Filmy, filmiki i zdjęcia z netu (YouTube itp.)
#23

żart w windzie - duch!

Ło matko  Szok Dostałabym zawału pewnie.  Boi się Gdybym przeżyła podałbym do sądu. Rotfl Ja juz  tam wole na piechotę zasuwać. Rotfl  Rotfl
Odpowiedz
#24

Zobaczcie co się dzieje w Rosji . Do czego ludzie sa zdolni , by wymusić od kierowcy kasę. Uśmiech


Подставы от пешеходов: развод и вымогательство
Odpowiedz
#25

po odpowiedzi dla Pana Prawiczka padłam... Rotfl
Odpowiedz
#26

Ratowanie psa na kanale królewskim

Stres  Hura
Odpowiedz
#27

o Jezu! wyciągnęli!
Odpowiedz
#28

W sumie przeszukałam forum i nie do końca wiem w jakim temacie było by lepiej to umieścić, a więc stworzyłam nowy  Buźki
Filmy, które chcę Wam pokazać, naprawdę są godne polecenia... no i oczywiście jak zwykle, możemy znów sobie pogadać lub oddać się refleksji o naszym życiu   Kwiatek

Jeden film do obejrzenia na stronie cda 
http://www.cda.pl/video/71862478
  W poszukiwaniu Boga z Morganem Freemanem. Zło.
https://www.youtube.com/playlist?list=PL...T-KwBXmGkL
Odpowiedz
#29

Dziekuje za udostepnienie Oczko !
Jak objerze to napewno dam znac jak mi sie podobal film co mysle I wgl Oczko

Na­wet z naj­gor­sze­go koszma­ru na­dej­dzie przebudzenie.
Odpowiedz
#30

Kotek
Odpowiedz
#31

daje do myślenia, w stylu: co by było gdyby...   Myśli


Odpowiedz
#32

Obojętność ?!   Myśli

Odpowiedz
#33

pozytywnie  Oczko
Odpowiedz
#34

A może kogoś zaciekawi ten film o piramidach egipskich ... polecam obejrzeć świeże spojrzenie na te cuda architektury  Kotek
Odpowiedz
#35

A tu macie taką ciekawostkę  Rotfl
Odpowiedz
#36

[*] 

[*]
Auschwitz. Drone Video of Nazi Concentration Camp - BBC News
Odpowiedz
#37

Ku przestrodze 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   
Henryk Mandelbaum_Jak to było możliwe
Odpowiedz
#38

https://www.cda.pl/video/512136ae

Auschwitz. Naziści i ostateczne rozwiązanie.

Film dokumentalny oparty na książce o tym samy tytule autorstwa Laurenca Reesa. Opisująca jak KZ Auschwitz z obozu koncentracyjnego dla polskich więźniów politycznych przeobraził się  w instytucje największego ludobójstwa w dziejach ludzkości...  Dobrym uzupełnieniem jest inna pozycja tego samego autora, napisana kilka lat wcześniej  przed  "Auschwitz" a która pozwala bardziej zrozumieć ta pierwsza - Naziści. Ostrzeżenie historii. Czyli Historie Nazizmu - jego genezę, drogę do władzy i ludzkich umysłów , bezwzględna realizację założeń ideologicznych i  upadku III Rzeszy.
Odpowiedz
#39

Film dokumentalny Małgorzaty Goliszewskiej, "Ubierz mnie".
Dokument z 2012 roku, nakręcony przez studentkę szczecińskiej Akademii Sztuki - z pewnością wart obejrzenia i przemyślenia...
Małgorzata Goliszewska zapytała swoją rodzinę i przyjaciół o styl ubierania i pozwoliła im ubrać się według ich wskazówek.
To, co mi się nasuwa na myśl, to pytania: jakie mamy oczekiwania wobec naszych najbliższych?... Jak chcielibyśmy ich zmienić na lepsze, udoskonalić - tak by lepiej odpowiadali naszym oczekiwaniom i gustom?... I - kto nam dał do tego prawo?...

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#40

Może już czas zadbać o formę? Te postanowienia noworoczne, i tak dalej... Myśli ...Nie ma to jak joga na początek dnia!  Icon_e_biggrin

Practicing a new Doga position!  Icon_e_biggrin

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#41

Siergiej Połunin - ukraiński baletmistrz...


Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#42
Video 


A to widzieliście? Uśmiech
Odpowiedz
#43

Reklama, ale jakie to fantastyczne - ktoś miał super pomysł.  Uśmiech Oklaski

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#44

Seba zadzwonił
- Seba, dziewczyna która żoną Twoją zostanie na razie ma 12 lat, tak że musisz poczekać, cierpliwością się wykazać
- Masz zawód, nie masz zawodu?
-Tak tak, jestem nauczycielem 
Rotfl
 

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości