Moje sny
#45

Kiedyś byliśmy razem, ale od pewnego czasu mamy ograniczony ze sobą kontakt. Dziękuję za interpretację Oczko
Odpowiedz
#46

Chciałam się zapytać, co może oznaczać sen, w którym jadę wraz ze znajomym w autobusie i nagle zauważamy, że jest w nim kontroler biletów. Autobus jedzie, boimy się że nie zdążymy wysiaść, ale w ostatniej chwilii jest przystanek i jakby nigdy nic szczęśliwi wybiegamy z tego autobusu. O co może chodzić, gdyż sen mi się powtarza co jakiś czas...?
Odpowiedz
#47

Kontrola dokumentów symbolizuje kwestionowanie życiowych dokonań śniącego. Domyślam się że jechałaś bez biletu bo uciekasz - wyadje mi się że sen chce Ci powiedzieć żebyś przemyślała swoje życie, zrobiła podsumowanie tego czego do tej pory dokonałaś a czego nie zrobiłaś. Taki rachunek sumienia.

Może to dotyczyć relacji międzyludzkich. Pasażer autobusu zdany jest na innych ludzi, to oni w dużym stopniu wpływają na jego zycie i kierują nim.

Może są w Twoim otoczeniu ludzie którzy starają się Tobą manipulować, podejmują za Ciebie decyzje, mówią co masz robić.
Może sobie tego nie uświadamiasz że ktoś wywiera na Ciebie bardzo duży wpływ, przez co nie jestes samodzielna.
Odpowiedz
#48

Dziękuję bardzo za interpretacje. Możliwe, że to prawda. Zwłaszcza jeżeli chodzi o osobę, która jest ze m,ną w tym autobusie. Ludzie wywierają bardzo duży wpływ na to, żeby nasza relacja się rozpadła, a ja na pewno w jakiś sposób przez to ją niszczę... Dziękuję.
Odpowiedz
#49

Według mnie Twój sen to przesłanie, byś nie przejmowała się opiniami innych ludzi, nie bała się ich krytyki i osądzania, a kierowała się własnym rozumem i uczuciami. Najważniejsze jest to, co Tobie i Twojemu partnerowi przynosi szczęście.
Odpowiedz
#50

Dziękuję bardzo za interpretację Uśmiech
Odpowiedz
#51

Dziś w nocy śniło mi się, że byłam na meczu we frisbee. Nagle talerz wyleciał z boiska i poleciał w stronę wody. Poszłam po niego, żeby podać go drużynie grającej, ale w wodzie (jakiś zbiornik, zwykły stojący) spotkałam dwóch moich kumpli, którzy trzymali ten talerz w ręku. Dopłynęłam do nich. Chwilę rozmawialiśmy, śmialiśmy się. Nagl e z jednym z nich się zaczęliśmy obejmować. W którymś momencie podeszła do nas grupka jakiś obcych facetów. Wiedzieliśmy, że oznacza to kłopoty. Ja z chłopakiem z którym się obejmowałam , postanowiliśmy wyjść. Nasz kolega jednak chciał się bić. My zaczęliśmy zmierzać w stronę brzegu. Musieliśmy w którymś miejscu nurkować, ale w którymś momencie wydostaliśmy się na brzeg. Nasz kolega natomiast został pobity, z twarzy poleciała mu krew. Nie wiem dlaczego , ale my nie reagowaliśmy, jakbyś nie mogli reagować.

Dodam, że w śnie pogoda była słoneczna, a woda czysta.
Co to mogło znaczyć?
Odpowiedz
#52

Dziś miałam dziwny sen. Mianowicie śniło mi się, że wyszłam z domu i szukałam mojego psa, który gdzieś zniknął. Na dworzu padało, byłam cała przeemoknięta. Szukałam i pytałam ludzi czy nie widzieli mojego zwierzęcia. Juz sądziłam, że pies się nie znajdzie... Nagle jednak zauważyłam, że mój pies biegnie w moją stronę. Byłam bardzo szczęśliwa. Pies zaczął sę do mnie łasić i skakać z radości.

Co ten sen mógł znaczyć?
Odpowiedz
#53

pies czy go posiadamy czy nie zawsze sprawdzał się w przypadku osób fałśzywych bez względu czy macha ogonkiem i językiem chlapie czy nie. Ostrzeżenie ! ktoś kogo uważasz za przyjaciela, przyjaciółkę może cię zranić - symbol deszczu - odkryjesz czyjeś intencje dzięki temu oczyścisz pewne relacje we własnym życiu .
Odpowiedz
#54

Dziękuję bardzo za interpretacje Uśmiech
Odpowiedz
#55

Miałam dzisiaj nietypowy sen. Mianowicie śniło mi się, że stałam pod centrum handlowym z koleżanką i jechał tamtędy na rowerze mój znajomy, który nagle przewrocił się. Wypadek wyglądał bardzo poważnie, kolega miał rany. Pobiegłam do niego i chciałam mu pomoc, ale okazało się, że to nic poważnego. wrociłam do kolezanki. Znów patrzę i ponownie jedzie mój znajomy i ulega wypadkowi, ktory wyglada powaznie. Znów do niego podeszłam. Tym razem było to powazniejsze. Rany mu krwawiły. Ale kiedy przy nim chwilę posiedziałam, wszystkie skutki wypadku jakby zniknęły... Co to mogło znaczyć?
Odpowiedz
#56

ktoś kogo znasz hmm ranisz go uczuciowo. Widzisz a nie reagujesz bądź ktoś bliski tobie - przyjaciel ma problemy w związku.
Odpowiedz
#57

Dziękuję bardzo za interprwetacje...
Odpowiedz
#58

Dziś w nocy śnilo mi się, że wraz ze znajomym byliśmy na statku. Było bardzo ciepło i słońce na ans padało, ale statek jakby nie płynął tylko stał jeszcze w porcie. Co ten sen może oznaczać?
Odpowiedz
#59

zastój i nieporozumienie w sprawach osobistych, sercowych tak to odbieram z twego krótkiego opisu
Odpowiedz
#60

dziekuje za interpretacje
Odpowiedz
#61

albo nadmierna biernosc w kierowaniu swym zyciem.
Odpowiedz
#62

Dzień dobry,

Ostatnio często śni mi się, że ciężko jest mi zejść ze schodów. Tak jakbym nie mogła zejść z nich w tym tempie, które sobie wyznaczyłam, tylko musze uważać, gdy chcę dostać się na dół. GDy schodzę okazuje się, że tam gdzie chcę dojść prowadzą schody w górę. Wchodzę po nich bez większego trudu i dochodzę do celu. Co te sny oznaczają?
Odpowiedz
#63

trochę za bardzo bujasz w obłokach, skupiasz się na duchowości i rozwoju,
ale mimo to chyba tak ma być skoro taki jest Twój cel Uśmiech
Odpowiedz
#64

Zgodnie z symboliką schody w górę oznaczają ciężką pracę, która prowadzi do sukcesu. Wstępowanie na nie oznacza poprawę stosunków z ludźmi. Reasumując, myślę, że dążysz do zysku i uda Ci się to. Czy ktoś Cię namawia do odpuszczenia?
Odpowiedz
#65

Sądzę, że sytuacja namawia mnie do odpuszczenia, gdyż wszystko wskazuje na to, że nie dojdę do tego, co zamierzam... Dziękuję za interpretację Uśmiech
Odpowiedz
#66

bedziesz musiala odpuscic dojscie do jakiegos celu, ale powrocisz do drogi w osiagnieciu go i osiagniesz
a wiesz moze na ktorym pietrze jest ten dol?
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości