Dwójka Pucharów DC
#23

Czy ja wiem?... Za zimno chyba. Ja tam myślę, że on właśnie ją namawia, żeby przenieśc się z drinkami do niego, na skórę przed kominkiem. Dokucza
Odpowiedz
#24

Ewka!!! Ty jakaś durnowata jesteś. Rotfl Rotfl Zapomniałaś już ? Ja jeszcze pamiętam . Rotfl Rotfla może Ty juz za stara na takie figle na łonie natury , że Ci kominek potrzebny i skora niedźwiedzia.? Szok Boi się Rotfl Czy nie widzisz jak patrzą na siebie ? I ten wiatr ! Niedługo zerwie z nich szmatki. Ich ciała będą tak gorące , że żadne zimno nie będzie im przeszkadzać. Rotfl Rotfl
Odpowiedz
#25

Pamiętam, pamiętam. Nie bój żaby. Na śniegu, a zimno nie było. Ale na skórze taz fajnie przy trzaskających w kominku szczapach pachnących żywicą. Spróbuj przy okazji. Człowiek robi się wygodny, a na łonie przyrody rózne badyle i kamyczki wbijaję się w... plecy Rotfl Rotfl Rotfl
Odpowiedz
#26

Rada z jednej karty:

Udane partnerstwo, związek, małżeństwo. Oświadczyny, podpisanie umowy. Zgoda, radość, satysfakcja.

Źródło: Barbara Antonowicz-Wlazińska "Przepowiednia z jednej karty Tarota"
Odpowiedz
#27

Dziewczyny!
Oplułam monitor przez Was Rotfl zwłaszcza przy wpisach Libry, np:

Libra22 napisał(a):jakto mało romantyczna? A co, mają tak stać i w oczy sobie patrzeć do upadłego? Toż to na wznak wygodniej się zakochiwać. I cieplej, a chmurzyska już wiszą i widać że piździ jak w kieleckim, zimno im pewnie i zaraz lunie, czasu nie ma na wzdychanie po próżnicy! A głaz to opoka i podparcie, jakby co.

Muszę iść po szmatkę!
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości