Winogrona i wiejska chata
#1

Witajcie Śniło mi się dziś, że zamieszkałam w wiejskiej chacie w której wychowywała się moja mama. Był tam też nie wiedzieć czemu mój brat i ciocia (siostra mojej mamy). Śniło mi się, że dostałam od nich całą masę białych przesłodkich ogromnych winogron. Można by spokojnie powiedzieć, że były wszędzie, a chatka nie skromna bo z 200 m ma. Jadłam i jadłam i nie miałam dość, coś jeszcze miało się wydarzyć, właśnie wychodziłam z domu, kiedy obudził się mój synek Beczy Czy ktoś wie co taki słodki sen oznacza? Muszę przyznać, że jak sobię przypomnę to jeszcze cieknie mi ślinka....
Odpowiedz
#2

Dobry sen Ok mówi ze spotka cie dużo dobrego ale ze by to utrzymać musisz być skromna i cierpliwa.
Odpowiedz
#3

Ja, kiedy zaczyna brakować mi energii, śnię czasem, że jestem w cukierni i wybieram sobie ciastka. Te ciastka są tak pyszne, że chyba nigdy w realu nie jadłam smaczniejszych. Co ciekawe, zawsze jest to ta sama cukiernia w pewnym miejscu w Warszawie. W rzeczywistości w tej lokalizacji nie ma żadnego sklepu z ciastkami, ani nawet lokalu gastronomicznego. Może kiedyś zechce mi się poszperać w jakiś archiwach...

A wracając do Twego snu, to poczytaj sobie o symbolice winogron. Jest tego sporo, bo to dosyć popularny symbol, generalnie wszelkiej obfitości, płodności, wspólnoty, a nawet pobłażania sobie. Dla mnie wszelakie jedzenie we śnie jest sygnałem, że słabnę, gdzieś ucieka mi energia. Ale u Ciebie może chodzi o jakieś wydarzenie w gronie najbliższych, skoro to dom rodzinny... Kwiatek
Odpowiedz
#4

Bardzo wam dziękuję za odpowiedzi Rotfl

Safiro tak swoją drogą to myślę, że może masz tam w tym miejscu otworzyć własną cukiernię? Może Twoja podświadomość Ci to podpowiada Rotfl
Odpowiedz
#5

Jak w totalizator strzelę 6, to na pewno coś otworzę. Może nie cukiernię, bo do ciast mam dwie lewe ręce, ale coś na pewno wymyślę. :happy-smileyflower:
Odpowiedz
#6

Ja gram jutro w euromillions bo jest gwarantowane 100 000 000 Euro Rotfl Jakby co to Ci odpalę a co!
Odpowiedz
#7

Ja też dzisiaj gram, ale tylko 3 miliony PLN w puli. :eusa-think: Więc gdybyś potrzebowała "na waciki" Oczko , to też jakby co służę. Luzik
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości