Ankieta: Jaki ma byc temat konkursu - Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Rozkład kart tarota na jesień
23.53%
8
23.53%
Opis wybranej karty tarota
20.59%
7
20.59%
Jesienne fotki
29.41%
10
29.41%
Halloween
26.47%
9
26.47%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie Wyniki ankiety

Wątek zamknięty

Wybieramy temat konkursu
#23

Yoanna, spora czesc fotek jest dostepna gratis - rowniez w serwisach fotograficznych (nie wiem, czy tak to sie fachowo nazywa)
te, ktore maja napis (najczesciej zwiera stronke lub autora), powinno sie publikowac razem z nim
w innych przypadkach mozna zawsze dla porzadku, podac zrodlo
no i nie nalezy ich prezentowac jako swoich ;P

Ps zaglosowalam na rozklad, troszku mi zal, ze ta opcja przegrywa Bezradny
#24

alathea napisał(a):Yoanna, spora czesc fotek jest dostepna gratis - rowniez w serwisach fotograficznych (nie wiem, czy tak to sie fachowo nazywa)
te, ktore maja napis (najczesciej zwiera stronke lub autora), powinno sie publikowac razem z nim
w innych przypadkach mozna zawsze dla porzadku, podac zrodlo
no i nie nalezy ich prezentowac jako swoich ;P

Ps zaglosowalam na rozklad, troszku mi zal, ze ta opcja przegrywa Bezradny

napiszę tak ... na stronkach nie wiem co jest napisane bo za dużo ich nie oglądam i nie będę się sprzeczać w tej kwestii ...
jednak osobiście znam przypadek, że osoba na jednym z forum czegoś tam szukała i z tego samego forum użyczyła... dosłownie użyczyła fotę rzeczy szukającej - napisała czyją fotę skopiowała ale nie spytała się wcześniej tej osoby o zdanie ... rezultat taki : dostała ostrzeżenie i została zbesztana !
sama wklejam foty na forach i ... nie ma tam opcji wstawienia wzmianki o autorstwie ale każdy o tym wie... że absolutnie nie można ich kopiować i użytkować ...
#25

Yoanna, a np. w Paincie (?) tam chyba mozna "nadpisac" tekst na zdjeciu (ale nie jako kalke, przynajmniej nie w podstawowej wersji), w Picassa chyba tez mozna...
#26

alathea napisał(a):Yoanna, a np. w Paincie (?) tam chyba mozna "nadpisac" tekst na zdjeciu (ale nie jako kalke, przynajmniej nie w podstawowej wersji), w Picassa chyba tez mozna...

tak... śmiało można ... osobiście korzystam z wgranego programu OLYMPUSA... i Microsoft Office Picture Manager - tę drugą opcję każdy powinien mieć na swoim komputerze Uśmiech
#27

Fajny pomysł z tymi fotami AW. Ale ten rozkład ogólny też mi się podoba.
#28

A co z konkursem ? na czym to skończyliśmy ?....A ..! miałam przejrzeć talie...chyba mi się zeszło....Dobrze ,że Tarofides spelunkę zamknął , bo bym nie trzeżwiała... Zawstydzony
#29

rudalila napisał(a):A co z konkursem ? na czym to skończyliśmy ?....A ..! miałam przejrzeć talie...chyba mi się zeszło....Dobrze ,że Tarofides spelunkę zamknął , bo bym nie trzeżwiała... Zawstydzony

co znowu zamkniete???
#30

Czekam, może jeszcze jakies nowe pomysły dojdą, nie będę zmieniał ankiety codziennie Głupek
#31

I co z tym konkursem ? ja już pomału zaczynam myśleć o kartach i sytuacjach...
#32

Wygrywają jesienne fotki Dobani

No ale zrobimy, wola ludu Bezradny


poczekamy do końca tygodnia jeszcze Uśmiech
#33

Mam pytanie, a jeśli ktoś by chciał wziąć udział, a nie ma możliwości zrobić jesiennej fotki (fotografia z telefonu już go dyskwalifikuje bo nie jest tak dobra jak z aparatu)?
#34

Zależy od telefonu, ale generalnie do netu fotki z komórki są w sam raz, te z aparatu to trzeba przeważnie mocno zmniejszać żeby na stronę weszło.
Zrób jakąs fotke na próbę i zobaczymy jak z jakością Uśmiech
#35

Teraz to chyba będą fotki zimowe Myśli Wyśmiewacz
#36

Właśnie dzisiaj o tym myślałam jak tylko otworzylam oczy...to może lepiej zrobić, że niekonicznie fotki jesienne...tylko jakakolwiek pora roku ..i nawet niekoniecznie to musi być pora roku, to może być jakikolwiek sposób wyrażenia którejś z kart Tarota. Tylko jak się umówić żeby nie wszyscy np. zrobili kartę XIII ŚMIERĆ, na którą w sumie chyba najłatwiej znależć pomysł. Z tym , że to nie przeszkadza, jeśli bedzie kilka osób , które pokaża tę samą kartę. Przecież będziemy wybierali najciekawszą...
Tak sobie chodzę i dość często myślę o tych kartach. Jak na przykład wyraziłabym kartę .... UMIARKOWANIE albo...KAPŁANKA lub np....SĄD....trudne....
#37

Może ciekawiej było by gdyby zadaniowo została wyznaczona np. przez admina jakaś karta do wyrażenia fotografią. I potem załóżmy tydzień na wklejanie zdj eć i wybór najlepszych. Potem znowu inna karta do inscenizacji i t.d. Nagrody to nie wiem, czy po każdej karcie, czy jakoś globalnie jak nam się znudzi albo jak sobie wyznaczymy jakiś limit kart.
#38

Ewa, to super pomysł ! W końcu go jakoś zdeterminujemy...znaczy temat konkursu...ciepł..ciepło...coraz cieplej... Ok
#39

Te fotki krajobrzowe to jakoś mało inspirujące, w dodatku zależne od jakości aparatu, a takie wyobrażenie karty to nawet komórą można trzasnąc bo liczył by się bardziej pomysł niż jakość zdjęcia. Z tym, że jakoś mało chętnych. Ja też mam tylko komórę do robienia zdjęć i jakoś tam wychodzą jak zapewne zauważyłaś w DT. Może jak ruszy akcja to się chętni znajdą?
#40

Libra22 napisał(a):Może ciekawiej było by gdyby zadaniowo została wyznaczona np. przez admina jakaś karta do wyrażenia fotografią.

O właśnie Oklaski
Takie wybieranie tematów to sie będzie ciągnęło do wiosny Załamka

No niestety wygrały fotki jesienne Dobani , a tu śniegu pełno za moim oknem Krzyk

Dobra, nie chce sie nikomu pisać, to niech te fotki będą, albo grafika, czy malunek jak kto potrafi.


Uwaga! losuje kartę:

szast, szast, szast .... SPRAWIEDLIWOŚĆ


he he, chyba trafna karta do sytuacji Uśmiech
#41

OK . No to do dzieła Wiedżmy ! SPRAWIEDLIWOŚCI też się bałam....
#42

Sprawiedliwości stało się zadość Język <!-- l --><a class="postlink-local" href="http://dobrytarot.pl/viewtopic.php?f=23&t=6632">viewtopic.php?f=23&t=6632</a><!-- l -->
Wątek zamknięty




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości