Ankieta: Wybierz najlepszy portret - Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
kosma
7.69%
1
7.69%
Dagaa
46.15%
6
46.15%
Sławek
7.69%
1
7.69%
aqua&fire
23.08%
3
23.08%
Helge
15.38%
2
15.38%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie Wyniki ankiety


Konkurs - mój portret astrologiczny
#45

Bo to czarodziejki życzeniówka tak zwana. Wyśmiewacz A co. Rotfl :happy-sunshine:

Jak sobie życzyć to życzyć, zawsze coś się spełni. W końcu nowy rok mamy. Uśmiech
Tyle to każdy może dla siebie zrobić.

Dziękuję Sławku ( oj przydadzą się pozdrówka przydadzą ).
EwaM dziękuję bardzo ( nie ma co zazdrościć EwoM Oczko po prostu jak się człowiek nieraz nakręca to łatwiej potem się jest w coś wkręcić jak my tu ).
Dagaaa….uś wrażliwa duszyczko b.dziękuję ( choć twój szkic osoby tu czadowo przedstawiony ).

Platon  cyt . : ” Ob­serwuj, słuchaj, rzad­ko osądzaj i nie chciej za dużo „.
Odpowiedz
#46

aqua&fire fajnie.. podobają mi się Twoje życzenia, bo ten portret to sporo życzeń, wzmocnień.. pytanie, co robisz zawodowo? jeśli mogę spytać? mi się kojarzy to z handlem, prezentacją.. badaniami marketongowymi.. ? Myśli

jako autoportret super Oklaski ciekawy Uśmiech
Odpowiedz
#47

Możesz. Oczko BINGO Kosma_x. Buziak
Tak jestem szefową marketingu ( ale nie lubię tej pracy jakby co Stres Nie , taki raczej przymus ekonomiczny Załamka ).

Platon  cyt . : ” Ob­serwuj, słuchaj, rzad­ko osądzaj i nie chciej za dużo „.
Odpowiedz
#48

Uśmiech Kwiatek
Odpowiedz
#49

aqua&fire' napisał(a):Tak jestem szefową marketingu ( ale nie lubię tej pracy jakby co Stres Nie , taki raczej przymus ekonomiczny Załamka ).

Kierownicze stanowiska mi pasują , ale nie mam takiej pracy Oczko
Odpowiedz
#50

Alex mnie jaj też nie brakuje. Luzik

Ale zarządzanie zasobami ludzkimi w takim dziale zwłaszcza to ciężka orka a jak przyjdzie np. ze zleceniem taki w ząbek czesany z żelem na włosach i solarką na twarzy , butami w szpic lub taka słodziutka Hanaah Montana i loka kręci Wyśmiewacz i bujają się o każdy grosz ( by na to mieć ) a ty musisz zarobić na prezesów i ich wygibusy, fury i komóry i transfuzję młodej krwi dla nich Wyśmiewacz ( takie czasy ), to krew cię zalewa. Bezradny

Dlatego z punktu widzenia astrologicznego ja ukułam w związku z tym istnienie faktycznie 5 żywiołu obok wykazanych znanych czterech.
Jest nim człowiek. Taki jak wejdzie to poleci nieraz takim żywiołem jakby z pepeszy strzelał na oślep ,że te 4 wysiadają : bo te są przewidywalne. Oczko

Platon  cyt . : ” Ob­serwuj, słuchaj, rzad­ko osądzaj i nie chciej za dużo „.
Odpowiedz
#51

Żadna praca nie jest doskonała czasem ktoś robi co lubi ale pod kierownictwem kogoś traci urok doskonałej
bo trzeba zarobić na fury i komóry i transfer młodej krwi :happy-cheerleadersmileyguy: :happy-cheerleadersmileygirl: Oczko w tym problem z pracą .
Odpowiedz
#52

Też chciałabym taki swój portret, ale nie mam pojęcia jak się za to zabrać Myśli zobaczy się, może na coś wpadnę :confusion-scratchheadyellow: [Obrazek: mysli.gif]
Odpowiedz
#53

Sylla, chcieć to móc.. usiąść w wolnej chwili nad pustą kartką.. polecam Kwiatek
Odpowiedz
#54

[Obrazek: 2p0m5lao6tmf.jpg]

urodziłam się 20 czerwca, a więc w końcu znaku Bliźniąt, i wyczytałam gdzieś, że osoby z ostatniego dnia znaku mają wspólne cechy dwóch sąsiadujących znaków.
mam światła w tych dwu znakach: Słońce w Bliźniętach i Księżyc w Raku. w Raku prócz tego typowo bliźniacza planeta czyli Merkury.
więc jest nas dwie poniekąd Uśmiech Uśmiech stąd taki rysunek.

jedna drugą krytykuje, ale nie umieją bez siebie żyć: królowa mieczy i królowa pucharów. jedna przez drugą napisały taki opis:
ta bliźniacza to powietrze, wiatr, i burza niekiedy. to ciekawska, niecierpliwa rudowłosa, musi wszystko wiedzieć o wszystkim, panna mądralińska Rotfl
ta rakowa to woda, deszcz i rzeka. to spokojna, uczuciowa, nadwrażliwa blondyneczka, uduchowiona i dobra, a najbardziej to skromna Rotfl

żal jedynie, że żadna nie ma ręki do pieniędzy Bezradny Rotfl
Odpowiedz
#55

Pięknie Helge, podoba mi się bardzoUśmiech
Odpowiedz
#56

piękny Oklaski jak ze snu Kwiatek

Helge pięknie Twoją wrażliwość raka tu widać Buźki

kurcze, moze w koncu znajde czas, aby skonczyć swoj Myśli bo juz zaczęłam.. poza konkursem Oczko
Odpowiedz
#57

świetnie to ujęłaś Helge. Oklaski Oklaski Oklaski

Cytat:urodziłam się 20 czerwca, a więc w końcu znaku Bliźniąt, i wyczytałam gdzieś, że osoby z ostatniego dnia znaku mają wspólne cechy dwóch sąsiadujących znaków.
mam światła w tych dwu znakach: Słońce w Bliźniętach i Księżyc w Raku.
Dobrze wyczytałaś, bo tak faktycznie jest. Oczko I dlatego położyłaś nacisk na ten detal, od razu to zauważyłam. Buziak oraz opisowo wypisz/wymaluj.

Cytat:żal jedynie, że żadna nie ma ręki do pieniędzy
No cóż, na pocieszenie mogę dodać ,że bliźniaki z trzeciego trygonu , tak jak twój ( dot.kobiety ) mając analityczny umysł rozsądnie je wydają ( ciekawe czy tak jest ?) bez umiejętności roztrwaniania gotówki.
Brawo, bravismo.

Platon  cyt . : ” Ob­serwuj, słuchaj, rzad­ko osądzaj i nie chciej za dużo „.
Odpowiedz
#58

Super Agua, Helge. Kwiatek Kwiatek Ok Ja jak Helge Bliźniak z 3 trygonu . Przyznaję, ze umiejętnie roztrwaniam gotówkę, Rotfl Rotfl
Odpowiedz
#59

Helguś Ok Kwiatek
Odpowiedz
#60

Dziękuję Mirra. Buziak
Cytat:Przyznaję, ze umiejętnie roztrwaniam gotówkę,
No Rotfl chociaż na koniec dnia wprawiłaś mnie w dobry humor, ale się uśmiałam . Uśmiech
Mirra być może jesteś wyjątkiem, co to bliźniaka jest więcej w bliźniaku niż gospochy z raczka ( ale o pieniądzach tu mówmy nie o zarządzaniu gospochy do których predyspozycje masz na bank).
A może powinnaś zatem włożyć sobie odpowiedniego strażnika talii do portmonetki ? Rotfl

Platon  cyt . : ” Ob­serwuj, słuchaj, rzad­ko osądzaj i nie chciej za dużo „.
Odpowiedz
#61

... kurcze ale z WAS zdolniachy Oklaski Oklaski Oklaski piękne wszystkie prace i opisy do nich Ok
Odpowiedz
#62

Dzięki Uśmiech zastanawiałam się czy nie będzie za czerstwo, ale chyba jest ok Uśmiech
Mi się wszystkie prace bardzo podobają, bo każda jest oryginalna i pokazuje Twórcę czasem w nieznanym dotąd kolorze Uśmiech
Odpowiedz
#63

Helge super!!! Kwiatek Kwiatek Kwiatek
Odpowiedz
#64

Helge.. możemy się lepiej poznać.. Buziak w końcu posługujemy się tu bardzo eterycznym językiem Uśmiech
Odpowiedz
#65

aqua&fire' napisał(a):Dziękuję Mirra. Buziak
Cytat:Przyznaję, ze umiejętnie roztrwaniam gotówkę,
No Rotfl chociaż na koniec dnia wprawiłaś mnie w dobry humor, ale się uśmiałam . Uśmiech
Mirra być może jesteś wyjątkiem, co to bliźniaka jest więcej w bliźniaku niż gospochy z raczka ( ale o pieniądzach tu mówmy nie o zarządzaniu gospochy do których predyspozycje masz na bank).
A może powinnaś zatem włożyć sobie odpowiedniego strażnika talii do portmonetki ? Rotfl

Hehheeh Dzis, był moj syn , tez go spytałam. Na co ja wydaje pieniądze? Doprawdy nie wiem . Bezradny Rotfl Nie wychodzę praktycznie z domu. Nic nie kupuje od kilku miesięcy, a ciągle dno w widzę w tej portmonetce.Rotfl Powiedziałam synowi, ze od dzis zapisuje wszystkie wydatki i "darowizny" Rotfl, by się przekonać , czy rzeczywiście jestem taka rozrzutna. :rotfl Same opłaty zima (opał)to u mnie około trzech tysiecy. Obłęd. Zycie jest coraz droższe.. Masz racje potrafię z niczego zrobić coś. Uśmiech
Co do waszych prac. Kiedy patrze na nie to mnie odechciewa się cokolwiek zamieszczać Rotfl Chętnie bym się wspomogła jakimś programem graficznym, ale nie wiem jak się do tego zabrać. Bezradny
Teraz doczytałam, ja Księżyc mam w Baranie to chyba dlatego .... Rotfl
Odpowiedz
#66

Mirra napisał(a):czy rzeczywiście jestem taka rozrzutna. :rotfl Same opłaty zima (opał)to u mnie około trzech tysiecy. Obłęd. Zycie jest coraz droższe..
Jest ok Uśmiech ogólnie podatki rożnie i ukryte to 89 % i dla tego to wszystko kosztuje na 60 -80 Polaków przypada jeden urzędnik u nas w wiosce jest 30 domów 120 -140 mieszkańców i musimy 2 urzędników utrzymać Wyśmiewacz Dobrze ze na zapisali zwykłych urzędników bo tych z górnej półki to by my nie utrzymali Zmęczony tam zarobki i po 100 tys . :romance-ballandchain:

tez mam pomysł na portret tylko termin trzeba wydłużyć Uśmiech prace są fajnie .
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości