Jestem Bliźniakiem
#23

Ja też bliźniak, a co Rotfl
Odpowiedz
#24

Mema napisał(a):Czy Bliźnięta zaczynają się od 21 czy 22 maja ???? W różnych źródłach są jest to różnie określone, a moje dziecko jest z 21 i nie wiem jaki to znak !!! Smutny

Moje dziecko tez jest z 21 i jest na pewno blizniakiemOczko
Odpowiedz
#25

niekoniecznie
poszukaj w necie Tabeli słonecznych
bo w każdym roku każdy znak ma nawet kilkudniowe przesunięcie
Odpowiedz
#26

Jest typowym blizniakiem....gadulski i towarzyski, lubiany przez wszystkich
Odpowiedz
#27

też jestem bliźniakiem...
czerwcowe bliźniaki mają dobrze, bo ich mamusie mają szansę zajadać się truskawkami tuż przed Rotfl
Odpowiedz
#28

Helge napisał(a):czerwcowe bliźniaki mają dobrze, bo ich mamusie mają szansę zajadać się truskawkami tuż przed Rotfl
czy to w czyms pomaga?
Odpowiedz
#29

młode bliźniaczki mają odrobinę słodyczy przed wielkim "przejściem" Oczko ale nie wiem czy to cokolwiek pomaga realnie :>
wspomniałam o tym tylko dlatego, że mnie rodzina nazywa że taki truskawkowy bliźniak jestem Oczko
Odpowiedz
#30

heeheh...z tymi bliźniakami jak z leszczynami Rotfl
Maire! ja też wyrzutek - ryba :/ może osobny wątek dla wyrzutków? Uśmiech
Odpowiedz
#31

karczmarka napisał(a):heeheh...z tymi bliźniakami jak z leszczynami Rotfl
Maire! ja też wyrzutek - ryba :/ może osobny wątek dla wyrzutków? Uśmiech
Ja blizniak ,ale mam descendent w rybach
Odpowiedz
#32

Maire - nie tylko Ty jesteś wyrzutkiem - bo ja również - jestem "panna " - i to 8/44 ...- ale Koziorożce i panny to bardzo odpowiedzialne znaki... lubię je...
Odpowiedz
#33

ja tez wyrzutekOczko)Ja jestem rakiem,ale mam siostre blizniaczkeOczko))
Odpowiedz
#34

No to teraz ja- kolejny Blizniak (25 maja)
Odpowiedz
#35

niespokojny duch jednym słowem Oczko
Odpowiedz
#36

Spokojny Uśmiech Juz mnie zycie nauczylo, ze niespokojnym byc nie warto. Ale nosi mnie czasem w tym spokoju Uśmiech
Odpowiedz
#37

Moja żona to Bliźniak, a ja sam jestem baran...znaczy rogacizna na 100%...

Jesli chodzi o wyliczenia czy ktos urodzony na pograniczu 2 znaków jest z tego bądż innego znaku należy się odwoływać do tablic efemeryd danego roku bo Slońce wchodzi w dany znak w różnych latach w różnych dniach - najlepiej jest posłuzyć sie dowolnym programem astrologicznym np. tutaj: <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.astro.com/">http://www.astro.com/</a><!-- m -->

Należy znać datę i obowiązkowo godzinę urodzenia - z godziną jest zawsze problem ale odpis zupełny aktu urodzenia jest bardzo dobrym źródłem które każdy dzis posiada..Decyduje położenie Słońca w radixie, ale cechy znaku mogą byc wzmacniane lub osłabianie przez położenie ascendentu oraz planet, szczególnie stellum lub malefików uszkadzających Słońce.Mówi się że dla mężczyzn ważniejsze jest położenie Słońca a dla kobiet Księżyca, ale to już inna para kaloszy...Po zarejestrowaniu się można badac radixy do woli...polecam kursy astrologii u pana Wojciecha Jóźwiaka na <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.taraka.pl">http://www.taraka.pl</a><!-- m --> Uśmiech

Czy człowiek nie umiejący liczyć, który znalazł czterolistną koniczynę, ma też prawo do szczęścia? - Stanisław Jerzy Lec
Odpowiedz
#38

Dzieki Koziołku za informacje. Jednak muszę powiedzieć , ze były lat , gdzie w szpitalach nie zapisywano godziny urodzenia i odpis aktu tu nic nie pomoże. Uśmiech Beczy
Odpowiedz
#39

Miriam, tak jak wspomniaem w którymś z poprzednich postów, wyspecjalizowany w tym zakresie astrolog jest w stanie dociec o której godzinie się urodziłaś na podstawie Twojego życiorysu.
Jest sporo astrologów hinduskich, którzy się tym zajmują. Jeśli chcesz, mogę ci takiego wyszukać (ale do domu to już nie przyprowadzę Oczko )

Pozdrawiam
Aur Ganuz
Odpowiedz
#40

lubię koziorożce, Ja waga, jest ktoś taki ?
Odpowiedz
#41

Jestem Wagą, dobrze żyję z Rybami, Strzelcami, Rakami, Pannami i Bliźniętami
Odpowiedz
#42

Jestem Bykiem ale moj maz blizniak . Jak Mirian zauwazyla , w takim razie czy jest mzliwosc obliczenia godziny ur, w inny sposob?
Odpowiedz
#43

Ale tu mnóstwo bliżniakówUśmiech) Ja jestem co prawda rakiem ale mam bliżnięta w horoskopie w wenusUśmiech)
Odpowiedz
#44

A ja za to jestem blizniako - rakiem Uśmiech
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości