Jestem Bliźniakiem
#45

Hej, ja też, z 17 czerwca.
Odpowiedz
#46

Ja też blizniak, z 20 czerwca Rotfl
Odpowiedz
#47

hej Melba, ja też i Tarofides też Oczko
Odpowiedz
#48

Niech żyją Blizniaki ,pożyteczne stworzaki Hejka
Odpowiedz
#49

Ciekaw jestem, czy bliźniaki na forum, odczuły obecność Jowisza w znaku, także obecną sytuację z Merkurym w bliźniętach...jakieś zmiany w życiu?
Odpowiedz
#50

Libra22 napisał(a):lubię koziorożce, Ja waga, jest ktoś taki ?
ja Waga , ascendent w Koziorozcu.
Odpowiedz
#51

Ciekaw jestem, czy bliźniaki na forum, odczuły obecność Jowisza w znaku, także obecną sytuację z Merkurym w bliźniętach...jakieś zmiany w życiu
  • jesli chodzi o mojego blizniaka to tak i to znaczna , na polu finansowo - partnerskim
Odpowiedz
#52

U mnie też, ale decydujący przełom, czy poprawę?
Odpowiedz
#53

tak... po wielkim zalamaniu, decydujacy przelom na lepsze
Odpowiedz
#54

Jowisz wychodzi z bliźniąt 26 czerwca, ale podobno druga część roku ma być też pomyślna finansowo.
Odpowiedz
#55

lo i bardzo dobrze -gdyz Jowisz w blizniaku jest w upadku i jesli ktos w natalnym ma 2 dom Saturna to pachnie na odlglosc strata materialna
  • Jowisz w bilzniaku odpowiada za dobre i latwe kontakty z ludzmi ,zdobywaniu umiejetnosci -co zatym idzie pomoc od ludzi i po mrocznej nocy nastepuje sloneczny dzien
Odpowiedz
#56

Hmm...a możesz mi powiedzieć co oznacza, że ma w natalnym 2 dom saturna?
Odpowiedz
#57

natalny - urodzeniowy
Odpowiedz
#58

Aliza, ile teraz planet jest w bliźniętach?
Odpowiedz
#59

Seweryn
  • slonce / mars/jowisz
      • kwadratura saturn /mars =pokonywanie przeszkod......koniunkcja saturn na IC = daje takie krecenie sie w kolko .....a humor sie poprawi od czerwca -koniunkcja jowisz / slonce...lepsze widoki od lipca koniunkcja jowisz / mercury...a interesy od polowy wrzesnia kiedy to jowisz siadzie na jowiszu
        • Oczko
Odpowiedz
#60

Bliźniaczka wita braci i siostry bliźniaków Uśmiech)
Wszem i wobec spotkałam się ze słowem, że gwiazdy ogłaszają bieżący rok bardzo dobrym czasem dla osób z naszego znaku zodiaku... a tu u mnie dotychczas same rozterki.. Uśmiech

" Cokolwiek potrafisz lub myślisz, że potrafisz , rozpocznij to! Odwaga ma w sobie geniusz, potęgę i magię.. "
Odpowiedz
#61

I jak tam bliźniaki rok konia? Czy od 14 kwietnia Grand Cross zmienił stan kont bankowych?
Odpowiedz
#62

ja też bliźniak! Hura
ale tu u nas na forum bliźniaków się nazbierało Hura
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości