Moje sny
#23

Dziękuję bardzo za pomoc w interpretacji Uśmiech
Odpowiedz
#24

Dzisiaj w nocy śniło mi się, że wracałam do domu. W drodze do niego zobaczyłam, że pewna grupa ludzi oddaje psy. Większość z nich była szczeniakami. Przyjrzałam się bliżej i wybrałam małego, jasno-brązowego pieska, takiego wesołego. Od razu wiedziałam, że ten pies jest dla mnie. Wzięłam go na smycz i tak poszliśmy razem w stronę domu.

Co to może znaczyć? Osttanio często śnią mi się właśnie psy...
Odpowiedz
#25

Z racji tego że pies jest przyjacielem człowieka i jeśli przysnił Ci się taki mały kochany piesek to możliwe że masz w swoim otoczeniu jakąs bardzo dobrą osobę na którą możesz zawsze liczyc..może właśnie w rodzinie..no ewentulanie moze zawrzesz jakąs znaczącą znajomośc..Oczko
Odpowiedz
#26

Dziękuję bardzo za odpowiedz Oczko I interpretacje Uśmiech Musze się rozjerzećw takim razie Oczko
Odpowiedz
#27

dodam zatem Uśmiech że o ile sen wskazuje że znajdziesz to może właśnie do domu przyprowadzisz Oczko Rotfl
Odpowiedz
#28

Czyli, że może chdozić o mężczyznę?
Odpowiedz
#29

no nie wiem czy o mężczyznę Uśmiech z pewnością chodzi o osobę godną zaufania Uśmiech
Odpowiedz
#30

Ostatnio śniło mi się, że kąpie się w morzu gdzie woda jest głęboka już, było słonecznie. Było to pokazane jakby ktoś kręcił to kamerą jakąś. Ze mną był mój były chłopak. W pewnym momencie chcieliśmy wrócić na brzeg. Złapaliśmy się za ręce. Czułam się tak jakbym tonęła, ale wiedziałam , że nie utonę, nic mi nie grozi. Po pewnym czasie dostaliśmy się na brzeg i znalezilismy się w zupełnie innym miejscu. Szliśmy za rękę do znajomego nam miejsca. Co ten sen mógł oznaczać?
Odpowiedz
#31

Hej, wiem, że morze oznacza tęsknotę za wolnością.
Słońce to podkreśla w jakiś sposób, dodaje temu energii.
Natomiast ujęcie kamerą, iż chcesz zachować dobre wspomnienia.

Nie jestem ekspertem, ale "pracowałem" ze snami dość długo. Interpretacji morza i kamery jestem raczej pewien.
Odpowiedz
#32

Dziękuję za odpowiedz Oczko
Odpowiedz
#33

A czy ty czasem nie tęsknisz za tym chłopakiem ? Oczko
Ze snu wnioskuje ze czułaś sie przy nim bezpiecznie i byłaś szczęsliwa... Moze Ci tego brakuje?
Albo po prostu brakuje Ci tego w obecnej chwili i potrzebujesz kogoś kto sprawi ze bedziesz radosna i da Ci poczucie bezpieczeństwa.
Odpowiedz
#34

Sadzę, że już o nim zapomniałam. Obecnie w moim życiu jest już ktoś inny Uśmiech Bardziej martwi mnie fakt, że ilekroć on mi się śni to go spotykam, ale może tym razem się obędzie bez tego. Dziękuję Uśmiech
Odpowiedz
#35

Pozwolcie ze sie przyczepie do tego watku zeby nie robic balaganu
Mi ostatnio ciagle snia sie psy
Raz ratuje psa przed zamordowaniem go
Raz nie udaje mi sie uratowac psa przed ucieciem mu ogona
A dzis snuł mi sie taki sen" Widziałam psa duzego troche jak dog niemiecki.Brazowy jasny.Oczy mial smutne puekne jak i puszczek.Chyba ciemne oczka.Suczka.Ciagle latala za mna zaczepiala szturchała odchodzila a potem znowi.Ja sie troche balam ale i dziwlam czemu tak robi.
Czy sen przed czyms ostrzega?
Odpowiedz
#36

Shira85, a czy ostatnio nie miałaś jakiś nieprzyjemnych przeżyć?
Bo w Twoim śnie z psem widać niesamowicie uczucia, żal smutek, a nawet bym powiedziała nieopanowane tak do końca emocje.
Ten pies może być symbolem, że coś chciałaś uratować, jakąś sytuacje w życiu, jednak wszystko i tak potoczyło się po swojemu, pozostawiając po sobie właśnie tkwiący w Tobie smutek.
Pies jako przyjaciel człowieka, w Twoim przypadku może symbolizować bliską jakąś osobę.
Sen ten przed niczym moim zdaniem nie ostrzega, jedyne jest odzwierciedleniem Twoich emocji.
Odpowiedz
#37

Moja ciocia choruje ja mam cos z nerkami stad skojarzenie ze moze ostrzega
No to prawda rozstanieSmutny jestesmy przyjaciolmi ale czuje dalej smutek zal i probowalam to uratowac dalej probuje zmienic bieg wydarzen
Zapomnialam dodac ze raz taki piesek czarny dosc duzy mnie podgryzał
Odpowiedz
#38

Od 4 dni śni mi się, że widzę zdjęcie mojego znajomego. Jest to trochę dziwne. na tym zdjęciu jest na wakacjach z moimi znajomymi, których na pewno nie zna. W następnym etapie snu widzę jak konwersuje z tymi osobami... Co ten sen może oznaczać?
Odpowiedz
#39

Fotografia jest próbą utrwalenia czegoś, pewnych wydarzeń, osob lub wartości.
Symbolizuje powracającą przeszłość, wspomnienia.

Moze warto skontaktować się z tym znajomym? Czytałam tez sen w którym dzwoniłaś do niego, co oznacza pragnienie kontaktu.

Moim zdaniem sny namawiają bys odnowiła znajomość. Ja bym tak dla świętego spokoju zadzwoniła i zapytała czy wszystko w porządku i jak mu sie wiedzie...
Odpowiedz
#40

Problem w tym, że nie wiem, czy on chce ze mną rozmawiać, czy jak zadzwonię to odbierze... Pokłóciliśmy się już jakiś czas temu, już dawno... Ale jak dotąd nie śnił mi się... A teraz śni mi się codziennie. Może to tylko wyraz mojej tęsknoty? Aczkolwiek dopóki mi się nie śnił to nie myslalam o nim...
Dziwi mnie, że widzę, że rozmawia z moimi znajomymi w tych snach, czy może to oznaczać, że szuka kontaktu?

Dziękuję za pomoc
Odpowiedz
#41

Jest jedyny sposób na to żebyś sie przekonała. Musisz zadzwonic. Jesli nie odbierze - trudno.
Możesz mu powiedzieć ze ciągle Ci się śni i martwisz się czy wszystko u niego w porządku.
W Twoim poprzednim snie mówisz ze był zadowolony że sie odezwałaś.
Może sam szuka kontaktu z Tobą tylko tak jak Ty - boi się że nie będziesz chciała z nim rozmawiać.
Odpowiedz
#42

Dziękuję bardzo za interpretacje Oczko
Odpowiedz
#43

Dziś w nocy miałam dziwny sen. Śniło mi się, że mój znajomy zadzwonił do mnie. Zapytał się, czy może do mnie przyjechać. Bardzo chciał się spotkać, gdy nagle stwierdził, że nie wie czy może się ze mną zobaczyć, chociaż wewnętrznie wiedziałam, że chce i prawdopodobnie ma jakieś problemy. Następnie sen przeniósł się dalej. Byliśmy w jakimś miejscu. On szedł z naprzeciwka. Kiedy mnie zobaczył zaczął uciekać, a ja pobiegłam za nim. Nagle znaleźliśmy się w KFC. Staliśmy przy kasie i spokojnie zaczęliśmy ze sobą rozmawiać, jakby nigdy nic...

Co ten sen może oznaczać?
Odpowiedz
#44

Prawdopodobnie szuka z Toba kontaktu ale nie ma odwagi badz wstydzi się zrobić pierwszy krok. Ten Pan sie w Tobie podkochuje ? Oczko
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości