Ankieta: czyczy jest mozliwie spotkanie - Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
tak
62.50%
5
62.50%
nie
12.50%
1
12.50%
nie wiem
25.00%
2
25.00%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie Wyniki ankiety


Spotkanie we snach
#45

no to dziś spróbuj bo ja czekałem Beczy pod jechałem czerwonym viper Rotfl
dziś tez biedę w Paris Rotfl
Odpowiedz
#46

Ok Rotfl
Odpowiedz
#47

chyba muszę iść do ciebie jednak Rotfl
Odpowiedz
#48

Uśmiech myślałem ze nie miałem snu , ale jednak byłem obok ciebie Uśmiech tylko był problem 5 psów
1 strażnik i duży płot i ja próbowałem gdzieś tam do ciebie wbić się ale cały czas pies nas atakował i strażnik, robiłem
tak 10 metrów i z powrotem bo pies gonił a ty byłaś gdzieś tam około 300 metrów spałaś w jakim takim Błoku, budynku jak by i nie mogłem cie obudzić. Beczy
a wiem po co nawet byłem Rotfl , nawet coś kupiłem Uśmiech ,,,,
jednym słowem masz taką obstawie ze Szok cały sen atakowałem i nic Zmęczony
Odpowiedz
#49

Rotfl obstawę mówisz Dokucza wszystko możliwe Oczko próbuj dalej, może mnie dobudzisz :clap: Lol a po co byłeś i co kupiłeś? :doh: :eusa-think: Buziak
Odpowiedz
#50

nie powiem co kupiłem bo mnie nie wpuścisz Uśmiech byłem bo miałem zaproszenie miałem spotkać się
tylko był problem te psy i strażnik , a tak cały sen wiedziałem ze mamy spotkanie Uśmiech i wiedziałem co biedzimy robić Pociesza
to było po dwóch stronach płoty tylko tą drugą stronie otworzyli to było tak jak targ duży jakiś sklepy
wesele tez było Uśmiech 3 gości prowadziło jakiś bar tam była maszyna hazardowa Uśmiech
ja wygrałem Uśmiech kupiłem 2 rzeczy i poszedłem s powrotem tam gdzie ty byłaś tam było tak trochę szaro po twoje stronie Uśmiech i klapa ten pies nas przegonił Uśmiech
ten sen to tak jak jawa była Uśmiech uwielbiam swoi sny Uśmiech
Odpowiedz
#51

ups to coś takiego strasznego kupileś Boi się hehe pewnie szampana Rotfl A tak na poważnie to by było calkiem inne doświadczenie Myśli jeśli Ty tak do tego dążysz to naprawde Ci zalezy na tym, hmm tzn. dokładnie nie wiem na czym Myśli czy na spotkaniu w śnie ze mną czy w ogole sprawdzeniu czy to jest możliwe Myśli a ten płot,wesele,bar itp to nie wiem co to oznacza, może te wszystkie komplikacje abyś sie nie dostał do mnie Dokucza Ja jeździłam dziś pociągiem, gdzies na wakacje się wybierałam, bo byłam tak zapakowana,że nie mogłam wyjść z pociągu Rotfl
Alex napisał(a):Uśmiech i klapa ten pies nas przegonił Uśmiech
to ilu Was tam było Myśli Rotfl
Odpowiedz
#52

nie szampan Uśmiech
nie wiem gdzie ja byłem może dla tego nie spotkali się bo ty wyjechałaś ...
bo to było jak jednostka wojskowa późnej na końcu był jeden sklep a jak wy szlem to tak jak by rynek ...
tak dużo ludzi ...nawet miłość swoją spotkałem...
uczyłem ich czegoś jednego znałem resztę nie Uśmiech
Odpowiedz
#53

Alex napisał(a):nie szampan Uśmiech
nie wiem gdzie ja byłem może dla tego nie spotkali się bo ty wyjechałaś ...
bo to było jak jednostka wojskowa późnej na końcu był jeden sklep a jak wy szlem to tak jak by rynek ...
tak dużo ludzi ...nawet miłość swoją spotkałem...
wow ! Szok mój mąż jest żołnierzem Rotfl i przy jednostce jest rynek Szok byłes niedaleko Rotfl Myśli
Odpowiedz
#54

no widzisz jak fajnie Uśmiech a może twój mąż tez kontroluje sny i cie pilnuje Uśmiech
nie wiem jakoś tak wyszło ze tak było takie miejsce ... to było duże ryzyko to spotkanie Uśmiech
ale dla tych osób dla ciebie ale nie dla mnie Uśmiech dla mnie to była jakaś zabawa fajna
ale byłem zły bo nie dałem rady cie spotkać...
jakoś tak to było Uśmiech
Odpowiedz
#55

Alex napisał(a):no widzisz jak fajnie Uśmiech a może twój mąż tez kontroluje sny i cie pilnuje Uśmiech
tego nie wiem, choć mówi,że rzadko mu się cokolwiek śni, chyba ,że po prostu nie pamięta. Może pilnuje mnie podświadomie, bo ogólnie rzecz biorąc, wie,że nie musi mnie pilnować Oczko
Alex napisał(a):to było duże ryzyko to spotkanie Uśmiech
pod jakim względem ? Myśli
Odpowiedz
#56

albo to ty taka zrobiłaś obstawie Beczy a mówiłaś ze masz otwarte drzwi Beczy
to znaczy wiedziałem ze wy biedzie ci mięli problemy , a u mnie to było nie istotnie tak jak by próbowałem
was chronić i ja atakowałem strażnika ja narażałem się Uśmiech dla mnie to nie był problem wiedziałem
po porostu ze robiłem gorsze rzeczy Uśmiech ...
Odpowiedz
#57

Alex napisał(a):albo to ty taka zrobiłaś obstawie Beczy a mówiłaś ze masz otwarte drzwi Beczy
może się wystraszyłam? Rotfl nie wiem jak to jest z tą obstawą, wszystko możliwe ,że sama to zrobiłam ,ale też podświadomie jak już Myśli Nie wiem co chcesz mi zrobić Boi się Lol
Alex napisał(a):dla mnie to nie był problem wiedziałem
po porostu ze robiłem gorsze rzeczy Uśmiech ...
o to jednak powinnam się bać Boi się Rotfl
Odpowiedz
#58

nic złego Uśmiech miałem zamiar porwać cie na kolacje Uśmiech
to tylko sen jestem dla kobiet miły i to bardzo Uśmiech
Odpowiedz
#59

Alex napisał(a):nic złego Uśmiech miałem zamiar porwać cie na kolacje Uśmiech
Zawstydzony może lepiej od razu śniadanie Rotfl byłoby na pewno bardziej bezpieczne niż kolacja Dokucza
Odpowiedz
#60

jak biedzisz pisać nie , nie Boi się i tak dalej podświadomie nie przyjdę Uśmiech
bo po traktuje ze brak zaproszenia Uśmiech a ja tylko na za proszenie chodzie Uśmiech
i do końca nie jestem pewny czy nie wiedziałem cie miałem 2 do 4 dni temu sen to właśnie z jaką dziewczyną cały czas my chowali się
przed światem po hotelach cały czas nas ktoś ścigał ... my mięli ochotę na Uśmiech , ta dziewczyna
bardzie ale nie dali nam nawet po gadać Beczy Beczy ale wiem ze to my wyjechali na jakiś kurort
jak by plaza statki Uśmiech ale z kim byłem to ja nie wiem Bezradny
Odpowiedz
#61

Alex napisał(a):jak biedzisz pisać nie , nie Boi się i tak dalej podświadomie nie przyjdę Uśmiech
bo po traktuje ze brak zaproszenia Uśmiech a ja tylko na za proszenie chodzie Uśmiech
i do końca nie jestem pewny czy nie wiedziałem cie miałem 2 dni temu sen to właśnie z jaką dziewczyną cały czas my chowali się
przed światem po hotelach cały czas nas ktoś ścigał ...
o kurcze,ale masz sny Rotfl jak ta dziewczyna wyglądała? Myśli Nie piszę "nie",ale wolałabym wiedzieć dlaczego chcesz się ze mną spotkać? Zaproszenie aktualne, jeśli nie masz wobec mnie niecnych zamiarów Rotfl Język
Odpowiedz
#62

to jest tak jak ja czegoś chce a druga osoba nie to ja tego nie dostanie , Uśmiech ja nie pamiętam zęby robiłem komuś złe tylko ja wiem ze jestem zły i rozrabiaka coś takiego mam Uśmiech bo ta walka
z psem to tez traktuje normalnie ale wiem ze złe robiłem Bezradny ze był zakaz tam wchodzić a ja weszłem ... ja zawsze dla siebie biedę dobry Uśmiech

dobra ustalmy przyjdę powiem cześć jestem alex i pójdę Uśmiech Rotfl tylko ten mur i obstawa Bezradny
Odpowiedz
#63

Alex napisał(a):... ja zawsze dla siebie biedę dobry Uśmiech
mały egoista Dokucza
Alex napisał(a):dobra ustalmy przyjdę powiem cześć jestem alex
ok Ok Rotfl
Odpowiedz
#64

syla020304 napisał(a):Rotfl jak ta dziewczyna wyglądała? Myśli
fajnie , i to bardzo Uśmiech
to po tym śnie nie mogłem za jarzyć gdzie jestem jak otworzyłem oczy Beczy
Odpowiedz
#65

Alex napisał(a):
syla020304 napisał(a):Rotfl jak ta dziewczyna wyglądała? Myśli
fajnie , i to bardzo Uśmiech
to po tym śnie nie mogłem za jarzyć gdzie jestem jak otworzyłem oczy Beczy
to nie byłam ja Rotfl Dokucza
Odpowiedz
#66

nie wiem bardzo fajna super dziewczyna Ok jako we śnie Uśmiech jako we śnie jesteś zła ?
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości