Program numerologiczny
#23

kochana / kochanie mam dla Ciebie złą wiadomość ... chyba nie takiej oczekujesz
jak widzisz bez komputerów żyć nie możemy, wszystko za nas robią ... a jednak bez człowieka komputer się nie włączy i sam niewiele zdziała ( programy też jeszcze póki co pisze człowiek a nie komputer ) mam nadzieję, że nie doczekamy tych czasów kiedy to komputery będą nas podłączać do życia czy prądu
ten program został stworzony by ułatwić wszystkie obliczenia ... z 30 min na piechotę do 1 sekundy ... cudo!
widzę, że bardzo chcesz iśc na skróty .... bardzo, bardzo ... Bezradny
podpowiem Ci tak: kiedy wrzucisz już swoje daty w program i po sekundzie będziesz miał/a wszystkie wyniki ... zajrzyj do naszego działu numerologia i poczytaj o piramidzie życia i wyjasnienia dotyczące konkretnych liczb na konkretnych pozycjach popodstawiaj do swoich wyników
no łatwiej już chyba nie można Myśli
jesli jednak bardzo chcesz, żeby wszystko było podane na tacy zadzwoń sobie do Sylwestra Chordeckiego ( TV ) i on Ci wszystko pięknie opowie Kwiatek
witaj! przywitaj się z nami i przedstaw się nam w tym dziale http://dobrytarot.pl/viewforum.php?f=28
Odpowiedz
#24

Dziekuje Ci Kasha, co prawda to prawda Buziak
Odpowiedz
#25

czy to mozliwe by małżonkowie mieli dokładnie te same lata, miesiace i godziny pustki?
Sprawdzałam teraz jeszcze raz w programie wstawionym przez Taro na 1 str. , dawniej-nie wiem czy to była ta sama wersja-ale wychodziło tak samo...

no i pamietaj- nie graj w szachy z gołębiem
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości