Moje sny
#67

Wskazywało by na to, że jest to -1 piętro, tak mi się wydaje.
Odpowiedz
#68

Czy schody zapętlają się, tworząc labirynt i powodując utratę orientacji co do położenia?
Odpowiedz
#69

NIe. W jednych ze snów były zaokrąglone, ale prowadziły prosto an górę Uśmiech
Odpowiedz
#70

truskawk napisał(a):Wskazywało by na to, że jest to -1 piętro, tak mi się wydaje.


wydaje sie, ze twoim problem jest rozpoczynanie nowego, byc moze, ze zawsze cos ci stanie na przeszkodzie, musisz nauczyc pokonywac "te" przeszkody, czy nie jest tak, ze nie jestes dobrze przygotowana do nowego, moze zbyt chaotycznie bierzesz sie za nowe, moze nalezy zrobic jakis spokojny plan dzialania
Odpowiedz
#71

Chyba dużo ejst racji w tym co piszesdsz. Bardzo dziękuję za interpretacje Uśmiech
Odpowiedz
#72

truskawk napisał(a):Chyba dużo ejst racji w tym co piszesdsz. Bardzo dziękuję za interpretacje Uśmiech

Luzik
Odpowiedz
#73

Mi wygląda na to, że obrałaś już drogę,a niepowodzenia, które Cię spotykają wynikają z przyczyn niezależnych od Ciebie. Problemem może być Twoja podatność na negatywne bodźce i najzwyklejsze w życiu zrażanie się lub brak pewności siebie (np. obawa, czy mierzysz siły na zamiary).
Odpowiedz
#74

Dziękuje Uśmiech
Odpowiedz
#75

Nie ma za co Oczko tak zupełnie od siebie mogę dodać, że w moim prywatnym senniku schody zazwyczaj oznaczają problem, czasem wysiłek lub zmianę... o co chodzi najłatwiej określić mi na podstawie "klimatu" scenerii. Może powinnaś na to zwrócić uwagę. Ponadto schodzenie jest dla Ciebie trudne, a wchodzenie łatwe... to tak jakby odwrotne zjawisko, niż w rzeczywistości...
Odpowiedz
#76

Te sny są bardzo krótkie. Wiem, że znajduje się w jakimś miejscu, gdzie jest dużo osób. I wszyscy musimy wolno schodzić (jakby w kolejce), tyle tylko, że mi to schodzenie ciąży.Potem, gdy po długim czasie znajduje się na dole, widzę schody w górę i tych ludzi jakby już nie było, tylko wchodzę jakby nigdy nic bez trudu na górę.

A co może oznaczać, to że jest na odwrót niż w rzeczywistości?
Odpowiedz
#77

Miło, że podałaś więcej szczegółów Rotfl Powiedz mi proszę, czy owo ciążenie spowodowane jest obecnością ludzi, czy bardziej wynika bezpośrednio z Ciebie.
Odpowiedz
#78

Wyniak abrdziej bezpośrednio ze mnie. Tak jakby moje buty ciążyły, coś takiego Uśmiech Ale tez nie mogę iśc szybciej, bo Ci ludzie schodza przede mną Uśmiech
Odpowiedz
#79

truskawk napisał(a):A co może oznaczać, to że jest na odwrót niż w rzeczywistości?
W snach wiele rzeczy pozbawionych jest logiki Oczko to może coś znaczyć, ale nie musi. Nie wiem, jak to interpretować. Bezradny
Ciężar, opór wynikający z Ciebie ewidentnie jest dla mnie odzwierciedleniem niemocy. Jednak ostatecznie udaje Ci się dojść do momentu, gdzie schody zmieniają kierunek... tu przychylę się do wypowiedzi poprzedników - sukces, do którego zmierzasz. Umieszczenie w kolejce to podporządkowanie Twojej osoby, być może jakieś wytyczne.
Odpowiedz
#80

Dziękuję b ardzo za interpretację Uśmiech))
Odpowiedz
#81

Proszę bardzo Buźki
Odpowiedz
#82

Kiedys tez miewalam sny zwiazane ze schodami, ze z nich spadam i wtedy sie budzilam na chwile i dalej zasypialam.Zawsze tlumaczylam to przemeczeniem lecz wtedy moglo to co innego oznaczac, takie sny zaczely sie u mnie w wieku nastu lat i trwaly latami, czasami jeszcze sie przysnia ale zdarza sie to naprawde rzadko. Sephinroth lub Seweryn 1974 jesli moge Was zapytac, czy moj sen oznacza cos podobnego lub przeciwnego do podanej przez Was interpretacji zwiazananej z ow schodami?
Odpowiedz
#83

Ja też mam sny, że spadam ze schodów... ale nigdy nie upadam - budzę się w momencie tracenia równowagi. To taki bodziec, ten moment, w którym powinnam upaść powoduje, że organizm się broni nawet podczas snu... wtedy otwieram oczy.
Do tej pory interpretowałam to również jako niemoc, przeszkodę, problem... bo gdy upadasz, nie jesteś w stanie nic zrobić, nie kontrolujesz sytuacji. To był dla mnie taki mały sygnał. Oczywiście to wcale nie musi przekładać się na jakieś problemy, u mnie nie zawsze się sprawdzało... ale byłam czujna Oczko
olaola1988 napisał(a):Zawsze tlumaczylam to przemeczeniem
i jak najbardziej możesz mieć rację!
Uważam, że psychika ludzka jest bardzo skomplikowana i nie wiemy o niej wystarczająco wiele. W odniesieniu do snów, utarło się wiele znaczeń dla tych "najpopularniejszych". Jestem zdania, iż każdy sam wypracowuje sobie system znaczeń... a może po prostu robi to podświadomość. Intuicyjnie powinniśmy wiedzieć, jakie znaczenie ma dany "sygnał". To się najczęściej sprawdza. No i nie każdy sen nadaje się do interpretacji... czasem mózg po prostu pozbywa się śmieciowych informacji.
Odpowiedz
#84

truskawk napisał(a):Dzień dobry,

Ostatnio często śni mi się,
ten sen jest cały czas taki samy ?
Odpowiedz
#85

Dziekuje Ci za intetpretacje snu, widze, ze nie tylko ja spadam ze schodow Uśmiech .Wielu ludzi miewa podobne sny, jest to dziwne, ale moze poprostu ludzie w tych czasach maja podobne problemy, sa czasami bezsilni. Mojemu bratu zas czesto sni sie ze zwija rolke papieru toaletowego, ktorego nie widac konca i strasznie sie przy tym meczy, taki sen moze miec takie samo znaczenie co upadek ze schodow, ze i w tym i w poprzednim przypadku jestesmy bezradni.
Odpowiedz
#86

Ostatnio ciągle śni się mi, że ktoś mnie napada. IDę ulicą i nagle podchodzą do mnie jacyś mężczyźni, mając pistolet w ręku. JA zawsze wychodzę ztego cało i pokonuje napastników. O co w tym może chodzić?
Odpowiedz
#87

Jak często masz tą powtórkę to organizm próbuje zwrócić twoja uwagę ze coś nie tak może być przemęczony lub chory to taki alarm ...
Odpowiedz
#88

Śni mi się to od 3 dni jakoś, ale mój organizm chyba nic jest chory ani nic nowego się z nim nie dzieje :|
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości