Latanie w snach
#1

Wątek poświęcony lataniu w snach, jak latacie, co to oznacza i wszelkie poboczne uwagi. Uśmiech

Podobno każdy lata inaczej, niektórzy wcale nie latają.
Wiecie może co ogólnie znaczy jeśli pojawiają się sny z lataniem?

W moim przypadku nie raz był to sposób na sprawdzenie czy śnię. Cwaniak Zauważyłam też, że jaki by sen nie był, a jeśli w nim latam, potem jakoś lepiej się czuję- lubię to bardzo. Mam też wtedy jakieś większe poczucie magii i energii do zajmowania się ezo. Kotek

A jak to jest u Was? Oczko
Odpowiedz
#2

A sen potrzebny cały wtedy można po układać co oznacza. Uśmiech

Ja dużo razy skakałem z 12 pietra , to spadałem, po 6 razie za ciąłem od czuwać ból w nogach we śnie
taki strach jak by przed skokiem po jakim czasie opanowałem spadanie po woli i chodzenie po ścianie...
późnej raz spadałem w wir kolorowy z dźwiękiem. A latanie nie pamiętam często mam trudności z uciekaniem takie brak siły Uśmiech
Odpowiedz
#3

A ja latałam zawsze tak jakbym pływała żabką Oczko podskoczyłam do góry, "połozyłam" sie na brzuchu i płynęłam - leciałam Rotfl Często w takich snach miałam jeszcze coś takiego jakby coś, jakas siła ciągneła mnie do góry, to nie było zbyt miłe Boi się To cos podobnego myślę, jak to,że ktoś spada w śnie. Nigdy nie miałam spadania, a właśnie wciąganie Myśli
Odpowiedz
#4

moje skoki bolałi Stres
Odpowiedz
#5

Ogólnie uwielbiam latać w snach, mimo, że nie zawsze idzie to tak jakbym chciała. Czasem nie mogę wyżej polecieć, bądź szybciej.
Odpowiedz
#6

o ja też uwielbiam latać Ok często mi pomagało w różnych sennych sytuacjach Oczko

Alex napisał(a):moje skoki bolałi Stres
autentycznie bolało czy sie bałeś,że zaboli?
Odpowiedz
#7

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcS9qCrf7kHY2zg4BsANtIU...0PFk12W0mQ]
Ruch jest bardzo ważny w snach, ma ścisły związek z drogą, komunikacją i kierunkami. Wskazuje na dynamikę zdarzeń i ich kierunek, ilustruje nasze wewnętrzne zasoby w danym czasie: energię, nastrój, wiarę bądź brak wiary w swoje siły. Latanie, wznoszenie się, wchodzenie w górę daje nam siły i radość z powodu aktualnych zdarzeń, uczucie wielkich możliwości, chęć wspinania się w górę. Unoszenie się czy jazda windą w górę to osiąganie sukcesu mniejszym wysiłkiem, niż wdrapywanie się po skale, pieszo trudniej niż pojazdem, samolot daje większe horyzonty myślowe, niż autobus. Podobnie odczytujemy ruch w dół, spadanie to zagrożenie szybką, niekorzystną zmianą, zsuwanie się - powolne pogrążanie. Podobnie, w "życiowy" sposób odczytujemy ruch innych ludzi czy krajobrazów za szybą: oddalają się czy zbliżają, w górę czy w dół, w lewo czy prawo. Szybko i chętnie, czy też powoli i niechętnie odchodzą.
Warto wyróżnić tu błądzenie, które jest częstym motywem: zawsze oznacza jakieś zagubienie, nieumiejętność rozwiązania sprawy, problemu, szukanie wyjścia po omacku, może zapowiadać nie dojście do celu.
Latanie ma dodatkowe znaczenie: jeżeli unosimy się łatwo, bez dodatkowych ruchów ramionami i myślą przenosimy się miejsca na miejsce - oznacza to sen astralny czyli wędrówkę duszy po innych miejscach i wymiarach.
Lekarze uważają, że latanie jest objawem zdrowia, spadanie lub upadek - nieprawidłowości zdrowotnych.

sennik.warszawa.pl
Odpowiedz
#8

Pamiętam ,że przez długie lata śniłam o lataniu tak samo - wdrapywałam się na kubeł na śmieci i stamtąd startowałam. Sny o lataniu skończyły się tak gdzies po drugim dziecku Rotfl Rotfl Rotfl
Teraz często mam sny o pływaniu. Normalnie rzadko mam okazję pływac, chociaż w mojej miejscowości i okolicy sa 4 zbiorniki wodne. Boję się głębokiej wody ale na nieco płytszej, tak do brody, heheh, potrafię siedzieć godzinami. Nawet z 10 metrów przepłynę. Uwielbiam to, byle nie na basenie. Chociaz kiedyś przepływałam basen, ale jak było mało ludzi w wodzie. Podobno wypadłam z łódki kiedy byłam malutka, nie pamiętam tego ale boję się głębin.
Odpowiedz
#9

Szkoda ,że to latanie tak rzadko mi sie śni, już nawet nie pamiętam kiedy to było Bezradny ale same sny pamietam, a ponoć dość szybko ulatują z naszej pamięci Myśli To wciąganie do góry, to zawsze było dośc "koszmarne" dla mnie, bałam sie tego Boi się
Odpowiedz
#10

O proszę, ciekawe, bo ja właśnie latam myślami. Myślę, że chcę teraz polecieć, ustawiam się i unoszę w górę. W pozycji nieruchomej, coś jak spiderman, ręce do przodu i fruuu.
Rotfl
Odpowiedz
#11

syla020304 napisał(a):o ja też uwielbiam latać Ok często mi pomagało w różnych sennych sytuacjach Oczko

Alex napisał(a):moje skoki bolałi Stres
autentycznie bolało czy sie bałeś,że zaboli?
tak po 6 skoku , pojawił się strach przed bólem jaki od czuwałem we śnie i zacząłem zwalniać upadki i
po jakim czasie chodziłem po ścianie w dól , ale to dalej było nie pewnie ...
późnej dostałem po tym lenki wysokości na jawi Stres i do dziś mam Boi się
Odpowiedz
#12

ups Stres nie bój się Pociesza to tylko sen Buziak apropo spadam śnić Papa
Odpowiedz
#13

to nie tylko sen Hejka
miłych snów może spotkamy się we śnie Uśmiech
Odpowiedz
#14

na pewno , ja w każdym bądź razie drzwi astralnych nie zamykam Rotfl
Odpowiedz
#15

to chodź do mnie zapraszam , Buziak tez nie zamykam Uśmiech
Odpowiedz
#16

lecę :character-ariel: do zobaczyska wtem Rotfl
Odpowiedz
#17

ok ciekawe co biedzi Uśmiech a masz nawigacje lub mapę :teasing-signhere: Rotfl Ok
u stawie znak do Alexa :text-lol:
Odpowiedz
#18

syla020304 napisał(a):lecę :character-ariel: do zobaczyska wtem Rotfl
to ty miałaś być u mnie Pociesza , a nie ja , a ten potwór może ktoś inny Pociesza
wpadł do ciebie Pociesza
Odpowiedz
#19

Alex napisał(a):a ten potwór może ktoś inny Pociesza
nie mówiłam przecież, że to na pewno byłes Ty Rotfl więc spoko Luzik ostatnio i tak nie latam Smutny Ciekawa jestem tylko czy faktycznie można sie spotkać w snach? Myśli
Odpowiedz
#20

to trzeba spróbować tylko ja we snach Stres bajeruje Uśmiech wiedziałem DODE to znaczy tak blisko była rozmowa Stres Stres Uśmiech
Odpowiedz
#21

A jak? Jak spotkać sie w śnie? Jest to w ogóle możliwe? Apropo ja też bajeruje więc trafi swój na swego Oczko nie boj nic jakby co Dokucza A w tym wątku powinniśmy gadać o lataniu Myśli
Odpowiedz
#22

to trzeba założyć osobny spotkanie we śnie Uśmiech a ja tak bajeruje do skutku do łózka Buziak
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości