Ankieta: czyczy jest mozliwie spotkanie - Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
tak
62.50%
5
62.50%
nie
12.50%
1
12.50%
nie wiem
25.00%
2
25.00%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie Wyniki ankiety


Spotkanie we snach
#89

Alex napisał(a):Ja tak a nie wiem jak syla Uśmiech
Ty tak szybko odpisujesz ze nie ogarniam Uśmiech A jak ci sie uda to daj znać ciekawa jestem Oczko
Odpowiedz
#90

jak poznałem siebie trzeba mnie zaprosić syla to zrobiła no to byłem Uśmiech
Odpowiedz
#91

Alex napisał(a):jak poznałem siebie trzeba mnie zaprosić syla to zrobiła no to byłem Uśmiech
Ale wy coś tam pisaliście że musi to być miejsce dobrze znane mieszkasz zdecydowanie za górą i rzeką jak dla mnie ja jestem ze ślaska Rotfl opowiadaj od poczatku jak sie przygotować do takiego spotkania Buźki
Odpowiedz
#92

jak by ja wiedziałem Bezradny narazi po pracuje nad świadomym snem ....
przed śniem myślałem ze chce odwiedzić syle no to coś kombinował mój sen , a teraz chce świadomie
po tym

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=BDgnHNld6t0&feature=autoplay&list=ULjLc7KV2dOeI&playnext=1[/youtube]
Odpowiedz
#93

Słuchałam już tego faktycznie sennie opowiada he he Rotfl Fascynujące napewno ale też trochę przerażające Oczko
Odpowiedz
#94

trochę przerażające no szkoda Boi się bo mnie coś trzyma mocno tu we śnie mogę gdzieś chodzić
ale nie kontroluje tego Dobani a ja chce świadomie Ok
Odpowiedz
#95

Alex napisał(a):trochę przerażające no szkoda Boi się bo mnie coś trzyma mocno tu we śnie mogę gdzieś chodzić
ale nie kontroluje tego Dobani a ja chce świadomie Ok
Przerażające dlatego że zawsze wydawało mi się że sen jest tą sferą w którą nie można ingerować, zewsząd sie słyszy ze sny to nasze pragnienia, albo że w śnie przeżywa sie coś co dzieje się na jawie, czasami są dla nas przestrogą czasami poprostu przeżywamy w nich miłe badź mniej miłe chwile. A takie "świadome sny" są dla mnie trochę nie do pojęcia,a z reguły to co nieznane nas przeraża. Ale zagłębie sie w tym wątku wkońcu w życiu trzeba wszystkiego spróbować Tak
Odpowiedz
#96

Ja mam realnie sny to czasem muszę zrozumieć rano o co chodzi Uśmiech teraz miałem sen to co robię
w realu Uśmiech Bezradny
Odpowiedz
#97

Alex napisał(a):Ja mam realnie sny to czasem muszę zrozumieć rano o co chodzi Uśmiech teraz miałem sen to co robię
w realu Uśmiech Bezradny
To moje zupełnie irracjonalne są, albo z jakimiś podtekstami Rotfl
Odpowiedz
#98

teraz miałem przez 5 dni sny Szok mega real Rotfl
Odpowiedz
#99

A ja odkąd zaczęłam z Tobą pisać też mam sny raczej mało relane ale je pamiętam, nie wiem czy sie bradziej skupiam i zapamiętuje, czy to zbieg okoliczności. . . Myśli
Odpowiedz

Ja nie mam mało realnie tylko full real Rotfl full takie prawdziwie Rotfl
Odpowiedz

Deja vu ?? ja mam tak tylko czasami widze jakies miejsce i wiem ze juz tam bylam, ale czy to mi sie snilo czy poprostu pamietam cos z dziecinstwa . . . Ale nie przezywałam nigdy niczego w snie, albo na odwrot nie zdarzylo mi sie snic o czyms co dzialo sie w rzeczywistości bynajmniej nie pamietam takiej sytacji.
Odpowiedz

to jest tak ... 3 dni temu miałem sen i we śnie wiedziałem(lub byłem świadom) co było parę dni temu we snę,
znalem swoje życie wiedziałem co robię w tym śnię,
a w tym miejscu byłem z 3 razy w rożnych snach i w rożnych sprawach Myśli
wybierz byłe jaki dzień i pomysł ze to był sen Uśmiech taki efekt Uśmiech ,
po takich snach zawsze budziłem się bardzo zmęczony nie miałem sil Myśli
Odpowiedz

Ja też bardzo fascynuję się snami. Ich treścią, fizjologią, naturą...

Pracuję nad swoimi snami i udało mi się opracować technikę, która pozwala mi na świadome śnienie, czyli poruszanie się w przestrzeni marzeń sennych w taki sposób, jakiego sobie życzę, ze świadomością na podobnym poziomie, co na jawie. Oczywiście nie udaje mi się to za każdym razem. Nie mówię o podróżach astralnych, czyli poruszaniu się w świecie rzeczywistym po opuszczeniu ciała, ale o śnieniu w pełnej świadomości - o ile pełną świadomością mogę to nazwać. Istota tego tkwi w tym, że mogę podjąć decyzję o niektórych działaniach, przede wszystkim opartą na tym, że wiem, że mi się to śni. Zdaję sobie sprawę z tego, że sytuacja jest nierealna, w związku z tym godzę się na rzeczy, na które bym się rzeczywiście nie zgodziła, albo nie mając pojęcia o tym, że to sen obudziłabym się cała mokra, z wrzaskiem... Dotyczy to snów, w których na przykład latam albo potrafię czarować, są to też sny z elementami erotyki i innych popędów lub spraw, któe sprawiają mi przyjemność (dla Was też erotyka i inne przyjemności są fajne, więc proszę się nie śmiać Oczko).

We śnie zwykle rzeczy realne ukazane są w sposób nieco zdeformowany, surrealistyczny. W moich często wyglądają po bliższym przyjrzeniu jak na obrazach Salvadora Dali. Kiedyś ktoś powiedział mi, że można odróżnić sen od jawy poprzez wyuczenie prostego odruchu... wystarczy regularnie przyglądać się swoim dłoniom (mama mojego partnera zaraz krzyczy, żeby nie oglądać sobie dłoni, bo będzie nieszczęście :]). W rzeczywistości nasze dłonie są nam znane, harmonijne, równe, harmonijne, pięciopalczaste... natomiast we śnie będą one jakby nierealne. Będą krzywe, o nieprawidłowej ilości palców, różnej długości, ja osobiście często widzę palce podobne do palców Yody. Aby móc świadomość poderwać we śnie i spojrzeć na dłonie trzeba wykonywać to ćwiczenie na jawie. Jeśli często będziemy spoglądać na swoje dłonie, w pewnym momencie zrobimy to we śnie. Mnie się to udaje... może nie często, ale miewałam takie sny. Oczywiście w dalszym ciągu pojawiają się takie, w których nie mogę nawet drgnąć, bo są jakby zbyt gęste od energii...

Nie piłam dziś ani nic nie brałam Język
Odpowiedz

to są strasznie sny ja nie dziękuje za takie Dobani a co do erotyki no to bardzo ciężko, kończy się sen
w momencie ważnym Dobani
Odpowiedz

Oj Alex, ta erotyka to Cię coś intryguje Język ... jak każdego zresztą Uśmiech
(imienniczką Twoją żeńską jestem Oczko)

Nie są straszne... Ty śniąc nie odczuwasz tego normalnie, że we śnie ręka nie jest taka jak naprawdę, bo mózg wtedy tego nie ocenia. Kwestia którą poruszyłam to właśnie ocena realności sytuacji. Wyrobienia nawyku.

Sny erotyczne są fajne, bo można robić rzeczy, których na jawie by się nie zrobiło Oczko [mam na myśli fantazje stricte silnie popędowe - nie dewiacyjne...]. Ale nie jestem chętna na podróże astralne Uśmiech hehhehe
Odpowiedz

mnie interesuje astral Uśmiech sen tez ciekawie ale nie ma efektu otwieramy oczy i koniec i do końca nie możemy
robić to co chcemy , ja bardziej za wyjściem jestem Ok
erotyka Cwaniak miałem sex z gwiazdą Hura fajnie ciekawie co na to gwiazda Myśli
astral Myśli nie chcą mnie wpuścić Beczy ale opanowałem tak zamykam oczy i zakładamy mysłamy
jestem przy kimś to czasem widzie postaci koło kogoś ...
Odpowiedz

Czasem śnię też o kartach - zdarza się, że spotykam postaci z Tarota... ostatnio mnie aresztowali i byłam w więzieniu z Cesarzową. A Warszawa była okupowana przez Ruskich.... UśmiechUśmiechUśmiech [albo za dużo Masłowskiej, albo przypomniały mi się wydarzenia z 12 czerwca, co się na Poniatoszczaku odbywały... Język]
Odpowiedz

ale to nie jest świadomy sen Myśli
Odpowiedz

Wiem, napomnkęłam tylko Uśmiech
Pisałam, że świadome się zdarzają... i ze nie są to astrale - astralnych się boję.
Odpowiedz

Aurora napisał(a):Wiem, napomnkęłam tylko Uśmiech
Pisałam, że świadome się zdarzają... i ze nie są to astrale - astralnych się boję.

ja chyba tez bo trzyma strach miałem parę razy tak jak by przed wyjściem traciłem oddech , jak
wychodziłem tez raz to ogarnął potężny strach i nic z tego Dobani i to są nie świadomie nie wiem skąd Idzi strach Myśli
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości