mrgreen:
Jak będę miała więcej czasu, oraz wena mnie najdzie to narysuje inną bardziej przyzwoitą Oczko
Odpowiedz
#32

Dagaa! dziewczyny pewnie taką lubią ... dla mnie wklej jej jakieś dyndałki tak jak w burleskach ...
albo na moje potrzeby włóż jej książkę w ręce, żeby jej te "źrenice oczne" zasłaniała Rotfl

oczywiście na moje potrzeby użyj jakiego photoshopa czy cóś Ok
Odpowiedz
#33

Brawo Dagaa! Oklaski Oklaski

Może spółkę założymy, ja mam wenę, ty masz kredki Uśmiech
Odpowiedz
#34

Można pomyśleć :mrgreen:
Z tym, że mnie też bardzo by ta wena się przydała i więcej czasu :|
Odpowiedz
#35

Dopiero dotarłam do tego tematu, wspaniałe rysunki Dagaa Uśmiech
Podziwiam ludzi, którzy mają takie zainteresowania i talent, bo takie hobby zapewne bardzo uspakaja.
Odpowiedz
#36

Marika dzięki Uśmiech
I tu masz racje co napisałaś, mnie rysowanie zawsze uspokajało, przeważnie jak ktoś mnie wkurzył, to zamykałam się w pokoju brałam ołówki, kartki i rysowałam odcinając się od wszystkich czynników zewnętrznych. Czasami wiele godzin spędzałam rysując i to wystarczyło, aby całkowicie się wyciszyć, oraz zrelaksować Uśmiech
Odpowiedz
#37

Brawo Dagaa! Oklaski

Piękne są te prace, kurcze to wygląda bardzo profesjonalnie - czy jakoś uczyłaś się rysowania czy to tak spontanicznie masz takie umiejętności?
Ja jestem fanem elfki i feniksa. Ok
Wiesz co skojarzyło mi się to z pracami Anne Stokes - w wolnej chwili zobacz jej prace, powiedz czy wg Ciebie też w tym samym stylu, bo ona fanką fantastyki jest, może jakąś inspirację złapiesz Oczko

http://www.annestokes.com/
Odpowiedz
#38

Dagaa napisał(a):Marika dzięki Uśmiech
I tu masz racje co napisałaś, mnie rysowanie zawsze uspokajało, przeważnie jak ktoś mnie wkurzył, to zamykałam się w pokoju brałam ołówki, kartki i rysowałam odcinając się od wszystkich czynników zewnętrznych. Czasami wiele godzin spędzałam rysując i to wystarczyło, aby całkowicie się wyciszyć, oraz zrelaksować Uśmiech
Super, gdybym ja tyle rysowała... oj, byłoby fajnie. Zazdroszczę i podziwiam, tyle samozaparcia i sumienności.
U mnie rysunki można policzyć na palcach.
Oby tak dalej Buziak
Odpowiedz
#39

ślicznie Oklaski rysuj Dagaa rysuj Ok super Ci to wychodzi, do pozazdroszczenia Zawstydzony Kiedys dawno temu lubiłam sobie porysować, ale gdzieś mi ta wena uciekła i nie wróciła, tak jak z wiekszością rzeczy wtedy. Interesowałam się wszystkim ,a na wszystko nie starczyło mi sił i dziś jestem głupia bo nic nie wiem Rotfl i tyle mi zostało z tego wszystkiego Wyśmiewacz Dziś moge jedynie pomóc mojej córce w pracach szkolnych czy tym podobne. Ale z tego co widzę ona sama ma zawzięcie do rysowania. Mogłaby jej ta chęć już tak zostać Uśmiech Jeśli można, dołącze tutaj jedną z jej teraźniejszych prac, bardzo w temacie ostatnich dni Uśmiech
Odpowiedz
#40

Dziękuje raz jeszcze kochani Uśmiech

Morfi, ja rysuję odkąd pamiętam, od najmłodszych lat, czyli przedszkola i wcześniej. Ale to w dużej mierze zapoczątkowała moja kuzynka, jako malutkie dziecko bardzo dużo chorowałam i mama pod opiekę oddawała mnie starszej siostrze swojej i ciotki córkom.
Starsza kuzynka rysowała pięknie konie, a ja jako maluch często ślęczałam z nią na podłodze obserwując, raz na jakiś czas podkradając jej ołówki i tak to się narodziło u mnie Oczko
Kuzynka jednak nie rozwinęła się w kierunku plastycznym tam bardzo, zrezygnowała z tego hobby, nawet nie wiem czy obecnie coś szkicuje, ja natomiast przez cały czas rozwijałam swój talent sama.

A prace tej artystki o której wspomniałeś w poście również mi się bardzo podobają i owszem wiele jej pomysłów podlega własnie pod klimat fantastyki Uśmiech
Odpowiedz
#41

Brak słów są pięknie, a dla czego tyle erotyzmu używasz(czy można tak nazwać ?) ? nie ze by mi nie podobało , uwielbiam pięknie ciała Uśmiech
Odpowiedz
#42

Alex dzięki Uśmiech

Erotyzm w fantastyce praktycznie na każdym kroku jest spotykany, a ja właśnie tą tematykę rysuje, w szczególności kobiety, choć i mężczyzn również, wzorując się w głównej mierze na pracach artysty Luisa Royo.

Nie jestem żadnym zboczuszkiem, żebyś sobie niczego nie pomyślał, tylko ogólnie bardzo mi się podoba wizerunek kobiety, połączony z silnym erotyzmem oraz siłą.

[Obrazek: letter-t-art-print.jpg]

[Obrazek: img_1895.jpg]
Odpowiedz
#43

Uśmiech ok nie miałem nic złego na myśli bardzo uwielbiam ciało kobiety Uśmiech
obrazy są tak doskonałe ze mi pasuje każdy a jestem wybredny Uśmiech
Odpowiedz
#44

[Obrazek: alex.jpeg]
to podróbka na kompie trochę mi czasu zajęła Rotfl można powiedzie jestem od podróbek Uśmiech
dużo zrobiłem podróbek Rotfl
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości