Diety i inne sposoby na przytycie
#23

U Dagmary niedawno pisaś, że się źle czujesz..byłaś u lekarza??

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Odpowiedz
#24

Teraz nie, ale w styczniu

Tak jak pisałam
Jutrzenka napisał(a):"a ze jest w ciaglym ruchu i stresie, tez jej nie grozi przytycie"

a ja jestem w takiej samej sytuacji i dlatego

Nigdy nie paliłam, nie piję alkoholu.

Badania miałam robione w styczniu i są w normie.
USG jamy brzusznej, morfologia, OB, mocz, RTG płuc, Helicobakter pylori, tarczyca,
a EKG - robiłam ponad 3 lata temu i też było ok.
Lekarka stwierdziła, że mam taki organizm.
Odpowiedz
#25

To dosyć dawno...a obiecalaś Dagmarze pójść do lekarza...Oczko

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Odpowiedz
#26

Tak, pisałam wczoraj, ale jak po ostatniej wizycie pani doktor stwierdziła, że jest w porządku i badania w normie dlatego chciałam się poradzić Dagmary (i napisałam też na prywatną pocztę czy to nie inne powody mojego stanu)
Odpowiedz
#27

Jutrzenka, ty po prostu tak masz i już! Skoro jesteś zdrowa, to najważniejsze.
Wiem coś o tym, bo całe życie byłam "wieszakiem" i nic nie dawało "pogrubianie". Urodzenie dzieci (paru sztuk!), też nic nie dało!
Mam już sporo więcej lat niż Ty i dalej mieszczę się bez problemu w panieńskie ciuchy (no, może w talii trochę przyciasne Oczko ).
Nawet słodycze nic nie dają, poza bólem wątroby.
Odpowiedz
#28

Zubrówka Twój nick rozwala . Rotfl Jutro kupuje sok jabłkowy . Rotfl Żubrówkę mam , saku mi tylko brakowało Rotfl To chyba autoreklama Rotfl
Odpowiedz
#29

Stara, ayurwedyjska kozieradka, którą tuczono haremowe damy Ok
Napar niesmaczny ale zmielone nasiona można pić z sokiem, zjadać proszek popijając, wymieszać z miodem, posypywać sery czy - cokolwiek.
Sa też w tabletkach.
Spożywać codziennie.
Biustu się dostaje Uśmiech
Po konsultacji z lekarzem można brać syrop Peritol.
Przepisują na brak apetytu.
No i jeszcze Citropepsin zwiększający łaknienie.
Leki mają wskazania i .... przeciwwskazania Myśli
Jak to leki....
Kozieradka tradycyjna...
Pogrzebiesz w necie - znajdziesz sporo informacji Uśmiech
Odpowiedz
#30

Jutrzenka napisał(a):Uśmiech
Dużo osób chce schudnąć, a ja odwrotnie muszę przybrać na wadze (nadwagi Luzik nie mam)
Może ktoś też miał taki sam cel i udało mu się Tak. {powiększyć masę swojego ciała}
:text-thankyouyellow:
W pierwszym poście tak piszesz...

Wiec mnie interesowalaby Twoja motywacja, aby utyć..
Zalecenie lekarza..nie...bo o tym chyba piszesz..
Aby podobac się komuś, tzn wydaje Ci się, że poprzez zmianę sylwetki znajdziesz szybciej partnera??
..będziesz wyglądać poważniej, na swoje lata??
Napisz na ten temat...może jeszcze coś innego...
A od kiedy jesteś taka szczupla...od zawsze??
I czy odchudzałaś się??
Moze tutaj też nie zachowałaś umiaru i odchudziłaś się bez kontroli lekarza??
Chodzi mi o to, że odchudzanie, czy też przybieranie na wadze w niektórych sytuacjach powinno być ściśle pod kontrolą lekarza-specjalisty...
A co jeśli jedzonko tak Ci się spodoba, że bedzisz wyglądać jak balonik, czy jabłuszko??
to znowu Ci się nie spodoba i zaczniesz się odchudzać..?
Więc Twoja motywacja... Oczko

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Odpowiedz
#31

Mam podobnie jak Jutrzenka. Również chciałabym ciut przytyć.
Kiedyś będąc nastolatką notorycznie się odchudzałam choć gruba nie byłam i nie miałam nadwagi. No ale wiadomo, niemal każda chciałaby być jak patyk w tym wieku.
Aby pozbyć się kg jadłam "cuda na kiju" - fuuujjjj. Później kiedy byłam w ciąży przytyłam około 12 kg. Zaraz po porodzie moja teściowa poleciła mi pas na wyszczuplenie brzucha. Prawdę mówiąc popukałam się w głowę i powiedziałam NIE, nie potrzebuje żadnego pasa.
Po karmieniu /6 miesięcy/ ważyłam mniej niż przed ciążą. I już od tamtej pory apetyt mam zupełnie inny niż kiedyś za młodu. Nie przepadam zbytnio za słodkim i to wcale nie jest takie łatwe kiedy ktoś mówi jedz więcej tego i owego - ja bynajmniej tak nie potrafię. Minęło trochę lat i też chciałabym choć z 2-3 kilo przytyć. Tak sobie myślę że może to tycie jeszcze przyjdzie z czasem, więc paniki na karku nie mam. Uśmiech
Odpowiedz
#32

No właśnie! Zgadzam się z Krystyną!
Bo dlaczego chcesz koniecznie przytyć?
Czy może dla kogo? (to już absolutnie nie warto Oczko )
Ja z tym walczyłam przez lata, a zwłaszcza, że "nie miałam czym oddychać ani na czym usiąść" Rotfl
Jesteś, jaka jesteś i bardzo dobrze, że właśnie taka.
A jak się coś komuś nie podoba, to jego problem!

Miriam! Luzik
To nie autoreklama, zapewniam, pisałam w powitalnym, że nie ma to nic wspólnego z zawartością szklanej butelki!
Ale nie powiem, próbowałam napitku Ok
Odpowiedz
#33

Jutrzenka wpisuję saię do Twojego klubu, będzie nam raźniej Uśmiech
Ja to bym nawet tak do 20 kg przytyła, kurcze ciągle z tym walczę.

goya napisał(a):Po konsultacji z lekarzem można brać syrop Peritol.
Przepisują na brak apetytu.
No i jeszcze Citropepsin zwiększający łaknienie.

Oba preparaty przerobiłam... guzik mi dały :uoee:

Jak pisze Syla, po dwóch porodach znów jak przecinek... Rotfl
Odpowiedz
#34

goya napisał(a):Stara, ayurwedyjska kozieradka, którą tuczono haremowe damy Ok
Napar niesmaczny ale zmielone nasiona można pić z sokiem, zjadać proszek popijając, wymieszać z miodem, posypywać sery czy - cokolwiek.
Sa też w tabletkach.
Spożywać codziennie.
Biustu się dostaje Uśmiech
Po konsultacji z lekarzem można brać syrop Peritol.
Przepisują na brak apetytu.
No i jeszcze Citropepsin zwiększający łaknienie.
Leki mają wskazania i .... przeciwwskazania Myśli
Jak to leki....
Kozieradka tradycyjna...
Pogrzebiesz w necie - znajdziesz sporo informacji Uśmiech

Goya
Uśmiech
Serdecznie dziękuje za poradę Kwiatek Buźki
No biust też mam mały zatem to coś dla mnie.
Masz rację "leki jak to leki" Ok
Poszukam w necie.
Pozdrawiam.
Odpowiedz
#35

krystyna napisał(a):
Jutrzenka napisał(a):Uśmiech
Dużo osób chce schudnąć, a ja odwrotnie muszę przybrać na wadze (nadwagi Luzik nie mam)
Może ktoś też miał taki sam cel i udało mu się Tak. {powiększyć masę swojego ciała}
:text-thankyouyellow:
W pierwszym poście tak piszesz...

Wiec mnie interesowalaby Twoja motywacja, aby utyć..
Zalecenie lekarza..nie...bo o tym chyba piszesz..
Aby podobac się komuś, tzn wydaje Ci się, że poprzez zmianę sylwetki znajdziesz szybciej partnera??
..będziesz wyglądać poważniej, na swoje lata??
Napisz na ten temat...może jeszcze coś innego...
A od kiedy jesteś taka szczupla...od zawsze??
I czy odchudzałaś się??
Moze tutaj też nie zachowałaś umiaru i odchudziłaś się bez kontroli lekarza??
Chodzi mi o to, że odchudzanie, czy też przybieranie na wadze w niektórych sytuacjach powinno być ściśle pod kontrolą lekarza-specjalisty...
A co jeśli jedzonko tak Ci się spodoba, że bedzisz wyglądać jak balonik, czy jabłuszko??
to znowu Ci się nie spodoba i zaczniesz się odchudzać..?
Więc Twoja motywacja... Oczko

Uśmiech
Muszę bo chcę, a chcę bo jestem po prostu za chuda!
Nie chcę już tak dalej wyglądać!
Wyglądam młodziej niż na swoje lata (tak też mi mówią osoby z którymi się spotykam) zatem mnie tak "nie postarzy" Figielek
Niestety taką wagę (nie podam) mam od zawsze (czyli od 19 roku życia). Nie odchudzałam się!
Żeby mieć wagę w normie to muszę przytyć przynajmniej 4 kg.
Więc moja motywacja to JA CHCĘ!
Hura
Odpowiedz
#36

Jutrzenka napisał(a):Niestety taką wagę (nie podam) mam od zawsze (czyli od 19 roku życia). Nie odchudzałam się!
Żeby mieć wagę w normie to muszę przytyć przynajmniej 4 kg.
Więc moja motywacja to JA CHCĘ!
Hura

Ważysz mniej niż 43 kilo ??? Krzyk

U kobiet /tak ogólnie/ wagę mierzy się: wzrost - 100 - 10
u facetów: wzrost - 100

Do tego dochodzi oczywiście jeszcze wiek - powyższy wzór jest ogólny.
Odpowiedz
#37

No tak się ustala ten przedział wagowy, tak mam mniej! Załamka
Odpowiedz
#38

To jesteś niczym kurczaczek - drobniutka i chudziutka Pociesza
Odpowiedz
#39

I dlatego ten wątek!
Odpowiedz
#40

Coś Myśli gdzieś Myśli kiedyś Myśli aa właśnie kozieradka Ok chciałam na biust, bo sterczy mi tylko wtedy kiedy myję podłogę na kolanach Lol Lol Lol ale bałam się,że pójdzie mi tez w innych miejscach :orcs-buttshake: a tam to nie potrzebuje więcej Rotfl
Jutrzenko spróbuj Pociesza a nóż widelec coś da Ok ewentualnie może trzeba się przyzwyczaić do siebie Buziak Jakby wszyscy byli wymiarowi i idealnie piekni to byłoby nudno Dobani
Wiem, wiem łatwo się gada komuś z boku, ale ja tez mam kompleksów a kompleksów Krzyk
Odpowiedz
#41

Syla Oklaski
Odpowiedz
#42

Syla jesteś super! Buźki Buziak :romance-kisscheek:

:text-bravo:
Odpowiedz
#43

rudalila napisał(a):Szok Dziewczyny ! o czym ona gada ? !!! Bezradny chyba zle trafilas Jutrzenka.... Trzeba urodzic ze dwoje dzieci...w wiekszosci przypadkow zostaje.... Beczy
Jutrzenka, tak na powaznie. Ile jesz ? i co jesz...i czy wogole jesz ?


Urodziłam i nic nie przytyłam to sprawa genów i przemiany materi. Zawsze jak ide do lekarza to pya sie mnie czy jestem anorektyczka? Ja kocham jesc ale niestety nie przytyje wiec urodzenie dzieci w tym przypadku to nie mam nic wspolnego. czyta glupota teoretyczna.
Odpowiedz
#44

Jutrzenka napisał(a):No tak się ustala ten przedział wagowy, tak mam mniej! Załamka

Nie przejmuj się, moja mama najwięcej w swoim życiu to ważyła 46 kilo, obecnie ma 60 lat i jej waga od 45 roku życia utrzymuje się przy 42 kg.
Mój ojciec też ma metr 172 wzrostu, a waży 53 kg i ja również jestem szczupła, nie przytyje za nic, ponieważ już próbowałam.
Geny i nic nie poradzę, mam 27 lat, a wiele osób daje mi 17 Język
Ale ja się tym nie przejmuje, bo to nie wygląd jest najważniejszy tylko wnętrze człowieka Oczko
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości