Sposób na bóle głowy
#23

Tez mam gdzieś wyszukałem osra papryka na mnie ta w proszku działa Uśmiech
Odpowiedz
#24

to ten sposób, że trzeba zjeść dużo ostrej papryki i piecze tak bardzo, że zapominamy o głowie? Rotfl
Odpowiedz
#25

woda z dodatkiem octu chlodzi - ocet paruje szybko i wychladza
zalecane przy wysokiej goraczce Ok

ja mam czeste bole glowy - przez zatoki, ale w porownaniu z migrana to jest nic

jesli masz alergie, to w zatokach moze sie wytwarzac dodatkowy plyn i powodowac ucisk
bole glowy moga byc od cisnienia - za niskiego badz zbyt wysokiego, od zapalenia zatok, ze stresu takze
wazne jest poznac najpierw przyczyne
Odpowiedz
#26

morfeusz napisał(a):to ten sposób, że trzeba zjeść dużo ostrej papryki i piecze tak bardzo, że zapominamy o głowie? Rotfl
ja tez tak myślałem ale ona daje jakieś taki inny efekt jakoś tak dziwnie Bezradny ja tak delikatni brałem Rotfl
Odpowiedz
#27

renn napisał(a):Cześć,
czy znacie jakieś sposoby na pozbycie się bólu głowy (oczywiście poza prochami przeciwbólowymi, którymi strach się non stop faszerować)?
kiedyś kobieta zajmująca się ziołolecznictwem poradziła mi taki specyfik: jedna łyżka octu jabłkowego rozpuszczona w połowie szklanki zimnej wody - następnie nasączamy specyfikiem jakiś kawałek materiału i przykładamy na czoło na 10-15 minut.
faktycznie na jakiś czas to pomaga (przynajmniej mi).
co jeszcze możecie polecić?
Ja tez znam taki sposób Uśmiech i stosowany jest w naszej rodzinie z dziada pradziada Uśmiech

i jeszcze jak głwa boli to trzeba że tak powiem posiedzieć w ciemnym miejscu Ok
Odpowiedz
#28

Teraz czytałem ze ból głowy to jakieś napięcie mięśni i wystarczy rozluźnić i po bólu , są tez jakieś aparaty
co mierzą i coś trzeba zrobić i ból znika , nie pamiętam jak to miało nazwie Bezradny
Odpowiedz
#29

Moja babcia podała mi wspaniały sposob na ta dolegliwosc. Trzeba zrobic soebie kawe ale ta z fusami i dodac pare kropel z cytryne. nie slodzic.
Odpowiedz
#30

ostatnio byłam u lekarza i zapytałam o te sprawy, ponieważ męczyły mnie bóle migrenowe.
lekarz doradził codzienne przyjmowanie magnezu, a najlepiej magnezu i potasu - i mogę powiedzieć, że póki co faktycznie, bóli nie mam, a i śpię lepiej i jestem bardziej wypoczęta rano.
Odpowiedz
#31

Nadunia2011 napisał(a):Moja babcia podała mi wspaniały sposob na ta dolegliwosc. Trzeba zrobic soebie kawe ale ta z fusami i dodac pare kropel z cytryne. nie slodzic.

A jak ktoś nie może kawy pić Bezradny
Mnie wczoraj tak głowa mocno bolała cały dzień, wieczorem wypiłam sobie piwo z sokiem i jak ręką odjął Język
Odpowiedz
#32

Nadunia2011 napisał(a):Moja babcia podała mi wspaniały sposob na ta dolegliwosc. Trzeba zrobic soebie kawe ale ta z fusami i dodac pare kropel z cytryne. nie slodzic.
to daje kopa wiec jak ktoś ma slabie Serce nie proponuje Uśmiech
Odpowiedz
#33

Alex, mam arytmie, ale taka kawa nie zabija w tym wypadku, co najwyżej na jakieś 15minut po lekkie kołotanie występuje Oczko
Odpowiedz
#34

znaczy ja nie pamiętam ile tej cytryny do dałem Bezradny nie miałem problemów z sercem ale po tej kawę mało co nie wyładowałem w szpitalu Krzyk
Odpowiedz
#35

Bóle glowy najlepiej leczyć masażem częsci ciała Oczko Trochę uczylam się co robić np jesli boli brzuch trzeba masować okręznie kostkę od wewn , strony Uśmiech z internetu wszystko się nauczysz Uśmiech działa
Odpowiedz
#36

Bóle głowy - duż paluch u stóp.
Odpowiedz
#37

Stopy masuje to nie jest tak chop siup trzeba pobudzić wszystkie organy około 16 punktów jedna noga plus druga 15 punktów i góra nogi po 6 punktów
i dopiero można robić na ból głowy wiem ze odlot jest po 3 punkcie niby sama rozkosz Wyśmiewacz
Ja tylko robię mi nikt nie zrobił to nie wiem jaka rozkosz to Uśmiech a czy mija ból jak człowiek odpływa to chyba tak
ale 30 min do 1 god trzeba poświecić na to Zmęczony
Odpowiedz
#38

Jesli to migrenowka,
to polecam kapiel w solance.
bardzo pomaga.

Bierzesz dwie garscie soli kuchennej albo morskiej, nie kosmetycznej!!
Wrzucasz do wanny, jesli wanna jest bardziej napelniona - wiecej - te dwie garscie to tak na 10-15 litrow wody.
Sam mialem straszne bóle migrenowe, że aż mnie dzwigało, ale na szczescie nie doszlo do az takiej manifestacji.
Ale wystarczyło mrugniecie swiatla, czy jakis mocniejszy zapach, czy nagla zmiana polozenia glowy, czy dzwiek,
a mnie sie prawie wlaczaly torsje z bólu.
Brrrrrrrrrrrrrrrrrr.
Pomogly mi wlasnie te solankowe kapiele,
po kapieli (w niej sie normalnie myjesz), splukujesz z ciala i wlosow solanke, ciepla woda (najlepiej i najwygodniej prysznicem).
Wazne by cale cialo zanurzyc, by bylo obmyte.
(sól rozpuszcza syfy energetyczne, ale tez rozgrzewa, dobrze dziala na ból, i raczej nie podraznia skory).
jezeli masz sucha skore, mozesz po takiej kapieli sie czyms nabalsamowac Oczko
Mam nadzieje ze pomozeOczko

Karty to podpowiedz, nie wyrocznia.
Odpowiedz
#39

Solaris napisał(a):Jesli to migrenowka,
to polecam kapiel w solance.
bardzo pomaga.
Ja podałem w innym działe jak to działa dzięki solance jest regeneracja całego organizmu właśnie testuje mocze nogi i ręce
2 razy dziennie jedna choroba została zatrzymana od razu Szok a nie po trawiłem zwalczyć teraz biedę obserwował czy jest nawrót Uśmiech
To nawet Grecy robili Uśmiech
Sól trafia do układu limfatycznego i oczyszcza organizm .
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości