Zagubione karty
#23

Karty nie musza byc w woreczku , moga byc w pudelku orginalnym .
Ja natomiast uwazam ze tarot powinnien miec swoj kacik , Moze zbyt czesto robisz tarota?
moze sama je gdziesz zgubilas?
ja uwazam ze powinnas odlozyc karty na jakis czas i poczekac do puki nie znajdziesz prakujacych kartUśmiech.
Czasami rowniez powinnas spojrzec jakich kart nie ma moze tarot chce pokazac na czym powinnas popracowac?

Na­wet z naj­gor­sze­go koszma­ru na­dej­dzie przebudzenie.
Odpowiedz
#24

To nie jest żaden "znak", po prostu zgubiłaś 4 karty, więc talia jest wybrakowana.
Swoją drogą... zgubiłaś aż 4 karty z 22 i nawet tego nie zauważyłaś, a piszesz że Tarot jest Ci bliski i zaprzyjaźniliście się... Luzik

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#25

Witaj,

Czasem tak jest że karty nam uciekają, może miałaś otwarte okno i gdzieś je wywiało?.
Poszukaj pod meblami, dywanem - gdzieś na pewno są Uśmiech
Odpowiedz
#26

Dziękuje za wszystkie odpowiedzi. Napisałam zbiorową odpowiedź, bo nie wiem, jak odnieść się do Waszej pomocy w jednej wiadomościOczko Mam jeszcze jedno pytanie. Czy spotkałyście się ze sprzedażą kart na sztuki? Dziękuje i ściskam!

Kasia12
Właśnie czytałam, że karty lubią wyniosłość. A ja je tak zabieram ze sobą wszędzie, czując się z nimi bezpiecznie. Odłożyłam teraz talię i czuję, jakbym nie odwiedzała przyjaciela. Odnośnie zagubionych kart właśnie tak sobie pomyślałam, że z tymi zagubionymi rzeczami powinnam pracować, może to znak. Ale nie wiem, jak. Odczytać znaczenie jednej karty intuicyjnie potrafię, serce mnie prowadzi. Ale 4 to już duża zawiłość. Dlatego pytałam czy może macie jakiś pomysł o znaczenie konfiguracji tych 4 kart. W pytaniu "co czuję","co się ze mną dzieje".

Jednorożec LeCaro
Tak Tarot jest mi bliskiOczko Czuję to w sercu i uważam zaginięcie 4 kart w jednym czasie za znak. W końcu każdy odbiera i czuje inaczejOczko

Amenerrs Oczko
Znajomy powiedział mi, że w tarocie nic nie dzieje się bez przyczyny. Niestety obawiam się, że wywiało je za okno w innym mieście i pod łóżkiem ich nie znajdę;( a może znajdę je kiedyś na przystanku autobusowym... zobaczymyOczko

Krystyna
Podaje te, które zgubiłam, ale nie wiem w jakiej kolejności zniknęły. Jestem więcej niż pewna, że wszystkie 4 w tym samym czasie. Zastanawiałam się, czy jest rozkład na 4 karty. I tak sobie dopowiedziałam, że może karty znikając, same chciały mi coś powiedzieć. Akurat pytałam "co czuję" gdy stwierdziłam, że talia jest, jakaś taka cieniutka... Wiec odłożyłam ją. I zaczęłam rozmyślać. Czy może talia ma być niepełna - pozbawiona tych kart, czy właśnie te zagubione 4 chcą mi coś powiedzieć.
Bardzo przepraszam, za brak kultury, w końcu się odważyłam znaleźć forum i zadać pytanie, w tym amoku nawet nie pomyślałam o witaniu się. Nieobyta z forami jestem. Zaraz naprawię błądOczko
Odpowiedz
#27

Jesli karty maja swoj kacik to dobrze Uśmiech trzymaj je w pudeleczku Uśmiech, karty zawsze mozesz odwiedzac jesli sie tak czujesz .ja uwazam ze znalesc brakujace karty powinnas przed spaniniem zastanowic sie gdzie sa karty . napewno intujcja ci podpowie Uśmiech znaczenie co zagubione karty znacza podpowie ci intuicja Uśmiech NP jesli zgubilas karte smierc to moze powinnas cos w sobie zmienic .

Dodam jeszcze czy oczyszcasz regularnie karty ?
Czasami jesli zabierasz je wszedzie to tarot zbiera rozne energie , oczysc regularnie karty , poszukaj jednak moze w domu gdzie sie zaniewieruszyly

Na­wet z naj­gor­sze­go koszma­ru na­dej­dzie przebudzenie.
Odpowiedz
#28

Takaona dość późno musiałaś zauważyć brak 4 kart, skoro kładłaś tylko AW... od razu idzie wyczuć, że jest ich mniej. Niekompletna talia jest bezużyteczna w rozkładach. Najpierw dokładnie poszukaj zagubionych kart, to że zniknęły akurat te 4 wg mnie nie ma większego znaczenia prognostycznego.
Prawdopodobnie wyjęłaś 4 karty i nie odłożyłaś ich z powrotem do talii. Nikt nie sprzedaje kart na sztuki. Możesz sobie wydrukować sama obrazki tych kart z internetu i przykleić na kartonik, ale to za wiele zachodu. Gdyby karty się nie znalazły, kup nowe. Stare możesz schować, spalić, ale nie wyrzucić.
Na przyszłość proponuje odkładać je zawsze do kasetki, woreczka i pilnować. Ja nie noszę kart w torebce, zawsze mam je w domu. Dlatego nie mogą się zgubić, ale jak jesteś cały czas w "podróży" a karty wozisz ze sobą, to już bardziej możliwe.
Odpowiedz
#29

Takaona, a jak się nazywa Twoja talia? Jedyną osobą jaką znam, która mogłaby Ci ewentualnie coś powiedzieć na temat możliwości dokupienia zagubionych kart (np. u producenta, o ile ta talia jeszcze jest produkowana) jest p. Magda ze sklepu Osiem.com.pl - możesz się jej zapytać: <!-- e --><a href="mailto:osiem@osiem.com.pl">osiem@osiem.com.pl</a><!-- e -->

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#30

Kasia12, dzięki! Już będą miały stałe miejsce, o oczyszczaniu też czytałam, i nawet je okadzałam szałwią. Ale nieregularnie niestety, a energii na pewno sporo i dobrej i złej łapią, jak tam cały czas "w poróży" są.
A odnośnie tej Śmierci i zmiany - jest coś w tym... Dziękuje

Kochani!!! Nie wierze własnym zmysłom!!
Siadłam sobie na łóżku, zastanawiając się, czy nie robię błędu jadąc w przyszłym tygodniu do Krakowa, otwieram kalendarz, a tam 4 moje zaginione karty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ustawione w kolejności: Księżyc, Kochankowie, Sąd Ostateczny, Śmierć.
Nie wiem, jak znalazły się w kalendarzu!
Nie mam zielonego pojęcia!!!
Szukałam ich od dobrych 3 tygodni. A tu dziś wyskoczyły mi przed oczami - w kalendarzu!
Dejm! Byłam pewna, że już ich nie odzyskam, a one pojawiają sie gdy mam rozterkę. Magia tarotaUśmiech)))) Wszyscy, którzy zgubiliście karty - na pewno znajdą się w najmniej spodziewanym miejscu i momencieOczko Ściskaaam i proszę pomóżcie mi z układem Księżyc, Kochankowie, Sąd Ostateczny, Śmierć. W pytaniu o ryzyko podróży, czy warto.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości