M-stroz mojego serca
#23

done Oczko
Odpowiedz
#24

bogini napisał(a):Marcin moja poprzednia milosc,

bogini napisał(a):nie kocham go
bogini napisał(a):ja czekaam na czwartki....
bogini napisał(a):ja o nim wogole nie mysle.... ]

Jesteś ładna Uśmiech
ale piszesz tez fajnie sny takie to nie za dobrze twój organizm domaga się pewnego spokój ,
dużo chaosu masz , można oszukać samego siebie ale nie organizm Pociesza
2 sprawa podobieństwo to ty za uwarzyłaś ze jego kobieta podobna ,
cały świat swój my tworzymy każda myśl każdy ruch to twoje
nie Marcina ty masz jego obraz to są twoi problemy to są twoi myśli Uśmiech
Odpowiedz
#25

Alex napisał(a):
bogini napisał(a):Marcin moja poprzednia milosc,

bogini napisał(a):nie kocham go
bogini napisał(a):ja czekaam na czwartki....
bogini napisał(a):ja o nim wogole nie mysle.... ]

Jesteś ładna Uśmiech
ale piszesz tez fajnie sny takie to nie za dobrze twój organizm domaga się pewnego spokój ,
dużo chaosu masz , można oszukać samego siebie ale nie organizm Pociesza
2 sprawa podobieństwo to ty za uwarzyłaś ze jego kobieta podobna ,
cały świat swój my tworzymy każda myśl każdy ruch to twoje

nie Marcina ty masz jego obraz to są twoi problemy to są twoi myśli Uśmiech

ze ja jego mialam jako wentyl bezpieczenstwa.

ja mam duzo chaosu w sobie, wciaz probuje sie uporzadkowac po tych kilku ciezkich latach, ja to wiem.
staram sie jak moge.

dziekuje Buziak
Odpowiedz
#26

ze ja jego mialam jako wentyl bezpieczenstwa. ale to pomaga na krótko .
tylko pisze co oznacza sen jak poradzić no to wyższa szkoła jazdy Uśmiech
Odpowiedz
#27

dziekuje
Odpowiedz
#28

Wiedźmy wszystko chyba wytłumaczyły, ale może jeszcze spróbuję dodać swoje spojrzenie. Tak jak działa "synchronizacja", o której pisałaś, tak podobnie znajome osoby odwiedzające nas we śnie to może być tylko wskazanie, że pomyślały o nas, że postanowiły nas odwiedzić. Nie podałaś, żadnych szczegółów snów, aby wyłuskując z nich symbole próbować coś interpretować.

Generalnie nasza psychika jest dosyć przewrotna i najczęściej próba interpretowania wprost tego co widzimy w czasie snu nie odpowiada sytuacji w życiu. Obcy we śnie dotyczy zwykle kontaktu z naszą odrzuconą, nieświadomoą częścią osobowości. Postać może reprezentować nasze lęki. Czasem obcy ma tylko pewne cechy kogoś z otoczenia. Taka zamiana dokonywana jest przez naszą psychikę aby przerzucić na tą osobę swoje pragnienia i popędy niemożliwe inaczej do zaakceptowania. Idąc tym tropem osoba byłego partnera czy męża też może reprezentować sytuację w obecnym związku, albo życiu uczuciowym. Myślę, że M jest dla Ciebie wyidealizowanym (przez długi brak bezpośredniego kontaktu, oraz wieści o jego tęsknocie za Tobą) partnerem. Każdy sen w którym on pojawia się dotyczy Twojego obecnego życia. To jakby sprawdzenie czy to co się dzieje jest OK, czy tak byłoby z nim.
Kiedy widzisz go zadowolonego, pogodnego i uśmiechniętego to chyba należy rozumieć to jako dobrą wróżbę i zapowiedź harmonii. Jego zmartwienie było ostrzeżeniem, może dawał Ci ważne wskazówki.
Odpowiedz
#29

i juz sie nie sni...
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości