Ankieta: Wybierz najlepszy portret - Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
kosma
7.69%
1
7.69%
Dagaa
46.15%
6
46.15%
Sławek
7.69%
1
7.69%
aqua&fire
23.08%
3
23.08%
Helge
15.38%
2
15.38%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie Wyniki ankiety


Konkurs - mój portret astrologiczny
#67

Alex temat jest otwarty :happy-cheerleadersmileygirl: nie ma konkretnego terminu.. Oczko fajnie bo jest połowa stycznia i pierwsze pracę też już są Muza
Odpowiedz
#68

Helge ślicznie ile wrażliwości i ciepła super Oklaski Uśmiech
Odpowiedz
#69

ale cuda się tu wyprawiają Rotfl piękne prace Oklaski
widzę że dużo straciłam przez moją nieobecność Uśmiech gratulacje dla wszystkich a i pomysł rewelacja Tak

...ani różnica poglądów,ani różnica wieku - nic nie może być powodem zerwania miłości
NIC- prócz jej braku...
Odpowiedz
#70

aja zapraszam Kwiatek

mamy koniec miesiąca.. więc nie wiem, czy ktoś chce wziąć jeszcze udział? ja ze swoim mogę nie zdąrzyć.. ale moj się do konkursu nie wlicza..

robimy głosowanie? Uśmiech

chyba czas nagrode wysłać będzie Buźki
Odpowiedz
#71

Ale jesteście wspaniali, piękne te prace. Kazda w swoim rodzaju. Na prawdę, szacun dla uczestników.
Cóż ja mogę, siermiężny Koziorożec...
MUśmiech
Odpowiedz
#72

ma_ewa01.. czy Ty czasem nie przesadzasz, ja też "siermiężny" jak to nazwałaś.. koziołek Rotfl

jaki masz ascendent? jeśli można spytac?

a moze jednak podchodząc do tematu, odkryjemy w sobie pewne zdolności których się nie spodziewaliśmy po sobie? Oczko
Odpowiedz
#73

kosma_x napisał(a):aja zapraszam Kwiatek

mamy koniec miesiąca.. więc nie wiem, czy ktoś chce wziąć jeszcze udział? ja ze swoim mogę nie zdąrzyć.. ale moj się do konkursu nie wlicza..

robimy głosowanie? Uśmiech

chyba czas nagrode wysłać będzie Buźki

ach z ogromną przyjemnością - ale ostatnio zabiegana i nie dam rady - nawet forum zaniedbałam Beczy
ale obiektywnie przyznaje - prace robią wrażenie - są piękne. Tak Kwiatek

...ani różnica poglądów,ani różnica wieku - nic nie może być powodem zerwania miłości
NIC- prócz jej braku...
Odpowiedz
#74

aja, myślę że nie jeden jeszcze konkurs przed nami, a moze zrobimy drugą edycje portretu? Kwiatek
Odpowiedz
#75

kosma_x napisał(a):ma_ewa01.. czy Ty czasem nie przesadzasz, ja też "siermiężny" jak to nazwałaś.. koziołek Rotfl

jaki masz ascendent? jeśli można spytac?

a moze jednak podchodząc do tematu, odkryjemy w sobie pewne zdolności których się nie spodziewaliśmy po sobie? Oczko

-raczek nieboraczek w asc bidulek, a co u Ciebie?

A podobno nikt tak nie zrozumie Koziorożca jak drugi koziorożec Rotfl
Z tym odkrywaniem talentu to było tak :
Dawno dawno temu, gdy mój syn chodził do wczesnej podstawówki pani poleciła dzieciom narysować żyrafę. Oczywiście pracę domową musiała odrobić mama, bo synuś do rysunków nie miał ręki ani głowy.
Po szkole wraca zapłakany do domu -mamo wszystkie dzieci się śmiały z mojej żyrafy...
Od tej pory już więcej mnie o żadne rysunki nie prosił...
No więc sama widzisz, nie ma to sensu w moim przypadku, skoro nawet dzieci z trzeciej klasy nie dały się nabrać
Pozdrawiam
MUśmiech
Odpowiedz
#76

ach.. no nie namawiam.. Rotfl Kwiatek

no u mnie w moim portrecie pięknie widać wodnika w 22 (stopniu) Uśmiech

a Raczek.. chyba jak byś mogła to byś tyłka z domu nie ruszała.. Myśli Uśmiech
Odpowiedz
#77

Tak, to prawda, ale jak już ruszę, to jestem szczęsliwa Rotfl
Takie to sprzeczności - śmigły, odważny Koziorożec samotnik i do tego zamulony, wycofany Rak. Oba konserwatywne. I żeby w tym kotle było jeszcze bardziej pokiełbaszone, pionierska jedynka.
No, ale jakoś daję radę i jadę Uśmiech, choć często mam wrażenie , że na zaciągniętym ręcznym hamulcu...
MUśmiech
Odpowiedz
#78

ja mam raczka, w domu odpowiadającym za prace.. i tak sie tez w koncu potoczylo w moim zyciu, ze siedze i wlasnie z domem ją wiąże.. ja tez lubie siedziec w domu.. sama.. kiedys tak nie bylo, bo jestem bardzo towarzyska, ale wraz z wiekiem.. coraz cieżej mi z niego wyjść.. najchętniej gości bym w domu przyjmowala.. wiem ze powinam do ludzi wyjsc.. ale.. jakos tak mi dobrze.. Uśmiech może dlatego ze zima.. bo jak cieplo będzie, to już chyba w nim tak siedziec nie bede... a na razie sen zimowy mam.. Oczko

to jak z tym konkursem, robimy ankiete?
Odpowiedz
#79

tu też można prosić o ankietę, nie bardzo wiem jak to zrobić.
Odpowiedz
#80

ten konkurs sie nie liczy? mogę raz jeszcze poprosić o zrobienie ankiety?
Odpowiedz
#81

Konkurs się liczy Ok spokojnie.
Żeby zrobić ankietę należy edytować pierwszy post, ale ty już nie możesz Język
Odpowiedz
#82

Ja mam swój program do rysowania za jakiś czas coś zrobię Luzik
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości